Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
ja w pracy jestem zaraz biore się za nauke jak zawsze :o zrobię sobie kawkę bo jakaś śpiąca jestem, głowa boli:( taka do d**y dzisiaj jestem nic mi się nie chce...dzisiaj odpoczywam, robiłam wczoraj ten BBL fajny trening dość lekki ale czuję mięśnie dzisiaj:) zrobiłam takie szybkie pomiary i ubyło parę cm tylko nad kolanem nie ruszyło:/ a więc dzisiaj po 20 w domku, kolacja seriale i chyba o 22 nyny pójdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna wczoraj przeglądałam filmiki i znalazłam te Fire ale inny trening i zwrócił moja uwagę, myślę że warto coś z tego zrobic wyglądają intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka pogoda że nic się nie chce leje od rana :( chyba zjem sobie coś słodkiego i strzelę kawkę a potem ćwiczenia :) bo coś się zebrać nie mogę. Veruna te ćwiczenia są spoko ale tylko jak się ogląda, próbowałam zapowiadało sie fajnie pościągałam filmiki i klops nie nadążałam za nimi bo ona tam ma kilka ćwiczeń-ruchów które ciągle się powtarzają i trzeba się nauczyć kroków inaczej wszystko idzie wolno, z treningu robi się chaos bo się nie nadąża za resztą, no chyba że załapiesz te ćwiczenia od razu to będziesz zadowolona ja nie polecam i wolę zwykły trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jak tam po p90x na brzuch napisz czy ci się spodobało :-) Veruna popieram Czanka ma rację ja to się kolki po pięciu minutach nabawiłam poza tym trzeba faktycznie szybko ruchy łapać bo nic z tego innaczej nie wyjdzie. Szaline lubię spoko babka ale wolę jej program Chalean Extreme to mi się podoba ale turbo raczej nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie te filmiki wyglądają :-D A jak się ćwiczy? i Jak kolana? widziałam rózne długości tych treningów. to też chyba beachbody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za ćwiczenia? na pośladki? jak tak to nie dla mnie moim nic nie brakuje hehe ;) Eliza a to Asylum to jest z Insanity? Ćwiczyłam Focus t25 rip't circuit beta fajnie nawet lekko i ten AB Ripper ćwiczenia oczywiście fajne ale ten Tony jakiś beznadziejny wg. mnie jako prowadzący ćwiczenia, drażni mnie ;) Ja bym ten fitness blender przetestowała, może za tydzień spróbuję ale tych filmików tyle na YT trzeba przekopać i wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja robiłam tylko Sculp z tego BBL i nie pamietam zeby kolana bolały... a Blendera nie lubię - wkurza mnie za tam tak cicho i ta babka sie wogóle nie usmiecha, ponure te ich treningi i ułożenie ćwiczeń tez do mnie nie przemawia. Chociaż przyznam ze robiłam kilka ich treningów na poczatku np. na klatkę piersiową około 20 min chyba trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja też już po brzuszek dzisiaj dostał w kość i od S.T i od Tonego. Ja go tam lubię bo jest taki trochę sadystyczny :-D w interval to czasami mi się chciało z niego smiać. Dzisiejszy trening z fokusa fajny ale jednak przydały by się cięzsze hantle chwilami ale tak to ok wstawki cardio robią swoje :-). Dorobiłam jeszcze 25 pompek odwrotnych na triceps bo mam słaby a pompki tricepsowe zwykłe cięzko mi idą postanowiłam dorzucać tych odwrotnych co drugi dzień zeby je wzmocnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też, będę musiała spróbować tego ale to dopiero po dwudziestym. Wikia a są tam w tym BBL ćwiczenia skupiajace się na brzuchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza czy ty kiedykolwiek śpisz?????? Wiesz że organizm potrzebuje regeneracji i snu, żebyś nam nie zasłabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam, a n czasem spie. dzisiaj poszlam tylko zaniesc prace pisemna na uczelnie iz araz zaczynam rycie na jutrzejsze zaliczenie. Zrobie fitness pozniej ale jeszcze nie wiem co. Czytam Was na biezaco ale nie mam czasu odpisywac na kazdy temat. postaram sie jednak bardziej. Tony jest ok moim zdaniem, ale wole Shaun T- wole jak ktos sie wydziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia masz racje Fitness Blender jest jak automat trochę nudy i zero energii u ćwiczącej ale mi chodzi głównie o takie krótsze treningi na brzuch to byłoby znośne w takim wydaniu :) a widziałam że tam i nawet ponad godzinne treningi podobne do Insanity ale jednak zbyt to nudno wygląda. Aga no było dzisiaj w Focusie lekko ale troche cardio zrobiło swoje, ja też czułam że przydało by się większe obciążenie ale w tych z Gammy jest ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą czanka w 100% co do gammy :-D A jeżeli chodzi o ćwiczenia na brzuch próbowałaś mel b? Dawno nie ćwiczyłam ale pamiętam że jak je robiłam to czułam fajnie brzuch to tylko 10 i 8 minut bo są dwa zawsze można dorzucić do treningu :-D. Czasem robię pana w zółtych gaciach też czuć , że brzuch pracuje akurat się z tobą zgadzam, że jeżeli chodzi o brzuch to nie musi być zbyt entuzjastyczny prowadzący bo to krótki trening i do tego po całym treningu ogólnym. ważne żeby czuć mięsnie jak się ćwiczy. Muszę jeszcze spróbować tego gościa co taki podobny do tego od Jilian (nie wiem czy to on :-)). Muszę dokopać mojemu sadełku. Może faktycznie powinnam więcej na brzuch robić bo ostatnimi czasy to praktycznie wszystko na nogi i ręce. Na rękach mam napewno efekty bo biceps jest bardzo widoczny jak napnę a kiedyś tego nie było no i mimo że cm nie spadają to na nogach celulitu już mało co zostało. Mąż mnie dziś skomplementował, że jak ćwiczę to mi ładnie mięsnie na nogach widać więc coś tam się wyrabia mimo zerowych spadków (tak to sobie tłumaczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blender jest beznadziejny. cwiczenia fajne ale nuuudne jak flaki z olejem. dzisiaj postanowione robie: hard core abs (15 min)- less mills pump, i Rip't up gamma T25 A teraz czas na rycie. zjadlam: owsianka jablko banan obiad: kurczak, marchewka kolacja: 3 jaja, z wedlinka, ogórki korniszony okolo 1400kcal plus tona mleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga próbowałam Mel ale wolę takie ćwiczenia w stylu Shauna i te z Tonym też spoko, typowo plankowe co czuć mocno palenie ;) Aga pewnie że się mięśnie wyrabiają, żebyś widziała jak napnę łydki czy uda normalnie mięśniak ;) mimo że nogi mają kilka cm za dużo są kształtne i jędrne tym się cieszmy :) choć wy macie dużo mniejsze nóżki ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
Hello! Wreszcie mam internet i moge cwiczyc!!! Zaczne jutro albo pojutrze, bo niestety meczy mnie okres i licze na to ze jutro juz nie bedzie tak intensywny. Jak wam idzie, widoczne postepy, motywacja :D? I mam pytanko, jak myslicie, jesli miesiac temu cwiczylam 30 day shred i zrobilam 1 level, bo potem niestety nie mialam internetu to czy po takiej przewie powinnam zaczac od poczatku czy od 2 levelu? :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w bbl są ćwiczenia na brzuch, tam sa różne treningi tak jak w insanity jest rozpiska. Typowo na brzuch to chyba tummy tuck albo jakoś tak to leciało:) Konsekwentna może zacznij level 1 jeszcze raz na rozgrzewkę a jak Cie znudzi to przejdz do 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza przeglądałam te na brzuch i ściągnęłam bardzo fajnie wyglądają :-). Ja to chyba jestem jakaś inna bo bardziej odczuwam brzuch po brzuszkach niż po plankach. Tyle że przy plankach cwiczy nie tylko brzuch :-) Eliza jak jesteś zmęczona i nie masz siły to nie ćwicz, zmuszanie wbrew oranizmowi mogłoby przynieść więcej szkody niż pożytku. Jak odpoczniesz dasz z siebie dwa razy więcej :-) Ja dziś w planie ma Turbo a wy? Veruna i co aloes działa? Ja nie wiem czy to ten probiotyk czy dieta bezmleczna ale dziś byłam w kibelku bez żadnych wspomagaczy :-D. Po tym obrzeraniu się ostatnio nabiałem jeszcze mnie kichy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna a ćwiczyłaś coś przez ten czas? Jeśli tak to ja bym zrobiła jeden góra dwa z levelu 1 i jakby mi lekko szło to bym przeszła do dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę że po tych plankach mi boczki zeszły, u Jillian też one są w treningach a jak z nią zaczynałam to mi ładnie leciał brzuch, teraz też przy Focusie także na mnie działa :) Miałam teraz ćwiczyć ale siostra dzwoniła że przejdziemy się do naszej babci 3km w jedną stronę taki spacerek będzie z dzieciakami bo jest ładnie a wczoraj lało cały dzień, także ćwiczenia przekładam na popołudnie a teraz spacerek ;) Może wieczorem pościągam te ćwiczenia co radzicie i jeszcze przeglądnę YT :) Dzisiaj ćwiczę Cardio Beta. Eliza współczuję okresu u mnie już po na szczęście, odpocznij. Aga czyli brak nabiału na razie Ci służy :) dobrze może w nim siedzą wszystkie twoje problemy ale zobaczysz jeszcze jak będzie za tydzień czy dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Agazgaga ten BBL sa jakieś 3 rodzaje w zależności jaka masz pupe:P ja sciagnelam pierwszy lepszy bo nie wiedziałam ze są różne rodzaje, ciągle szukam na swoje 4 litery ale znaleźć nie mogę ;p fajne jest to, że co drugie ćwiczenie robisz z handelkami:) głównie to ćwiczenia na pupe, moje kolana szybko bolą, a tu ich nie odczułam:) na brzuch jest mało, na boczki fajna jest tiffany zakwasy miałam 2 dni:P co do aloesu jeszcze nie piłam:p najlepiej jest go brać godzinkę przed jedzeniem a ja zawsze zapomnę, myślę że od jutra zacznę ;) a Ty aloes od kiedy bierzesz???a co do cm nie przejmuj się jak są efekty wizualne to najważniejsze:) szukałam z focusa na brzuch filmiku 17 min. ale widzę ten dinamic core że on trwa prawie 30 min????chciałam dzisiaj zrobić z alphy cardio i ten na brzuch, ale jak on trwa 30 min to chyba odpuszczę;p na dziś zrobię cardio+boczki tiffany+na rece mel b mam strasznie słabe rece :o nawet 1 pompki nie zrobie:( konkwentna spróbuj z 1 levelu jak Ci pójdzie,a za tydzień może spróbuj 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u mnie pada od rana, nic się nie chce:( wczoraj też tak było zaraz kawke zrobie i do nauki, wczoraj zgrzeszyłam jednym paskiem czekolady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie tez pada od rana ale mam i tak świetny humor bo dzis wieczorem poćwiczę:D nie mogę się doczekać, dziś robię 15min brzuchów+ Hard Body(45min). Jeszcze nie robiłam tego a mam płytę od dawna:D Postaram się trochę naśladować Twój grafik Czanko, żeby były efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×