Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G2221

Poród na Wołoskiej w Warszawie Szpital MSWiA maj 2013

Polecane posty

Gość gość
Poród na Wołoskiej w marcu tego roku. Porodówka i położne świetne. Dodają otuchy i liczą się z pacjentką (miałam tam swojego lekarza - nie wiem czy to miało wpływ, mam nadzieję, że nie). Po porodzie...nie polecam ale jakie masz kobieto wyjście. Dlaczego nie?: 1. Sale małe po 3 osoby + goście to ciasno, warto kupić salę prywatną. Nie dostałam prywatnej bo mi nie zależało ale w ostatnią dobę pobytu tam żałowałam bo nie szło wytrzymać ciasnoty. 2. Przy wypisie, pediatra która ważyła badała i kwalifikowała do wypisu przeoczyła, że miałam cukrzycę ciążową, zrobili glukozę dziecku ale rzekomo krew za długo była w laboratorium i wyszło słabo (tj. powinni byli po takim wyniku podłączyć do kroplówki ale tego nie zrobiły) więc zawołały mnie szybko i domierzyły sobie glukometrem, nie pokazując mi wyniku stwierdziły że ok. nie zrobiły morfologii bo już przed wypisem nie zdążyły by mnie wypisać bo laboratorium widocznie już by w tym dniu nie zrobiło analizy. po badaniu glukozy dziecko było bardzo słabe i ciągle spało ponad 5 godzin nic nie chciało jeść (nie było dokarmiane), było apatyczne wręcz bez sił, mówiłam o tym na noworodkach, położne super i chętnie by pomogły ale ta pediatra zaproponowała mi z ironią: że mogę zostać dzień dłużej na naukę kp" nóż się w kieszeni otwiera taka jakaś zadziorna baba, popełniła błąd i zaniedbanie. 3. na dodatek jak mówiłam, że ja tylko chce kp to patrze do książeczki mojego dziecka i widzę co? "KARMIENIE MIESZANE" mam nadzieję, że to pomyłka...kiedy i jakim prawem dały by mm? ... zgłupiałam i się wkurzyłam ale to już było w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto był waszą pediatrą tam? i sale są też 2 osobowe, były chyba tylko 2 trójeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani wcześniej z przygodami po pierwsze położne już nie zajmują się dzieckiem (chodzi o karmienie dziecka) zapewne były to pielęgniarki z neonatologii tak samo położna nie wchodzi do pokoju i nie plecie o zakrywaniu lampy położne po porodzie kończą swój temat, zaczynają się pielęgniarki laktacyjne i pielęgniarki dla mam + neonatolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja rodziłam na Wołoskiej w maju 2015 siłami natury. Szpital rewelacja tak samo jak opieka. Położna przy porodzie Pani Krysia kobieta anioł, każdemu takiej życzę! Poród przebiegł szybko i sprawnie i w miłej atmosferze bo nawet troszkę mnie lekarz i pani Krysia rozbawili :) po wyjęciu dzidziusia położyli mi go na brzuszek i zabrali później na mierzenie ważenie itd oczywiście razem z tata. Po parunastu minutach przeniesiono mi syna i przystawiono do piersi i tak leżelismy ok 2h. Następnie zawiezienie na salę i powiem szczerze że byłam w szoku bo była godzina ok 5 nad ranem a położna przyniosła mi jedzenie i herbatę! Opieka po porodzie również genialna jak i Panie z oddziału noworodków (pediatrzy, neonantologowie i pielęgniarki) pomoc przy wszystkim przy karmieniu przewijaniu itd. Codziennie wizyta pani od laktacji która pomaga świeżo upieczonym mama. Na oddziale do dyspozycji elektryczny laktator jedynie kupuje się w aptece na dole końcówki i buteleczki do mleka (sprawa groszowa) Spędziłam tam aż pięć dni i z czystym sumieniem polecam ten szpital!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEk
Rodziłam syna na Wołoskiej 06.08.16 i jestem mega zadowolona.Byłam pacjentką" z ulicy" a zostałam przyjęta bardzo dobrze.Położne przy porodzie cierpliwe i spokojne bardzo mi pomogły,opieka na noworodkach super.Nikt nie warczy ,nikt nie robi łaski.Dużo cierpliwości okazały mojej współlokatorce przy nauce karmienia piersią.W nocy zaglądają i sprawdzają czy wszystko ok. Generalnie bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała bym mieć tak dobre wspomnienia jak inne Panie ale niestety nie mam. Teraz jestem znowu w ciąży i panicznie się boję. Było okropnie, personel niemiły to mało powiedziane. Mam nadzieje, że tym razem obędzie się bez łez i strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam - NAPRAWDĘ!!! Rodziłam 2 tygodnie temu, poród indukowany. Świetna opieka okołoporodowa i poporodowa na oddziale. Położna prowadząca poród P. Krysia - rewelacyjna, przesympatyczna, opanowana a przede wszystkim mega profesjonalna i kompetentna !!! Bez wątpienia przy drugim dziecku wybiorę również ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Hej dziewczyny, mam pytanie. Prowadzę swoją ciaze w luxmedzie,a chciałabym rodzic w MSWiA. Czy muszę mieć lekarza z NFZ? Bo przyznam szczerze, że koleżanki mnie trochę nastraszyly, że jak nie będę miała lekarza z NFZ to będę źle traktowana.
Jak to jest z położna? Kiedy mam się do niej zgłosic, żeby mieć ją prywatnie?
Pomozcie, to moja pierwsza ciąża i jestem strasznie zagubiona. 
Pozdrawiam, 
Przyszła mama 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×