Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Gościu 30,tak pierdaczą teoretycznie ci,którzy nawet dziewczyny nie mieli i nic o życiu realnym nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'54, przeciez tu wcale nie chodzi o jakieś tam wartości tylko,żeby móc spróbować dostać sie do tej dziewiczej ci*pki i poczuc jak to jest. A oni tu przez 157 stron odwracaja kota ogonem jak to za zonę tylko dziewicę. Tylko,kurcze,na randki nawet jeden z drugim nie chodzi,bo to niemoty zyciowe i trolle na wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Tridum Paschalne jutro modlić się a nie tu głupoty pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupodajki. Wszystkiego huj wam w dupę z okazji świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości ile tutaj piszących kobiet ma męża ? Według mnie żadna albo nieliczne jednostki z debilami za mężów. Wszystkie takie niby wyzwolone jeżdżą po facetach a żadna nie widzi że jest wibratorem. Żaden was nie uszanuje. Do ślubu nikt was nie chce. Tylko dziewice maja wartość. Macie 5 lub 6 związków i będzie kolejne. Faceci tylko was ****ają a później rzucają jak szmaty albo idą do innej. Szkoda mi was. Szczęścia już nie poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróż Maciej ? ha ha,idż pomóc matce,żebys kiedys wody w czajniku nie przypalił i,żeby jakas panna chciała bodaj slowo z tobą zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko dziewice mają wartości, dlatego nie z*******ie żadnej, drogie chodzące wibratory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to akceptuje ze wolicie dziewice, natomiast niemoge sie pogodzic ze swoja samotnoscia, bez wzgledu jak zylam, co bylo ,czego niebylo ,wiecznie jestem samotna i neszczesliwa. A zadnego alkoholika cpuna niewezme sobie tak jak wy niechcecie niedziewic tylko nierozumiem ze bylam porzadna czysta i tez mnie zaden niechcial sie niezakochiwal wiec wpadlam na pomysl szmacenia sie, bo jak lubic siebie, skoro zaden cie niechce ani teraz ani nigdy. X A dlaczego dupodajka ma mieć porządnego faceta ? Jeszcze byś szacunku chciała. Sory puknij się w głowę. Trzeba się było szanować. Nie masz prawa zniszczyć życia pożądanemu facetowi. Żula sobie weź lub *****cza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak 1 czy 2 facetow na 10 roocha 10 lasek to ile lasek roocha pozostalych 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z ostatnich postow jesteś jak fundamentalista-uznajesz tylko swoj pogląd i tylko twoje musi byc najmojsze. Jak chcesz byc szanowany-szanuj innego i jego poglądy.Mamusia nie nauczyła ,że seksistowskie teksty wciąż powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego dupodajka ma mieć porządnego faceta ? Jeszcze byś szacunku chciała. Sory puknij się w głowę. Trzeba się było szanować. Nie masz prawa zniszczyć życia pożądanemu facetowi. Żula sobie weź lub *****cza. X A dlaczego kretyn ma mieć porządną dziewczynę? Jeszcze chciałbyś aby Cię szanowała. Sorry puknij się w głowę. Trzeba było nie wyrosnąć na szowinistę. Nie masz prawa zniszczyć życia porządnej, fajnej dziewczynie. Kretynkę sobie weź lub prostytutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkj hg fds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oiuuytree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjjhgfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjjhgfsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A tak z ciekawości ile tutaj piszących kobiet ma męża ? Według mnie żadna albo nieliczne jednostki z debilami za mężów. Wszystkie takie niby wyzwolone jeżdżą po facetach a żadna nie widzi że jest wibratorem. Żaden was nie uszanuje. Do ślubu nikt was nie chce. Tylko dziewice maja wartość. Macie 5 lub 6 związków i będzie kolejne. Faceci tylko was ****ają a później rzucają jak szmaty albo idą do innej. Szkoda mi was. Szczęścia już nie poznacie. X Większość związków małżeńskich jakie znam to właśnie kobiety nie dziewice i mężczyźni nie prawiczki i żyją szczęśliwie. Mężczyźni w tych związkach to nie debile tylko fajni, pracowici mężczyźni. Nie ma zdrad w tych związkach tak jak tobie podobni sugerujecie. Znam za to jedno małżeństwo gdzie ona była dziewicą i mąż ją zdradził. Moje małżeństwo też by trwało gdyby nie śmierć męża, ja też nie byłam dziewicą przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppo iu yytre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppooiuyt tr e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ll lj jhggfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjj gt tdds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wara od mojej mamusi głupia p**do!!!! Chyba wiesz ze po rodzinie się nie jeździ. Widzę ze już nie tylko d**y dajecie na lewo i prawo to i nawet po rodzinie jeździcie. Lepiej zastanów się czego ciebie mamusia nauczyła ? P.S. To nie jest mój pogląd tylko 95% facetów. Od 150 stron piszą ze nie chcą dupodajek. A wy jak zwykle wiecie ze jesteście bezwartościowe to wmawiacie ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×