Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Zboczeństwa do grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozbawienie dziewicy dziewictwa, to największe świństwo, jakie można zrobić żywemu człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeństwa, to najwyższy akt pogardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to obrzydliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisze jedna albo dwie koiety udzielają się tylko czemu ? Musiały ostro dawać teraz je boli że zostały same usmiech.gif X A owszem boli mnie bo mam córkę i boję się, że trafi na takiego kretyna jak tu paru piszących. O mnie się martw, ja samotna nie jestem a nawet gdybym była to nigdy nie chciałabym trafić na takiego pseudo mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiada się urocza nic dziewica i ja ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz 21 cm i mówisz, że ona ciasna hahaha chyba jak wiadro. Dla mnie 21cm to dużo za dużo i taki ma problem w wsadzeniem a ja zwijam się z bólu a nie jestem już dawno dziewicą bo mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Według was dziewica to szmata, bo sami będziecie wymagali od niej seksu, więc nie przekręcaj moich słów. Dla mężczyzny dziewica zwłaszcza to tylko dziura do rżnięcia i najpierw pieprzycie o szacunku, a potem sracie na zasady dziewic. Sama jestem dziewicą, bo brzydzę się hipokrytów, którzy będą wymagać seksu od dziewicy 5 minut po ślubie. Na szczęście dziewice coraz częściej rozumieją, że żadem mężczyzna nie zasługuje na nie, bo chce od nich tylko seksu i lepiej zostawić dziewictwo robakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta jest płytka umysłowo i ogólnie Jedna ma głębokie gardło inna co innego Lepiej bądź grzeczna bo klapsa dam Czas na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się nie szaujecie zdradzacie po co ślub itd potem txt nie wyszło nie dbał mąż Kochanek nadziej dbał jak mi jedna z drugą dawała :((((((((( Czemu nie piszesz ze sa takie kobiety wyrafinowane nie jeden facet cierpi potem bo trafi na suke nie kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie są, nie mówię, że nie, ale rżnięcie wszystkich i wszystkiego, a potem wymaganie dziewicy to zwykła hipokryzja i oplucie drugiej osoby i jej zasad, które nagle przestają się liczyć, bo ma wam d*******y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama się nie szaujecie zdradzacie po co ślub itd potem txt nie wyszło nie dbał mąż Kochanek nadziej dbał jak mi jedna z drugą dawała smutas.gif Czemu nie piszesz ze sa takie kobiety wyrafinowane nie jeden facet cierpi potem bo trafi na suke nie kobiete? X Bo sa i wrafinowani mężczyźni co zdradzają i kochanki jak rękawiczki zmieniają a żona w domu dziec***ilnuje i k*****arzowi obiad gotuje. I nie pisz, że tak mają żony co nie były dziewicami bo zazwyczaj tak właśnie maja dziewice. Te co dziewicami nie były nie są tak naiwne i rogów sobie przyprawiać nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżanie dziewicy poprzez wymaganie od niej seksu jest ohydne. Nie po to sie jest dziewicą, by jakiś facet zrobił z niej masturbator. Jakbyście tak te dziewice szanowali, jak gadacie, że szanujecie, to nie tknęlibyście ich palcem właśnie z szacunku do ich zasad i człowieczeństwa. Ale dziewica, czy nie dziewica, to przecież tylko pochwa, nie? Jak kobieta jest dziewicą, to widocznie dobrze jej z tym i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę do zakonu będzie teraz celibat ha ha ha dziewice ss bezpieczne :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie gdyby kobiety się szanowały to by nie było tematu. A modlenie się i tak nie ma sensu, bo nikt tego nie wysłuchuje. Terapia była ale nic nowego nie wniosła. Myślę, że temat tak szybko nie zniknie, bo jest zbyt wielu facetów skrzywdzonych przez kobiety i zbyt wiele cichodajek, które będą wmawiać facetom czego niby to potrzebujemy. Niektórym wyrzucenie z siebie pewnych spraw na forum pomaga. Mi nieco pomogło, zwłaszcza że zdałem sobie sprawę, że nie jestem sam. I podejrzewam, że pod niektórych "facetów" podszywają się te dajki. Tak wychodzi gdy człowiekowi w pewnym momencie nudzi się singielstwo pozdro Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie kobiet którym żal dupę ściska. Wiedza ze nie są już najlepszym towarem i wmawiając nam ze jesteśmy nienormalni chcą wyrwać wartościowego faceta. Tylko dziewica. Żadnej innej kobiety nie wezmę, a nie wezme bo bym jej nie szanował. Sama musi się szanować to trafi na wartościowego faceta. Tak to niech bierze rozwodnika albo kota. Facet ze standardami kobiet po kimś nie dotknie, chyba ze porucha 2 lata i zostawi. Do oltaza nigdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec tez to przerabiam. Maja była w 4 związkach i sypała się równo. Nie ma chyba minuty żebym nie myślał jak sobie życie zpieprzyłem. Najgorsze jest to ze nie potrafię szanować własnej żony. Ma mnóstwo pozytywnych cech, ale jej przeszłość je przysłoniła. Szczęśliwy byłem gdy byłem sam, a teraz to masakra. Kobieta sprawiała ze nie cieszę się życiem. To dziewczyny robicie porządnym facetom,******cz pewnie się nie przejmie, ale facet który się szanował ma zniszczone życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak; jeżeli moja bzykałaby się tylko w związkach to nie robiłbym z tego aż tak dużego problemu, bo sam nie byłem święty, a i życie różnie się układa ale dobija mnie to, że dawała przypadkowym gościom (ponoć seksfriend dla mnie to bez różnicy), co przede mną to zataiła , a co gorsza mnie trzymała do ślubu. I nie mam pojęcia co może jeszcze wypłynąć na wierzch. To dopiero sucze zachowanie. A później taka zachowuje się, jakby nic się nie stało. No jeśli sam nie byłeś prawiczkiem to powiniene$ dać radę, jeżeli byłeś to nie będę ukrywał, że masz problem. Ty przynajmniej wiedziałeś na czym stoisz. Trzym się . Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz też uważam, że byłem szczęśliwszy jako singiel ale niestety natura zadecydowała pewne sprawy za nas. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kobieta postanowiłam zostać sama do śmierci. Nie potrafiłabym być z kimś kogo nie szanuję. A nie potrafiłabym szanować kogoś, kto sypiał z kobietami bez ślubu. Takich kobiet jak ja jest więcej, wiem bo je znam. Panowie w dzisiejszych czasach wzbudzają obrzydzenie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To postaw się w jego sytuacji, o ile jesteś facetem. Chciałbyś mieć żonę, którą przerobiło pół miasta? Jeżeli tak to graruluję tej twojej "męskości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę tak jak by z tirowka był w związku masakra :((((((((( Moja kobieta powinna być dziewicą przed ślubem Wszystkie kobiety co de same mają dzieci itd piszą w żalu ze wolą być dalej same Mają wstręt do mężczyzn Tylko czemu wcześniej szły do łóżka i się bzykaly ? Egoistki i mocherowy bereciki po 40+ Wyszakaly się a teraz mysla ze my będziemy takie szanować śmieszne są :)))))))))))) Tylko dziewica na żonę tego się trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne są te kobiety co rozkladaly nogi i teraz jeszcze sie udzielaja Robia z siebie cnotki :)))))))) Wasz czas minal teraz jedynie zostaly wam wspomnienia ewentualnie kaffe cale dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To postaw się w jego sytuacji, o ile jesteś facetem. Chciałbyś mieć żonę, którą przerobiło pół miasta? Jeżeli tak to graruluję tej twojej "męskości". X Jest różnica między pół miasta a powiedzmy 3 partnerami. Tu wszyscy prawie chcą dziewic nawet tacy co przer****** pół miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj w tym temacie nikt nie przeru/chał pół miasta, 90% to prawiczki i inne przegrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Beznadziejne są te kobiety co rozkladaly nogi i teraz jeszcze sie udzielaja Robia z siebie cnotki usmiech.gif Wasz czas minal teraz jedynie zostaly wam wspomnienia ewentualnie kaffe cale dnie X Cnotki z siebie nigdy nie robiłam i nie boli mnie to co tu piszecie między innymi wyzywając mnie i inne kobiety. Mam córkę i nigdy nie pozwole żeby związała się z takim szowinistą, hipokrytą jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Facet ze standardami nie wezmie używanej. Znajda się kolesie co je zechcą *****cze, rozwodnicy i inni pomyleńcy. Pytanie czy kobieta będzie z takimi szczęśliwa, co dziecka nie wychowa tylko pójdzie pić. Uważam ze kobiety dobrze wiedza ze kiedyś pojawi się ten jeden jedyny, a facet który kocha zawsze jest ciekawy przeszłości swojej żony. Chce ja znać. Wiec skoro kobieta kochała się przed ślubem to bierze to ryzyko ze ktoś jej nie zechce. Zrozumiałbym jeszcze jeden związek nie wyszło nauczyła się na błędach i czekać do ślubu. Więcej to dla mnie puszczalstwo. I taka kobieta powinna powiedzieć facetowi ze miała przed nim innych. Inaczej to jest zwykle kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnnnnnbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odwrotnie gdyby kobiety się szanowały to by nie było tematu. A modlenie się i tak nie ma sensu, bo nikt tego nie wysłuch*je. Terapia była ale nic nowego nie wniosła. Myślę, że temat tak szybko nie zniknie, bo jest zbyt wielu facetów skrzywdzonych przez kobiety i zbyt wiele cichodajek, które będą wmawiać facetom czego niby to potrzebujemy. Niektórym wyrzucenie z siebie pewnych spraw na forum pomaga. Mi nieco pomogło, zwłaszcza że zdałem sobie sprawę, że nie jestem sam. I podejrzewam, że pod niektórych "facetów" podszywają się te dajki. Tak wychodzi gdy człowiekowi w pewnym momencie nudzi się singielstwo pozdro Jaskiniowiec x Mylisz się ma sens, ja dzięki modlitwie wyszedłem z depresji a powód był podobny do twojego więc wiem na swoim przykładzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam gdzieś czy jest dziewicą, ale nie chciałbym tylko rozwiązłej co ma za sobą jednorazowe przygody na imprezach, w toaletach. Kiepsko to świadczy o człowieku. Sam tak nigdy nie robiłem i mnie to obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×