Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Eliza na ostatnich pomiarach 56,5cm miałam teraz może być już 56 bo spodnie luźniej leżą :) ale nie mam pewności do puki nie zmierzę, długo miałam 57cm i nie chciało sie ruszyć dopiero po Focusie :) Dziewczyny czy to chodzi o workout 12 z p90x? bo ja już nie wiem które to ab ripper :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo cenne uwagi dziewczyny dzięki :-) Wszystko sobie zanotowałam chyba nawet mogę ułożyć plan na cały miesiąc. Aha i podjęłam decyzję że w tym miesiącu zmierzyłam się ostatni raz nastepnym razem w grudniu żeby się nie przejmować i odpuścić psychicznie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za tyle wpisów już wiem to o to chodzi ma 17min :) ściągam i dokładam do moich ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja mam to samo po t25 czuję niedosyt fajny trening daje wycisk ale dla mnie za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czanka sam trenig trwa tak jak Eliza pisze 15 minut ale filmik jest 17 minutowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Eliza ja jak mi się nie chce ćwiczyć to też rozkładma insanity na czynniki i wtedy wkęcam sobie że to taki krótki trening wczoraj tak robiłam z pure cardio haha 25minut treningu +rozgrzewka+rozciąganie haha i motywacja była. fakt od poniedziałku nabiał na bok dam radę przez rok jak karmiłam dawałam radę nie jeśc to i teraz dam muszę choć chyba ciężej zrezygnować niż ze słodyczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułożyłam już plan na następny tydzień :) Oto i on: Poniedziałek: Insanity Max Interval (cardio) Wtorek: Focus Rip't Circuit Beta + AB Ripper (siłowe+brzuch) Środa: Focus Core Cardio Beta (cardio) Czwartek: wolne Piątek: Insanity Strenght Asylum (siłowe) Sobota: Focus Dynamic Core Beta + Focus Stretch (brzuch+rozciąganie) Niedziela: wolne Troszkę więcej Insanity a mniej Focusa bo chcę spróbować tych treningów :) no i dołożyłam sobie rozciąganie z Shaunem dobrze mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga ja tez tak robie, zawsze:) Nie bylabym w stanie cwiczyc 50 min:) za dlugo jak dla mnie. Trzymajcie sie Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka zajefajny plan pierwsze dwa dni znowu mamy takie same :-D aż się zastanawiam czy nie zerżnąc od ciebie całego tygodnia haha tylko chce wypróbować jeszcze ten upper body coś tam ;-). Mój by wyglądał tak walic bieganie sorry ale pobiegam innym razem Poniedziałek max interwal circuit Wtorek Ript beta+ab ripper Sroda Turbo (tam śa tez na brzuch więc pass) Czwartek wolne Piątek Upper Body ...-Insanity Sobota Dynamit Core Beta (dorazcie co krótkiego do tego dołożyć???) Niedziela max cardio conitioning poniedziałek wolne Wtorek strenght asylum środa Killer Czwartek Upper Beta+ab ripper Piątek wolne Sobota bieganie Niedziela upper body Poniedziałek max interwal plyo wtorek wolne Muszę ściągnąc interval abs t25 nie mam czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ten interval jest z Alphy dość lekki. Ja też ten Upper chcę spróbować ale to na następny plan, teraz nie chcę za dużo Insanity bo Focus też jest fajny. A do Dynamic Bety to ja bym raczej nic nie dokładała, nie możesz mieć jednego dnia lżejszego? tam i tak dostaniesz wycisk na brzuch ;) ja postanowiłam się porozciągać po tym treningu a zwykle nic innego nie robię, chyba że spacer ;) Fajny ten Twój plan już na dłużej :) Nie wzięłyśmy pod uwagę Jillian haha ja w tym tygodniu jej odpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak juz sie wdrozymy na dobre moze sprobujemy Asylum??? :) Asylum to nie tylko Strength :) Raz robilam, za daleko skakalam to pozniej cierpialam na kolana:) Mniej jednak Asylum to juz profesjonalny trening dla atletów. No i jeszcze Cross fit przed nami:)))Ale to taka przyszlosc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka może masz rację może tez dołoże rozciąganie jak ty. Plan mam do dwudziestego mogła bym ukłafdać dalej na cały miesiąc ale jak pojawią się jakieś nowe trenigi to będe musiała czekać żeby wypróbować Eliza cross fit hmm czytałam o tym ale jeszcze chyba nie jestem gotowa może za miesiąc zobaczymy a inne treningi asylum przeglądałam ale nie bardzo mam w domu warunki musiałabym pozbywać się dziecka na czas treningu no chyba ze wieczorem w sumie chodzi teraz spać o 19 tylko skakanka odpada bo mam nisko sufit i rozwaliłabym żyrandol chyba ze bym udawała skakanie ale to jezcze nie teraz jeszcze nie jestem na to gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... co za gaduły!:D wchodze przed południem z myślą że tu jeszcze spokojnie będzie a gdzie tam!:D hehe to juz moj plan się nie przyda Aga bo już rozpisałaś:) przez cały tamten miesiąc ćwiczyłam niedziela, pon, śr, pt i zarówno waga jak i cm ruszyły - co już wiecie:) jesli, Aga, dalej nic u Ciebie nie ruszy to spasuj trochę bo byc może za dużo na siebie bierzesz i Twoje ciało się broni. Wiem że dzień bez treningu jest "dziwnym" dnie m i nie wiadomo co ze sobą zrobić ale może Twoj organizm tego właśnie potrzebuje? mój potrzebował, kolana też się cieszyły hehhe. W tym miesiącu zwiekszam ilość ćwiczeń bo wierzę że juz odpoczęłam i mam nadzieję że spadki będą większe, ale jeśli nie będzie efektów to wracam do poprzedniego planu bo juz wiem że działa. czyli teraz 2dni ćw po 60 min+1 dz przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia bardzo chetnie przyjmę jeszcze jakieś rady to że rozpisałam plan to nie znaczy że nie moge jeszcze tego zmienić :-) A co myslisz że to jednak za dużo? Wprowadziłam więcej wolnego w sensie miesiąca trzy dni ćwicze jeden przerwy nie dokładam nic do insanity zrezygnowałam z dodatkowego biegania i bedę bardziej skupiać się na brzuchu. Jeżeli uważasz że coś nie tak to wal ja właśnie po to napisałam żebyście oceniły czy się nadaje także jak są sugestię chętnie przyjmę :-). No i jeden trening a dwa tylko jak robie t25 to dokładam na brzuch. Myślisz, że to wciąż za duzo? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja nie jestem ekspertką hehehe tak tylko zażartowałam:) spróbuj ta, to jest w sumie nowy plan moze okaże się akurat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje tak przez miesiąc zmierzę się i zobaczymy jak dalej się nie ruszy to jeszcze przystopuje a jak się znowu nie ruszy to się pochlastam haha żartuję będę walczyć dalej mam na to całę życie nie? choć wolałabym osiągnąć cel szybciej niż po pięćdziesiątce haha Wkia czekam na was do 20 już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tego planu wychodzi mi 20 dni treningowych to dobrze? Sprwadz w swoim kalendarzu jak możesz bo ostatnio pisałaś ile powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 dni w miesiącu co najmniej powinna robić zaawansowana osoba. u mnie tez będzie równo 20 w tym miesiącu:) a o 20:00 jedziemy z hantelkami:) ile kilo bedziesz miala? ja 1,5kg bo 3kg oddam mężowi (co mnie nawet cieszy hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czyli średniozaawansowana pasuje mi :-D Będę ćwiczyć z hantlami 3kg. Wikia tam masz do wyboru jeszcze gumę lub drążek. Jak masz drążek to może niech mąż ćwiczy twdey kiedy można na drążku a póżniej znów się zamiencie albo z gumą. Ja mam wszystkie trzy ale na drążku wogóle się nie podciągne a od gumy wolę hantle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie zapominaj że Focus i te 25min mogą zastąpić dłuższy trening bo jest to intensywne 25min także jak już chcesz coś dokładać to coś na brzuch tak jak piszesz lub wcale. Musisz trochę odpuścić może faktycznie w tym tkwi problem, na Wikie podziałało więcej luzu ;) Życzę wytrwałości w treningu o 20 :) Ja zrobiłam przed obiadem Focus Bete na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Czanka dokładam tylko ab ripper :-) tylko że do dynamic pisałaś że to już jest na brzuch więc bez sensu dokładać ab ripper i myślałam żeby dołożyć coś innego ale masz rację nie dokładam do niego nic może wytrzymam. Dobra ok więc plan zostaje zatwierdzony????? ;-) P.S jakbym się wyrwała z czymś jeszcze dodatkowym to proszę mnie nie oszczędzać tylko ustawić do pionu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga będzie ok tak jak jest, a raz czy dwa w tygodniu możesz poćwiczyć czasowo krócej co nie znaczy że to będzie za mało w końcu ćwiczymy z Shaunem :) a przy nim nie ma obijania się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza zresztą nie tylko Eliza słyszałyście, że ma być nowy p90X3 ma wyjść już niedługo ponoć treningi mają trwać 30 minut strasznie jestem ciekawa co wymyślił tym razem Tony fajnie że 30 minut mogłybysmy Czanka ćwiczyć jak wrócimy do pracy bo te inne treningi z p90x są bardzo długie z tego co widziałam a tu 30 min :-D Tylko ciekawe kiedy to dojdzie do Polski :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie by było ja lubię takie 30min treningi :) ja nawet nie ćwiczyłam tego p90x, ab ripper będzie pierwsze, tylko przeglądałam kiedyś te treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będzie coś podobnego do Focusa, 30min ale pewnie wycisk ;) zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już uff.. Wikia jak się Wam podobało? Wiecie przyda mi się teraz te dwa dni wolnego bo czułam już zmęczenie nie mogłam dać z siebie tyle ile bym chciała wcześniej raczej trzymałam ich tempo a teraz byłam w tyle :-( Czas odpocząć! Następny trening w poniedziałek i zaczynam walczyć od nowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×