Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Moja żonka wcześniej chodziła z moim rodzonym bratem i pruli się często u nas w jego pokoju na poddaszu a wcześniej też miała kilku,nawet stary właściel baru w którym pracowała brał ją kilka razy na zapleczu , raz nawet w dupę , sama mi mówiła.A my już 10 lat po ślubie i trzy córki mamy.Ona zawsze chętna , nigdy mi nie odmawia, a od tyłu w cipę i dupę bardo lubi , aż kwiczy i jęczy tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No chodzi, skoro nie potrafiłeś zaczekać na dziewicę i oplułeś własną godność, zasady, INTYMNOŚĆ czyli jesteś kolejnym *****czem, zamiast czekać do ślubu. Właśnie dlatego dziewice są same, bo nawet prawiczki chcą tylko w*****ać i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nie była czysta , miała kilku , ale ja też przed nią kilka dziewczyn w*****ałem i jesteśmy kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz dbam tylko o wlasne szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ja to czytam ? ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f4/dlaczego-faceci-wola-dziewice-a-gardza-niedziewicami-p_5823199/5 Ło matko,Jaskiniowiec tu tez pisałes (Wściekły Byk),wcześniej jako Cycus Lizus poza postami skarzyłes sie nawet redaktorom kafe,może gdzies jeszcze. Sorry,ale ty to masz namącone w głowie.nIkt normalny nie zrozumiałby dlaczego nie odszedłes zaraz po slubie,gdy to zatajenie wyszło na jaw tylko brnałeś dalej. Więc już przestań,bo sam sobie zrobiłes kłopoty zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam z czystej ciekawości jak kobiety mogą dawać przygodnym gościom wliczając w to poznanych na imprezach typów, o których nic nie wiedzą itd? Czasami nawet nie znają nawet imienia. Przecież w razie wpadki to ona zostaje z ciążą albo co gorsza z kiłą itp.Jak mogą aż tak nie wytrzymywać, że pozbywają się swojej godności byle tylko poczuć w sobie faceta? I z własnego doświadczenia wiem, że nie postępują tak kobiety tylko z tych gorszych środowisk ale i z tych lepszych. Bo jestem w stanie zrozumieć nawet gdy coś takiego dzieje się pod wpływem alkoholu . Albo w układzie typu sexfriend. I później takie wymagają szacunku. Ciekawe czy kobiety szanowałyby gościa, który zaliczył wszystkie tirówki w okolicy? I proszę nie odbijać piłeczki tylko odpowiedzieć, o ile któraś okażę odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 Ty przynajmniej miałaś odwagę, żeby się przyznać i swojemu facetowi niczego nie odmawiasz. Gdyby moja w łóżku była bardziej otwarta może jej przeszłość iryrowałaby mnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem już, że są sytuację, w których facet po prostu nie może odejść. Całego swojego życiorysu nie będę tu opisywał, bo nie o to w tym temacie chodzi. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem bo zastanawiałem się czy to normalne, że tak to odczuwam czy coś ze mną jest nie tak. Jak widać nie jestem sam, chociaż bywały chwilę, że wolałbym mieć poluzowane klepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przypominam sobie, żebym się redaktorom skarżył. Zgłaszałem tylko swój temat do usunięcia, bo za dużo tałtajstwa się tam zleciało. Chociaż, jak widać dyskutować potrafię z każdym, a przestawałem być miły tylko w momencie bezpośrednich ataków na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oczekuje życiorysu.Chodzi o czas kiedy tuż po ślubie ty naciskasz,ona się przyznaje,jest ci z tym koszmarnie zle i nie rozwodzisz się,jestescie 1 na 1.Bz dzieci,bez dodatkowych zobowiązań.Rozstajecie się.Ty nawet,żeby czuć sie lepiej uniewazniasz to małżenstwo koscielne. Prosty układ wyprowadzki,podziału nie ma,bo rzeczy niematerialne są /były majatkiem twoim odrebnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oczekuje życiorysu.Chodzi o czas kiedy tuż po ślubie ty naciskasz,ona się przyznaje,jest ci z tym koszmarnie zle i nie rozwodzisz się,jestescie 1 na 1.Bz dzieci,bez dodatkowych zobowiązań.Rozstajecie się.Ty nawet,żeby czuć sie lepiej uniewazniasz to małżenstwo koscielne. Prosty układ wyprowadzki,podziału nie ma,bo rzeczy niematerialne są /były majatkiem twoim odrebnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;48Patrz sam na siebie, ile ty bledow robisz a te bledy zrobilam specjalnie, zeby sprawdzic tlumoku ze wsi czy je wykryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;03 Nie pisz mi tlumoku ze wsi ,kogo ja mam sobie brac na meza ,to ze sie zeszmacilam czy tam zle zylam, ze mam brac alkoholika, cpuna albo jakiegos tam menela, podobnego do ciebie z doswiadczenia i po terapii grupowej, psychoterapii codziennej wiem ze tez zasluguje na dobre zycie ,przy kims wartosciowym i ze ja wcale nie musze byc zatracona,ze po prostu to wszystko z mojej niskiej samooceny wyszlo, ze tak kiedys zylam ale sie nawrocilam ,zmadrzalam i to sie liczy a wiele kobiet tkwi jeszcze w takim glownie, jak ja bylam.Także malo wiesz, o zyciu, kobietach, dla ciebie kazda kobieta jest jednakowa, tobie by sie tez terapia przydala, polecam ci ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo tego ze inni mi mowili ze jestem ladna, dalej sie czuje brzydka, zwnetrznie i wewnetrznie bo mam problem sama ze soba i nikogo na stale przy sobie nie zatrzymywalam, ale dawac d**y w kilku zwiazkach co bylam a dawac, rozdawac nieznajomym facetom w klubach ,dyskotekach, imprezach to, to mozna nazwac szmaceniem .Choc ja przez niska samoocene ,pesymizm tez czuje sie jako ta najgorsza, najbrzydsza. Wylecze sie z kompleksow i poznam tez kogos na kogo zasluguje, bo wszystko tkwilo w mojej psychice, ze margines spoleczny przyciagalam a oni mnie wykorzystywali .Teraz sie nie dam, wierze w siebie i nie poddam sie, bo szanse ma sie w zyciu zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;47O dziekuje ci kobieto za ten wpis. Kazdemu zycie sie uklada roznie a zycie pisze rozne scenariusze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;48No i co cie to obchodzi ze zrobilam bledy, jak cie to tak razi ,kole w oczy to nie czytaj chlopczyku!Zajmij sie tym zeby znalez na zone dziewice,a nie jojczysz o dziewicach a maja cie wszystkie w d***e.Musisz byc bardzo nieszczesliwy, z powodu braku dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×