Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hey kochane moje! Ja juz po owsiance, obiad w pudelku do pracy gotowy: resztki wczorajszego lososia , ryz i fasolka- czyli to samo. ............... jestem szczesliwa bo znalazlam fajny klub boxowy i to niedaleko mojego domu! koniecznie musze go wyprobowac! tylko musze kupic rekawice. ............ Slyszalyscie o Crossfit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crossfit nie wiem co to ale brzmi ciężko:Dna obiad mam wrzywa napatelnię(ale duszone)+buraczki z wczoraj i kasza pęczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten obiad czanka będę musiała wypróbować tylko dam razowy makaron. Sprawdzałam ile kalorii ma krokiet wyszło ze ok 300 to jak go nie obsmaże to będzie jeszcze mniej do tego robię na wodzie a nie na mleku hmm z barszczykiem chyba się skusze na taki obiadek :-) eliza ja słyszałam nawet mam w którejś gazecie taki trening w domu ale do tego potrzeba trochę sprzetu chociaż jakby się uparł to keetellebel można zastąpić butla wodu 6l tylko trzeba mieć sztangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten obiad czanka będę musiała wypróbować tylko dam razowy makaron. Sprawdzałam ile kalorii ma krokiet wyszło ze ok 300 to jak go nie obsmaże to będzie jeszcze mniej do tego robię na wodzie a nie na mleku hmm z barszczykiem chyba się skusze na taki obiadek :-) eliza ja słyszałam nawet mam w którejś gazecie taki trening w domu ale do tego potrzeba trochę sprzetu chociaż jakby się uparł to keetellebel można zastąpić butla wodu 6l tylko trzeba mieć sztangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie w domu syn i tata zadowoleni jak jest taki makaron na obiad ja mniej bo nie mogę zrobić z razowym bo by nie tknęli ;) Ćwiczyłam Focus T25 Core Cardio Beta ale dostałam w kość moje uda paliły dałam z siebie wszystko :) jak miło znowu sobie dać wycisk :) Co to ten Crossfit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka haha mój też nie lubi razowego ale ja zawsze mówię, że skoro ma pizze lub frytki na kolację której ja oczywiście nie jem to ja mam razowy raz w tygodniu nic mu sie nie stanie i z mętną miną zjada hihi, a małemu jeszcze nie robi różnicy tylko on nie będzie mógł tego sosu ale coś wykombinuje ja tez nie powinnam ale raz na jakiś czas sobie pozwalam na troche mlecznych rzeczy Crossfit to ćwiczenia siłowe w shape z maja pisze że to wszechstronny trening z nim spalisz 15kcal na minutę, wzmocnisz wymodelujesz ciało ooo jest tu nawet czym zastąpić niektóre przyrządy :-) (siedzę z gazetą na kolanach) tylko to 15kcal to w przeliczeniu na 40 minut trochę mało tak mi się wydaję. Eliza bierzesz się za to? Wika chodakowska napisał ze wrzuca nowy trening na Yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po treningu:) total z Tomkiem i mężem jutro odpoczynek. agazgaga ciekawa jestem co wrzuci, mam nadzieje ze coś zupełnie nowego bo stare treningi obczajone mam:P a ten z maja mi nie podchodzi zupełnie (total 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie chodziło mi o płytę z shape z maja tylko o artykuł jest na 58 str o crossfit. też jestem ciekawa tylko jak na razie nic nie ma. Ja właśnie zrobiłam turbo coś ostatnio mam wrażenie że za dużo dałam popalić organizmowi bo czuję takie lekkie zmęczenie i nie dał bym rady chyba z insanity ale i tak jestem mokra dałam z siebie 100% I nienawidzę 8 rundy a w 9 czuję skurcze z tyłu ud :-D ale i tak to mój ulubiony jeżeli chodzi o E.Ch jutro coś z Jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też najbardziej z jej treningów lubię turbo, bo killer jest bardziej niebezpieczny dla kolan. przymierzałam sie dzis do Banisha ale mój stwierdził ze 55min to za dużo:) zrobie go w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. coś mi się zdaje że ona wrzuci skalpel-wyzwanie. Mówiła kiedys że nagrywa taki trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllol;) wczoraj noga mnie bolala po przedwczorajszym biegu wiec nie cwiczylam. dzisiaj za to dalam czadu; Max cardio conditioning; ) lecialam na biega do pracy z mokrymi wlosami. a wy jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey dziś mam trochę spraw dziecko chore, teściowa doprowadza mnie do szału a obiad jeszcze nie gotowy :-( Odezwę się po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w rozsypce do południa jeździłam po mieście załatwiając różne sprawy potem z synem na plac zabaw jeszcze na podwórko bo piękna pogoda i tak zleciał cały dzień dopiero teraz mam chwilę dla siebie ale nie wiem czy nie odłożyć ćwiczeń na wieczór jak syn zaśnie bo mam bałagan w pokoju nie ma jak ćwiczyć ;) to ja może napiszę jak już coś zdziałam :) Będzie AB Intervals z Focusa dobrze że zrobiłam plan na cały tydzień bo dzisiaj taki zakręcony dzień nie mam głowy do wymyślania ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab intervals jest proste, dasz rade ja juz wiem dlaczego tak sie zle czulam. okres dostalam. juz nigdy nie bede sie forsowac jak sie tak zle czuje. juz teraz jest ok.jutro robie upper body weight training. ...... dziewczyny musimy robic wiecej insanity . mij brzuch jest od razu piekniejszy niby tylko po jednym Maxie. nie jest taki sam po innych cwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po niestety padl mi system pisze z tel i maz caly czas przy nim grzebie dlatego trening musialam sobie wymyslic. Cwiczylam 1.20 w tym hitt na rowerku. Tez myslalam o wiecej insanity ale nie wiem czy dam rade ostatnio czuje sie jakas slaba kondycyjnie i do tego glodna tak ze az mi slabo chwilami nie wiem przez co moze przez ta jesien jakis spadek kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam ćwiczyć fajny ten trening :) były niektóre ćwiczenia z Insane ABS ale na pewno AB Intervals był słabszy od niego ale też brzuch palił ostro :) na pewno to powtórzę Insane był dla mnie za mocny hehe tak porównując. Eliza nawet mi nie przypominaj o Insanity ja tu się wciągnęłam w Fokusa ani myślę na razie wracać do Insanity hehe Aga ja też mam dni że czuję się fatalnie pewnie to przez zmianę pogody jesień ma to do siebie że jest dołująca. Jak to jesteś głodna? nie za bardzo sobie narzuciłaś rygor w diecie? Ja jestem po okresie i odżyłam :) nie podjadam nic nabrałam sił po przerwie w ćwiczeniach do tego pogoda się poprawiła to chodzimy z synem na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka leniu dalej, wracaj do Pure Cardio?:)Nie ma obijania sie:) A swoja droga ja dostalam lenia. Ale trza bedzie wrocic do gry i ruszyc dupsko. Obiecalam sobie idealne cialo, taki twardy brzuch , na urodziny 16 lutego:)hihi ............... Dobranoc Dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam 4 posiłki... ale jakie! 1.kanapka, 2.kanapka, 3.kanapka, 4. 2 śliwki... Nie miałam kiedy zrobić cos wartościowego ani kiedy zjeść... od 6:00 na nogach (jak nigdy) padam z nóg... dobrze ze nie mam dzis dnia treningowego bo nie dałabym rady:DEliza wodnik:) moja mama ma urodziny 17 lutego:)Dobrej nocki Kochane:* jutro będę wolniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam bo się wstydziłam że nie ćwicze. Wciąż nie mam internetu a na siłownię szkoda mi kasy. Chyba mi motywacja spadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna na niby nie ma czego się wstydzić:) każdą z nas czasem coś dopada... jestesmy tutaj po to aby wzajemnie się motywować i monitorować:D ZRÓB DZIŚ trening. Jakiś przyjemny, Twój ulubiony, przypomnisz sobie jakie to przyjemne:) od razu zmienisz nastawienie do siebie i świata! nie mysl o niczym więcej, nie szukaj wymówek, przeszkód itp Po prostu włącz program i ćwicz, jesli nie masz internetu ani płytek, włącz ulubiona muzykę i zrób sama trening (np. 5 min rozgrzewka, pajacyki, deska, przysiady, krzesło pod ścianą, pompki, brzyszki, unoszenie bioder w leżeniu itp coś wymysl), a potem zdaj nam relację co zrobiłaś i jak sie czujesz:) nie bijemy! motywujemy! DZIAŁAJ:)P.S.zacznij od zmiany nicka:P coś w stylu: "konsekwentna na serio":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jaki leniu nono Shaun T daje mi popalić w t25 hehe Konsekwentna załatw sobie ściągnięte ćwiczenia i nie szukaj wymówek ;) Ja za chwile startuje z Jillian Hard Body level 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie głodzę się jem można powiedzieć że wiecej niż kiedyś kurcze może to dlatego ze ostatnio mam ochote na chleb i pozwalam sobie do tego na biały kurcze sama nie wiem ale nawet jak rano zjem musli to jestem po 1,5 godziny taka głodna że aż mnie brzuch boli i słabo mi staram się ten głod zagłuszac albo piciem albo jabłkiem ale nie wiele to daje :-( Wkia ale mnie rozbawiłaś :-D Eliza ale jesteś zdeterminowana Konsekwentna a nie masz kogos kto by ci mógł ściągnąć i zgrać na płytę lub pendraka? Możesz też biegać bieganie jest z******te na spalanie. Ja wczoraj też nie miałam dostępu wymysliłam sobie trening z tego co pamiętałam dałam sobie wycisk i pojeżdziłam na rowerku wyszło mi godzina i 20 minut także można tylko musisz zacinąc zęby spiąc pośladki i jedziesz jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka zgadzam sie- zmiana nicku:) i Konsekwentna nie przejmuj sie! Myslisz, ze ja cwicze zawsze wtedy kiedy chce?? bardzo czesto sie zmuszam! uwierz mi! Pomysl to tylko 30/40 min a naprawde moze czynic cuda. Pajacyki, bieg w miejscu, bieg w miejscu z wysoko podniesionymi kolanami( tzw. high knees), przysiady, brzuszki. Naprawde nie potrzebujesz plyty nawet. ja na silowni jak jestem robie swoj wlasny zestaw cwiczen i jestem bardzo zmeczona. TY tez mozesz! ............................... Milego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteście dziewuszki! Wikia nie widziałam że już dziś pisałaś chodziło mi o twój jadłospis z wczoraj haha Czanka ja jestem bardzo ciekawa twoich efektów z t25 Muszę się wziąć w garść i zrobić zaraz jakiś trening dziś do 14 siedze w domu mały chory musimy zostać w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam ja też już od trzech tygodni kaszle i czasem pobolewa mnie gardło jak do tej pory mnie nie rozłożyło to chyba już nie rozłoży mam nadzieję :-P Małego też już długo trzyma ale teraz się rozkręciło :-(. Wikia ćwiczysz Banisha dzisiaj? Daj znać jak wrażenia Eliza chciałm ci dorównać dzisiaj bo tak pięknie czankę motywujesz do tego insanity więc pomyślałam: ja też dam radę i idąc za tobą zrobiłam max cardio conditioning i muszę to powiedzieć to był najdłuzszy trening w moim życiu :-D dobrze ze później trochę zwolnił ale stękałam przy spajdermenie i przyznam się oszukiwiwałam trochę przy pompkach bo myslałam ze wysiąde a uda paliły ale że jestem pozytywnie szajbnięta zrobiłam jeszcze abs miałam zrobić wieczorem ale pomyślałam że skoro jestem rozgrzana a endorfiny tak szalały haha ze zrobiła także mam za sobą ponad godzinę treningu insanity tylko przy tym abs biodra mnie bolały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jestem cała zlana potem chyba tak się jeszcze nie spociłam polecam polecam polecam ten trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam z rana potem siostra zadzwoniła czy idziemy z dzieciakami na spacer połaziliśmy godzinę a za chwilę na kolejny spacer się wybieram tym razem z koleżanką :) ale fajnie im więcej ruchu tym lepiej a pogoda ładna i ciepło :) Aga a możesz podać przykładowe menu? sama nie wiem co Ci poradzić ja mam większy apetyt zwykle tylko przed okresem albo jak mam kiepski humor ;) ja nie jem już musli na śniadanie tylko raczej pieczywo jakaś jajecznica a musli z mlekiem na drugie śniadanie robię bo jakoś to mało syci z samego rana. Liczysz jeszcze kalorie? Aga ja też jestem ciekawa efektów t25 na razie mi się podoba takie mieszanie z tego treningów plus Jillian :) w poniedziałek zrobię pomiary może już coś się ruszy. Ale dzisiaj dałaś czadu godzinka z S.T ja bym chyba nie dała rady hehe x Konsekwentna mnie też tak jak Elizę motywuje to że to tylko 30-40min ćwiczeń patrzę na zegarek jest np 15 a to o 15:30 już będzie po wszystkim tak trzeba do tego podchodzić może :) x Eliza mi się bardzo podoba to Hard Body dużo z hantlami tam jest i trochę cardio zobaczysz spodoba Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×