Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Jak rozmawiam ze znajomymi to większość mężczyzn chce dziewice, oczywiście z braku wyboru są w stanie przyjąć dziewczynę z małym przebiegiem chociaż woleli by dziewice. Tylko czy ktoś może być szczęśliwy w takim związku który powstał bo nie było alternatywy. Osobiście tez szukam dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystko inne to rozpusta? Fajnie wiedzieć, pewnie jestem przypadkiem jednym na kilka tysięcy, ale tak mi się życie ułożyło, że dwukrotnie byłam wdową, więc idąc tą logiką wiążąc się po raz trzeci będzie to zakrawać o rozpustę. Ale mnie życie nauczyło szerszego spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 A ja jestem dziewicą i mężczyźni napawają mnie odrazą, bo dla każdego kobieta to ściera do seksu, a zwłaszcza dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdowa nie podlega pod ten wyznacznik. To życie sprawiło ze jesteś wdowa a nie to ze puszczasz się na prawo i lewo. Chociaż jak było przed mężami to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam zwiazki to glownie seks, ja nie znam zwiazku bez seksu.Zreszta faceci uwazaja ze kazda kobieta sie nadstawia i d******py i ze nawet taka dziewica tez z dupa nie wytrzyma do slubu, z dziewictwem i ze nawet dziewica sie szybko rozlozy .Taki maja tok myslenia faceci ,bo wszystkie kobiety pakuja do jednego wora.Ok ,poszukajcie sobie dziewic, zycze wam tego i macie takie prawo ale potem mi napiszcie, czy taka dziewica tez sie rozlozyla wam po roku znajomosci czy po kilku miesiacach, ok a potem wrzucajcie wszystkie do wora ,krytkujcie i narzekajcie na rozpuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos szuka sobie kogos do wydymania seksu, to nawet niech nie zawraca niepotrzebnie komus gitary.Przeciez wy faceci lubicie seks i seksu predzej czy pozniej wymagacie od kobiety ,to z kad maja sie brac dziewice, jak to niewielki procent ich zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok panowie ,przypuscmy ze poznacie dziewice i niebedzie wam pasowala w seksie i co ja tez kopniecie w d**e ,czy co dalej, niektore zwiazki sie rozpadaja wlasnie z niedopasowania w lozku ale ogolnie rozpadaja sie z roznych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kad wy faceci poznajac nowa kobiete ,jestescie poznac ile miala chuji w d***e co, moze miala jednego c***a z tym jedynym sie zwiazek rozpadl i z nim stracila dziewictwo a rozpadl sie zwiazek z roznych przyczyn, mimo ze byla dziewica.Wyjasnicie mi to ,czy jestescie wrozbitami i chcecie wszystko przeskoczyc.Dlatego niektorzy ida ze soba do lozka np. dlatego zeby sie sprawdzic w seksie lub po prostu sie kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora, ano ty porzadny skromny prawiczek ona przebojowa szmata, przeciwienstwa sie przyciagaja a milosc jest slepa a moze zona jest przesycona seksem i teraz chce odpoczac a ty jej nie dajesz odpoczac od erotyki i ci odbija pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Michał  z Konina
Każdy normalny facet woli dziewice jak dooopodajke za partnerke czy zone Logiczne po co komus taka z przebiegiem co ma dziury jak studnie jest rozjechana jak pasztetowa Drogie Panie zostały wam teraz tylo sztuczne gadżety albo celibat takie sa fakty Nie tykamy kobiet co nie sa dziewicami My się szanujemy nie pchamy byle gdzie Zostały wam tylko seriale w tv i żałosne dodawać wpisy tylko tyle :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Michał  z Konina
Każdy normalny facet woli dziewice jak dooopodajke za partnerke czy zone Logiczne po co komus taka z przebiegiem co ma dziury jak studnie jest rozjechana jak pasztetowa Drogie Panie zostały wam teraz tylo sztuczne gadżety albo celibat takie sa fakty Nie tykamy kobiet co nie sa dziewicami My się szanujemy nie pchamy byle gdzie Zostały wam tylko seriale w tv i żałosne dodawać wpisy tylko tyle :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Marek
Witam masz rację kto by chciał kobietę co skakala i zmieniala co chwile bo jej nie wyszlo ?Nie szanują się czy było 4 albo 8 partnerów to nic przecież nie mydło c**aaa nie wymydli sie tak sobie mysla kobiety Tylko ze my nie chcemy takich kobiet zjechanych jak kon po Westernie Wiadomo wam poasowalo jak dawalyscie to teraz macie pecha jestescie same Kuocue sobie kota psa albo rybki :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensu.Wnioskujac panowie moga sie zakochac tylko w dziewicy ,wedlug nich na milosc zasluguje tylko dziewica a to wina jakas w tym jest ze kobieta np byla dziewica i stracila dziewictwo z facetem ktorego kochala a jej sie zwiazek rozpadl z jakiegos powodu ,to teraz ma miec przegrane zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiego c***a mamy pilnować tego śmiesznego dziewictwa? Żeby potem jakiś facet, co to udaje szacunek, bo sie nie seksiłyśmy sam nas nie szanował i wymagał seksu zawsze, wszędzie, bo ohydny pies ma potrzeby? Normalna dziewica wali tych zakłamanych zboczeńców i trzyma dziewictwo dla robaków w grobie, bo mężczyźni nie są tego warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była dziewicą czy mnie zdradziła w związku myślę ze nie ? Sama wie jak jest w temacie Kochamy się seks jest często i nikt nie mówi że dziś nie mam ochoty Czasem spontaniczne igraszki itd Jestem jej wiernym mężem nie szukam wrazen inne kobiety mnie nie interesują Wiem czego chce pragnę jeśli by mnie żona zdradziła ? Jak piszą tu inne osoby to bym jej powiedział że spotkamy się w sądzie i by się wyprowadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dziewice sie slinicie zeby sie wydymac i isc dalej ,bo kochac i tak nie potraficie czy dziewica czy nie dziewica.Jestescie samcami a samce zawsze musza gdzies por/u/chac i sa egoistami.Czy jest tu jakis facet co swoja partnerke w lozku piesci dotyka caluje.Nie i dziewicy byscie tez nie piescili i nie calowali. chodzi wam tylko o wsadzenie ogorka, tak to mozna dymac krowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już nawet przestałam się śmiać. Mam waginę, więc od razu musiałeś dodać, że może i jestem wdową, ale mogłam sie puszczać. Logika wielce szanujących mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i taka jest milosc z waszej strony ,gdy kobieta ulegnie pokusie zdradzi to wypiepszaj z walizka ,mimo ze ze mna stracilas dziewictwo.W milosci sie wszystko wybacza, ja bym facetowi zdrade wybaczyla ale mozna wybaczyc zdrade tylko raz ,faceci nie umia wybaczac, przepraszac, rozmawiac, szanowac.A pokusy ma kazdy z nas i trzeba sie pokusom przeciwstawiac bo slubuje sie 1 partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszemy ze wszystkie kobiety dają na lewo i prawo ale 80'/, nie ma wielkiej różnicy czy mąż ja Buzka czy inny aby było jej dobrze za rok będzie nowy na tapecie kochas Dużo jest takich kobiet nawet te co wyjechały d******py Angolom czy w Niemczech Italii Francji itd bo Polak za mało zarabia wielkie gwiazdy Po pewnym czasie wracają do kraju bo dostaną kosza kochanek zmieni sobie na młodszą i szukają szczęścia wtedy u Polaków Wystarczy tylko myśleć głowa a nie 4 literami żak mi was kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak autora tak bardzo to boli ze zona miala przed nim facetow ,to kto mu zabronil tez uzywac innych kobiet, zanim swojej zony nie poznal, nie uzywal seksu z innymi partnerkami i teraz zaluje, pewnie czujesz sie oszukany, no ale w malzenstwie nie chodzi twoja kobieta gdzies sie pie/pszyc, to o co ci chodzi gdybys jej nie kochal ,to po co ten slub a czlowieka kocha sie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I vice versa! Mówię to, jako dziewica, no ale co ja wam będę tłumaczyć, skoro najpierw sami rżniecie, a potem wymagacie tego samego od dziewicy, nie szanując jej zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda pisząca tu kobieta pisze nie na temat. Ich wypowiedzi to wmawianie facetom, że nie ma co liczyć na dziewicę. Dlaczego akurat na ten wątek się uparły? Kazdy inny można zaśmiecać tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Andrzej
Pokusa pokusa jeśli byś wybalczyła partnerowi zdrade to dobrze i ja wybaczylem bylej zonie ale nigdy jej tego nie zapomne Droga wolna niech ja kochanek pociesza tylko ze on ma żonę i nie wiem czy w 3 kw będą mieszkać Nagle kochanek nie ma czasu dla niej jak się wydało Ma stres ze jeszcze jego żona może się dowie jaki on jest wierny ha ha Nie po to brałem ślub cywilny kościelny itd by partnerka dała komuś d**y i wracała do mnie jak niby nic się nie stało Nie jestem smieciem i się szanuje Czekamy na rozwód dziecko zostaje przy mnie żona wraca do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dyskusja schodzi poniżej poziomu kupy. Ujmę to tak większość zasługuje na szczęście, nawet dajka to też istota czująca ale osoby z przeszłością powinny wiązać się z takimi, którym ta przeszłość nie przeszkadza. Wcześniej czy później każda zmora znajdzie swego amatora, chociaż nie będę ukrywał, że kobiety z bujną przeszłością seksualną mają trudniej niż faceci (czegokolwiek byście tu nie wypisywały), dlatego większość kłamie w kwestii ilośc***artnerów i to jest prawdziwe k******o, bo nie należy nikogo stawiać przed faktem dokonanym; każdy ma prawo świadomego wyboru partnerki na reszte życia (w założeniu) Śmiać mi się chce z tych, którzy zaprzysięgają się, że jak nie znajdą dziewicy to zostaną sami. Panowie obudźcie się; niestety natura zadecydowała za nas i trzeba cholernie silnej woli, żeby wytrwać w postanowieniu samotności. Ok nie jest to niemożliwe ale kto Wam będzie np kaczkę na stare lata podkładał? Tutaj wypowiadają się ludzie młodsi ode mnie i z innym podejściem do życia. Z 10 lat temu też tak uważałem. Z drugiej strony niektórzy twierdzą, że prawdziwa sztuka to umiejętność życia samemu ze sobą. Żyłem bez dłuższego związku ponad trzy dyszki i już byłem przekonany, że tak zostanie. Jednemu tak drugiemu inaczej ale koniec końców każdego dopada chęć bycia z kimś. Znam ponad 70 letniego trzykrotnego rozwodnika, który po 70 ożenił się z młodszą o 20 lat kobietą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdyby moja była dziewicą i zdradziła mnie myślę, że bym jej to zrozumiał i wybaczył. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kocha to nie zdradza jak dojdzie do zdrady i potem partnerka nadal jest z mezem powinna zakonczyc ten zwiazek i isc do kochanka nie oszukiwac Widocznie ktoś nie zna definicji słowa kocham Dla mnie mogą ludzie się bzykac z kim chcą przed ślubem i po nie moja sprawa Piszę swoje zdanie ja nie toleruje takiego zachowania by kobieta mnie zdradzala Jak będzie z innym i mi to nie przeszkadza to ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_28
Dziewczyny nie przesadzajcie. Też nie chcę faceta który był w związkach z połowa miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego zabranicia facetom mieć dziewicy. A co ona gorsza od was ? Ja tez nie każdego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I drogie Panie obruszanie się za to, że ktoś Was nazywa używanymi jest nie na miejscu; przecież same dajecie się używać i używacie innych. Nie wszystkie na szczęście. Jak mnie ktoś nazywa używanym samcem nie oburzam się. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Sylwek
Każdy ma prawo do miłości szczęścia tylko nikt nie wie na jaką partnerkę czy partnera trafi? Ludzie czasem dobrze grają bawią się uczuciami innych ranią w związkach Życie to nie bajka czasem walka Ja osobiście nie szukam dziewicy, rozdodki czy wdowy cichodajki itd Cenie sobie wolność byłem w związku z kobieta kilka lat szukała wrazen więc została sama Pozdrawiam mormalych ludzi myślących o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×