Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Hehe naruszyliście panowie święte krowy i teraz prawda kobiety w oczy kole. Zrozumiały ze nie każdy będzie za nimi biegał :) Słusznie kobieta powinna się szanować. A taka która tego nie robi trudno jej problem. Dostanie buca a nie mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Bogdan
Zawsze kobiety będą bronić innych nawet jak źle robią zdradzają co maja pisać ?Jest wielkie hallo jak facet odejdzie płaci alimenty na dziecko i tak powinno być bo to żadna łaska Dam przykład z życia znajomy dobrze zarabiał urocza żona własny dom każdy z nich dobre auto Widać było zgrane udane kochajace sie małżeństwo on dobrze zarabial jego zona dbala o dom dziecko wiadomo Pewnego dnia w znajomego uderzył ktoś autem wylądował na wózku po mc żona odstawiam go do teściowej Powiedziała że jest za młoda by sobie marnować życie :((((( Teraz szuka sobie nowego partnera na męża takie sa kobiety brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Bogdan
Zawsze kobiety będą bronić innych nawet jak źle robią zdradzają co maja pisać ?Jest wielkie hallo jak facet odejdzie płaci alimenty na dziecko i tak powinno być bo to żadna łaska Dam przykład z życia znajomy dobrze zarabiał urocza żona własny dom każdy z nich dobre auto Widać było zgrane udane kochajace sie małżeństwo on dobrze zarabial jego zona dbala o dom dziecko wiadomo Pewnego dnia w znajomego uderzył ktoś autem wylądował na wózku po mc żona odstawiam go do teściowej Powiedziała że jest za młoda by sobie marnować życie :((((( Teraz szuka sobie nowego partnera na męża takie sa kobiety brak słów Ciekawe drogie Panie mają do dodania w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Romeeo
Gosia 28 dobrze pisze dziewczyny dajcie na luz my wiemy że nie wszystkie jesteście beeeee Potrafimy kochać szanować dbać rozpieszczac pieścić dogodzić itd tylko wystarczy to doceniać i dac coś z siebie nie tylko brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Romeeo
Gosia 28 dobrze pisze dziewczyny dajcie na luz my wiemy że nie wszystkie jesteście beeeee Potrafimy kochać szanować dbać rozpieszczac pieścić dogodzić itd tylko wystarczy to doceniać i dac coś z siebie nie tylko brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Bogdan
Zawsze kobiety będą bronić innych nawet jak źle robią zdradzają co maja pisać ?Jest wielkie hallo jak facet odejdzie płaci alimenty na dziecko i tak powinno być bo to żadna łaska Dam przykład z życia znajomy dobrze zarabiał urocza żona własny dom każdy z nich dobre auto Widać było zgrane udane kochajace sie małżeństwo on dobrze zarabial jego zona dbala o dom dziecko wiadomo Pewnego dnia w znajomego uderzył ktoś autem wylądował na wózku po mc żona odstawiam go do teściowej Powiedziała że jest za młoda by sobie marnować życie :((((( Teraz szuka sobie nowego partnera na męża takie sa kobiety brak słów Ciekawe drogie Panie mają do dodania w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przede wszystkim powinna się szanować dla SAMEJ SIEBIE, a nie dla uciechy jakiegoś faceta *****cza. Powinna się szanować do tego stopnia, że jedynym uprawnionym do jej dziewictwa jest stado robali po śmierci, na pewno nie jakiś zbok, co sam jej nie szanuje, bo chce od niej seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może obruszają się dlatego, że zwykła ludzka przyzwoitość wymaga, by nie nazywać drugiego człowieka "używanym", jak jakieś kapcie? Nie macie innego słownictwa, mniej urągającego godności człowieka? Tak się składa, że takie nazewnictwo idzie często w parze z traktowaniem, czyli nawet ta nieszczęsna dziewica prawdopodobnie będzie używana przez tego, z którym będzie w związku i jeszcze wielki problem, bo owa dziewica nie chce seksu i wielka obraza majestatu, wszak należy do tego, kto ją rozdziewiczył i ma dawać kiedy on chce jej użyć- tak przynajmniej myślą niektórzy "mężczyźni". Pomijam, że "używanie" przywodzi na myśl kompletną bierność, co przecież nie jest prawdą, a znowu deprecjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Bogdan
Zawsze kobiety będą bronić innych nawet jak źle robią zdradzają co maja pisać ?Jest wielkie hallo jak facet odejdzie płaci alimenty na dziecko i tak powinno być bo to żadna łaska Dam przykład z życia znajomy dobrze zarabiał urocza żona własny dom każdy z nich dobre auto Widać było zgrane udane kochajace sie małżeństwo on dobrze zarabial jego zona dbala o dom dziecko wiadomo Pewnego dnia w znajomego uderzył ktoś autem wylądował na wózku po mc żona odstawiam go do teściowej Powiedziała że jest za młoda by sobie marnować życie :((((( Teraz szuka sobie nowego partnera na męża takie sa kobiety brak słów Ciekawe drogie Panie mają do dodania w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie i ja nie chce partnerki na żonę co wcześniej była z innym Mam prawo wyboru nic na siłę Wszystkie kobiety po przejściach maja dylemat kto by chciał pracować na nie swoje dzieci tylko po to że raz na jakiś czas pójdzie do łóżka z partnerką Lepiej układać sobie życie z kobieta z czystym kontem bez problemów Każdy ma prawo wyboru nic na siłę Adam z Wa-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie i ja nie chce partnerki na żonę co wcześniej była z innym Mam prawo wyboru nic na siłę Wszystkie kobiety po przejściach maja dylemat kto by chciał pracować na nie swoje dzieci tylko po to że raz na jakiś czas pójdzie do łóżka z partnerką Lepiej układać sobie życie z kobieta z czystym kontem bez problemów Każdy ma prawo wyboru nic na siłę Adam z Wa-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Max
Czemu drogie Panie bywa tak ze macie 3 ke dzieci każde z innym partnerem i dobrze wam z tym jest ? Nie myślicie że coś jest z wami nie tak czemu jesteście nadal same tylko rodzinka jest większa :))))))))))) Jedyny plus to 500+ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Mirek z Olsztyna
Jeśli piszemy po imieniu używana kobieta? bo ma męża zdradza i spotyka się z innym dalej to co w rym zlego i tak piszemy delikatnie Piszecie ze my tylko chcemy umoczyc to wy po rozstaniu zaraz się pocieszenie z innymi robicie sobie dzieci 3 partnerów i co rok dziecko Gratulacje jest czym się chwalić Potem takie kobiety dają wpisy i chcą nam wmówić co jest dla nas dobre Jeśli jakiś facet będzie z wami w związku to tylko by za darmo bzykac sobie i mieć gdzie mieszkać Bo mężczyzna nie zwraca uwagi na takie kobiety jest ogarnięty zaradny życiowo Dobrze ze jeszcze jest trochę wartościowych kobiet co mysla glowa nie tylkem ale to i tak za mało :((((((( Poznalem dziewice chce sie kochac ma 25 lata jest urocza kształty karnacja inteligentna bajka tego szukałem a nie rozstępów i wiecznego narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich podobnie i ja tak samo myślę nie brałem za żonę kobiety co wcześniej sobie skakala i sprawdzała kto jaki jest dziwne myślę Co to za materiał na żonę!!! Są normalne kobiety i te co szukają wrazen nie ma znaczenia czy są w związku, byle z kim idą do łóżka Tłumacza sobie jakie sa gwiazdy i mają branie jeszcze się chwala koleżankom mam kochanka itd Dużo takich kobiet jest przykre :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 Po imieniu, czyli tak, jak pisałam - potem sami będziecie używać dziewicy, bo to wasza własność i zwykła szmata, która ma wam dawać, bo przecież rozdziewiczyliście i bez błony jest bezużyteczna. Jestem dziewicą i dosłownie rzygać mi się chce jak pomyślę, że nie jestem człowiekiem, tylko dmuchaną lalką. Ogarnięta dziewica zabierze dziewictwo do grobu, bo wie, że dla mężczyzn i tak jest śmieciem do rżnięcia, a nie żywym człowiekiem, więc nie są warci bycia pierwszym, czy jakimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Paweł
Dogie Panie czemu taka cisza ? moze jeszcze macie jakies dobre rady Moja propozycja wystarczy się szanować to nie jest takie trudne Rano stajesz patrzysz w listu i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mirek z Olsztyna dziś Dobre, dobre :D KAŻDY facet jest z kobietą w związku dla seksu, a zwłaszcza chcąc upokarzać obrzydliwie dziewicę i plując na jej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Paweł dziś Szanować się, czyli unikać zboczeńców, którzy myślą, że jak mają fiuta, to mogą pozbawić dziewictwa. Kobieta szanuje się wtedy, gdy unika jakichkolwiek kontaktów z mężczyznami, bo dla nich zawsze będzie kurwą do rżnięcia i śmieciem, a dziewica tym bardziej powinna unikać, dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jest to ze kobiety mają tupet zdradzają potem wraca i za parę dni pcha się do łóżka Nie szanuje siebie i partnera Każda z was była jakiś czas temu dziewica ale to historia i nie wróci Wasz czas minął teraz jedynie do skansenu ewentualnie muzeum Tylko 23+ Max 37lat Same wpuszczenie do lozka byle kogo rozkladacie nogi Jak wam nie wyjdzie to wina faceta :))))))))))))Śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii nazewnictwa już było wcześniej. Jest jakie jest. To tak jak kobiety w odniesieniu do czystego bzykania używają określenia kochanie się. Ciekawe więc z przygodnymi facetami na chwilę też się "kochają"? Hipokrytki. Żadna nie przyzna się, że z takim się bzykała, bo wyjdzie na nie powiem kogo. Dlatego mówimy o takich "używane", abstrahując od tego czy wypada takiego określenia używać w odniesieniu do człowieka czy nie. Oczywiście ja bym nigdy nie użył takiego określenia bezpośrednio do takiej osoby, z powodów czysto grzecznościowych ale co myślę to myślę. Seks w związkach to zupełnie inna sprawa. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Ty możesz sobie pluć, a normalna dziewica nie ma klapek na oczach i gardzi mężczyznami tak samo, jak oni kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mirek z Olsztyna dziś Masz zgniły capie racje nazywajmy ludzi po imieniu;) Możesz sobie chcieć nawet gwiazdki z nieba, problem jest w tym czy ją dostaniesz:) Z takim podejściem zechcę cię co najwyżej młoda głupia lecąca na twoją kasę dziunia oczywiście dziewica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy oczywiście w jakich, bo jeżeli na 2-3 spotkaniu laska idzie z kolesiem do łóżka to sory ale dla mnie niczym się nie różni od zwykłej dajki. Podobne zdanie mam o uczestniczących w układach typu sexfriend. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W kwestii nazewnictwa to ma znaczenie, żebyście mówili głośno, co myślicie. Jakbyście jasno mówili, że kobieta to ściera z dziurą między nogami, to wszyscy byliby szczęśliwi i nie byłoby tylu dziewic na antydepresantach, które uwierzyły w "miłość". Mówię, coraz więcej dziewic ma was głęboko, bo się SZANUJĄ i nie dają zrobić z siebie dmuchanej lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ania
Śmieszy mnie to jak dwie kobiety sa w związku epychaja sobie roze dziene sztuczne balagany i jest ok :)))))) Jedna z nich ma dziecko małe 2 letnie ciekawe na która będzie mówić tato ? No i czy bedzie potem taka dziewczynka les i psychika zryta :)))))) Czasem wstydzę się za kobiety Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......Jest jakie jest. To tak jak kobiety w odniesieniu do czystego bzykania używają określenia kochanie się. Ciekawe więc z przygodnymi facetami na chwilę też się "kochają"? Hipokrytki. X Sam stwierdziłeś, że ludzie wchodzą w związki nie tylko z miłości:) wchodzą też dla seksu, tych samych zainteresowań lub bo wypada a więc oni też się bzykają a nie kochają:) Ty też bzykasz żonę bo jej nie kochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są dziewice ostatnio jedna się ogłaszala za 2tys odda się itd Taką odpada do kosza to nie jest materiał na przyszła żonę Drogie Panie więcej luzu po co ten stres mamy Weekend zapowiada się kolacja świece kwiaty dla żony wino i chwilę zapomnienia zmysłowy sex Tak bedzie Zamiast się irytować zróbcie coś bo czarno to widzę tylko piszecie że jesteśmy źli zboczemi Czemu chcecie z nami być ? Ja mam żonę i nic więcej mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykac to mogą malolaci my mężczyźni tylko kochamy spełniamy wasze zachcianki fantazje rozpieszczamy dbamy Tylko ze wy tego nie doceniacie i to jest smutne :(((((( Byle koleś powie jak bym miał taka żonę jak Pani i macie kisiel w majtkach nogi na bok i jażda w twix full opcja 2szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy bzykacie i używacie, sami tu o tym piszecie, więc nie pieprz tu o miłości, bo dla większości nawet dziewica to szmata do rżnięcia. Gdyby dziewica chciała czekać przy was 10 lat, to większość tych kochających by ją olała, bo nagle by się okazało, że to penis kocha - genitalia tejże dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są różne związki. To zależy czego się oczekuje od drugiego człowieka, nieprawdaż? Ja chciałem czegoś więcej niż tylko seksu. Wyszło inaczej. Z tym seksem to też różnie bywa. Gdyby było inaczej to związałbym się z prostytutką albo nimfomanką. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×