Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Czanka, za mna chodza muffiny !!! Jej ale bym sobie zjadla!! Moja kolezanka w pracy sie obzera jak nienormalna Nie znasz jakiegos przepisu na super dietetyczne muffinki? Wiem, ze na pizze takie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, muffinek nie piekę w ogóle mało kiedy piekę, musisz przegrzebać neta na pewno znajdziesz jakiś dobry przepis, ja właśnie poszukuję przepisu na pizze z patelni bo gdzieś widziałam że można sobie zrobić taki spód coś jak tortilla i na to składniki. Kiedyś upiekłam na spodzie z mąki orkiszowej ale twarda wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no to mi chyba mega mieśnie dzisiaj urosły bo doipiero wstaliśmy :-D ale ten mój wczorajszy leń to chyba nie był do końca leń nigdy tak długo nie śpię i do tego boli mnie gardło :-(. Czanka moja teściowa robi taką z patelni tylko na chlebie zamiast ciasta i zalewa rozbełtanym jajkiem pychota możesz zrobić na razowcu. Eliza ja czasem piekę ciasta i nawet je zjadam ale bez kremów zamiast zwykłej mąki daję razową a zamiast cukru daję stevie lub glukoze, albo słodzik w proszku czasem cukier trzcinowy jest pełno przepisów na internecie możesz do mufinek dać np kawałki gorzkiej czekolady zamiast mlecznej też będzie pycha a już mniej kalorii no i oczywiście nie zjadaj całej blachy naraz :-)Co do pizzy fast foodów zdarza się że zgrzesze ale liczę kalorię żeby się zmieścić w 1500 może nie zjem całej pizzy ale dwa kawałki to już coś dla podniebienia i oczywiście nie na kolacje najpóźniej na obiad i to wczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza na swoich zdjęciach wygladsz naprawdę bardzo bardzo szczupło napewno zaraz będzię e-Ska jakie masz wymiary? Ja bym Wam pokazała swoje zdjęcie żebyście oceniły ale nie mam jak a jak podam adres fb no to tam wiecie tylko korzystne zdjęcia wsatwiam przecież nie wstawie takiego gdzie mi sie wylewa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agazgaga dziekuje. ja pizze lubie ale bardziej kurczakowe burgery. wiecie, sama sobie moge ugotowac kurczaczka w pracy dodac co chce, gorace fryteczki mniam;) I pomyslec ze kiedys jadlam to codziennie! !;) agazgaga moze przeslij nam na maila? czanka ty to samo, jestem ciekawa jak wygladacie dziewcYn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to dzisiaj zrobie zeby było najbardziej aktualne i poszukam jakis przed i po to po spacerze popołudniu prześle bo teraz zbieram się do ćwiczeń, szybkie zakupy gotowanie i sprzatanie :-) także aktywny dzień żeby przegonić choróbsko . Mam dziś w planach daleki spacer około 6 km do reala zobaczyć ceny hantli może jakieś kupie a jak nie to chyba zamówie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Aga ja już od 7 na nogach, od kiedy mój syn nie śpi w dzień chodzi spać 18:30-19 i wstaje ok 7 rano za to wieczór spokojny :) Właśnie ćwiczyłam T25 Cardio Alpha czyli pierwszy filmik z tego programu, porównując go do Insanity to na pewno jest lżejszy ćwiczenia inne raczej nie zabójcze choć uda paliły, leci szybko te 25min i zaczyna się spokojnie a potem nie ma takiej rzeźni jak w Insanity tylko taki umiarkowany ale jednak męczący trening, koszulka była mokra prawie jak po Insanity ale ja byłam mniej wymęczona :) Warto! z tego co widziałam to inne treningi są bardziej na nogi lub brzuch fajnie urozmaicane. Nie proście mnie o zdjęcie bo ostatnio to w bieliźnie robię dla porównywania efektów i może kiedyś się odważę pokazać ;) a takie zwykłe to muszę zrobić bo nawet nie mam aktualnych. Ja też się wybieram na długi spacer ale to dopiero po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d**a właśnie przerwałam trening no nie moge nie wiem co jest jakaś blokada chyba narazie przerwa z insanity mówisz t25 spróbuje a co mi tam. Mój mały już bardzo zadko sypia w dzien można powiedzieć ze wcale i to od dawna i też chodzi wczesnie spać ale wczoraj poszedł później mamy zmianę mleka i chyba go jednak uczula bo znów ma problemy z brzuszkiem wiec nie mógł zasnąc do 22 to dzisiaj pospalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka zrobiłam :-D Myslę ze w insanity dobiły mnie wciąż te same ćwiczenia na poczatku drogi mogłam robić cały czas to samo teraz poprostu chyba górę bierze nuda mimo wysiłku. Powiem szczerze jestem bardziej mokra niż po insanity. Wogóle co ta Tania tam wyprawia no myślę że wiekszośc ćwiczeń mogli by śmiało robić początkujący np pajacyki bez przesady. P.s myślę że ona jednak ukrywa płaski brzuch pod koszulką widziałyście jej mięśnie na rękach i nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ćwiczyłaś to samo co ja Cardio? pierwszy tydzień Insanity mi się bardzo podobał ale już w drugim właśnie trochę nudy trochę zmęczenia i się zniechęciłam, lepiej ćwiczyć bez rozpiski i samemu wybierać różne treningi. Tania czasami tam śmieszne wersje robi jakby wcale nie ćwiczyła tylko robi coś w miejscu ale dobrze ktoś początkujący da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Czanka robiłam to co ty :-D Zobacz tego kalafiora co myslisz bo zabieram się za obiad i nie wiem czy robić czy wymyślić coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to oni nie wymyślą nawet nie słyszałam o takim kalafiorze po chińsku ;) ja tam wolę kalafior z bułką tartą lub w zupie, z brokułem bardziej coś kombinuję. Wczoraj kupiłam papirus z winiary bo nigdy tego nie robiłam ale nie jestem fanką tych torebkowych gotowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zrób jak masz ochotę pewnie będzie dobre :) fajnie że jesteś zadowolona z t25 ja też :) już myślę co by tu jutro ćwiczyć chyba coś z hantlami by się przydało a w piątek znowu coś z t25, weekend raczej zrobię wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zrobie bo juz naszybko nic za bardzo nie wymyslę a kalafior w bułce dobry ale już go za duzo. Tyle chemii w owocach i warzywach teraz ze chyba nic sie nie stanie jak raz zjem takiego gotowca hihi. Jutro chyba bedzie gazeta z płyta Jilian więc może zrobie jej trening no i chyba kupię w piątek shape bo na okładce jest Jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestem ciekawa który to trening na tej płycie to najwyżej napiszesz jak jest ubrana bo po angielsku tytułu nie dają to nie wiadomo. Życzę smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozgadałyście...:D:D Melduję się, że dopadło mnie jakieś choróbsko... Już dwa dni nie ćwiczyłam, kolana dalej bolą a opaski na kolana jeszcze nie przyszły (wczoraj wyslali priorytetem, sądzilam ze dzis przyjdą ale cos listonoszki nie ma). Nie wiem czy dziś będę ćwiczyc okaże się wieczorem:) Dobrze Aga że mi przypomniałaś o płycie Jillian, bo o Ewki pamiętałam. Niech no ja się tylko wyleczę z przeziebienia:) bo co do kolan... to juz nadzieje straciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a bolą cie tylko po ćwiczeniach czy cały czas? Puchną? może idź do lekarza niech ci zrobią prześwietlenie to może być coś poważnego mnie bolą ale tylko od niektórych ćwiczeń dlatego ich unikam i od obcasów ale jak zrobie przerwę to przechodzi jak ćwiczę w tych opaskach i unikam wykroków to jest ok. Widziałam już ze niektórych ćwiczeń z Szaliną przez to nie będę mogła robić :-(. moim zdaniem to troche za duzo ćwiczyłaś ostatnio i może to dlatego trening kilka razy w ciągu dnia to bardzo dużo nawet sportowcy tak nie trenują a i oni borykają się ze stawami. Ty wogóle zrobiłaś tą przerwę wczesniej jak planowałaś? czy dopiero teraz? Nie ćwicz dzisiaj poczekaj aż przestaną boleć ja raz musiałam zrobić przerwę na cały tydzień no niestety ale trzeba oszczędzać stawy bo za parę lat mogą być z tego poważne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia podlecz te kolana przecież nie można się tak zamęczać! i nie ćwicz do puki nie przestanie boleć a jak wiesz od czego ten ból to nie ćwicz tego rodzaju ćwiczeń, ja tak samo jak Aga miałam za sobą dłuższą przerwę bo kolana mnie tak bolały że spać nie mogłam i po tym już wiem czego nie ćwiczyć. Aga i jak ten chiński kalafior? ;) Ja szukam ćwiczeń na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za troskę:) Robię cały czas odpoczynek tak jak zapowiadałam (trzy dni temu tylko ćwiczyłam brzuch, nogi odpoczywały:)) Kolana lekko bolą mnie gdy są "zastygłe", nierozruszane np rano. Gdy troche pochodzę to przechodzi. Przeciązyłam je i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wysłała wam maile dajcie znać czy doszły i proszę się nie śmiać musiałam się przełamać żeby pokazać przed ;-) Kupiłam wczoraj taśmę do ćwiczeń jaką ma szalina taką wiązaną ma na nogach i kurcze myślałam że zabłysnę i będę z nia ćwiczyć wersję trudniejszą a tu d**a kupiłam średnią i żałuję że nie wżiełam słabej bo tej średniej nie rozciągnę nogami :-( (albo mam złą tą taśmę bo jest gumowa (tak to sobie tłumaczę :-P) Lecę zaraz po płytę jilian mam nadzieję że jeszcze nie wykupili. Aha hantli nie kupiłam bo w realu jeszcze droższe tylko teraz się zastanawiam czy nie kupić dwóch gryfów i tylko później dokupywać obciązeniezawsze taki kilogram kosztuje 10 zł a nie cały ciężarek 40 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wyglądasz rewelacyjnie!!!! figurę masz super :) a brzuch wcale nie wygląda tak źle. Kompleksów przy was dostanę! Masz bardzo zgrabne nogi moje są jak dwie parówki i to te grube ;) Ja wam obiecuję przesłać zdjęcia w ciągu tygodnia, zrobię aktualne i poszukam starych choć ostatnio w przypływie emocji że tak powiem usunęłam te z tamtego roku kiedy byłam gruba i nie ćwiczyłam, rozdział zamknięty i nie chcę do tego wracać a były w bieliźnie te w ubraniu mam jakieś. Aga ja też sie zastanawiałam nad takim gryfem ale stwierdziłam że jak będę ćwiczyć z różnym obciążeniem to będę musiała robić przerwy żeby dokładać krążki i to troszkę komplikuje, mi w sumie potrzeba tylko te 3kg i może kiedyś 4-5kg. Dzisiaj będę próbowała dać piasek do butelek i zobaczę ile to waży, bo hantle kupie dopiero za dwa trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czanka jeszcze mam sporo celulitu na nogach ale juz powoli schodzi na zdjęciach tak nie widać ale wierz mi że jest :-) No i moją zmorą są boczki tak nie widać ale jak już są jakieś płytsze spodnie to zaraz się wylewają wszystko ładnie schodzi a one ani drgną ale nie poddaje się. No i z tyłu na dole pleców (chyba dalsza część boczków) też nie mogę sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wkleiłam twój mail i go nie pokazuję a dlaczego? Sprawdź jeszcze raz jak nie będzie to podaj mi doładny adres e mail to wyślę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w ciuchach super wyglądasz, wiadomo w bieliźnie wszystko widać to się bardziej siebie czepiamy, ja też mam takie boki to chyba już taka budowa że mi wystają nawet nie są tłuste tylko takie mam jakieś nie za bardzo, zresztą zobaczycie jak wam te zdjęcia wyślę. W biodrówkach raczej nie chodzę przez wystający brzuch wolę wyższy stan żeby się nie wylewał, jak stoję jest ok ale jak siedzę to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi wysyłałaś ale zadnego zdjęcia nie dostałam... Półtorej godziny temu, mój mąż poszedł do kiosku oraz spożywczaka po gazete dla mnie (ja siedze pod kołdrą z szalikiem na szyi:)) ale juz nie było! Przeraziłam się i powiedzialam zeby mi na jutro Shape zamówił bo bez zamawiania to pewnie tez bym nie dostała... Na szczesie na obrzezach miasta znalazł Vitę i po pracy zobaczę co tam jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×