Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak jedziecie na Polskę? Że tu syf a w waszym kraju piknie :P ?

Polecane posty

Gość gość
Ta to i mi pomóż z praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na polskę nie narzekaj pojedż do afryki lub na ukraine to kraje biedne i w ameryce pd i polowa w azji tam zatrabiają nawet do 50 x miej niż w pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesz kurde ja p*****le fakt faktów Polska ma gorsze rejony ,gdzie bieda,patologia,k***wstwo ,ale ma też dużo ładnych ,czystych,przyjaznych rejonów co za debile ,idioci ,idiota jeden z drugim tak warczy na Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy cóż przykład Berlina gdzie tu porządek na Kreuzbergu,Neukolln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra te wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie faktyczne pieprzenie pieprzony troll musi namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieci ,żygi to weekendowa zmora w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brud śmieci to nie tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze syf nie tylko w Polsce. Ale w Polsce jest najwiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"SYF JEST WSZĘDZIE A NAJWIĘKSZY SYF TO POLACY WY " Ja cy "wy" ? A ty nie jesteś Polakiem? Straszna obłuda, straszna. Piszesz po Polsku więc jesteś Polakiem chodząca żenado, wstydziłabyś sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakpolaczki
Jak tak czytam te wszystkie posty to mnie szlag trafia. Kij z tymi polaczkami na emigracji, chu..widzieli i chu...wiedza, ale ze Polacy mieszkający w Polsce tak jadą na swoją ojczyznę to się noz w kieszeni rozkłada (ja tez nagaduje, ale nie na Polskę a polakow). Polska to piękny kraj niestety ludzie którzy w niej mieszkają to inna bajka. Zazdrosne, zawistne Złodzieje, chamy i kur...bez owijania.( sami nie zjedzą ale drugiemu nie dadza) Kocham Polskę nienawidzę polakuf. Co do syfu...w Polsce jest syf, ale przestańcie mówić że gdzie indziej złoto rzeka płynie. Zwiedzilem całą Europe i wszędzie jest syf. Przewiduje i odpowiadam. Nie trzeba gdzieś mieszkać żeby widzieć tzw. Syf. Amsterdam- pięknie miasto, ale moczem tam śmierdzi prawie wszędzie...kiepy, jointy i zwykle śmieci walaja się po chodnikach( nie wszędzie ofc) w kanałach pływa więcej syfu niż pewnie ryb w nich pływa...Berlin- jedno z brzydszych miast w jakim byłem, ale nie o tym mowa. Trzeba szwbom przyznać, Berlin jest w miarę czysty jednak jest tak kolorowo jak co po niektórzy mówią. Miałem nie miłą sytuację z GPS i się zgubiLem i wjechałem do jakiejś mniejszej wioski która niczym się nie różniła od polskiej...syf, nawet drogi jakieś nie tego, ale największą niespodzianka było to jak po kolejnych 10 min jazdy dojechałem do lasu w którym najnormalnej w świecie było dzikie wysypisko!!!! Do puenty- wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Polska to kraj który ma wszystko aby być jednym z bogatszych kraju swiata ( wiekszosc to pewnie wysmieje) ale nie ci ludzie... gdyby tylko polacy mieli mentalność Niemców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy dziewczyny. Od wielu lat mieszkam w Austrii i tu każdy chwali Polskę, najlepsze na świecie jedzenie (pomimo że nie bio :D ). Istnieje to Polska szkoła gdzie kultywuje się polskie tradycje, uczy dzieci dumy do narodu. Chodzimy w święta do polskiego kościoła. Mnóstwo Polaków wyjeżdża stąd regularnie na święta do rodzin w Polsce, przywożą smakołyki, książki dla dzieci , bajki na DVD . Ja ostatnio zaleciłam męzowi by kupił porządny elementarz dla naszej czterolatki i uczę ją z niego. Mamy swoje Forum na polonice , mamy instytucje polskie, wystawy, różne wydarzenie (happeningi). Szkoda mi tylko tego że w Pl ciężko o pracę że życie ciężkie choć i tu nie wszystkim się układa, nawet miejscowym. Nigdy nie najeżdżam na kraj bo nie mam na co, nie żyję w nim ale dobrze wspominam i kocham mimo wszystko. Żal do się robi jak wchodzę na to Forum bo brakuje mi pogaduch z "krajanami" a wyłączam Laptop z mieszanymi odczuciami , czytam się się na wzajem obrażacie, plujecie na siebie . Ktoś tu mieszkający we Francji pięknie się wypowiedział na Polskę, aż żal czytać ten wpis ale co zrobić, kompleksy potrafią nakarmić nienawiścią do swojego kraju więc i do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie ma nic co by gwarantowało jej by być jednym z najbogatszych państw, mianowicie odpowiedniej mentalności rządu. Nie wystarczy zmienić mentalność Kowalskiego, nauczyć dumy i szacunku do narodu, trzeba też nauczyć rząd dawać obywatelowi, szanować go, liczyć się z jego zdaniem. Kowalski płaci podatki a przez okno widzi plac zabaw z zrujnowanymi chuśtawkami. Kowalski zakłada rodzinę i nie ma jej za co utrzymać, chodzi po krzywych chodnikach, kupuje "bio " żywność , zatrutą sól jodowaną, nie ma za co wyjechać na wakacje , zarabia się by mieć samochód i postawić go przez blokiem wynajmowanej kawalerki lub mieszkania teściowej. Nie ma odpowiednich warunków socjalnych, nie ma odpowiednio zorganizowanej służby zdrowia. Nie ma setki rzeczy jakie porównałam z tymi jakie mam rozkosz testować mieszakając zagranicą. Nie korzystam z socjalu, pracuję , wychowuję dzieci i stać mnie na nie, korzystam z darmowych organizowanych zabaw, wydarzeń dla rodzin z dziećmi, odżywiam się zdrowo i mieszkam z czystym mieście. Nie każdy tu sprząta gówienka po psie ale większość a śmieci nie walają się po chodnikach. Idę do parku który jest szanowany , czysty i skonstruowany tak by każdy mógł odpocząć. Place zabaw są regularnie kontrolowane i sprzęty naprawiane. Każda zmiana w obrębie dzielnicy jest konferencyjnie przedyskutowywana z obywatelami na zasadzie ankiety, można głowować przeciw. Obywatel płatnik podatków - obywatel pan. Tu państwo wie że zadowolony obywatel jest gwarancją tego że podatek będzie nadal płacony bo człowiek nie wyemigruje z miasta, kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakpolaczki
Też przepraszam za bledy ...to jest forum dla kobiet?:E po tych komentarzach w życiu bym tego nie powiedział. Babczeki jak wy się tak wypowiadacie to...nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakpolaczki
Mówiąc o tym co polska posiada nie miałem ma myśli systemu a bogactwa naturalne i to co mamy w głowach bo Polacy to bardo inteligentny naród...co do rzadu- co ma piernik do wiatraka? Czym te urzędasy się różnią od zwykłego kowalskiego ( oprócz grubości portfela)?! Tacy sami Polacy jak wszyscy inni...chamy i złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakpolaczki
Sry, nie wszyscy ale jakieś 98%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, zgadza się ale moim zdaniem człowiek zmienia się patrząc na przykład od góry. Jak Polak poczuje że się z nim liczą, poczuje to namacalnie to i jego mentalność się zmieni. Na zachodzie ludzie płacą i wymagają, oburzają się jak nie mają tego czy tamtego, są rozpieszczeni ale mają rację bo dzięki temu zyją inaczej. Polak nie jest nauczony brać legalnie (bo nikt legalnie mu nie da) on jest nauczony kombinować bo myśli że tylko tak może coś mieć (w zasadzie to mu się nie dziwię biorąc pod uwagę obecną syt a kraju). Polacy to inteligentny, mądry naród ale nie szanowany . Jeszcze jedna rzecz. Co mnie dziwi to to że przyjeżdża Słowak, Niemiec , Węgier nawet Turek do Austrii i się szanuje przez duże SZ. Polak przyjeżdża i dziękuje za ochłapy , patrzy zazdrośnie na drugiego Polaka który już coś ma i wzrokiem by mu to wydarł. Na zachód przyjeżdżają miastowi ale też ogrom ludzi ze wsi a co ostatni mają paskudną mentalność i jeszcze tendencję to picia i prostactwa, cała reszta jest wzorem do naśladowania. Przypomniała mi się taka rzecz. Jak byłam 7 letnim dzieckiem i jeździłam na ferie do rodziny w Austrii to zaskoczyło mnie to że nie wolno było biegać po trawnikach miejskich, rzucać badylami , rzucać papierków po cukierkach na chodnik, obrywać liści i kwiatów miejskich w miejskich ogrodach . Było to dla mnie dziwne , ten brak swobody , to że do chodzenia były wytyczone drogi, chodniki, że papier a puszki wyrzucało się do całkiem innych kontenerów , że puszkę Coca coli można było zakupić w automacie :D. To były początki lat 80 tych w Wiedniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak , u mnie na osiedlu to bachory regularnie rujnowały (złośliwie) ogrody wypielęgnowane przez stare sąsiadki, deptało się trawniki aż się gołe ścieżki robiły, obrywało się kwiatki i liście z krzaków i rzucało ot tak dla zabicia nudy i faktycznie biegało się z kijami udając że jestesmy na wojnie :D. Tworzyliśmy nawet bandy i biegalismy tak z osiedla na osiedle drąc japę. Miastowi a jednak jak dzikuski. Nie było tylu miejsc do zabaw, nie było tylu placów zabaw więc dzieci szukały innych rozrywek. Papierki się rzucało gdzie popadnie bo kosze na śmieci były ze dwa i to wiszące na jednym szwie (skopane przez starszą młodzież), z kosza na śmieci (takiego baraku murowanego) śmierdziało na kilometr, zwłaszcza że panie z okolicznego sklepu wyrzucały tam resztki kości , mięsa. Po piwnicach biegały czasem dzikie koty. Ogólnie piękne dzieciństwo, mnóstwo wspomnień , swobody i przygód ale oj jakie to polskie, na zachodzie jak opowiadam to każdy myśli że z jakiejś wioski urwisów pochodzę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam zagranica juz 9lat.zylam w 2 roznych krajach.uwazam,ze w pl nie jest zle.zalezy w jakim miescie,ale najbardziej draznia mnie ludzie,dlatego nie wyobrazam sobie powrotu I nie chodzi mi o zacofanie,tolerancje itp ,bo mam konserwatywne poglady.nie uwazam,ze Polska to zascianek.wkurza mnie mentalnosc ludzi,ze wszystkiego sie boja,zazdroszcza na takim kafe to widac ewidentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale też Polak uchodzi za sympatyczną, ciepłą i otwartą osobę. Oglądałam kiedyś takie program jak Pensjonariusze z Niemiec zostali wysłani do domu opieki blisko granicy Niemiec z Polską na teren Polski bo tam taniej a opieka dobra i pamiętam słowa trochę otumanionej babci której w końcu powiedziano gdzie jedzie , ona odparła "o matko święta jeszcze do Polski mi trzeba" - zabrzmiało to tak jakby na koniec dziczy ją wieźli. Pokazano po miesiącu te wszystkie osoby i ich wrażenia z pobytu. Wszyscy byli wniebowzięci gościnnością, niektóre osoby popłakały się twierdząc że nie wiedzieli że Polacy są tak sympatycznie i że tyle czasu się im poświęca i tyle ciepła daje (wszyscy mieli zupełnie inne doświadczenia z domówi opieki w Niemczech). Ja kiedyś rozmawiałam z pracownicą szpitala w którym rodziłam i wyszła taka gadka że jej córka była miesiąc temu ze szkołą w Krakowie i nie mogli uwierzyć że to tak piękne , cywilizowane :D miasto, że Polacy są tak gościnni, mili i tak .....modnie ubrani :D. Polacy mają się czym chwalić tylko wiary w siebie im brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, brak pewności i brak szczerości. Bo prawie każdy polak jest miły dla obcokrajowców a dla rodaka jest jak najgorszy wróg. Wszystkiego zazdroszczą, obrabiaja d**e na kazdym kroku. Już nie mówię jak ktoś pali trawę co się wtedy dzieje...W kościołach zbierają się dewoty i ustają między sobą coby zrobić z takim człowiekiem... Wrrrr jakim człowiekiem? przeciez to nie człowiek- to cpun złodziej i BOG wie co jeszcze, ale o tym, że 80% z nich ma mężów alkoholików zapominają...WG MNIE NIE MA NIC GORSZEGO OD ALKOHOLU( no może hera i inne pochodne) . TOTALNA TRUCIZNA KTÓRa DOSŁOWNIE NISZCZY LUDZIA ŻYCIE W DODATKU LEGALNA...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie już dawno przeznaczyli Polskę na zniszczenie w wojnie z Rosją. Zamiast prowadzić dobre stosunki z Rosją to Polacy włażą w dupę Ukraińcom, a ci mają głupich polaczków głęboko w tej dupie! Teraz pisiory to dopiero namieszają w w tym kraju. Wezmą odwet za wyimaginowany zamach na Lecha. Brrrrr.....aż strach się bać! Kurwa co tam się dzieje: invitro, skrobanki, gender, kżyrze i same czarnuchy wokoło. Banda nawiedzonych debili. Kto zdążył wyjechać ma szansę na godne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jako kraj daje radę jedyny problem to normalna praca za normalne pieniądze bo za 1300 zł to mozna tylko leżeć do góry wentylem . Takie pieniądze polecm knurom z wiejskiej na miesiąc niech za nie pożyją to zobaczą co to jest surwiwal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Niemcy wasi przyjaciele i wasi cudowi mężowie. Zmienicie zdanie jak ci cudowni niemieccy ludzie powiedzą, że nadajecie się tylko do obozów koncentracyjnych, jesteście śmieciami i że Hitler nie dokończyl roboty. Z kolei mężuś Nemiec będzie was traktował jak służącą tylko dlatego, ze jestes polką. Ja mieszkam w PL, dobrze zarabiam i nie mam do Niemców żadnego szacunku. Kiedyś przejeżdżaliśmy przez ten kraj do Francji (mamy dobry samochod, niejeden szwab takiego nie ma) i zatymaliśmy się na stacji benzynowej. Pracownicy się uśmiechali (taaa już wierzę, że pryjacielsko) a my potraktoaliśmy tych hitlerowców tak, jak na to zasługują. Fukaliśmy na nich ,żadnych napiwków. Weszliśmy jeszcze coś zjeść (była tam kawiarenka). Pewna Helga spytała jak smakuje, to powiedziałam, że w Polsce lepsze jadłam i jeszcze ochrzaniłam, że cola za ciepa. Ale sie mnie naprzepraszała, a jaką miałam satysfakcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest piekna tylko dzieki kasie wysylanej przez emigrantow i dotacjom z UE... Tak to juz dawno bezrobotni zjedliby bezdomnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Mieszkalem w Anglii, jest lepiej niz u nas, jednak najczysciej jest w Danii gdzie mieszkam i wogole w krajach skandynawskich(zwiedzalem), tam jest wyższy poziom świadomości i kultury. Myśle ze Polacy nigdy im nie dorównają bo nie mają polotu, i sa generalnie zacofani i aroganccy i lekceważa dobre zwyczaje. nie wszyscy, ale generalnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.14 ale ty jesteś prosta -jak drut ... Chyba w PL tylko patologię poznałaś . Mamy wymianę ze Szwecją -szkoły tamta młodzież nic nie mądrzejsza za to bardziej chamska naćpana roszczeniowa i leniwa . I to Szwedzi nie kolorowi których w szkołach tam jest już chyba 30% .Znajoma Szwedka, nauczycielka wprost przyznała że boi się chodzić do dzielnicy "kolorowej" i szkoły gdzie kiedyś pracowała tzn. jest to circa 25% tego miasta a tamtejsi nauczyciele lądują u psychiatry bo panicznie boją się swoich "podopiecznych". O jakichkolwiek wymaganiach wobec nich lepiej nie mówić bo sie pognienwają i podpalą pani nauczycielce samochód albo zrobią do ichniego kuratorium donos ...Molestowanie seksualne to tam już plaga wręcz standard .Do tego Szwecja ma ogromne bezrobocie ukryte wśród młodzieży i imigrantów ,na razie tuszują to niekończącymi sie kursami szkoleniami itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlondon
A propos komentarza o sterylizacji zwierzat.Uwazam komentarz za trafny,bo powinno sie polakow sterylizowac. Sa jak plaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×