Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
hihihi Aga jak syn z Toba ćwiczył to na pewno fajnie wygląda hahahah, szybciej Ci treningi zlecą bo troszkę na niego pozerkasz a ja jak cwiczę mam tak malutki pokoik że o krok mam do szafy wiec patrze na szafe :o a z tyłu o krokod ściany:P to taki pokój gdzie komandor i szafa z półkami, stoi orbi i suszarka do prania, wiec jak chce cwiczyc to suszarke wynoszę, można klaustrofobii dostać:o Aga fakt fajnie mi idzie waga ruszyła jestem mega zadowolona:) mąż ma zastój i cały czas główkuje jak to możliwe:P hihi mówie do niego idź chociaż na 10 min. na orbiterek odpowiedź nie chce mi się ;p faktycznie jest fit test:D ja cały czas opierałam się na wydruku stwierdziłam że skoro to TEST to nie ma treningu nagranego i omijałam a więc dzisiaj mnie czeka fit test:D aż jestem ciekawa co się będzie działo, fajnie ze tylko 30 min.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilę biorę się za trening :) a po wypróbuję tego omleta z bananem i do tego już sobie przygotowałam sos z jogurtu i dżemu, pewnie będzie pyszne i słodkie ;) Veruna świetnie sobie radzisz, a fit testy to tylko sprawdzenie postępów więc nie musisz ich robić. Aga no nie źle ja mojemu też szykuje jakąś miche z pysznościami i siedzi chwile przy bajkach a ja ćwiczę ;) ja ostatków nie świętuje za dwa tygodnie mam urodziny jak skończymy hybrydę kupie sobie winko i wypije na razie nie mam na to ochoty ;) ale ty sobie pozwól na winko jak masz ochotę :) Eliza ja zrobię na odwrót 2 jajka plus jeden banan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, koleżanka nieźle sobie poradziła więc nastepnym razem zrobie z nią Turbo:)Eliza ja też jadałam zawsze jajko na słono/pikantnie jak Veruna, to tego banana tez tzreba rozdusić i rozbełtać razem z jajkiem na papkę? Ciekawe:) a na jakimś tłuszczu?.................................................Aga ja nie będę miała takich wyrzutów:) No ale trzech treningów nie zrobię... Więc wymieszam:) Nowy Tomek a po nim Cardio Abs. Ujdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a winko to sobie wypij, nie żałuj sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka teraz toś mi namieszała;) ale chyba zrobie ten 1 jak mnie nie powali to po programie zamiast poprzedniego testu zrobie insanity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jak uważasz Fit test jest faktycznie jak pisze Czanka dla sprawdzenia postepów bo zapisujesz ile czego zrobiłaś i na natępnym fit tescie masz porównanie czy robisz postępy i jakie :-) Ale to też jest trening interwałowy i daje mocno w kość bo robisz ćwiczenia na pełnych obrotach tzn musisz ich zrobić jak najwięcej w określonym czasie później przetrwa i nastepne ćwiczenie mi ogólnie fit test się podoba jako trening :-) Możesz spróbować takie interwały nieźle spalają tłuszczyk :-) ale jak nie masz ochoty to zrób coś innego raczej po fit teście jeżeli zrobisz go na 100% nie bedziesz mieć ochoty na następny trening :-D ;;;;; Wikia tzry treningi to była by przesada myślę że dwa przy hybrydzie juz nią są :-D Może jak koleżanka w formie to zrobi z tobą jutro max cardio miałabyś trening zaliczony hihi ty też za duzo nie dokładaj do tej hybrydy żebyś się nie przetrenowała . Czanka daj znac jak smakuje taki omlet :-) Eliza ja raczej myslałam o jakiejs kolacji z mężem i do tego winko dawno nie spedzilismy tak wieczoru bo przy dziecku raczej pada się na pysk wieczorem albo jak już to ze znajomymi, aż ci zaczełam zazdrośić tych kolacji z twoim eh to były czasy. Najlepszy okres to chyba jak się ze sobą nie mieszka hihi ... znów mam wór słodyczy w domu :-( Mały dostał paczkę na mikołaja, żeby mógł to zjeść to bym mu dała i bym nie ruszała bo to przecież dziecka ale on nie może i znów muszę zachomikować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i troche prywaty Veruna jak robisz tego 3-bita? Kiedyś pisałaś o nim może bym na święta zrobiła. Ja robię taka krówkę herbatniki -krem toffi-herbatniki-masa krówkowa-herbatniki-bita smietana czy to coś takiego? musze powoli zacząc już mysleć nad tym wszystkim bo później się nie wyrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? okres mi sie zatrzymał:(ale nic mnie nie boli. już tak kiedys mialam ze jak sie odchudzalam/ćwiczyłam to zniknął na 5 miesięcy, teraz nie mam 42 dni, ale to i tak już dużo. Dzwoniłam przed chwila do ginekolożki powiedziala ze jak sie nie pojawi przez 2 tyg to mam przyjsc. Czanka ale nam sie coś pochrzaniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga taa 3 bit z******ty musisz koniecznie zrobić ale obawiam się że sie nie opanujesz hihiihih :D a wiec tak:D na spód herbatniki na herbatniki troszkę rozpuszczam mase z puszki krówke kajmakową - ta wieksza:D na to herbatniki, na nie daje budyn smietankowy/waniliowy jeszcze cieply , z 1 l mleka daje 4 budynie na 0,5l aby nie był rzadki, nie daje do tego zadnej margaryny. na ten budyn herbatniki, jak ostygnie wykładam bita smietane, najlepszy jest na następny dzień:D:D:D zaraz się chyba śliną udławię:o oki robie ten test, wkoncu trzeba wiedzieć o co kaman:) Ja chyba przestane wchodzić na blog Elizki, bo ona mnie dołuje, jak widzę jej spadki a moje to się plakac chce, u mnie dopiero 6 kg zjechało. wikia fakt długo już Ci się opóźnia a może zaciążyłaś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nic tam nie ma:D w 26 dniu cylku mialam usg, wygladalo jakbym byla przed okresem no i nie wiem czy on "był" tylko go nie było, czy jeszcze sie szykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga jeszcze jak chcesz to mogę podac C**przepis na sernik bardzo puszysty leciutki jak pianka rozpływa się, tak jakbys z jakies ciastkarni jadła, nie przepadałam za sernikami takie suche itd., a ten jest wyśmienity ten sernik i 3 bit to moje faworyty:D do sernika dodaje się smietane kremowke wiec trochę kalorii ma, ale jest wart tego, albo zjem ten sernik albo w ogóle!!! sernik robi mąż;) wikia....yhy czyli mialas jakiś skąpy???ja skąpy potraktowałabym jakbym była po, ehh wikia a już myślałam że będę ciocią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a co do świąt to ja już mam wszystko popisane co jaki dzień robie:) mam zamiar 24 tylko posprzatac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie miałam nic:) tak napisałam "był" w sensie że "duch" i niewidoczny :D a zapomnialam napisac ze wytedy jak 5mies go nie miałam to i tak mialam owulacje (słowa gin.) tylko krwawien nie było w sumie to takie praktyczne, ekonomiczne :D:D tylko o wpadkę łatwo bo nie wiedomo jaki dzien cyklu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jak tam?? jej ale mi slinka leci? piszeciebo takich pysznosciach a ja wlasnie skonczylam jesc surowke z tunczykiem I szpinakiem wrrrrr ...... weruna od kiedy sie odchudzasz? ja od czerwca; ) takze sporo miesiecy za mna. Czanka I Aga tez nie robia tego od wczoraj. Ty tez tu zajdziesz. 6 kg to piekny wynkik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia zaliczone :) omlet też :) blenderem rozmemlałam 2 jajka odrobinę mleka i banana, wyszło pyszne takie puszyste, na wierzch dałam ten sos i kawałki banana. Pewnie kiedyś powtórzę ale wolę na słono z warzywami jajka ;) Wikia nie ciekawie jak okresu brak, nie wiem co C***oradzić najlepiej iść do lekarza i się poradzić, zrobić badania z krwi. Ale pewnie przerwa od ćwiczeń i diety by Ci dobrze zrobiła, tylko pewnie szkoda by było przerywać tego wszystkiego. Veruna nie przeczytałam przepisu hehe żeby sobie ochoty nie robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga podrzuc dzieciaka komus w takim razie;) ile jestescie z soba? ja sie ciesze ze z soba nie mieszkamy ale my to zupelnie inna bajka;) on teraz wyjezdza na caly miesiac; (ale jakos dam rade ...... jak workout? ktos dzisiaj cos cwiczyl? dawac leniuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Weruna dobrze Eliza pisze, ja to pod koniec sierpnia zaczęłam i w ślimaczym tempie zrzuciłam 5kg czyli w prawie 3 miesiące hehe w tamtym roku w 4 miesiące zrzuciłam 12kg ale to już nie ma co porównywać bo była nadwaga i więcej ograniczeń w diecie, teraz odchudzam się na lajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka tak patrze na twoje dane!!! ty jestes chudzielec!!!!! ......... ja dzisiaj spadlam, jest 57.9kg , udo:54cm. pas:70cm pepek; 82CM (-2CM W 10 dnia). ale ty masz mniej I tak. kiedy podeslesz fotke???? po hybrydzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja poćwiczę wieczorem jak zawsze, jako że był skalpel, teraz przetestuje Tomka i Cardio asb dorzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jaki tam ze mnie chudzielec jest co zrzucać mam 165cm wy jesteście ciut wyższe ;) jeszcze mi kilka cm zawadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza Ty też chudzielec!!!!!!!nie wiem co Ty chcesz naprawiać??? mi 7.12 stuknie 2 miechy, Ciebie jak widziałam na stronie po tych 2 miesiącach to całkowita przemiana, u mnie tego nie widać :( odstawiłam 1 tabletki bo mam schize ze po nic mi waga stoi i na razie ich brac nie będę. wikia ja zawsze miałam takie długie cykle kolo 50 dni to była norma, tylko najgorsze w tym było, że nigdy nie wiedziałam kiedy się mogę jej spodziewać, a teraz jak biore tabletki to mam w ciągu 8 dni, hehe nawet mi przeskadza bo tak w ciągu roku to przechodziłam przez okres 8 razy a teraz wychodzi ze 12, a czas tak szybko ucieka co mi się skończy to zaraz znowu jest:P Czanka lepiej nie czytaj hihiih najgorzej się naczytać a później człowieka kusi;) jesteś chudzinka więc nie czujesz takiego parcia ze cos musisz itd.12 kg to fajny wynik:) Mi zostało jeszcze 16 kg, ale po dyszce już troszkę odetchnę, nie będę już takim baleronem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ja w kwietniu zrobiłam sobie zdjęcie, nie wiem czy światło było kiepskie czy co;) haha ale jak zobaczyłam to zdjęcie byłam przerażona!!!!! wielkie boczki wielkie fałdy jakbym busie widziała, w lustrze było lepiej, chyba że lustro oszukuje????:P w każdym bądź razie postanowiłam nie uwieczniać moich postępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak najgorzej zejść z nadwagi potem już z górki a może i najłatwiej? sama nie wiem, chyba więcej motywacji jest jak ma się więcej wagi niż mniej. Ale najważniejsze żeby się trzymać postanowień a waga sobie spadnie w swoim tempie byle nie szło w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo Eliza ja już dawno po Hybrydzie :-D a wieczorem Tomek z Wikią :-) Veruna serników nie piekę bo zawsze mi opadają :-( ale znam przepis na sernik bez sera na smietanie :-) Veruna ja zaczęłam 3 kwietnia chyba najdłużej i najmniej zgubiłam hihi od 4 kwietnia zgubiłam około 8kg teraz jest najgorzej bardzo powoli idzie ale ponoć przy końcu jest najciężej :-( Ty za to ładnie zgubiłaś :-) Eliza znowu spadki ???? Jak ty to robisz dziewczyno? Czanka to laska jak sie patrzy ona chudnie od samego jedzenia haha jak prześlesz zdjęcia to cię nie poznamy :-D Super! Ja niestety przed hybrydą nie zrobiłam zdjęcia ale nic się nie zmieniło wtedy od ostatniego więć można powiedzieć że przed hybrydą wyglądałam tak samo jak wtedy co wam wysyłałam i raczej teraz też się wiele nie zmieniło :-( oprócz nóg nie widzę różnicy w lustrze :-( Eliza jesteśmy razem 7 lat od 5 mieszkamy razem. mały chodzi o 19 spać to nawet go nie muszę nigdzie podrzucać zresztą babka by mi zaraz powiedziała że jestem wyrodna że zostawiam jej dziecko na noc niestety moja rodzina daleko :-( także knajpa odpada ale mogę coś przyszykować pysznego w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga my tez knajpami nie grzeszymy:P lubimy odpoczywać w domu jesteśmy domatorami:P jak mam isc do knajpy to szczerze wole w domu do tego winko i inne wygibasy hahah:p jakiś film, po knajpie jestem strasznie wzdęta i czasem jak mam wybrać knajpe a fajny wieczor w domku to wole dom:) ale jak chcesz isc do knajpki pogadaj z mezem niech załatwi z mamusią:D pościemnia że jakieś urodziny albo impreza firmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zostaniemy w domu cos wykombinuje bo niby fajnie sie odstawić i gdzieś wyjśc ale to zostawię na wypad z koleżankami hehe mam taki plan jeszcze w grudniu na babkie wyjście :-D. Ponoć kobieta stroi sie dla drugiej kobiety (żeby tamta była zazdrosna haha). Musze troche przyoszczędzić kolacja w domku będzie tańsza :-) A muszę przyoszczędzić bo właśnie byłam w sklepie (mojej pracy przyszłej byłej niedoszłej ) i naodkładałam sobie masę ciuchów :-D i kupiłam leginsy czarne z przodu jakby ze skóry pikowane nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale są z******te mąż powiedział że wyglądam jak kobieta kot :-D i kurtkę rudą zimową za jedyne 70zł!!!!!!!! No nie mogłam odpuścić takiej okazji :-D a naodkładałam jeszcze tyle , że nie wiem skąd na to nabiorę hihi. Zaraz biorę się za kolację :-) moje menu owsianka + wczorajszy naleśnik z jabłkiem 2. grahamka 3.ziemniaki z pulpecikami 4. 3 daktyle 5. dwie kajzerki wieloziarniste z pomidorem Po treningu pół jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu:1) 2 kanapki z pasta z tuncz. z warzywami i kiełkami2) 1 kanapka z serkiem wiejskim, warzywami3) 2 kanapki z pasta jajeczna z warzywami i kielkami +2 jajka+kurkuma i pieprz4) actimel Za chwile odpalam NewTomka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×