Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Aggggggg Twoje wpisy cię kompromitują więc też jestem za tym aby twój był ostatni jako potwierdzenie teorii z 13.31 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężowie, ktorym przeszłość seksualna zony nie przeszkadza też się zdarzają. To typy, którzy lubią patrzeć jak ktoś posuwa ich żonę (fani 2m+ k) Często skryci i też się męczą w związku bo żona po ślubie chce już być jak te pożądne" xxxxxxxxx Jak widać zarowno dziewice jak i dajki mają swoich fanów, wiec zakonczcie spór i dobierajcie sie odpowiednio wg swoich preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odezwał się męski szowinista, który oprócz obrażania nic mądrego napisać nie umie ale uczy innych jak czytać ze zrozumieniem choć sam nie potrafi. Żal pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee słabo. Na ostatni się nie nadaje. Napisz coś o swoich pogladach i mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni, to obrzydliwi zboczeńcy chcący od wszystkich i wszystkiego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
14.30 mnie zastamawia jak tak wierzysz, ze kobieta mysli podczas seksu , bo ma cos "meskiego" w sobie to co ona stoi przy stole ,ty przekazujesz jej madrosc a ona w tym czasie korzysta i wypelnia dokumenty w naplywie wiedzy, bo po juz glupia jest :) kompromitacja jest to ze takie cos jak ty jest mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być koniojebcą do końca życia niż dajkojebcą. Misiu skoro nie chwytasz po tylu tłumaczeniach to grzecznie pytam czy wszystko z Tobą w porządku? To chyba normalne? I tak z prostego pytania zrobił się sejm. Typowo kobiece podej$cie muszę mieć ostatnie słowo, nieważne czy mądre. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pan mówi; zemsta jest moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyźni, to obrzydliwi zboczeńcy chcący od wszystkich i wszystkiego seksu" xxxxxxxx Znajdź sobie kobietę, one nie chcą seksu i są dziewicami z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie słowo wypowie kobieta aby inne kobiety czytając ten wątek wiedziały, że nie muszą być mięsem z otworem dla jakiegoś doopka tylko mają kopnąć go w jaja i poszukać mężczyzny normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej być konioj**cą do końca życia niż dajkoj**cą. X Mówi to facet, który wyrooochal 20 lasek:) prawiczki słuchajcie go, walcie konia w samotności będzie to z pożytkiem dla doppodajek oraz przyszłych pokoleń, nie powielą się wadliwe geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Ciekawe czemu ani jedna kobieta nie potwierdzila waszej teorii?? Poniewaz zadna sie z tym niezgadza a wasza odpowiedz?? "Madre i porzadne kobiety sie tu nie wypowiadaja" a wiec "madre" sa tylko te , ktore przyznaja wam racje. Jakie to proste :) i wymyslicie,ze wy madrzy a my glupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 14.30 mnie zastamawia jak tak wierzysz, ze kobieta mysli podczas seksu... STOP, wróć. Slowo "najlepiej" tam było. Znów nie rozumiesz co czytasz. Masz tam chłopa jakiegoś, żeby ci... "użyczył " pomocy na czas czytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po latach i czytaniu tego typu mądrości stwierdzam, że kiedyś byłem mądrzejszy gdy uznałem, że już będę sam. Po co się wiązać skoro tak bardzo się nawzajem nienawidzimy i pogardzamy sobą? Ale życie pisze różne scenariusze. Tak faktycznie jestem w wieku, w którym częściej zwraca się uwagę na teraźniejszość niż na przeszłość zwłaszcza czyjąś ale żal do tej kobiety mi nie mija i pewnie już tak zostanie. I coraz trudniej nam się dogadać, co od początku nie było łatwe. Gdyby nie dziecko ten związek pewnie już dawno by padł. Wogóle to ten cały związek był nie do końca przemyślany i za bardzo at hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po latach i czytaniu tego typu mądrości stwierdzam, że kiedyś byłem mądrzejszy gdy uznałem, że już będę sam. Po co się wiązać skoro tak bardzo się nawzajem nienawidzimy i pogardzamy sobą? Ale życie pisze różne scenariusze. Tak faktycznie jestem w wieku, w którym częściej zwraca się uwagę na teraźniejszość niż na przeszłość zwłaszcza czyjąś ale żal do tej kobiety mi nie mija i pewnie już tak zostanie. I coraz trudniej nam się dogadać, co od początku nie było łatwe. Gdyby nie dziecko ten związek pewnie już dawno by padł. Wogóle to ten cały związek był nie do końca przemyślany i za bardzo at hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg Wiesz co ja myślę że ty tu jesteś ponieważ boli cię przeszłość twojego męża że nie był twoim 1-szym i tak samo czujesz się tym dotknięta jak piszący tu faeci , których żony nie były dziewicami. Myślisz że się z tym pogodziłaś, ale niestety tak nie jest i przez to tu przesiadujesz i wypisujesz swoje herezje nie na temat, zresztą w podobnym temacie na kafeteri również się odezwałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, skoro nie tylko ja to zauważyłem. I ma dziewczyna z tym problem tylko nie potrafi się wprost do niego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za temat, faceci nie radzą sobie z tym problemem co otwarcie przyznają i od zawsze tak jest a baba im wmawia, ze to dla nich zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałem koleś zadał proste pytania. Otrzymał odpowiedź a co niektóre kobiety próbują wmówić nam, że nie mamy prawa mieć z tym problemu. To tak jakby próbować wmówić, że czarne jest bia£e. Kończ Waść(ina) wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Nie boli mnie przeszlosc mojego meza tak jak was przeszlosc zon,ale nie jest mi to obojetne. Jestem za rownoscia w zwiazkach i dlatego sie tu wypowiadam. Wam do tej rownosci jeszcze daleka i pewnie nigdy nie bedzie wam z rownoscia po drodze. Ostatni argument jaki zastosowaluscie i taktyka zarazem to, osmieszanie mnie ,ze jestem glupia :D i tlumaczenie mi ze nie zrozumialam, a to swiadczy o tym , ze nie potraficie prowadzic dyskusji z osobami ,ktorzy maja inne zdanie. Ale rozmawiam z szowinistami takze sie tego spodziewalam, poniewaz kazda dziewczyna piszaca tutaj ma ten sam "schemat" na koncu , czyli albo ubluzanie jej albo tlumaczenie ze jest glupia bo sie nie zgadza. :D madre sa tylko te ktore maja take same zdanie jak wy chlopczyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.40 oczywiscie mozecie miec z tym problem,ale kobiety rozczulac sie nad wami nie beda skoro sami swieci nie byliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggggggg wlasnie o to chodzi, ze nie da sie z Tobą dyskutować bo piszesz nie na temat. Dlaczego nie zalozysz tematu o równości w zwiakach tylko zasmiecasz ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale nie chcemy cię ośmieszać... natura nas wyręczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś Nie boli mnie przeszlosc mojego meza tak jak was przeszlosc zon,ale nie jest mi to obojetne. x Te zdanie tylko potwierdza moje przypuszczenia i mówi o tobie wszystko .NIE BOLI MNIE PRZESZŁOŚĆ MOJEGO MĘZA. A ZARAZ POTWIERDZA ŻE NIE JEST JEJ TO OBOJETNE . Cóż za herezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.52 mozesz zajrzac na poczatki mojej wypowiedzi, chyba 11 str , wtedy odpowiesz sobie na nurtujace pytanie. Mysle ze opcja str 11 cie nie przerosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.03 no ,ze szmaciarzem zwiazac sie nie chce, m.in dlatego by nie wysluchiwac glupot,ktore wypisujecie tu na forum:D radze sprawdzic w slowniku slowo herezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggg interpretujesz sobie wszystko jak c****asuje więc herezja jak najbardziej pasuje do ciebie nic dodać nic ująć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interpretujesz wszystko jak tobie pasuje więc herezja jak najbardziej do ciebie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 20.03 no ,ze szmaciarzem zwiazac sie nie chce, m.in dlatego by nie wysluchiwac glupot,ktore wypisujecie tu na forum x a tu c***asuje wysłuchiwanie głupot? heheh no jasne tu możesz sobie poużywać bo kto by chciał wysłuchiwać tych głupot w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggggg Na str 11 tez piszesz nie na temat, jest tylko jedno zdanie gdzie znów próbujesz wmówić facetom, ze niektórzy akceptują brak dziewictwa, czeo zaden facet nie potwierdza. Soryy... tylko twoj mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×