Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
aggggggggg 2017.02.08 Haha smiech.gif faceci marzą o tym , by kobiety utrzymywac, kupowac drogie prezenty, po warunkiem, ze byla dziewica. Cos za cos, musze to swojemu pokazac i od jutra nie chodzic do pracy smiech.gif i na wakacje, niech sie wykarzę, przeciez ma 7 cud swiata , czyli dziewice smiech.gifsmiech.gif x to post z twojej strony który jest godny przeczytania i z tym się akurat zgadzam ale jak narazie tylko z tym. I mam nadzieję że mu pokazałaś i się pozytywnie ustosunkował do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aggggggggg 2017.02.08 Haha smiech.gif faceci marzą o tym , by kobiety utrzymywac, kupowac drogie prezenty, po warunkiem, ze byla dziewica. Cos za cos, musze to swojemu pokazac i od jutra nie chodzic do pracy smiech.gif i na wakacje, niech sie wykarzę, przeciez ma 7 cud swiata , czyli dziewice smiech.gifsmiech.gif X Dziewice tego nie mają bo ich mężowie to niezaradne ofermy co cały dzień na kafe siedzą. Ja nie dziewica i mam czas bo mąż pracuje na prezenty dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma byla cnotliwa a maz ja zdradzal i bil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03- mowisz ,,czego zaden facet nie potwierdza" hehe... A wypowiadajacy sie na kafe to wiekszosc populacji meskiej na ziemi czy jak? :D wysoce prawdopodobne ze tutaj siedza I pisza tylko zakompleksione chlopczyki, w wiekszosci prawiki a nie normalni mezczyzni. Wiec nie wypowiadaj sie za innych bo nie masz pojecia Jakie moga miec zdanie na ten temat, np osoby ktore nigdy nie zagladaly na kafe bo nie potrzebuja porad I nie skamlaja jak niektore faceciki :). Wiedza, ze sa wazniejsze rzeczy niz przeszlosc seksualna kobiety, takie jak jej charakter, osobowosc, podejscie do aktualnego zwiazku, to, jakim jest czlowiekiem na codzien I jak traktuje innych. Wiedza, ze nie tylko oni lubia seks, ze kobieta tez czlowiek I to lubi. Oceniaja jej caloksztalt- take robi kazdy normalny facet wiazac sie z kobieta. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadać pytanie na kafe i spodziewać sie opunii ludzi "nie siedzących na kafe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie prawikow jak najbardziej licza sie w temacie bo autor tez byl prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadać pytanie na kafe i spodziewać sie opunii ludzi "nie siedzących na kafe"? x I dostaje się od siedzących nieudaczników a chciałoby się dostać odpowiedzi od normalnych mężczyzn ale tacy tu nie przesiadują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.57 no lepiej z takimi pustakami miec doczynienia na forum niz w realu. Ciezkie bym miala zycie uzerajac sie z takimi ludzmi np w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.03 no z tym sie zgadzasz ,bo jestes meskim szowinista, ja natomiast nie zgadzam sie z zadna z twoich wypowiedzi. Na twoim zgadzsniu ze mna zbytnio mi nie zalezy, bo " wyrocznia" nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.03 moj maz sie do tego nie ustosunkowal, poniewaz pisalam to z ironia i ze swojej pracy nie zrezygnuje , bo ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.21- no wlasnie to mialam na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zzzxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sięgnął dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.48 :D no chyba na tym interpretacja polega, by kazdy interpretowal na swoj sposob, bezmozgi probuja mi wmowic glupote i mysla ,ze uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż słabsza genetycznie same nie patrzycie na faceta jak na człowieka tylko na to czy ma kasę urodę i bajer. Sama odrzuciłaś związek bo facet miał za brzydką twarz i pobiegłaś na kolumnach do nieumiejącego sie wysłowić przystojnego robotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście młode dziewczyny powoli mądrzeją i przestają ulegać feministyczno- lewackim trendom. Niestety kilka pokoleń kobiet poszło na zmarnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście komentarze prawiczków-koniotrzepów są zawsze zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.21- wlasnie o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, obudziły się. Dalej myślą, ze chodzi o blone. Juz 40 stron. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzi o błonę, bo po czym innym rozpoznamy, że nasza żona to dziewica? Jak nie ma błony, to nie ma związku, ja chcę dowodu czystości i tyle, ale jeśli wy jesteście naiwniakami, to potem płaczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że jestem prawiczkiem, żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Agggg według mnie jesteś tępa idiotka i strasznie niedowartościowaną kobieta. Wyzywasz facetów od gorszych. Rozmawiać z tobą to jakbym zwracał się do dziecka ktore ma 5 lat. Mówisz ze siedzą tutaj zakąpleksione chłopczyki itp. Oceniasz ludzi po jednym wpisie, a sama nas krytykujesz ze oceniamy kobiety po sexie. Prosimy cię nie wypowiadanie się w tym temacie, gdyż twoje wypowiedzi nic nie wnoszą. Rozmowa dotyczy relacji damsko męskich i problemów z akceptacja innego człowieka. A ty zamiast wnieść coś do tematu tylko jeździsz po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joey ten typ tak ma. Jesli nie wychowuje córek to jest nieszkodliwa, niech się kompromituje. Inteligentny poczyta i zrozumie przesłanie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździcie kobiety po prawniczkach a w czy oni są gorsi? Mówicie ze trzeba ludzi oceniać równo i nie na podstawie sexu. A jak wy traktujecie prawiczków ? Jak gorszy towar. Tak samo ja traktuje używane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Wracając do tematu. Wiemy już ze można się związać z innym człowiekiem którego jednak nie do końca akceptujemy. Ja mam identycznie. Zakochałem się, nie zwracałem uwagi na nic. Po jakimś czasie rozmowa i moja miłość już nie jest taka kolorowa. Teraz jest ciężko i nie wiem co zrobić. Z jednej strony to porządna kobieta itp ale z drugiej jej przeszłość nie daje mi spokoju. Czy ktoś widzi jakieś sensowne rozwiązanie. Ja takiego nie znalazłem narazie. Jedyna opcja to rozwód i szukanie nowej partnerki. Przy czym trzeba wyraźnie zaznaczyć ze wtedy ja tez jestem używanym towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pytam: po chuj facetom żona, skoro chcą tylko seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pytam: po ch*j facetom żona, skoro chcą tylko seksu xxxxx Agggggg to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joey duże znaczenie ma stosunek kobiety do jej przeszłości. Lekarstwo takie samo jak na inne problemy w związku czyli czas i rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×