Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
22.28 dzięki ale od religii odpadłem w dużej mierze dzięki "żonie" pozdrawiam Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem coś ciołki, nie chciałam mieć więcej partnerów seksualnych jak tylko jednego. Bylam zaręczona i myslalam ze to ten jedyny. On nie byl prawiczkiem. Byl taki szczesliwy ze jestem dziewica. I co bzyknal mnie po 4 latach bycia razem. A zanim to zrobil ze mna to przez 4 lata bzykal wszystkie jak leci lacznie z mezatkami. Nie mam szacunku do mezczyzn bo wiekszosc to szmaty. Tylko seks sie liczy. Ja bylam pewna ze bedziemy zawsze razem i bylismy razem 5 lat a ja mu sie oddalam po 4 latach. myslalam ze jest mi wierny! On chcial slub dopiero jak sie dorobimy. A ja mu uwierzylam. Nigdy wiecej nie uwierze facetowi bo to takie wszy lonowe. Stracilam przez niego najfajniejsze lata swojego zycia. Ale i tak powiecie ze jestem dupodajka :) bo w mozgu to wy macie zeroooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo sie skupiacie na seksie. Pytam o zakochanie to olaliscie moj komentarz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodząc do konkluzji waszych wywodów: Kobiety - niezależnie czy dziewice czy "dajki" chcą faceta który je będzie kochał i dla którego będą najważniejsze. Wy tego nie dacie żadnej kobiecie. Potraficie tylko kobiete szanować za dziewictwo ale kochać już nie. Jaskiniowiec też ani razu nie napisał ze wziął slub ze swoją bo tak sie zakochał i była taka idealna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jesteś. Nie można Ci nawet łatwowierności zarzucić, bo oddałaś mu się sż po czterech latach. Ja bym Cię do końca życia na rękach nosił. Po prostu trafiłaś na bydlaka. Trzymaj się wg mnie nie masz się czego wstydzić. Twój przypadek to przykład związku z miłości, przynajmniej z Twojej strony. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaskiniowiec nikt nie pochwala tego co zrobiła Twoja żona, ani agggg, ani żadna inna kobieta. Okłamała Cię i masz prawo być rozgoryczony. Zauważ tylko, że poza Twoimi wypowiedziami wypowiadają się też i inni mężczyźni dla których kobieta po dwóch związkach to doopodakka, ba nawet po jednym to używana i nikt takiej niby już nie chce bo łatwo rozłożyła nogi nie czekając na męża. Ty zaś miałeś dość bujną przeszłość ale żaden mężczyzna nie skrytykował Cię za to, nawet prawiczki tylko dziewice wyraziły niepochlebną opinie. Ty nadal oburzasz się, że my nic nie rozumiemy. My bardzo dobrze zrozumiałysmy wasze przesłanie i nie zgadzamy się aby nas kobiety traktować tak instrumentalnie jak przedmioty używane lub nie używane. To już nie te czasy, że kobieta bez męża to hańba rodziny i ciężkie życie w biedzie dla niej. Jestem wdową,mam jedno dziecko ale nigdy nie zwiąże się z dowcem lub rozwodnikiem, mam do tego prawo chcieć takiego partnera a nie innego. Tak samo wy macie prawo wymagać i chcieć taką żonę a nie inną tylko ja nie wymagam od wszystkich mężczyzn aby nie zenili się bo dla mnie będzie mniej wolnych bez zobowiązań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Michał  z Wa wy
Kobiety rozne sa i nie chodzi o zasady Czy dawały wcześniej albo w trakcie związku chodzi o to że same się oszukują i nie mają szacunku dla siebie szukają tylko wrazen Spore grono takich jest kobiet Te co tak się irytują święte nie sa Ciekawe czy one by chciały by ich partner bzykal co chwila inna pchal fajeeee w każdą szpare i potem by u w nocy ssala sama? :((( Wysatarczy tylko myslec głowa nie dupa nic wielkiego i nie boli Na drugi dzień patrzysz w lustro i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Michał  z Wa wy
Kobiety rozne sa i nie chodzi o zasady Czy dawały wcześniej albo w trakcie związku chodzi o to że same się oszukują i nie mają szacunku dla siebie szukają tylko wrazen Spore grono takich jest kobiet Te co tak się irytują święte nie sa Ciekawe czy one by chciały by ich partner bzykal co chwila inna pchal fajeeee w każdą szpare i potem by u w nocy ssala sama? :((( Wysatarczy tylko myslec głowa nie dupa nic wielkiego i nie boli Na drugi dzień patrzysz w lustro i jest ok :)) *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machooo
Jak będzie dziewica kłoda to na Wisłę ja puszczę niech płynie zart :)))Osobiście nie byłem święty trochę kobiet było nie ma czym się chwalić Nie jestem z tych mężczyzn co piszą czy mówią ile to ja ją kobiet zaliczylem bzykalem żałosne Nie ma zasady czy dziewica jest kobieta na żonę czy co miała wcześniej innego czy innych partnerów Kobiet czy faceci w związkach się zdradzają udają udane małżeństwo itd Czemu jest tyle rozwodów zdrad itd Ludzie szukali i będą szukać wrazen Jak tak wszyscy jesteście szczęśliwi czemu tu piszecie i siedzicie cale dnie tygodnie Ja nie chciałbym partnerki z odzysku czy by byla kłoda nimfomanka albo sexi Bomba Sama myśl ze ja ktoś wcześniej dotykal i mam ja tylu itd z automatu jest dyskwalikowa Co innego sex bez zobowiązań co innego kobieta na całe życie To jest moje zdanie Sa ludzie co ich kręci jak patrzy a przy nim mu inny żonę bzyka chore akcje ale jeśli sa szczęśliwy i takie układy ich bawią to ich sprawa *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machooo
Jak będzie dziewica kłoda to na Wisłę ja puszczę niech płynie zart :)))Osobiście nie byłem święty trochę kobiet było nie ma czym się chwalić Nie jestem z tych mężczyzn co piszą czy mówią ile to ja ją kobiet zaliczylem bzykalem żałosne Nie ma zasady czy dziewica jest kobieta na żonę czy co miała wcześniej innego czy innych partnerów Kobiet czy faceci w związkach się zdradzają udają udane małżeństwo itd Czemu jest tyle rozwodów zdrad itd Ludzie szukali i będą szukać wrazen Jak tak wszyscy jesteście szczęśliwi czemu tu piszecie i siedzicie cale dnie tygodnie Ja nie chciałbym partnerki z odzysku czy by byla kłoda nimfomanka albo sexi Bomba Sama myśl ze ja ktoś wcześniej dotykal i mam ja tylu itd z automatu jest dyskwalikowa Co innego sex bez zobowiązań co innego kobieta na całe życie To jest moje zdanie Sa ludzie co ich kręci jak patrzy a przy nim mu inny żonę bzyka chore akcje ale jeśli sa szczęśliwy i takie układy ich bawią to ich sprawa *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomek
Witam podobnie jest z kobietami w związkach dają na lewo prawo full opcje i wracają do domu udają dobre żony mąż chce Kids to fo wyśle do sklepu po algide a kochanek ma wszystko za Free robi co chce z jego kobieta i wszystko prawie gra Tylko szkoda rogacza ze trafiła mu się taką hmmm jak by odpowiednie słowo dobrać czichodajka może będzie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Jurek
Machoo ma rację popieram go 100 procent Podobnie i ja bym nie chciał za żonę koiety co dawała lepiej być singlem bzykac tylko dziewice a jak ktoś bierze z odzyku i potem ma dylemat ze źle zrobił niech ja zamieni na lepszy model bez przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dla mnie nie jesteś. Nie można Ci nawet łatwowierności zarzucić, bo oddałaś mu się sż po czterech latach. Ja bym Cię do końca życia na rękach nosił. Po prostu trafiłaś na bydlaka. Trzymaj się wg mnie nie masz się czego wstydzić. Twój przypadek to przykład związku z miłości, przynajmniej z Twojej strony. Jaskiniowiec X Dzięki ale przez tą sytuacje mam już zrytą psychike i mam złe zdanie o mężczyznach. Choc zdaje sobie sprawy, że nie każdy taki jest lecz widać ci dobrzy mnie omijają :) Teraz się boje zaufać i chyba zostane starą panna. Taki los. Dla mnie to było coś wyjątkowego oddać się a dla niego to była kolejna dziura, tyle że tym razem bardziej ciaśniejsza. Teraz już jestem zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Adam
Nikt nie jest Św wiem jedno ja pogalem w cholerę swoją była żonę kijem bym jej nie dotknął Chciała bym jej wybaczyl i tyle zrobilem Wybaczylem ale nigdy nie zapomnę co zrobila 19Lat zmarnowala dla chwili słabości Teraz wiem ze nie warto kochac chciała wiele razy bym jej pozwolił wrócić Mam jedynie do niej wstręt i odrazę i w pamięci jej puste słowa kazdego dnia kocham buahaha ahaha zalosna kretynka zal mi jej Samo życie zawsze trafi się ktoś 3 by rozwalić innym życie Tylko jak się kocha to nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Adam dziś Nikt nie jest Św wiem jedno ja pogalem w cholerę swoją była żonę kijem bym jej nie dotknął Chciała bym jej wybaczyl i tyle zrobilem Wybaczylem ale nigdy nie zapomnę co zrobila 19Lat zmarnowala dla chwili słabości Teraz wiem ze nie warto kochac chciała wiele razy bym jej pozwolił wrócić Mam jedynie do niej wstręt i odrazę i w pamięci jej puste słowa kazdego dnia kocham buahaha ahaha zalosna kretynka zal mi jej Samo życie zawsze trafi się ktoś 3 by rozwalić innym życie Tylko jak się kocha to nie zdradza X Masz racje ja też się czuje podobnie, byłam wielokrotnie zdradzana na samym początku swojego dorosłego życia. Teraz już nie wiem czy miłość istnieje. Ja gdy kocham to nie na 5 minut i nigdy bym nie zdradziła ukochanej osoby, która dala mi szczeście. Zawsze będę zdania gdy ktoś ma ochotę zdradzić to niech najpierw zakończy związek i nie rani tej drugiej osoby w taki okrutny sposób. Ale dla mnie trzeba być debilem/ debilką aby to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Orfeusz
Witam trochę z innej beczki ostatnio w pracy koleżanka ostro się do mnie przystawia zaczepia ociera hot txty mówi buziaki na odległość wysyła wszystko dyskretnie by inne osoby nie widziały ona ma męża ja żonę Jest ładna kobieta kusi mnie często robi kawę przynosi do pokoju Zdobyła mój nr tel pisze do mnie smsy odpisałem by tego nie robiła mówiła że jest zakochana Ostatnio po 23:00dostałem smsa żona brska prysznic ja w łóżku lezalem odczytałem wiadomość Mój facet leży obok w pokoju jestem caka wilgitna mysle o tobie i czekam itp slowa Ma obsesje robi sie bardziej napalona Zmieniłem nr tel kocham swoją żonę nie szukam wrazen wiem ze inni pomyślą jak bym bzykal obie na zmianę tylko ze ja tak nie chce Szanuje się obiecałem wierność uczciwość i tego się trzymam Jeśli kiedyś żona by mnie zdradziła to jej decyzją będzie i wtedy bym odszedł od niej Nie po to brałem ślub pokochałam ja bym teraz szedł z inną kobieta do łóżka na sex to nie moja bajka muszę czuć do kobiety coś więcej Pozdrawiam wszystkich co się kochają zostali zranieni oszukani by wam się w życiu wszystkim udało by byl ktoś obok was kochał i nie tylko za kasę ale za to kim jesteście :))))) ☆_☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Adam
Nie pisze ze wszystkie kobiety sa zle i zdradzaja to dzisla w obie strony Moja była żona mnie sama nie zdradziła z kochankiem Rozwalili razem dwa zwiazki oni byli hakues 13lat my 19 na papierku a ogolnie 22 lata Jeszcze była taka perfidna ze jak byłem w pracy to zaprosiła go do naszego wspólnego domu szczur glupoty perfidna była dobrze grała co mc 3tys jej dawałem na opłaty życie wiecznie było jej mało W mc potrafiła wydać 300zł na fryzjera nie jestem i nie byłem msyerialista nigdy starałem się zawsze pomagać innym Nie będę się uzalal nad sobą Pognalem ja jak pisałem wcześniej teraz jestem wolny żal mi tylko straconych lat i ze źle ulokowalem swoje uczucia :((( Mysle ze jak sie jest za dobrym to trzeba mieć twardą dupcie Nie zaufam więcej kobiecie wiem ze jak bym chciał być z kimś jeszcze to nie problem ale nie chce być tylko z inną kobieta dla seksu czy może by nie być samemu jak nie potrafię ponownie zaufać Co to za zycie w związku jak nie ma zaufania czy milosci bez sensu :(((((( Przystojniak postanowił ze bedzie sam na resztę życia nie szukam wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michał
Żal mi Cię kolego ale trafiła Ci się kobieta nie wiem co bym z taką zrobił Powodzenia Ci życzę unikaj takich cichodajek pisales ze nie chcesz więcej kobiet więc nie ma tematu Podobnie i ja jestem po rozwodzie tylko u mnie kobieta wyjechała do Niemiec z 10lat temu do pracy poznała tam pajaca i udawała że ciężko pracuje Zostawiła mnie z dzieckiem mam drugą partnerkę wyjechałem do innego miasta by zapomnieć zacząć wszystko od Nowa Życzę bys i Ty trafił na swoją prawdziwą miłość taka wierna do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po związku = rozwódka i nie tłumaczcie się miłością i innymi bzdetami. Jak kochasz to jesteś w stanie chyba poczekać do ślubu ? Co by była za miłość jak nie wytrzymasz :) Wiem ze kobiety sobie zawsze wszystko wytłumaczą bo tak działają, ja używanej kobiety kijem nie dotknę i nie prawda ze nie ma dziewic. Jest olbrzymia masa co trzecia kobieta jaka spotykam to dziewice które się szanują. Pewnie nie chcą się przyznać przed wami nowoczesnymi. Bo by zostały zjechanie tak jak mężczyźni na tym forum. Duża liczba kobiet się szanuje, a niektóre z jakimi miałem przyjemność porozmawiać otwarcie mówiły ze to dlatego by mąż był szczęśliwy. P. S. Mam 28 lat gdyby panie chciały wiedzieć i wcale tych dziewic z przedszkola nie wyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzygałbym się gdybym wiedział ze inny bolec dotykał mojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dla mnie nie jesteś. Nie można Ci nawet łatwowierności zarzucić, bo oddałaś mu się sż po czterech latach. Ja bym Cię do końca życia na rękach nosił. Po prostu trafiłaś na bydlaka. Trzymaj się wg mnie nie masz się czego wstydzić. Twój przypadek to przykład związku z miłości, przynajmniej z Twojej strony. Jaskiniowiec X Dzięki ale przez tą sytuacje mam już zrytą psychike i mam złe zdanie o mężczyznach. Choc zdaje sobie sprawy, że nie każdy taki jest lecz widać ci dobrzy mnie omijają usmiech.gif Teraz się boje zaufać i chyba zostane starą panna. Taki los. Dla mnie to było coś wyjątkowego oddać się a dla niego to była kolejna dziura, tyle że tym razem bardziej ciaśniejsza. Teraz już jestem zepsuta x Widzisz przeżywasz to i niestety bo masz zasady swoje , taka kobieta jak została oszukana przez drania i chama a powinna być na rękach noszona do końca życia.I właśnie takie chamy trafiają na tak porządne dziewczyny nie łam się na pewno jeszcze sobie życie ułożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie żałosne jesteście. Napierw dajecie d**y a później się dziwicie ze nikt was nie szanuje. Same robicie sobie krzywdę, a później narzekanie jacy to mężczyźni są beee. Powodzenia życzę chociaż jako używane będziecie mieć ciężkie życie z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest super i można się nim cieszyć, ja jako facet jestem zadowolony, że miałem całkiem sporo kobiet w łóżku, bo to były świetne chwile i mam świetne wspomnienia. Kobiety też się cieszą seksem i przyjemnością, jakieś chore rozliczanie kogokolwiek z tego, że uprawiał seks, jest żałosne i świadczy o niezmierzonych kompleksach i frustracjach. Współczuję wszystkim kobietom, które trafią na jakiegoś pajaca, który będzie oceniał kto co robił i dlaczego. Kompleksy, kompleksy, kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisała kobieta albo *****cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To napisała kobieta albo *****cz. X A ten komentarz napisał rooochacz co chcę dziewicy lub prawiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
0,37 a co agggg zrobila wedlug Cb , bo aggg o niczym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest super i można się nim cieszyć, ja jako facet jestem zadowolony, że miałem całkiem sporo kobiet w łóżku, bo to były świetne chwile i mam świetne wspomnienia. Kobiety też się cieszą seksem i przyjemnością, jakieś chore rozliczanie kogokolwiek z tego, że uprawiał seks, jest żałosne i świadczy o niezmierzonych kompleksach i frustracjach. Współczuję wszystkim kobietom, które trafią na jakiegoś pajaca, który będzie oceniał kto co robił i dlaczego. Kompleksy, kompleksy, kompleksy. X Życzę ci kobiety z takim podejściem ty będziesz jej pieskiem od noszenia zakupów a ona się będzie sexic na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22,20 jaskiniowiec jak tu z Tb rozmawiac, skoro przeleciales 20 lasek a mowisz,ze dziewczyna ktora spala z jednym przypadkowo jest dajka?? Czy ty czytasz to co piszesz i jeszcze dziwisz sie, ze dziewczyny tutaj sie z Tb nie zgadzaja. Uwwzasz ze jako facet mozesz oceniac kobiety jakchcesz a sam nie masz sobie nic do zarzucenia, niby piszesz cos o tym ze za porzadnego sie nie uwazasz,ale twoj przekaz jest taki sam. Jako kobieta pisze, twoja ilosc partnerek jest BARDZO duza.I ja sie w swoich wypowiedziach nie gubie, wy mi to wmaeiacie a mi sie juz na te posty nie chce odpisywac. Jestes dziwnym facetem, ktory chcac czy nie chcac traktuje kobiety przedmiotowo. Jeszcze jedno pytanie: dlaczego zony nie zapytales wprost o dziewictwo? skoro bylo takie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×