Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Czanka dziś jem co dwie godziny mniejsze porcje niż dotychczas i narazie jest ok zjadłam już rano musli po treningu jabłko na obiad warzywa na patelnie z jajkiem większośc warzyw wyjadło mi dziecko ale sie najadłam teraz niedawno zjadła dwa ciastka owsiane bo chyba mi się zbliża @ i chciało mi się słodkiego a ciastka na słodziku zamiast cukru :-) jeszcze mnie czeka jakas kolacja (jeszcze nie wiem co) i jak bedzie mnie mocno ,męczyc wieczorem to chyba marchewka albo jabłko. Myślicie że 6 posiłków to dużo?bo słyszłam ze powinno się jesc od 4-5 kurcze nie wiem czemu tak mi sie poprzestawiało kiedys mi wystarczyło jak zjadłam raz dziennie! Czanka dała bys rade tyle insanity jak ja dałam to ty też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej jadłam pięć posiłków ale większe porcje i na drugie śniadania jadłam coś więcej niż owoc np grahamkę z szynką bez masła nie znosze: A i zamówiłam na piątek chleb żytni u mnie w sklepie fajny skład tylko mąka żytnia, woda i sól żadnych drożdzy itd może będzie mnie dłużej trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taka głodna dzisiaj juz 4 posiłki zjadłam i dalej głodna, mi się zbliża okres:P agazgaga na dziś mam Mel B zaplanowaną, mąż wybrał bo ostatnio ja wybierałam trening:) Banish już jest wpisany na piatek! (jutro wolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Tak się cieszę że tu weszłam, bo dzięki waszym miłym słowom poszłam na siłownię na 45 min i nigdy w życiu nie miałam takiego wycisku jak tam. Dzięki! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
To ja konsekwentna nie żaden gość ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna do usług :-) Dałaś czadu! Zjadłam właśnie dwa pomidory z cebulką chili i octem i do tego kromeczka chleba z serkiem jakoś ten chleb za mną łazi :-D chyba już dzis nie będę jadła ćwiczyć już dziś nie bedę wiec wcześniej pójdę spać to nie będę musiała jeść hihi A wy jak tam? Treningi i dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Jak dla mnie płatki to tylko czekoladowe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jem 4-6 posiłki dziennie z dietą i bez ;) jestem przyzwyczajona że co 2,5-3 godziny jem coś jak tego nie zrobię czuję ból brzucha głowa mnie boli tak już mam i jestem przyzwyczajona do tylu posiłków, przed ciążą i dietami mogłam nie jeść cały dzień ale potem jadłam wielkie porcje, teraz nie chodzę nigdy głodna i małe porcje jedzone często dobrze działają na moją przemianę :) po prostu tak jedz po co się męczyć ;) u mnie posiłki wyglądają tak np. dzisiaj: Śniadanie: 2 kromki grahama i piętka z masłem sałatą, pomidorem, ogórkiem, jajkiem przepiórczym, wędliną z kurczaka, kawa zbożowa ze śnietanką 2 śniadanie: mała gruszka, musli z rodzynkami i orzechami laskowymi z mlekiem 1,5% Obiad: 2 gałki ziemniaków z koperkiem, 3 kotleciki mielone, tzatziki na jogurcie greckim Podwieczorek: batonik musli bananowy Kolacja: sałatka z kurczakiem w gyrosie, dip czosnkowy na jogurcie greckim, kromka grahama Tak mniej więcej jedząc mogę ćwiczyć nie czuć głodu i jeszcze odrobinę szczupleć ;) Próbowałam jeść na drugie śniadania owoc i to pogarszało sprawę byłam za raz głodna i przestałam jeść owoce prawie całkowicie, jak ćwiczę rano to muszę zjeść porządne śniadanie a potem musli na drugie, jak po południu to mój podwieczorek nie jest czymś drobnym tylko bardziej przypomina kolacje jakieś warzywa plus białko itp. Co do płatków fitness nie wiem jaki mają skład jakie płatki tam są więc się nie wypowiadam. x Wikia ja też jutro mam wolne :) już czuję zakwasy po dzisiejszym treningu z Jillian ;) x Konsekwentna super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow i to się mieści w 1500 kcal? jeśli tak to ekstra jedzonko ja to się boję tych sosów ale chyba niepotrzebnie. Policzyłam sobie mniej więcej i dziś jadłam częście ale mniej kalorycznie niż jak jadłam 5 posiłków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga już nie liczę kalorii ale mniej więcej wiem ile jem jakoś 1500-1800 wychodzi, nie zwracam już na to uwagi bardziej się skupiam na tym żeby menu było urozmaicone i pełne warzyw, przede wszystkim zdrowo i bez głodu to na mnie najlepiej działa, jak nie podjadam to chudnę ;) O jakich sosach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po treningu i kąpieli:) uhahana! razem 40 min, a posladki zrobiłam z obciażnikami 1,5kg na nogi.... uhh jutro może być ciężko:D:D konsekwentna cieszę się bardzo jeśli moja skromna rada przyczyniła się do Twojego sucesu!:D trzymam kciuki za więcej!czankadwa pierwsze posiłki jadam często w podobnym stylu:)agazgaganie patrzyłam na skład wiec nie wiem, ale ja unikam płatków w tym stylu bo zazwyczaj mają cukier, jadam zwykłe owsiane czasem tylko dosypuję trochę typu muesli ale to rzadko. zamiast cukru wrzucam suszone owoce, daktyle są przepyszne i smakuja jak cukierki krówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia bravo! Mąż nie żałuję że wybrał mel b :-D Czanka ja się boję wszystkich sosów i do mięs i do sałatek ze wsząd słychać ze sosy tuczą że ziemniaki suche nie są tuczące ale z sosami to już są itd. Dziś muszę poszukać jakiegoś krótkiego treningu zrobię albo coś z t25 albo shreda ale to później miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to wszyscy jeszcze śpią?;-). Dziewczyny co robicie na obiad? Ja sobie wymyśliłam ryż zapiekany z jabłkami osobiście nie przepadam ale jakoś się zmuszę rodzinka uwielbia a to mało kalorii więc dałam się namówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja te sosy/dipy to robię na jogurtach więc to na pewno nie szkodzi diecie, śmietanę do zupy czy do sosu też daję i nie uważam tego za zło ale wiadomo nie ma co przesadzać i jeść tego dużo czy często, w tych sosach to chodzi o to że zagęszcza się je mąką i śmietaną do tego mięcho i dlatego takie tuczące. Ja dzisiaj na obiad mam zupę jarzynową :) właśnie wpierniczyłam duży talerz taka byłam głodna po godzinnym spacerze :) u mnie pogoda piękna a jak ciepło :) a u was jak? Aha mam dziś wolne od ćwiczeń więc całe popołudnie będę się byczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też piękna pogoda mały już nie gorączkuje więc wyszliśmy rano po ryż i wrócilismy po dwóch godzinach!, żebym nie musiała robić obiadu i ćwiczyć to pewnie jeszcze byśmy się poszwędali tak cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już zrobiłam shreda level2 hantelki robią swoje mimo słabej intensywności tych ćwiczen czoło skropiło się potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga gratuluje Max Cardio, brawo! Ja dzisiaj pakowanie, robie swoja prace domowa na angielski, porzadek. Przymierzam sie do 52 minutowego Max Interval Sports Training- mam nadzieje ze zrobie to. Na obiad mialam: jajka z fasolka szparagowa. Zjadlam tez malego batonika 250 kcal- co mi tam:) i tak po powrocie z domu bede 5 razy grubsza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza napewno go zrobisz musisz się zmobilizować i napewno nie przytyjesz przez te parę dni. Na długo wylatujesz? i czy będziesz do nas zaglądać? Co do tego treningu to ja kiedyś zrobiłam pierwsze 20 minut świetnie się przy tym bawiłam ale musiałam zrezygnować ze względu na to że nie potrafiłam wykonywać poprawnie wszystkich ćwiczen a ja nie lubię robić czegoś na pół gwizdka, ale ty na pewno dasz radę :-D Wikia żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga ja juz kiedys go robilam. Skoro wtedy przezylam to i teraz tez musze. Najgorsze to lenistwo:)) Lece tylko na 3 dni:) Wracam w poniedzialek. Taki krótki weekend sobie zrobilam, bardzo sie ciesze. Ide rowniez z dziecmi mojej siostry na Termy Poznanskie, a wiec baseny, zjezdzalnie- nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo zazdroszcze!. Nie dość że wypoczynek w gronie najbliższej rodziny to jeszcze aktywnie. Odpoczywaj zasłużyłaś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza będziesz miała okazję się pochwalić nie tylko przed rodziną nową figurą ale też przed ludźmi na tych basenach :) zero kompleksów :) a jak będziesz w domu to najedz się mamusinych obiadków to tylko trzy dni nie będzie tragedii zresztą wrócisz z płytą Jillian hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga żyję, nie mialam kiedy napisać:)Czanka tez miałam zupe jarzynową! a wy dodajecie śmietanę czy coś do zupy? ja niczym nie zagęściłam żeby była dietetycznaEliza lecisz do Poznania??? Ja mieszkam w Poznaniu:) znajdziesz 5minut?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grunwaldzie mieszkam, a ja nie biegałam !!! sie rozchoruje, a może trening w domu ??? u mnie np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia nie zaciągam zup jak dla mnie sa lepsze bez śmietany po za tym zraziłam sie zupami ze smietana jak przez pewien czas mieszkałam z teściową ona to zaciąga 36% i to tak że więcej śmietany niż zupy fuj. Ha dziewczyny zaraz się okaże że jesteście sąsiadkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętne mi czy u mnie czy u Ciebie, tylko nie na dworze bo ja ciagle zakatarzona i wolę się nie narażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza napisałam Ci maila bo tu nir chcę danych wysyłać:) jeszcze ktos mnie namierzy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja mam zawsze zupę jarzynową na wypasie gotowaną na kości z dodatkiem śmietany ok 4 łyżki takiej 12% na wielki gar z dodatkiem kaszy i ziemniaków a warzywa z mrożonki, także jest bardzo sycąca, nie lubię takiej zupy że jest woda z warzywami musi być konkretna hehe a takie zupy i tak są mało kaloryczne czy są robione na wodzie bez dodatków czy takie jak moja. No nie źle fajnie że możecie się spotkać na żywo :) jaki ten świat mały hehe Wikia uważaj bo Cię Eliza zamęczy ma dużego powera do ostrych ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×