Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

u niego 4 orgazmy, u mnie nic;(

Polecane posty

Gość gość

bylam u faceta, mieszka on z rodzicami i ztej racji zado9wolamy sie tylko miloscia oralna tzn ja go zadowalam, dzis od 17, sprawialam mu przyjemnsosc, bez jakis tam oczekiwan wzgledem zadowalania mnie, ale on nawet nie wlozyl mi reki w majtki, wiecej on nawet nie dotknal mnie w sferach intymnych, troche to smutne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis dziwny jest... W takiej sytuacji dotykanie kobiety itp to odruch bezwarunkowy. Predzej to ja bym zaczal cie zadowalać jezykiem, uwielbiam to robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Widać,że palant zupełnie nie klei o co chodzi.Pogadaj z nim.Jak nie pomoże,to go wymień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale ja mysle, nad tym czemu on tego nie robui, nie pociagam go czy co?zawsze po takich spotkaniach, bo to nie pierwsze takie bylo, lapie mnie straszna flustracja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
to wloz jego reke do swoich majtek, albo sciagnij i postaw go porzed faktem dokonanym;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosccccc to wloz jego reke do swoich majtek, albo sciagnij i postaw go porzed faktem dokonanym;D-- I like it! Ja bym tak zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zawsze bylo odwrotnie- mi robili przyjemnosc, a dla nich przyjemnoscia bylo ze mogli mnie dotknac :P + pocalunki namietne i moje zachowanie (ocieranie sie etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×