Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Życzę ci kobiety z takim podejściem ty będziesz jej pieskiem od noszenia zakupów a ona się będzie sexic na lewo i prawo. X Tylko takie dopóki jak ty biorą dziewice, których nie potrafią zadowolić i noszą za nią zakupy bo tylko to dobrze potrafią a żona ma seks z kochankiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.20 mam sporo kolegow ,poza tym przez cale zycie mam wiecej towarzystwa meskiego niz kobiecego. Dlatego widze jak mysla faceci. Ja bym nie chciala faceta ,ktory mial duzo dziwczyn z prostej przyczyny : ja nie mialam doswiadczenia, autor watku podobnie, a Cb nie rozumiem, bo ty sobie nie odmawiales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
11.04 ale on jest dumny, ze dziewice wybral , na rogi nie patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja ci życzę d***** z zrekonstruowaną błoną dziewiczą i żebyś dowiedział się o jej bardzo bujnej przeszłości oraz tego, że dorabiała w czasie waszego małżeństwa dopiero przed śmiercią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nie chciał kobiety która miała więcej mężczyzn niż ja kobiet. Powinno być sprawiedliwie. Czyli kobiete po jednym facecie max rok bym zniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi ze kobiety tez nie chcą używanych mężczyzn. To po kiego grzyba wypisujecie te pierdoly od 50 stron. Zamiast się przyznać ze tez wolicie facetów z małym lub bez przebiegu. Największa hipokryzja jaka spotkałem. Same nie chcą używanych a dupę dają na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa ratunkuuuuu!!!! Nieumiejące czytać kobiety chcą nam wmówić co myślimy!!!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy czytający to mężczyzna od razu widzi, które wpisy należą do kobiet podszywajacych się pod nas. Po prostu nie ma facetów, którzy nie wolą dziewicy za żonę. UWAGA: nie mylić z tym co mąż mówi żonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh faceci faceci. Nie czaje jak można wymagać czystości od kobiety gdy samemu się jest używanym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic w tym dziwnego ze facet który zaliczył wiele kobiet szuka dziewicy. To dlatego że taki facet nie szanuje kobiet, sa dla niego łatwe. Pamieta co sam z takimi robił, jak je wykorzystywał i dlatego uważa że wszystkie kobiety takie sa trzeba miec tylko podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używane do kołchozu :p A tak poważnie to zgadzam się z poprzednikami żaden nie chce używanej, często zdarzają się związki z takimi czy maluzenstwa, ale to dlatego ze faceci biorą co jest na rynku a nie dlatego ze tego chcą. Później pojawiają się rozterki ze ja jednak chce nówkę niesmigankę a nie odpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziewice. Żadnej innej. Dziewica na prezydenta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest i albo kobiety to zaakceptują i zaczną się szanować albo same nie będą szanowane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście cyniczni i interesowni, bez uczuć, takie puste wydmuszki z was. To wy chciecie seksu dla sportu, dla wlasnej chuci a śmiecie wyzywać kobiety, które kochały może właśnie takie wydmuszki bez uczuć jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy faceci po prostu nie mozecie sie pogodzic ze tak malo jest dziewic. no coz ,wiecej jest tych nie dziewic jak to piszecie dupodajek i nie macie w czym wybierac, przebierac.Pogodzcie sie ,wkoncu z tym ze macie do wyboru wiecej nie dziewic.Ja bylam w kilku zwiazkach i z jednymi facetami poszlam do lozka z innymi nie poszlam, bo to zalezalo od stopnia znajomosci.Teraz poznalam nowego faceta i szczerze powiedzialam, jestem nie dziewica i co ,powiedzial mi ze moze ze mna zaczekac do seksu az do slubu, bo mu po prostu zalezy na mnie na nie dziewicy, zaznaczam.Wniosek jest jeden, jeden facet wezmie nie dziewice a inny nie.Uff , uff ale produkcja w tym temacie, nadal trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggg
11.27 najpierw przeczytaj wątek a nie ostatnia stronę :) tak jest wiele kobiet, ktore nie chcę ru...cza, ale są też takie co chcą. To samo jest u facetów jeden chcę dziewicę dla innego to nie ma znaczenia i wypowiedzieli się też tu Panowie , którzy to potwierdzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggg
13.22 Panowie ci zaraz napiszą, że twój facet Cię nie kocha tak na prawdę i jak znajdzie dziewice to Cie zostawi, a jeśli będzie z Tb długo po ślubie to będzie z Tb nieszczęśliwy okropnie , że nie był tym pierwszym :D i będzie cię zdradzał. Nie przyjmują do wiadomości , że Cię bardzo kocha i będzie nosił na rękach.(bo oni nawet dziewicy kochać by nie umieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet kocha to zaczeka ze seksem do slubu i nie bedzie na mnie niczego wymuszal ,czegos czego nie chce bezwzgledu na to czy dziewica czy nie dziewica, tylko facet ktory nie kocha namawia na seks po ilus randkach ale taki zwiazek sie nie utrzymie, bo nie jest podbudowany na wiezi emocjonalnej.Kobieta sama decyduje ,kiedy wskoczyc do lozka i z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;40A ja nie chce faceta, ktory nie chce mnie.Bylam dziewica chcial mnie 1 ale mi sie nie podobal i co i ja go nie chcialam.Wedlug mnie zaden mi w seksie nie pasowal i zadnemu bym juz sie nie oddala, bo sa beznadziejni w lozku .chodzi wam tylko o wydymanie ,zamoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy faceci po prostu nie mozecie sie pogodzic ze tak malo jest dziewic. no coz ,wiecej jest tych nie dziewic jak to piszecie dupodajek i nie macie w czym wybierac, przebierac.Pogodzcie sie ,wkoncu z tym ze macie do wyboru wiecej nie dziewic.Ja bylam w kilku zwiazkach i z jednymi facetami poszlam do lozka z innymi nie poszlam, bo to zalezalo od stopnia znajomosci.Teraz poznalam nowego faceta i szczerze powiedzialam, jestem nie dziewica i co ,powiedzial mi ze moze ze mna zaczekac do seksu az do slubu, bo mu po prostu zalezy na mnie na nie dziewicy, zaznaczam.Wniosek jest jeden, jeden facet wezmie nie dziewice a inny nie.Uff , uff ale produkcja w tym temacie, nadal trwa! x Oki to zróbmy test. Poczekaj do ślubu wyjdź za niego i zdaj nam relacje po dwóch latach. Tez mówiłem kobietom wszystko co chciały, a tydzień później byliśmy w łóżku. Założę się o 100 pln ze nie wytrzymasz do ślubu, takie poprostu kobiety jesteście - nowoczesne. Dasz mu dupy a on cię kopnie po roku znajomosci. I sytauacja się powtórzy tak samo jak z tymi wcześniej. I z następnymi. A osoba która na tym ucierpi będzie twój przyszły mąż. On się zagapi i nie zdąży cię kopnąć w dupę. Jestem tego pewny. A później zostaje już tylko żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy faceci po prostu nie mozecie sie pogodzic ze tak malo jest dziewic. no coz ,wiecej jest tych nie dziewic jak to piszecie dupodajek i nie macie w czym wybierac, przebierac. X Ja się pogodziłem. Dymam wszystkie i zostawiam po roku. Tylko na tyle zasługują. Żadna się na szanowała to ja tez ich nie szanuje, wykorzystać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To badz sobie dalej pewny ,ja juz dosyc zostalam skrzywdzona przez mezczyzn, teraz zachowuje ostroznosc ale nikt mi nie zabroni spotykac sie z facetem i go poznawac.Dla was facetow kazda kobieta daje czy po roku czy po 3mies czy po 5latach a po 5 latach to ja juz moge byc mezatka, zonata i dzieciata.Facet do mnie przyjechal 300km gdyby chcial samego seksu to by nie jechal do mnie tyle km bo z******* to moze nawet na przystanku.Nie szanujecie zadnych kobiet, zadnych wam chodzi tylko o jedno, jak wam da korzystacie dmuchacie wykorzystujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;59A to rob tak dalej, bo tez nie zaslugujesz na szacunek jestes tyle wart co twoj post ,swiadczacy o tobie ale o dziewicy to pomarz ze porzadna ci sie nastwi i bedzie chciala cie na meza.Nie mozna wam ufac, wierzyc bo sam napisales ze chodzi ci tylko o zaliczenie a nie powazny zwiazek.Dziekuje szukacie kobiet tylko na raz na seks nie nadajecie sie na meza ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mówiłem kobietom wszystko co chciały, a tydzień później byliśmy w łóżku. X Ten wpis pokazuje jak niektórzy mężczyźni traktują kobiety, bez uczuciowo, przedmiotowo i do tego kłamią aby tylko zakisić kootasa. Tak wygląda miłość w wykonaniu tu piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;55Bo jestescie cewani ,mowicie kobiecie to co kobieta chce uslyszec, byle ja do lozka zaciagnac i naiwniary wskakuja do lozek wam same.Ja juz naiwna nie jestem a ostrozna.Szukajcie kobiet podobnych sobie a nie dymac chcecie wszystko co sie rusza .z takim podejsciem mozecie se dymac koze albo krowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam po raz kolelejny hipokrytki. Skoro dla was sex się nie liczy to nie dawajcie d**y przed ślubem. Piszecie ze liczy się miłość uczucie itp. To po kiego śpicie z każdym ? Jesteście mega hipokrytami jeździcie tylko po facetach ze im zależy na sexie ale przecież ci faceci nie śpią sami ze sobą. Wam tez zależy na sexie tylko nie potraficie tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Steven
Smieszne facet będzie czekał do ślubu by kobieta bzyknac i zobaczyc jaka jest może kłoda albo ma tam ptaszka zamiast szparki zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Steven
Smieszne facet będzie czekał do ślubu by kobieta bzyknac i zobaczyc jaka jest może kłoda albo ma tam ptaszka zamiast szparki zart Ewentualnie co będzie jak ten facet ma 14cm i po ślubie będzie rozczarowanie za parę mc rozwód to jakiej żarty Kto normalny w tych czasach czeka do ślubu by iść do łóżka gowniary po 16 lat maja dzieci a tu jakaś marzycielka czyta Harlekiny i ma bujną fantazję to nie 19wiek wiek może jeszcze na spytac o zgodę mamusie czy może z jej córka iść do łóżka parodie Wszystkie te kobiety co piszą te brednie sa niespełnione nie wyszło im dają teraz dobre rady My wiemy co mamy robić unikamy takich kobiet nikt nie chce mieć problemów Ja nie wchodzę na kobietę bo tylko jest łatwa i daje na lewo i prawo to nie moja bajka szanuje się Jeszcze jedno ciekawe czy wszystkie te kobiety co mówiły przyszłym mezom ze sa dziewicami a było inaczej sa z siebie dumne Ciekawy jestem jak by facet ukrył fakt że jest bezplodny kobieta by chciała dziecko co by potem było ? Rozwód i szukała by szybko innego faceta Sa trzy typy kobiet Normalne ale jest ich bardzo mało a szkoda Dwa wyrafinowane perfidne materialistki i cichodajki tego jest pełno epidemia jakas straszne :(((( No i trzy Stare panny i rozwodki po przejściach zmudzone życiem siedzą całe dnie przy tv seriale chore patrzą i udzielają się potem tu na kafeeee Normalni ludzie pracują a nie od 6;00 rano do 3;00dodaja denne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×