Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Eliza, ja tak mam że jesli jakaś słodycz za mną chodzi i mam na nią olbrzymią ochotę a pozwolę sobie na odrobinkę tzn. dwie kostki czekolady to mój niedosyt o dziwo rośnie. I jesli nie zjem np następnego dnia góry słodyczy tzn paczka ciastek albo prawie całą czekolade to taki "głodek" chodziłby za mna do końca świata i jeden dzień dłużej:) A tak, zjem więcej głodek znika a ja mam spokój na długo, bo wiem ze sobie pofolgowałam porządnie i więcej nie wolno! A co do przestawiania mebli.... miło mi się to kojarzy, bo moja mama często tak robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja moze pozniej pocwicze narazie mi sie nie chce zreszta jestem teraz u tesciowej po malego to juz troche tu posiedze. Bylam na rozmowie no i chca mnie tam juz od poniedzialku kasa cienka 1200-1300 zl no ale u mnie tez tyle zarobie tylko te godziny od 10 do18 nie wiem co robic. Eliza no i brawo raz na jakis czas jak sobie ulzysz to nic sie nie stanie a moze brakuje ci magnezu mnie wtedy tez ciagnie na czekolade czsem organizm sam komunikuje czego mu potrzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga gdzie mieszkasz? masakra to tak malutko ale wiem ze takie realia sa w polsce. moja siostra pracuje w tesco za 1500zl tez haruje jak wol. ale jakbym nir miala innej opcji to bym szla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga cwicz później:) wiecie co znalazłam? szkoda ze wcześniej na to nie wpadłam! mega tanie hantle 18zł za szt 3kg na stronie Konrada gacy https://www.gacasystem.pl/sklep,produkt,hantla-winylowa-3-kg,21,p.html a ja głupia za jedną dałam dwa razy więcej....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przemyśl sprawę ja bym na twoim miejscu wolała starą pracę wiesz co i jak a tam godziny nie za bardzo, a kasa to chyba wszędzie taka mała. Wikia ja na allegro upatrzyłam hantle winyl 2x3kg za 35zł plus przesyłka :) jak tylko będę mieć trochę zbędnej kasy zamówię. Miałam teraz poćwiczyć ale nie najlepiej się czuję brzuch mnie boli przez ten okres :( na razie przekładam ćwiczenia na wieczór i zobaczę czy mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans dzisiaj na ćwiczenia kiepsko się czuję, robię przerwę kilku dniową jak wrócę do formy to wtedy poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis jeszcze nic jakoś mi sięnie chce mam lenia i jest zimno brr czanka solidaryzuję się z tobą :-D A jak tam dieta co myslicie o czymś takim tuńczyk+cebulka+pomidor+chili+łyżeczka musztardy własnie wpierdzieliłam pychota tylko do końca nie wiem co z tą musztardą bo tuńczyk nie za często ale można jeść ale się zatanawiam nad tą musztardą jecie czy nie jecie? czasami oczywiście nie codziennie :-) niby 5g to tylko 7 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie ćwiczę:P jest nas już 3!czanka jeśli robisz przerwę kilkudniową to się nie dołuj że nie ćwiczysz tylko pomysl sobie że zasłużyłaś:) wyrzuty sumienia nie pozwalają w pełni odpocząć, więc błogi relaksssss....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jadam musztardę i majonez tez ale rzadko:) i nie ze względu na kalorie tylko nie pasują mi do jadłospisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raczej rzadko jadam ale dzisiaj do tej ryby mi czegoś brakowało majonez odpadał bo tona kalorii na noc a z musztardą było bardzo dobre tylko później pomyślałam jak już zjadłam czy to był dobry pomysł :-D ........................................................................................ Eliza dzwoniłam do mojego obecnego szefa romawiałam z nim powiedział że na mnie czeka i że tamta babeczka będzie na wypowiedzeniu od 1 listopada ma 3 miesiace z czego mówiła że jeden wykorzysta na urlop więc mogła bym od stycznia wrócić. Rozmawiałam z mężem i w sumie stwierdziliśmy że listopad wszystkich świętych szykuję nam się wyjazd a jakbym wróciła do pracy to odpada w grudniu święta to miała bym sporo czasu na przygotowania do tych świąt mąż radzi żebym poczekała i że moge szukać jeszcze czegoś lepszego wrazie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro sie zamierzam pomierzyć dzisiaj z ta rozmową nie miałam czasu ale jutro mam nadzieję że też coś będe mogła napisać na stopce miłego dla oka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobra decyzja ale masz racje rozglądaj się może znajdzie się coś lepszego :) ja jem na diecie musztardę tak samo keczup ale to się nie zdarza jakoś bardzo często i dużo zresztą patrząc na kalorie to naprawdę nie ma sobie co tym głowy zawracać ;) gorzej z majonezem na niego to już trzeba uważać. Co do tuńczyka to go sobie raz obrzydziłam kupując jakiś niedobry nawet nie pamiętam co to dokładnie było i od tamtej pory nie jem. Wikia tak mnie kuje brzuch przy okresie że nawet nie mam wyrzutów sumienia że nie ćwiczę bo wiem że nie dałabym rady, po cesarce coś się podziało i teraz przy okresie czasem bardzo cierpię jakbym kolkę miała albo ktoś mi szpile wbijał a nie te skurcze jakie pamiętam jeszcze sprzed ciąży, nawet ketonal nie jest w stanie mi pomóc czasem, łaziłam po lekarzach i nikt nie wie co mi jest a ja już nawet ostatnio się zastanawiałam czy mi coś nie zostawili w brzuchu przy tej cesarce ;) obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka może ić do gina po okresie ja miałam bardzo bolesne przed cesarką pierwsze dwa dni wyjęte z życiorysu i zreszta ginekolog powiedział ze mam za wąską szyjkę czy macice coś tam i poród będzie bardzo cięzki i fakt zero rozwarcia przez ponad 12 godzin od odejscia wód a bóle od chyba 55 godzin :-P póżniej już nie było przerw między bólami stąd u mnie cesarka. Okres mam dopiero od lutego jak przestałam karmić także krótko ale nie mam już takich ostrych bóli jak przed ciążą ćwiczenia mi bardzo pomagają łagodzić ból ale za to mam wahania hormonalne. Ostatnio przy ćwiczeniach na brzuch czułam że mnie troche ciągnie w miejscu blizny ale to tylko raz. Może faktycznie i coś tam spierniczyli albo ci sie żle zagoiło i masz jakieś zrosty chyba byłaś już po porodzie u kontroli? bo z tym nie ma żartów. kiedyś mój gin mówił żeby wypić na dwa dni przed okresem polopiryne musującą że cos tam się wydziela i to łagodzi ale dokładnie nie wypytywałam bo ja nie mogę brać kwasu acetylosalicylowego bo miałam zapalenie jelit wiec juz nie wnikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem dlaczego tych hantli już chyba nie ma zostały 2 kg i 1,5 kg :-( myslałam że kupię jakieś czwórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czankao jejku... jakby coś zostawili to raczej by "wyszło", organizm by to wyrzucił. Pamiętam gdy kilka lat temu jakiś konował robił oparację wycięcia guza mojemu pieskowi... zszył wszystko ale zamiast sie ładnie goić zaczęło się wszystko babrać i coś rózowego wyłazić z tej rany... piest to cały czas lizał i go bolało. Poszliśmy w końcu do tego lekarza on to pooglądał i chwycił szczypkami, pies zaczął skamleć i sie okazało ze bałwan zostawił w moim piesku bandaż...Cesarka to operacja, może Ci się inaczej skóra zrosła, powstały jakies bliznowce, a wiem że bliznowce czasem kłują (miałam na ręce). Wewnątrz brzucha i przy okresie... wyobrażam sobie że daje w kośćagazgagawklejam jeszcze raz link https://www.gacasystem.pl/sklep.html trzeba wejsc w akcesoria treningowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nigdy nie miałam bolesnych czy obfitych okresów. Byłam po 6 tygodniach od cesarki u gina i ok potem karmiłam 6 miesięcy i dostałam pierwszy okres wtedy zaczęło się coś dziać myślałam że zapalenia wyrostka dostałam normalnie z łóżka nie mogłam się ruszyć taki ból kucie poszłam do gina zrobił usg powiedział że mam jakiś zastój moczu i może to kolka nerkowa jakieś kamienie itp przy kolejnym okresie to samo cierpienie poszłam do urologa ten stwierdził że nie mam żadnych kamieni i kazał iść znowu do gina że to problem ginekologiczny, i tak chodziłam jeszcze po kilku ginach to kazali łykać tabletki anty usłyszałam że może to endometrioza może zrosty z jelitem nikt nic dokładnie nie wie a mnie dalej dziwnie w brzuchu boli przy okresie i nawet czasem bez. Muszę znowu iść i poprosić o jakieś badania bo mam dość ponad dwa lata od cesarki a mi zdarzają się jakieś dziwne bóle. Wikia nie słyszałam o bliznowcach poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no teraz weszło i faktycznie są ja wchodziłam na zakładkę hantle i tam były tylko mniejsze ale czwórek i tak nie ma a za trójki przepłaciłam oczywiście :-( ciekawe jaki koszt wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Dziś mam dzień ćwiczeń a zakwasy po turbo jeszcze nie znikły (na szczęscie lekkie). jeszcze nie wiem co będę ćwiczyć ale na pewno z mężem bo juz się umówiliśmy:) A Wy juz macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie planow. Wczoraj ze szkoly, prosto do lozka. Goraczke mialam. Dzisiaj czuje sie lepiej, ale nie wiem na jak dlugo. Spalam 11 godzin. Teraz jem swoja owsianke i za chwile znów do pracy, do 8:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej współczuję, ledwo ja się wyleczyłam.... nawet nie masz kiedy do lekarza pójść? dopóki się nie wybierzesz wcinaj duuużo rutinoscorbinu (3tablx3 razy dziennie) podtrzyma Cie przy życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia o lekarzach to ja moge pomarzyc:) W Irlandii wszystko prywatnie, wiec koszt niesamowity. Uciekam do pracy, trzymajcie sie dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja nie ćwiczę tak jak pisałam myślę że dopiero w poniedziałek zacznę jak mi przejdzie ten okres, trudno zwykle nie było tak źle a ten miesiąc strasznie bolesny także odpoczynek a nowy tydzień zacznę z większą energią :) Muszę ściągnąć kolejne filmiki z Fokus T25 żeby było co ćwiczyć. Eliza nie daj się przeziębieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×