Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Agazgaga on jest najlepszy, mialam go robic wczoraj ale z tym bolem nie dalabym rady. Moze dzisiaj mi sie uda. ja juz pedze do pracy i szkoly trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zapomniałam Ci dopisać że chodzi o Asylum strength dobrze że Eliza to zrobiła bo tam jest tego kilka a musiałam jechać na zakupy i nie odp. Ja jak kupię nowe hantle będę więcej siłowych robić na razie nie mam kasy na ten cel więc ćwiczę bardziej cardio i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Makeithappen odpuśc ćwiczenia na uda, nie ma co przesądzać. Macie rację z tym zdrowym odżywianiem, dziś na śniadanko 2 małe kromki ciemnego pieczywa z chuda szynka i pomidorkiem a teraz popijam zielona herbatę :-). Mówicie, że wymiary dobre? Ale jednak trochę warto popracować choćby nad jedrnoscia. Cellulit to mój wróg. Ale powiem wam że oszałamiająco się zmniejszył po ćwiczeniach i na brzuchu i pupie :-). Nie mam obecnie internetu na kompie i jestem załamana bo nie mogę wlaczyc youtube i ćwiczyc ;-(. Net tylko w telefonie... Ale i tak przed spaniem strzeliłam sto przysiadow. A dziś rano ćwiczyłam to co zapamiętałam z jilian, 25 min około i też 100 przysiadow. Dam radę bez internetu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna ściągnij sobie ćwiczenia z yt na kompa albo poproś kogoś i niech ci da na płytce ściągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe odzywianie to podstawa, niestety. ostatnio cos mi sie chce na slodko;) ja tez musze zgrac treningi na plyte w razie w;) to samo robie ze zdjeciami fotoksiazke bo mam tysiace fotek I tylko zapchaja komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam Speed 1.0 z Focusa i nie podobało mi się dziwny trening, nawet nie wymęczył mnie także na pewno nie powtórzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka: wiedziałyście ze Jillian jest bi- albo homoseksualna:)? nie wiem dlaczego ale jakoś zyskała w moich oczach na sympatii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.T jest gejem gdzieś w komentarzach o jego treningach się dowiedziałam Jillian to nie wiem raczej nie interesuje się życiem prywatnym trenerów najważniejsze żeby ćwiczenia były efektywne i fajne :) a sam trener czy trenerka mobilizująca do działania nie ważne jakie ma poglądy i skłonności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja zaczełam dziś od Max Interval Sports training po 20 minutach przerwałam bo jak na poczatku świetnie się bawiłam tak później miałam problem z poprawnością ćwiczeń porostu cienias ze mnie :-D potem zaczęłam Max Cardio Conditioning tez chyba z 15 minut i zrezygnowałam na rzecz treningu HIIT który sobie wymysliłam (pozbierałam ćwiczenia które dają wycisk np. wspinaczka, sprint w miejscu itd 60sek max 30sek bieg w miejscu razy 8) a ponieważ spociłam się jak świnia zrobiłam Recharge Szaliny. Coś dzisiaj nie miałam ochoty na gotowy zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ja juz w szkole. agazgaga pieknie! dwa ciezkie treningi nawet niedokonzone warto! ja bede robic strength po szkole ale strasznie sie zle czuje dzisiaj. glowa mnie boli caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza może cię coś bierze! Podziwiam cie szkoła praca i jeszcze ci sie chce ćwiczyć, mam nadzieję że jak ja wróce do pracy to będzie mi sie chciało. Tego treningu strength spróbuje jutro juz go ściągnełam i na jutro akurat przypada trening siłowy i dobrze bo po dzisiejszym treningu jakoś cały czas mi nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
O rany dziewczyny, wy naprawdę bardzo dużo ćwiczycie. Już poprosiłam faceta o zgranie ćwiczeń na pen drive. Nie wiem czy wykrzesam jeszcze dziś na coś siłę. Może chwila jogi? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentna wcale nie tak dużo ja się staram ćwiczyć programy trwające minut a jak robie jilian 30 min to dorzucam coś na brzuch albo rowerek czasem zdarzy sie ze wyjdzie mi około godziny ale tylko jak mam niedosyt no i wczoraj siłowe dłużej ćwiczyłam ale to tak nie męczy jak cardio więc musiałam się dodatkowo sponiewierać :-D Ogólnie lubie wycisk więc jak go nie czuje to walczę dalej :-D ale i czasem mam lenia i wogóle nie ćwiczę :-P A jak shred??? Robisz już drugi level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być programy trwajace 40 minut ale dziecko mi mieszało przy klawiaturze i się skasowało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Jutro powinnam zacząć drugi level ale nie wiadomo czy dostanę pendrive z ćwiczeniami :-(. Także mogę poćwiczyc mix ćwiczeń które pamiętam od jilian, mel b czy chodakowskiej przez całą godzinę. Myślę że dam sobie taki wycisk że będzie zadość uczynieniem pierwszego dnia levelu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
A znacie jakieś ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentna leżąc na plecach unosisz nogi do góry złączone, rozszerzasz na boki i spowrotem łączysz. Z obciaznikami na kostkach niezły wycisk, ale bez tez ładne efekty. Albo takie: stoisz w bardzo szerokim rozkroku, kolana na wysokosci bioder i stóp (kąt 90) i "pulsujesz" w dól i gore albo chodzisz w prawo a potem w lewo małymi kroczkami w tej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Fajne, dobre na poranne ćwiczenia :-). Jeszcze ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, ale przydaloby sie zrzucic troche z ud! Wlasnie skonczylam Ab Ripper+ oraz Strength Asylum. Jestem z siebie dumna, mam nadzieje, ze z moimi nogami bedzie wszystko ok jutro. Dobranoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny jakie plany na dzisiaj? Całkiem z głowy mi wyleciało że dziś dzień mierzenia mija dokładnie pół roku odkąd zaczęłam ale niestety zjadłam już śniadanie więc będę musiała zmierzyć się jutro :-( A u was kiedy pomiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Jeszcze nie wiem co dzisiaj ćwiczyć i czy w ogóle to robić, dostałam okres wczoraj wieczorem i nie wiem jak się będę potem czuła na razie jest ok. Także albo poleżę albo coś lekkiego poćwiczę może rozciągania spróbuję. Miałam plany spróbować z Focusa Alpha dwa treningi w tym tygodniu których jeszcze nie ćwiczyłam jeden na brzuch jest kilka ćwiczeń z Insane abs i na nogi i pośladki może się uda ;) a potem ściągnę dalsze treningi już Beta. Aga jutro zrobisz pomiar :) ja w poniedziałki się mierzę a wagę omijam z daleka puki co. U mnie to już będzie rok ćwiczeń i nie bardzo jest się czym chwalić bo raz miałam mniej cm raz więcej to zależy czy trzymałam dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh czanka dasz.rade;) jakis malutki.trening moze na ramiona chociaz;) lepszy rydz niz nic;) ja sprobuje Pure Cardio ale jeszcze zobaczymy. Wy to jestescie stare weteranki, ja cwicze od niecalych 4 miesiecy. 3, 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu chyba najdłużej z Was ćwiczę ale nigdy nie dawałam sobie takiego wycisku jak z S.T fajnie że na ten wątek trafiłam :) zwykle ćwiczyłam z Jillian a ona ma takie raczej średnio intensywne treningi szczerze mówiąc tak najbardziej lubię ćwiczyć, ale teraz S.T mnie też kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Czanka gdyby Eliza do nas nie dołączyła pewnie dalej byśmy nie spróbowały Insanity :-) Ja już po treningu zrobiłam Strength Asylum i pana w żółtych gaciach na brzuch nie jestem zadowolona jestem wręcz wkurzona i to na moje dziecko nie mogłam się dobrze skupić na treningu bo cały czas pałętał mi się pod nogami jeździł samochodem po demną przy pompkach i stawał z tyłu gdy trzeba było wyskoczyć do pompki a jaki miał ubaw wkurzyłam się i dałam mu chipsy żeby dał skończyć no i cały salon mam teraz w chipsach a on właśnie siedzi w kuchni i bawi się wodą która wylał z miski psa oszaleje wiem nie powinnam się na niego wkurzać ale jeszcze mi tak przy ćwiczeniach ciśnienia nie podniósł. I chociaż łapki mnie bolą to mam wrażenie że trening był niepełny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh niezle:) Dla mnie ten trening jest dobry, zawsze po nim jestem spocona. Cardio i sila w jednym Trzymajcie sie, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza on daje wycisk na pewno gdybym tylko mogła dać z siebie max będę musiała go robic wieczorem jak już mały będzie spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×