Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona synowa jeszcze raz

Teściowa i mąz - czy to nie przesada?

Polecane posty

Gość wkurzona synowa jeszcze raz

Mieszkamy 50 km od teściów i spędzamy tam niemal każdy weekend. Teściowa jest sprawna i ma 55 lat, a mąż jest jedynakiem. Pojutrze teściowa ma badania kontrolne w naszym mieście (jakieś prześwietlenia), i mąż chce brać urlop żeby mamusię przywieźć i odwieźć. W dodatku pewnie będzie ją chciał ugościć obiadem, więc to oznacza, że ja tez będę musiała brać przynajmniej pół dnia urlopu. Dodam, że nie pierwszy raz taka sytuacja się zdarza. Teść jest teraz w sanatorium, ale nawet jak jest na miejscu, to nie bierze wolnego z pracy, tylko robi to mąż!! W tym tygodniu jest u teściów zmotoryzowana kuzynka z wizytą, ale zamiast ja poprosić o pomoc, to mój mąż sie wyrywa, a teściowa nie protestuje. Co byście zrobili na moim miejscu? Opieprzyć męża i postawić sprawę albo ona, albo ja? Dodam, że jak nocujemy u teściów, to on wstydzi się uprawiać ze mną seks, a w tygodniu jesteśmy tak padnięci, że prawie wcale się nie kochamy. Chociaz jesteśmy już dwa lata po ślubie, nie doczekaliśmy się dziecka - bo przy takiej częstotliwości to chyba byłby cud. Aha, no i żeby było śmieszniej, teściowa ma prawo jazdy, ale od lat nie prowadzi - wszędzie wozi ją albo jej mąż, albo mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepowina nadal nie odcięta, no cóż... Kobieta była królową w swoim domu i ani jej się śni zmieniać taki stan rzeczy. Moja teściowa kiedy przemawia (czytaj: powtarza te same historie tysiąc razy) to wszyscy muszą się zamknąć i słuchać. Na szczęście mieszkamy daleko. Ukróć te wizyty weekendowe, musicie mieć czas dla siebie. 55 to wciąż kobieta, która może wytrzymać bez synka dwa tygodnie. A aktualną wizytę musisz scierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×