Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokapsp

Zlecę pracę w domu przez internet.

Polecane posty

Gość gość
prosze rowniez o namiar prawatywa@gmail.com, posiadam dypolom zwiazany z przeplywem informacji. :) ppozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia210
Jeśli to jeszcze możliwe, proszę o wiadomość sylwucha210@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poprosze oddam12345@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaw
Zgłoście się do http://cupsell.pl/strony/zarabiaj.html Jest to ciekawy program partnerski. Wygenerują wam tam linka z waszym ID. Praca polega na promowaniu na forach jak kafeteria artykułów z tego e-sklepu. Jeżeli ktoś wejdzie i dokona zakupów z Twojego linka otrzymasz 1zł od każdej zakupionej rzeczy. Jeżeli ktoś poleci dalej stronę innemu użytkownikowi i dokona on zakupu, otrzymasz kolejne 50 gr. Spokojnie można na tym zarobić 200-600 zł, w zależności jak się postaracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla analfabetów nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pracuj ale po co o tym informujesz?? kogo to obchodzi?? ja poprosze info na meil jeśli mozna zakkiii@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anital81@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale frajerów, szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lop56
Ja również bardzo proszę o kontakt zjawa56@gmail.com Na jakich zasadach praca pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana. Proszę o informacje: luckyitem7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaSzansa
Witam, proponuję współpracę w pracy online:) od jakiegoś czasu pracuję w ten sposób i można osiągnąć na początek nawet 200-300zł co 3 tygodnie a w przypadku pełnego zaangażowania dojść do stałego dochodu rzędu 2-3 tys.:) Zapraszam do kontaktu w celu otrzymania szczegółów na email: twojaszansaori@gmail.com Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że frajerów w Polsce niemało. I tylko ja i ktoś nie podaliśmy maila. Minął już miesiąc. Maciete 2, 3 tysiące? :D Bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodznie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_1987_PL
Potwierdzam ! Nie wiem jak ten Pan na tym zarabia aż tyle, aczkolwiek działa dużo lepiej niż stawianie na kolor. Dziś sprawdziłem i wniosek jest prosty. Jeśli masz trochę więcej niż 100zł, to działa w 100%. Gram już trochę online, sprawdzam sposoby i ten mogę śmiało polecić. Ja mając w 200zł, w około 15-20 minut zrobiłem 317zł (czyli 117 na plusie). Postaram się grać tym kilka dni i odezwę się jeszcze raz czy jestem na + czy może jestem bankrutem :D - Tak czy inaczej działa i polecam w 100% www.jakzarabiambezetatu.pl Jakby co - kontakt : biomechanic.poland@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarekzegarek39
Działa jak najbardziej, żadnej ściemy :) www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015 rok - wtedy zaczęłam moją przygodę z Paidverts (BEZ ZADNEGO WKŁADU a z dnia na dzień zarabia się coraz więcej) i muszę przyznać ze jestem zadowolona, polecam :) Można wejść przez ten link: https://www.paidverts.com/ref/Japonka27 W razie jakichkolwiek problemów służę pomocą :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto spróbować swoich sił na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami z myślą o was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zarabianie w internecie to skutecznie mozna zarobić przez programy partnerskie. Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić program Devil-cash. Wysokie prowizje od sprzedaży, ciekawe oferty, cieszące się zainteresowaniem, przede wszystkim przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem KTM. Więcej info na stronie www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×