Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak jedziecie na Polskę? Że tu syf a w waszym kraju piknie :P ?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie sąsiedzi to tam nie są normalni,moja teściowa skarży się że uwielbiają "donosić",że za głośno że ktoś schodów nie umył .Heeee fajny kraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu weź się walnij w łeb człowieku mam 29 lat z czego tutaj siedzę lat 25 mam rodzinę w PL odwiedzam regularnie w sumie to nie pamiętam abym jakieś wakacje opuścił :) mimo że rząd kiepski w Polsce to macie cudny kraj ! Mieszkam w Frankfurt Main ...duże miasta w De są naprawdę paskudne obleśnie zaniedbane nawet rynki gdzie np.Wrocław ryneczek uwielbiam. Jeszcze raz mówię w DE ci co tu już długo mieszkają mają duże majątki i nic poza tym nic! Tu nie ma takiego życia i takich ludzi jak w polsce. Oni są sztywni nudni i baaardzo fałszywi uśmiechają się ale za plecami wbili by nóż do tego nie lubia jak ktos żyje wesoło jak sie bawi zaraz policja :D na rowerze do Australii a nawet jeśli będzie trzeba :) tyle lat tu jestem i nie lubie niemców a kolegów mam rosjan albo polaków znaki polskie używam mam laptopa gdzie przełączasz klawiaturę umię pisać o polsku mama płaciła mi za korepetycje umiem choć robię błedy :) ale znam język ....a tutaj co nie którzy polacy zakazują swoim dzieciom mówić po polsku co uważam za totalną głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tam wyżej ,obowązuje tkzw cisza poopiednia i hałasować nie można ,nawet gwożdzia wbić więc w jakim ty DE mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Polskę ,teraz jest tu pięknie .Ludzie jak ludzie ,sąsiedzi ok -pomogą ogólnie sympatyczni ludzie prawie wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle wszyscy byli w De i niemcy do nich narzekali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym DE tak jest no chyba ze masz szczescie dobrych sasiadów trafić inaczej zaraz policja to jest normą tutaj zrób sobie grilla i posiedz do 2 giej w nocy to zobaczysz a przeciez człowiek co dzien nie robi grilla tylko od czasu do czasu ostatnio chciałem zawiesic karnisze była sobota godzina 18sta sasiad Nimiec przylecial ze boruje a jego córka śpi no k***a mac ! o 18stej nie moglem zawiesic karnisza 4 dziury dosłownie!!! musiałem się kłocić a sasiad sam narąbany na swoim ogrodzie grillował i morde wydzierał objechałem go ale tu tak ejst ze jak raz zaczniesz to potem masz wiecznie problem to są debilni ludzie i tyle z zadrości im d*pe ściska bo oni nic nie potrafią w domach maja syf nawet jak chata za 200tys eu nie daj boże jak widzą że tobie lepiej że weselej od razu naburmuszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan pieprzyc jak to ci mamusia za korepetycje placila,bo to juz sie zenujace zaczyna robic :O Moze dla ciebie niemcy to dla ciebie narod do d**y a moii najfajniesi przyjaciele to niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bożeeeeeeeeeee toż ja byłam w DE chyba z 10 razy ,cóż w tym dziwnego ?czy to Alaska ??????/Nawet niedługo wybieram się do Berlina tak turystycznie .Co ty się tak dziwisz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ja tez nie wierze ze sie wychowales w De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to normalne ze po 18 nie mozna wiercic i chalasowac mieszkam w de znam tutejsze prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaaaaaa myśmy pojechali do Niemiec nowym autem bo niedawno kupiliśmy ,myślałam że Ci ludzie z okien powypadają :D Nie mogę tego zrozumieć -skąd tyle zawiści u nich i tak lepiej zarabiają ,więcej mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiem tak: Jestem Polakiem, Wierze w Boga, NIE wyrzeknę się swojego Kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie wychowales sie w niemczech chata za 200tys euro to dla ciebie duzo:D :D :D chlopie ja za swoj dom zaplacilem 340tys i to nie jest duzo jak na niemcy Ta ludzie z okien powypadali bo pl auto widzieli oj ludzie ludzie bajki to wy mozecie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My siedzieliśmy sobie na balkonie u kuzynki do 1-wszej .Piwko i takie tam ,śmiechu trochę ale bez przesady .O 1,15 była Polizai:D Wiecie jak to się skończyło ?????????Mandatem w wysokości 50 euro zakłócanie ciszy nocnej.Rozumiem gdyby jakiś sąsiad zapukał ,ostrzegł że jest za głośno a tu masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Wiedniu i przyjeżdżam z mężem i dzieckiem do Polski na każde święta i w wakacje też na kilka dni, żeby dziadkowie się wnuczką nacieszyli, pobyt wspominam miło i ciepło. Wiadomo jedzenie, smaki dzieciństwa, rodzice blisko. Ale nie zamierzam wracać tu na stałe. Jest mi dobrze tam. Co mnie wkurza to Ci żebracy na praktycznie każdej stacji U-Bahnów. Chodzi mi o te kobietki klęczące z małymi dziećmi, kiwające się z wystawioną dłonią i powtarzające " alles gute, bitte schon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie sobie co chcecie jeśli taka wasza wola ale ja wiem swoje w sobotę skoro mieszkasz w DE powinieneś wiedzieć że takie rzeczy jak borowanie góra do 14stej żadnych remontów możesz sobie muzyke puscic do 22 ale nie remontowac powiem wam dziwie sie wam ze tak piszecie o swoim kraju dziwie sie ze tak sie zachwycacie niewoloą jaka tu panuje i wszystko tylko dla kasy niestety przykład ....wprowadzila sie rodzina polska mąz zoan i dowje dzieci obok nas sasiadka niemka wychodzi i pyta bedziecie tu mieszkac ten polak odpowiada tak bedziemy..nie mówi dobrze po niemiecku ale dogadac sie umie...a ona no tak trzeba was na kurs wysłac jezyka niemieckiego i kto to znowu bedzie płacił znowu My niemcy ....a na co dzien uśmiecha sie do nich wtyłek im włazi ....oni sie nic nie odezwali ale potem wyszło ze nawet dobrze mówią po niemiecku jak ich blizej poznałem ....tacy są niemcy sa parszywie obłudni wierzcie albo nie są wredni inaczej jak ludzie w polsce ale to wasza sprawa w co wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosłownie -o mało nie powypadali ,bo jak to z Polski przyjechali i nie starym maluchem :D Masz mentalność niemiecką i na jakim etapie Ci ludzie się zatrzymali.Na drugi raz pojedziemy starą landarą .obdarci i skwaszeni to będzie im się podobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O dobra ide bo jakis idiota jedzie na niemcow tak samo jak wasz cudowny FAKT :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj gdzie mieszkam pełno teraz rumunów takich kleczacych odkad mogą tu przyjeżdżac zmieniają się i niemcy a do gościa domek za 200 tys nie mój pisałem przykład po co tyle zawiści?? robicie sie podobni do niemców to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa juz widze jak patrzyli na wasze rejestracje,k***a zalosne to jest bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od idiotów wyzywają czas się zbierać hahaha idę zagrać muzyką w*****ć niemców na maksa :) nudny jak flaki naród tępy nie douczony tutaj jak w tamtym roku 30% młodzieży przystąpiło do matur to był zachwyt a w polsce każdy studiuje niemcy maja szczescie ze mają tyle kasy jakby ich dac do polski zdechli by w tydzien bo to tempy naród nic nie potrafiący polak wszedzie sobie da rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od Ausrtralii-co ty ludziom za bajki piszesz?mieszkam w niemczech 20 lat jestem juz po40-tce i niemcy to fajny narod,normalni ludzie ja ich lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce remont od 8-20 ,ale jak przyjdzie sąsiad i powie że w sobotę też będzie trochę hałasu ,to nie ma sprawy :)Trzeba czasem zachować się jak człowiek ,a Niemcy (via polacy którzy wyjechali)są są zawistni.Wujek co roku przyjeżdża z nową kamerą,telefonem i każe nam oglądać przy czym komentuje ochami i achami jaki to sprzęt.Jakbyśmy w buszu mieszkali .Jak ktoś się znudzi albo powie ,wiem wiem znam to ,to jego mina jest bezcenna :D Od dwóch lat jakoś nie przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz idz juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche halasu ,polacy nie znaja tego slowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda - w AT też z wykształceniem u nich nie za bardzo. Mało kto ma maturę, a jak się ma magistra to już zaszczyt. W PL to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wWiem że darowanemu koniowi ......................itd ale to co odstawiła moja ciotka w tamtym roku ,to już szczyt sknerstwa.Przyjehała ,przywiozła nam jakieś napoczęte kosmetyki,kremy które pochodziły z rossmana i avonu ,do tego kawa najgorszego gatunku(bo i tak wypiją)i 1o euro.Broń boże byśmy oczekiwali aby cokolwiek przywieźli ,ale żeby nas w ten sposób potraktować -wstydu nie mieli :(gościli u nas tydzień,codziennie obiadki robione dla nich -oni na zakupy dosłownie na tony.W tym roku też chcieli przyjechać ,ja powiedziałam że przykro mi ale wyjeżdżamy na urlop by odpocząć.Byli cholernie obrażeni .Mam to w d***e .Koniec takiego taktowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak w pl wszyscy studenci a pracy nie ma :O naprawde super perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiedziłam dzięki pracy kawał świata - w zasadzie całą Europę znam na wylot. To co dzieje się w pl to uwierzcie kraj 3świata. Do zachodu brakuje nam ok. 50 lat. ale kiedy nadrobimy zachód będzie o kolejne 50 lat do przodu a my dalej w d***e. Tu wszystko jest pod górę. Absolutnie każda dziedzina życia. Kiedy robię pogadanki w szkołach na różne tematy absolutnie każdym radzę uciekać stad daleko, jak najdalej. Życie mamy jedno, zmarnować je w pl tylko dlatego że nie wiemy jak jest gdzieś indziej, szkoda byłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałFM
wróciłem jeszcze do was :) cieszycie się :D nie ma to jak PL powyzywają od debili idiotów ale i doradzą jak człek potrzebuje moja dziewczyna chciała się odchudzać i napisała na forum w DE o tych wszystkich tabletkach na odchudzanie objechali ją z każdej strony a tutaj proszę jak brać co lepsze i gdzie można kupić :) ja wiem wiem że szkodliwe i tak dalej no ale kobiecie tego nie wytłumaczysz :) apropo studiowania tutaj w DE można a jakże nawet dają kase pomoga ale ten debilny naród nie chce dopiero teraz jak pozjeżdżało się troche ludzi z innych krajów mają dzieci i te dzieci korzystają z tego ,zobaczymy jak długo dadzą im korzystać a że pracy nie ma w PL ej no! studiuj i wyjeżdżaj dorobisz się i wrócisz do PL jaki problem? ja jakbym mógł wróciłbym tylko po tylu latach to chyba juz tylko do babci i dziadka hahaha pani nauczycielko skoro pani tak kształcona to niech pani choć dzieciom tłumaczy że polska piękny kraj pod każdym względem tylko rządy od pokolen mamy do d**y :) bo starsznie brzydko jak na panią nauczycielkę wyraża sie pani o tak pieknym kraju jakim jest POLSKA :) ja tam na przykład pomagam polakom załatwić prace a czemuż nie? tylko takim co chcą pracować ! ale do tej pory tylko dwóch odważyło się tu zostać na stałe i sprowadzili swoje żony ,reszta zarabia i ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×