Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

nastepnym razem spróbuje z woda gazowaną i lodówką:) jestem po treningu, total z tomkiem ten nowy i 15min ćwiczen na posladki. nie pisalam wczesniej bo sama nie wiedzialam co bede cwiczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta:DJa po śniadankiu: 2 kanapki z pasta z lososia z pomidorem i listkiem kapusty pekińskiej (jaka ona smaczna solo!). Herbata ziołowa. Wiecie co się stało?.... lalalalaaaa:D 47 dni i juz więcej nie będzie... wystarczyły 2 dni odpoczynku (bo max recovery mozna podciągnąć pod odpoczynek) i wyszystko wróciło do normy. Az dziwię się że wam sie nie poprzestawiało?? Idę na 11:00 do koleżanki na trening (to jej drugi) w planach turbo ewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No to super Wikia że w końcu dostałaś :-) Ja zwiekszyłam trochę kaloryczność przed samą Hybrydą i może dlatego u mnie w porządku z @ (jeszcze się okaze hihi ale zwiastuny są) Ja mam dzisiaj rozciaganie i miałam biegać z Elizą ale kurcze narazie pada deszcz:-( Wogóle teraz to ta Hybryda lekka prawda Czanka? Ostatnio mam wrażenie że więcej się rozciągam niż ćwicze :-D Zobaczymy jaki będzie nastepny tydzień bo w tym tygodniu trzy razy siłowe raz rozciaganie raz wolne Dwa razy cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super wychodzi na to że najgorsze zrobiłam w teraz wakacje w hybrydzie macie:D wróciłabym do was gdyby mi cykli nie rozpierdzielało:) u mnie też pada, ciemno jest i na pewno zimno, sprawdzę jak bede szła na trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj tylko rozciąganie 23min także można powiedzieć mam wolne od ćwiczeń :) to już 18 dzień hybrydy! Jak to zleciało Aga :) i powiem Wam że początek był ostry ale teraz już jest fajnie, przyzwyczaiłam się do dłuższych treningów i w sumie nie ma aż takiego hardcoru :) Jutro ważenie i mierzenie już się nie mogę doczekać, woda ze mnie zeszła po okresie i czuję się świetnie i jakoś szczuplej :) A naleśniki będę chyba dzisiaj robić dla rodzinki a dla siebie zupę krem z brokuła, mam wywar z wczorajszego kurczaka ;) Wikia się odnalazła hehe dobrze że masz ten okres, chyba gorzej znosisz nadmiar wysiłku i dietę od nas bo my mamy normalnie wszystko ;) Aga wydaje mi się że dobrze jemy no inaczej byśmy z głodu padły przy tych ćwiczeniach, przynajmniej ja sobie nie wyobrażam jeść mniej niż teraz i tak obcięłam co się dało hehe wydawało mi się że okres miałaś z tydzień temu jak ten czas leci! ja przed okresem nabieram wody tak tydzień wcześniej ale nie raz zdarzało się wcześniej także może faktycznie nie masz co się ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu będę mogła się zważyć i zmierzyć za kilka dni:) ciekawa jestem wyników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, Aga macie juz jakies pomysly co po hybrydzie? jakiś okreslony plan czy na bieżąco będziecie wymyslać treningi tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a masz jakiś pomysł na cos nowego ?? :-D Ja raczej będę sobie planować tygodniowo i tak jak przed hybrydą trzy dni treningu wolne trzy treningi wolne miałam wtedy w końcu spadek :-). Po Hybrydzie chyba nie będzie spadków u mnie widze po sobie :-( no ale okaże się na koniec jeszcze 12 dni Mam trochę treningów do wypróbowania i musze troche odpocząć od asylum i maxów bo mi sie trochę znudziły no i chce skupić się bardziej na brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja już sama nie wiem co dalej wszystko zależy od wagi i wymiarów, wyznaczyłam cel 58kg może do końca hybrydy go osiągnę choć ciężko mi w to wierzyć hehe ale na pewno chciałabym ćwiczyć tak jak przed hybrydą czyli Focus t25 z Shaunem T i chcę wrócić do Jillian i troszkę jeszcze mieszać z Insanity, a dni treningowe max 5 razy w tygodniu. W styczniu idę na tą laparoskopię więc te plany są do tego czasu a potem wszystko zależy od tego jak będę się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 grudnia wychodzi p90 x3 mam nadzieję że nie będę długo czekać aż pojawi się na tor lub gryzoniu. Od Lutego wracam do pracy to już pewne na 100% wtedy bym chciała robić ten program mam nadzieję, że już będzie, raczej do lutego nie uda mi się osiągnąć płaskiego brzucha :-( sądząc po moich ostatnich efektach także trzeba będzie ostro popracować a czasu będzie mało no i muszę odświezyć mój pomysł z siłownią ale to wszystko po Nowym Roku. A ty Czanka wiesz już kiedy wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zdążyłam spróbować treningów z Asylum 2 czekają także koniecznie je muszę zrobić! Aga 12 dni tylko? to chyba nie zdążę schudnąć tyle ile chcę nie wiem, a co z Fit Testem? robimy czy czymś zastąpimy? Aha i jeszcze w poniedziałek mamy Vertical Plyo którego miałyśmy nie robić bo jest beznadziejne na nasze kolana, co robimy w zamian? bo już nie pamiętam czy coś ustaliłyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja będę dzwonić do roboty po weekendzie, chciałabym rozwiązać umowę w styczniu jak skończy mi się wychowawczy i iść na bezrobocie, chcę znaleźć inną pracę nie wiem ile mi to zajmie czasu ;) Fajnie że wracasz w lutym, nie musisz mieć do tego czasu idealnego brzucha luzik, do wakacji daj sobie czas ja przynajmniej tak podchodzę że teraz w tych swetrach to tak nie widać a w lecie to jednak fajnie mieć ładny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wychowawczy konczy się dopiero we wrześniu i mogła bym iść na dwa lata bezpłatnego ale to bezsensu bo już by mi się przydała kaska więc wracam choć im bliżej to już zaczynam tęsknić za małym :-(. Chce pogonić mężą od października by się doszkalał więc kasa się przyda muszę już zbierać a jak on pójdzie to może i ja się zdecyduje dokończyć studia choć chyba bedę musiała wtedy poradzić się Elizy ską wziąć dodatkowe kilka godzin w dobie :-D Ale prędzej jak mały podrosnie bo teraz sobie nie wyobrażam praca, dom, dziecko, ćwiczenia i jeszcze studia . Chociaż powiem wam, że u mnie w mieście magistry ulice sprzątają a w biurach siedzą po zawodówkach :-( niestety czasy komuny je tam wsadziły te niedoszłe emerytki a te młode to dzięki układom :-( Takie czasy ...... Ten trening w poniedziałek jest na spalanie trzeba by go zastapić jakimś ostrym cardio lub inerwałami może pure cardio?? Sama nie wiem może coś z asylum masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam planów na konkretny program i w moim przypadku mógłby się nie sprawdzić:) mieszam wszytkie treningi tylko pilnuje zeby w kazdym tyg były ze2 cardio. No i po okresie sprawdze jak wyniki po tym miesiącu. jeśli będą ładne to system "2dni treningów, przerwa, 2dni treningów przerwa" bedzie. A jeśli nie będzie wyników to wrócę do systemu z pażdziernika po którym miałam spadki czyli na zmianę 1trening, 1dzien odpoczynku a na koniec tyg 2dni pod rząd (razem 4 dni w tyg treningów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie chcę przedłużać wychowawczego wolę iść na zasiłek na bezrobocie bo i tak chcę szukać nowej pracy a muszę mieć sprawę zamkniętą w robocie, po za tym nie ma sensu na bezpłatnym siedzieć, teraz mam płatny bo nie jestem po ślubie i mam tylko swoje zarobki brane pod uwagę a raczej utratę zarobków ;) Co do ćwiczeń to Pure Cardio odpada bo będzie kilka dni później, ale myślę żeby coś podobnego robić tak żeby te nogi popracowały może Plyometric cardio circuit? jest lżejsze od tego Vertical kolana tak nie odczują ;) w ogóle tak zerknęłam na ten przyszły tydzień i będzie nawet wycisk ale fajnie :) Wikia zobaczysz jak będzie przynajmniej masz sprawdzone sposoby by waga szła w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Czanka, że załapałaś się na płatny, ja niestety nie miałam wyjscia nie mogłam wrócić do pracy szybciej bo lekarka nie wyraziła zgody na żłobek a my i tak po szpitalach się dużo tułaliśmy. Pisałam podanie do września bo liczyłam że pójdzie odrazu do przedszkola ale teraz już myslę że moge go na te kilka miesięcy teściowej zostawić :-( i wrócić szybciej. nastepną wizyte w klinice mamy dopiero w maju i tylko kontrola więc nie będzie leżał to mąż może pojechać :-) Ja właśnie wróciłam ze spaceru bo nie pada i nawet dość ciepło tylko wiatr zimny Dziś mam niedietetyczny obiad bo mielone ale zmielone przeze mnie nie gotowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od koleżanki po turbo, ale się zmęczyła:) 8ej rundy wcale nie zrobiła nawet na łokciu i kolanie nie dała rady, pamietam ze ja tez tego kiedyś nie umialam i nie znosiłam a dziś to jedno z moich ulubionych cwiczeń:) Dziewczyny o urlopach wychowawczych i o przedszkolach z wami nie pogadam:) u mnie na obiad makaron ciemy bedzie ze szpinakiem, czosnkiem i twarogiem półtłustym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I slusznie wikia bo to nie o tym watek :-D Dalas kolezance popalic hehe ja do tej pory miewam trudnosci z ta osma runda hihi. Eliza gdzie sie podziewasz? Leczysz kaca haha :-) zartuje, nie chce mi sie biegac zrobilo sie strasznie zimno i do tego mzy :-( To ja Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nażarłam tak tak nażarłam tej pizzy na spodzie z kalafiora, zjadłam całą w sumie nie miałam się z kim podzielić także jestem pełna leżę i odpoczywam hehe spód nie był zbyt dobry, zjadliwy bo dałam różne przyprawy ale trochę za mokry, ten z fasoli też był taki mokry ale na pewno lepszy, także nie polecam bardziej mi smakuje na tortilli własnej roboty a też nie jest kalorycznie. A na pizze dałam cebulę paprykę szynkę i skroiłam kulkę mozarelli zamiast sera żółtego. Aga daj sobie spokój z bieganiem w taką pogodę ;) oj skończą się nam wakacje ;) trzeba będzie ogarnąć dom dziecko i jeszcze iść do pracy także mało wolnego czasu czy luźniejszych dni będzie :( no ale jakoś sobie poukładamy wszystko :) w sumie tak w domu siedzieć tyle czasu to już mi się nie chce, brakuje mi pracy ale za synem też będę tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Aga ale strzelilas z tym kacem, wlasnie dlatego sie nie odzywalam wczoraj:) Poszlam na impreze. bylam umowiona z kolezanka ale su** mnie wystawila wiec poszlam do innego klubu gdzie w srode graja sambe na zywo, taki brazylijski pub. Wiec poczulam sie znow jak w Brazylii, potanczylam, wypilam kawe po irlandzku. ..................... aga ja tez nie biegalam, zrobilam MAX CARDIO CONDITIONING. Dziewczyny chce sprobowac Chodakowska, jaki trening jest najciezszy? i co to za Tomek, ktorego wspominacie nieraz? ................. duzo nie napisze bo pedze na zajecia, mam dzisiaj prezentacje. ............................... spotkalam sie dzisiaj z landlordem bo podpisywalam nowa umowe, nie widzial mnie pare miesiecy. Powiedzial, ze bardzo schudlam i wygladam fantastycznie ( facet kolo 40stki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wątpie żeby ci się Ewka spodobała lubisz wycisk ale może jak wyłączysz głos :-D Spróbuj Turbo tylko dorzuć hantle gdzie się da :-). Co do Tomka to Tomasz Choiński pracuje dla Ewki wyszły z nim dwa treningi myślę że na dzień dzisiejszy pierwszy może być dla ciebie za lekki spróbuj turbo power tylko nie wiem czy już jest na chomiku no i wersję oczywiście dla zaawansowanych :-). Ja jutro bedę próbować jej nowy skalpel wyzwanie wikia mówi, że dobry :-) no i przeglądałam trening na polach mokotowskich tam ewka jest energiczna i muzyka lepsza ale trening wygląda dość łatwo wikia wie więcej bo cwiczyła. Możesz spróbować Kilerra ale to jak rozgrzewka przy pure cardio :-) No chyba że dziewczyny maja inne zdanie? Wypowiedzcie się. Podobno 6-minutówki są fajne ale ja nie ćwiczyłam. Robiłam Skalpel, Turbo. kilera, szok trening, skalpel 2, wszystkie totale, Wg mnie najlepszy Turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Witam:) nie zauwazylam abym mallo jadla:p moze wynik braku czasu, ale tez nie jestem glodna, owsianka jablko 2 kanapki czyli 2 klapsznyty inaczej 4 kromki chleba, i kurak z warzywami wydaje mi sie ze starczy??? aga no wlasnie jest w pobranych, ja to zrzucam na pulpit a na drugi dzien jak ur*******m to tego nigdzie nie ma, wchodzilam w playera aby uruchomic z historii i sa napisy nie znaleziono pliku:/:/ juz z 3 treningami mi taki numer wywinelo, mam nadzieje ze wczorajszy skalpel bedzie zachowany:D na dzisiaj mam plyometric cardio, nie chce mi sie, wkurza mnie to ze nie moge spac, sypiam po 5-6 godzin i czuje sie zmeczona:(jeszcze tego brakuje abym spac nie mogla ;) dzisiejsze menu ś owsianka w pracy 2 bulki wieloziarniste z 3 parowkami + jablko k kurczak ze surowka wikia i jak daktyle??bylas???:) Aga masz racje killer to rozgrzewka:) ja do ewki raczej nie wroce lubie sie porzadnie zmachac:D turbo 1 robilam i mialam problem z kolanem wiec unikalam, gwiazdy tez lekkie, skalpel byl fajny nie jest to mocny trening ale mi fajnie cialo rzezbil, dawaj relacje jak zrobisz wyzwanie:) i dobrze ze nie biegacie w taka pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna no chodzi o to, że jecie trzy posiłki a my z czanką 5 no ale trzy parówki to jakieś 450 kcal to chyba norme wyrabiasz ;-) wogóle liczycie kalorię bo ja jakoś przestałam U mnie leje i wieje jak cholera psa mi szkoda na dwór wypuścić a co dopiero iść biegać hehe ale wyszorowałam łazienkę to bicepsy poćwiczyły hihi później się porościagam Fajnie Eliza usłyszeć od kogoś takie słowa :-) Moje menu 1. owsianka+ kromka żytniego z pomidorem 2. mała bułka wieloziarnista z wędliną+ szklanka zupy pomidorowej (ale samej wody) 3. 3 malutkie kotleciki+ surówka z buraczków+ ziemniaczki 4. dwie kromki żytniego z wędliną i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładam jeszcze jedna małą kromeczkę :-) i dziś już zero zero zero tylko herbata i pokrzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslałam, że duzo jem ale policzyłam dzisiejsze kalorie i trzymam się 1500 :-D nawet mi troszkę brakuje uff a martwiłam się już ze zjadam z 2000 :-D Veruna ja tez odkąd poznałam S.T Ewka dla mnie jest za słaba w tym sensie że jakoś mi tak za wolno i za długie przerwy hihi mam nadzieję że ten skalpel będzie faktycznie wyzwaniem ale coś tam jeszcze od czasu do czasu z nią poćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. sałatka z pora na jogurcie, 2 kromki grahama z masłem i pomidorem 2. zupa krem z brokuła, mini sucharki 3. pizza na spodzie z kalafiora plus sos czosnkowy na jogurcie Jestem zapchana dzisiaj to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja nie polecam Ewy, próbowałam rok temu i porażka jakaś, już nawet nie chodzi o ćwiczenia ale to jak wygląda trening i ona sama zero motywacji do ćwiczeń, nie wiem jak te nowe treningi ale nie spodziewałabym się czegoś fajnego, wolę Jillian i Shauna. Chcesz to próbuj ale wątpię żeby Ci się podobało ;) Aga ja dawno przestałam liczyć kalorie wolę pilnować porcji i tego żeby było jak najwięcej warzyw białka i ogólnie dobrze :) Veruna a ty się czymś przejmujesz że spać nie możesz o co chodzi? ja to śpię jak dziecko o 22 a jak coś mnie niepokoi czy denerwuje to nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna chyba nie może zasnąc przez późne treningi tak? Spróbuj pić czerwoną herbatę przed zaśnięciem pomaga i nie jedz przed snem cytrusów, posłuchaj muzyki lub poczytaj ksiązkę może pomoże no chyba, że faktycznie masz jakiś problem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka jeśli chcesz spróbować coś Ewki to "Turbo" i "Skalpel Wyzwanie" są dla mnie najfajniejsze i te mogę polecić na spróbowanie:) ........................................................................................................ Veruna byliśmy kupiliśmy kilogram daktyli:) mmm słodko mi teraz hehe Eliza daj znać jak trening z Ewką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×