Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Panowanie zauważcie, ze te co nic nie zrozumiały wcale nie muszą bo dla nich i tak już za późno. Cały wątek dla autora jest pewnie bardzo pocieszający bo przekonał się, za jest z nim wszystko ok, i każdy facet myśli tak jak on i to samo czuje (kobiety niech nie mylą z tym co im mąż mówi). Wszyscy mamy z tym problem, ale kazdy inaczej odreagowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie punktu widzenia tutejszych mężczyzn usmiech.gif 1.Kobieta, która miała 4 mężczyzn to doopodajka a mężczyzna, który miał 20 kobiet jest porządny usmiech.gif 2. Chcecie dziewice usmiech.gif kobieta ma być nowa, nieruszana, chcecie być pierwszymi ale nie musi mieć błony bo przecież o nią nie chodzi oczko.gif x Gość , wyrażnie napisał że się nie uważa się za porządnego i w tym co pisze był szczery a ta znów brednie wypisuje , kobieto przeczytaj post dokładnie a póżniej się wypowiadaj bo żal czytać twoje herezje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. I możecie o mnie pisać co chcecie wisi mi to a prawda i tak jest prawdą. Jednak nie potrafią baby czytać ze zrozumieniem. Przecież pisałem, że nie uważam się za porządnego, co nie znaczy, że z tego tytułu z nieporządną czułbym się lepiej. Naprawdę jesteście takie tępę czy tylko udajecie, żeby nas wkurwić? Ja nigdy nie dyskredytowałem kobiet,które wcześniej były w związkach tylko zwykłe dajki dające przypadkowym. Co do dziewic mogłem takowe dmuchnąć przynajmniej 2 razy w życiu ale uważałem, że co$ takiego zobowiązywałoby a nie byłem gotowy na stały związek. Za mojej młodości nie tylko ja tak uważałem. Oczywiście teraz uważam, że to była głupota bo laski po prostu bzyknęły się z kimś innym a ja tylko na tym straciłem. I co za to dostałem...śmiech na sali nawet nie była względem mnie uczciwa. Poza tym póki co to wciąż jeszcze, mimo tzw równouprawnienia to jest męski świat, w którym kobieta z większym przebiegiem (zależy jeszcze w jaki sposób zdobytym) będzie dziwką a zaliczacz macho. Są kobiety, które nie lubią grubych a często to nie wina grubego, że taki jest."Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie zajrzałem do internetu" coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość , wyrażnie napisał że się nie uważa się za porządnego i w tym co pisze był szczery a ta znów brednie wypisuje , kobieto przeczytaj post dokładnie a póżniej się wypowiadaj bo żal czytać twoje herezje . X Nie napisał co nie znaczny, że za porządnego się nie uważa i oczywiście że dziewica mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ja przed swoją nigdy nie kryłem ilośc***artnerek chociaż cały czas coś mnie ostrzegało do ostatniej chwili. Intuicji trzeba czasami zaufać. I ta rada dotyczy obu p£ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(kobiety niech nie mylą z tym co im mąż mówi). Wszyscy mamy z tym problem, ale kazdy inaczej odreagowuje. X Przeczytałam ten wątek mojemu mężowi i uśmiał się po pachy oraz powiedział, że nie zna żadnego faceta o takich poglądach:) Zna za to ludzi należących do kościoła adwentystów i tam rzeczywiście ludzie (kobiety i mężczyźni) czekają z seksem do ślubu. Tu zaś hipokryci chcą wyszaleć się przed ślubem i ożenić się z dziewicą. Nie ma to nic wspólnego z wiarą tylko z wybujalym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wszyscy byli zadowoleni powinno się zakładać specjalne pasy cnoty i prawictwa dzieciom w wieku 12 lat i zdejmować po okazaniu aktu małżeńskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze powinna być kara śmierci za zdradę:) Przetrzebilo by to populację męską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A one swoje. Ile razy mam to powtarzać; 1. Nie dziwica i dajka to nie dla wszystkich facetów to samo chociaż ci, którzy tego nie rozróżniają mają oczywiście do tego prawo, zwłaszcza prawi. 2. Który facet przyzna się przed kolegami, że jego żonę wali£o wcześniej iluś typów i że go to w*****a?W necie przynajmniej można "pojęczeć" anonimowo. 3. Np mi się znajomi żalili, że wzięli puszczalskie. Co jakiś czas tego typu wątek pojawia się; nie biorą się z powietrza. Chociaż fakt to co piszą w necie trzeba przesiewać. 4. Jeśli nie byłaś dajką a Twój mąż nie był prawiczkiem to nie powinien mieć problemów z Twoją przeszłością seksualną. Chociaż każdy normalny facet z naciskiem na każdy wolałby być tym pierwszym nawet jeżeli nigdy się do tego nie przyzna.jeśli mu poważnie zależy na związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podszyw słabszej genetycznie A facet wyraźnie mówił żeby nie słuchać co mężuś powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeczytałam ten wątek mojemu mężowi i uśmiał się po pachy oraz powiedział, że nie zna żadnego faceta o takich poglądach" xxx "kobiety niech nie mylą z tym co im mąż mówi" xxx "Panowanie zauważcie, ze te co nic nie zrozumiały wcale nie muszą bo dla nich i tak już za późno" Czytać, myśleć, czytać... trudne, ale w końcu może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.51 to na pewno kobieta bo też nic nie rozumie z tematu hehehe Jak wy książki czytacie? to zaczyna się ciekawe robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.30 haha odezwal sie porzadny po....20 kobietach. :D:D kolko wzajemnej adoracji nie reaguje , bo to przeciez mezczyzna. Jakby kobieta to npisala to 3 nastepne strony by ja wyzywali, ale oni chca sprawiedliwosci i szczerosci. Badz tu madry czlowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.30 haha odezwal sie porzadny po....20 kobietach. :D:D kolko wzajemnej adoracji nie reaguje , bo to przeciez mezczyzna. Jakby kobieta to npisala to 3 nastepne strony by ja wyzywali, ale oni chca sprawiedliwosci i szczerosci. Badz tu madry czlowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.40 najlepiej tyle samo co patnerka, a jak facet potrafi myslec spotykajac sie z dziewica, chociaz mu na tym zalezy powie np " ciesze sie ,ze bede pierwszym" a nie " gdybys nie byla dziewica to bys moja zona nie zostala" bo wtedy kazda poczuje sie jak "przedmiot" ,oczywiscie pisze o facecie w miare porzadnym,ktory byl w zwiazkach i seks uprawial. Roochacze natomiast nie maja prawa na temat porzadnosci kobiet. Bo to jakby prostytutka powiedziala ja sie szanuje a moje kolezanki nie. Dociera ? Bo prosciej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rozwiodłem z tego powodu. Dowiedziałem się ze było 3 przedemna. Teraz mam super dziewczynę która się szanuje i jestem mega szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Pan po 20, dodaje ze za porzadnego sie nie uwaza,ale pisze dalej ze kobieta po wielu to d***** facet natomiast macho :D czytajcie kobiety ze zrozumieniem no nie umiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
11.24 kazdy ma swoje priorytety w milosci. Uroda,charakter, czystosc, rozum, pieniadze, szczerosc, poczucie humoru itd. Powiesz mi ktora milosc najlepsza? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg czy Ty jesteś normalna? Może jesteś na haju? A może czytasz co drugi wiersz i dlatego nie kumasz? Albo ktoś się pod Ciebie podszywa. Bo nie wierzę że nawet kobieta może być tak t€pa. Gdzie ja pisałem że byłem porządny? Pisałem tylko że byłem w porządku a to jest różnica. Zresztą nawet nieporządny będzie wolał porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żeby rozwieść się najpierw trzeba mieć żonę prawiku koniobijco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowie, ktorym przeszłość seksualna zony nie przeszkadza też się zdarzają. To typy, którzy lubią patrzeć jak ktoś posuwa ich żonę (fani 2m+ k) Często skryci i też się męczą w związku bo żona po ślubie chce już być jak te pożądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam bystrość i elokwencj€ co poniektórych. Jak nie mamy argumentów to stosujemy argumentum parabellum. Brawo. Widać, że społeczeństwo schodzi na psy. A co do tych zdrad to raczej na odwród. Za kłamstwa na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o czymś takim, że kobieta przemysli coś dopiero jak to usłyszy? Stąd ich plotkowanie i gadatliwosc podobno. Aggggggg jest potwierdzeniem tej reguły, i problemów ze zrozumieniem tego co tylko napisane. A najlepiej kobieta myśli właśnie podczas stosunku. Wiecie czemu? Bo wted jest do mózgu podłączona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do aggg; nie ja ustalałem te zasady tak po prostu jest. Jeżeli plujesz się , być może podświadomie, dlatego, że Twój obecny mąż nie był Twoim , jak wiele kobiet to sory ale to Twój problem. A tak chciałaby każda kochająca kobieta, nawet nieświadomie. Widać coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.00 sam napisales "mozecie mnie uznac za hipokryte" tak jestes nim. Argument "jestes tepa, nacpana, nic nie rozumiesz" :D swiadczy o prostaku takim jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.31 smiejmy sie razem haha jakie zabawne. Kobiety w Polsce sa lepiej wyksztalcone od mezczyzn, wyjasnie Ci, czyli: madrzejsze. Wiem,wiem to tylko papierek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.35 takie zasady ustalil mezczyzni by im zylo sie lepiej i wygodniej, dorabiajac idealogie i traktujac kobiety jak rowne i rowniejsze. Kobiety sie usamodzielnily w kazdym wzgledzie dlatego tak to panow razi. Bo oni by chcieli by byly nowoczesne tylko w punktach,ktore oni sobie zycza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agggggggg odpuść sobie, do nich nic nie dociera. Dla nich kobiety to kawałek mięsa bez mózgu i otworem między nogami. Mamy słuchać się panów i władców naszych ciał i zero dyskusji bo inaczej pan rozwiedzie się z Tobą i będziesz gryźć tynk ze ścian:/ Im wolno wszystko a kobietom nic bo przecież nie dorownujemy im intelektem i elokwencją oraz jesteśmy głupsze niż osły a i klamchuchy doopodajki. Żal pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Ktos kiedys musi im napisac ze sa glupi i nie dac za wygrana. Po pracy mam czas dlatego moj albo innej kobiety wpis bedzie tu ostatni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×