Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Moje menu: 1. tost z odrobiną keczupu, kawa zbożowa z mlekiem 2. zupa kartoflanka 3. omlet z bananem, sosem jogurt+dżem porzeczkowy, kawałki banana 4. 3 kromki grahama z pastą- tuńczyk, jajko, cebula, ogórek kiszony, jogurt Dziewczyny Wy już nie róbcie ze mnie chudzielca bo jeszcze mam nad czym pracować ;) i do chudzielców nie mam co się porównywać ;) jest ok ale będzie lepiej ;) Ja też do knajpek nie chodzę, nie lubię wolę zjeść w domu, jedynie pizze czasem zamówimy. Aga wiem o jakich leginsach mówisz, sama kupiłam takie jakby ze skóry ale uda mi się wydawały za grube w nich, teraz jak mi z nich zeszło to leginsy są za luźne hehe ale niedługo kupię coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia REWELACJA haha przy desce to tak parskłam smiechem że mało dziecka nie obudziłam później słyszałam już tylko rewelacja haha A poważnie to ja oprócz kolan w pierwszych dwóch rundach odczułam jeszcze brzuch jakto przy brzuchach i pośladki w ostatnim pływaniu ud niestety nie udało mi sie poczuć haha ogólne to lekko ale chyba przez te przerwy za duzo ich przywykłam do insanity chyba i dlatego mi tak krótko co zdążyłam poczuć że robi mi się cieplej to on 20sek przerwy :-(Dziwnie się teraz kurcze ćwiczy coś innego niż insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy to robicie, że dajecie radę cztery posiłki??? o której jedzie ostatni? i jakie przerwy pomiędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja zwykle jem kolacje 17-18, dzisiaj zjadłam 3 kromki i już nic nie zjem bo jestem zapchana ale bywa że jeszcze coś przegryzam po kolacji. U mnie to w sumie różnie z tym jedzeniem jest czasem odpada drugie śniadanie czy podwieczorek ale zwykle jest 5 posiłków co 2,5-3godz. Wiecie że też miałam ochotę coś jeszcze poćwiczyć hehe ale stwierdziłam że jutro mogę być obolała i jakoś wytrzymam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak "rewelacja i rewelacja" a w poprzednim mówił "świetnie" a w turbo Ewaka mówi "supr super" :D mi sie podobało! na boczki te ćwiczenia w rozkroku, i podpór bokiem, a pływania tez nie poczułam. A te cwiczenie jak on powiedział "berpis" to ja robiłam z wyskokiem do podporu ale też z wyskokiem do góry czyli tak jak w insanity "suicide jumps". Mi takie coś najbardziej odpowiada pod wzgledem intensywności no i turbo bo od insanity okres mi zniknął :( po hybrydzie rzadziej bede robic insanity bo owszem jestem w stanie je wykonać ale moj organizm ciężko to znosi. A posiłki ja niestety jadam nieregularnie, chociaz i tak lepiej niz pare mies temu:) ja to najlepiej jadłabym 2 razy dziennie ale wszedzie trabia ze trzeba 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam po tomku jeszcze cardio abs zrobilam tak jak zapowiadalam:) dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dziś mam dzień zawalony teraz jem sniadanie i jak się ułoży będę się brała za trening bo później idę wysprzatać mieszkanie babci męża, później lepię uszka :-) chyba dziś na obiad będę zmuszona zjeść jakąś zupkę chińską albo gorący kubek :-( bo babcia wymysliła że dla wnusia placuszki ziemniaczane zrobi :-( a tego jeść napewno nie będę. Wiem że taki gorący kubek to zło ale w porównaniu do placków kalorycznie wychodzi sporo mniej ma jakieś130kcal. A na kolację zjem coś konkretnego :-D To co dziewczyny dziś max cardio :-D Miłego dzionka :-) Ale niedobrą owsiankę zrobiłam skusiłam się na gotowe musli tropikalne z biedronki ochyda słodkie jak cholera i nawalili płatków kukurydzianych na wodzie blee więcej tego nie zjem nie polecam, ale tak to jest jak człowiek chce iść na łatwizne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia same ćwiczenia nie były złe fajnie poczuć brzuch ja akurat lubię ćwiczenia na brzuch i to takie klasyczne na podłodze hehe kiedy czujesz że pali, lubię deskę. krokodylki też robiłam z wyskokiem, ale mimo wszystko brakowało mi cardio, ale ja zawsze mam niedosyt po takich ćwiczeniach lubię poprostu się sponiewierać hihi. Zawsze przecież jak robię siłowe albo na ciężąrze ciała to wam marudze, że jeszcze bym poćwiczyła :-D, ale wiem, że organizm potrzebuje i takich ćwiczeń że cardio to nie wszystko :-)tylko móżdżek nie rozumie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga uszka?? Mniam! Nie cierpie za to placków ziemniaczanch, od malego. Co to w ogole jest? ziemniak smazony dla oleju, masakra. Ale lublam za to placuszki drozdzowe, szczególnie w srodku z jablkami. chyba wezme od mamy przepis, nie pamietam co sie tam dawalo. Agazgaga w ubraniach zamówionych bedziesz wygladac super. ................... ja wczoraj zjadlam na wieczór zupe ( pychoooota), surówke z kurczakiem i do tego wzielismy na spole ciastko...napoleonke. ale takie male. Bylysmy w rosyjskiej restauaracji wiec chcialam sprobowac, wieki nie jadlam. Ale ciastko bylo malusienkie Dzsiiaj juz wracam do diety ...................... tez robie max cardio. .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wczoraj na wieczór zjadłam 2 kiwi, oglądałam film do późna i mnie korciło na jedzenie ale nie dałam się bez sensu podjadać z nudów. No i okres dostałam, co za ulga :) Ja lubię placki ziemniaczane rzadko jemy ale jak kiedyś zrobiłam to mi strasznie przeszkadzało że są nasiąknięte tłuszczem, odzwyczaiłam się od tłustych dań i teraz jak coś ocieka tłuszczem to aż mnie mdli. Aga zupka chińska bleeee! ale jak musisz to zjedz ;) ja dzisiaj krokiety z kapustą robię, dawno nie jedliśmy ale trochę roboty mnie czeka także ćwiczenia odkładam na popołudnie. A to musli to taki gotowy kubek jak jogurt? Eliza ty nawet jak masz dni bez diety to i tak ładnie chudniesz, jak ty to robisz? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja dzis pracuje od rana pozniej sie odezwe, jadlam owsianke z rodzynkami i orzechami na mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, niestety dzisiaj juz na wadze wiecej, poszlismy spac zaraz po kolacji. ale warto bylo, dzisiaj nadrobie i pieknie diete bede trzymac. takie okazje jak wyjscia wspolnie nie sa czesto, wiec po co sie ograniczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dokładnie szkoda życia na wieczną dietę trzeba czasem wyluzować :) Miłego dnia dziewczyny trzeba się zabrać za jakąś robotę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem po i cieszę, się że mam za sobą :-) .... Eliza to ma tak fajnie podkręcony metabolizm zadroszcze :-) .... Czanka to takie zwykłe w kartonie ja nie jadam tych jogurtów bo mleko :-( zalewam wodą ... No właśnie myslę czy nie lepiej byłoby zjeść kanapki zamiast tych zupek hmm może coś zabiore od siebie z domu Czanka krokiety pychotka ja zawsze robię duża ilość i sobie mrożę :-) Eliza pewnie czasem trzeba sobie robic takie przyjemności :-) a na wadze napewno dlatego więcej bo dopiero się trawi :-P jak sie przetrawi to będzie mniej :-D Dobra ja tez spadam bo robota czeka o 10 mam być u babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia za mną :) nawet łatwy trening tylko pod sam koniec brzuch mnie rozbolał przez ten okres i teraz muszę poleżeć ;) Zaliczyłam też spacer 30min no i krokiety zrobione :) apetyt mam dzisiaj kiepski chyba tylko 3 posiłki będą. Dziewczyny ważymy się jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane ja tez trening juz dawno zrobiony. teraz jestesmy w restauracji znow obiad na miescie, salatka;) waze sie w poniedzialek; ) co jutro cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza dieta:1)owsianka z orzechami i rodzynkami na mleku2)actimel, 3 kanapki (zawsze z chlebem z ziarnami albo zytnim) z pastą z łososia, rzodkiew.,papr.,kiełkami cebuli3)zupa fasolowa z chili +kromka chleba4) kolacja przede mną:) serek wiejski z rzodkiewką, kiełkami i chili.....zjadłam 5ciastek- jezyków.....Jestem przed treningiem zrobie po kolacji ale wiecie co tak mi sie nie chce, za zdroszczę Ci Eliza że robisz to co chcesz, ja czuje coraz bardziej że" muszę robić tę durną hybrydę" :D myslę żeby zrezygnować, od rana już, nie wiem moze mi sie odmieni, ale na mysl o robieniu dzis czegos takiego.... Od nie wiem kiedy czuję się jakbym miała dostać za chwilę okres, zimno mi, spuchnieta jestem, ciało mnie boli czuje sie jak jeden wielki siniak, w ogóle.... a dzis to już całkiem :( ważyłam sie rano i na wadze jest więcej o pół kilo, w tali 1cm wiecej niz 2 tyg temu..... no tyle potu co ja wylałam to chyba musi być coś nie tak z tym moim cyklem! no bo jakim cudem wszystko w góre? dziewczyny jestem zrezygnowana:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wikia, nie przejmuj sie Kochana wymiarami, to dlatego ze jestes przed okresem. Ja tak samo mam. Czuje, ze lada dzien. Dzisiaj robilam MAX CARDIO CONDITIONING. Tez juz bylam zmeczona z rana. Jak Ci sie nie podoba hybryda, zrób cos innego. ja jutro mam Core Cardio Balance. Dzisiejsza dieta: owsianka salatka z 2 kromkami pieczonego chleba w restauracji 5 mandarynek Dzisiaj pracuje do 5 rano, wiec zjem cos jeszcze kolo 22stej na przerwie. Pewnie jakies warzywa. ................ Mój kupil mi nowiuski blender, takze bede robila teraz wiecej soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki i piętka grahama z masłem, serem żółtym, wędliną drobiową i ogórkiem kiszonym 2. 2 krokiety z kapustą 3. jajecznica z 2 jaj z cebulą i szynką, 1,5 kromki grahama z pomidorem, trochę fasolki szparagowej zielonej To by było na tyle, łeb mnie boli brzuch też a tabletki coś nie działają, oby jutro było lepiej :) Wikia nie musisz robić hybrydy nic na siłę ;) po prostu ćwicz coś co sprawia Ci większą frajdę, spróbowałaś nie podeszło tak bywa. A wymiary poszły w górę pewnie chwilowo :) Aga zostałyśmy we dwie na placu boju w hybrydzie :) Jutro Max Recovery także się porozciągamy troszkę. Eliza ile śpisz jak kończysz pracę nad ranem? Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam skalpel wyzwanie (40min) i brzuszki różne (15min) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzisiaj mialam mega latania praktycznie caly dzien spedzilam w sklepach:/ wrocilam o 22 i nie robilam cwiczen, bylam juz zmarnowana. Jutro robie obowiazkowo zobacze jak dalej mi sie sytuacja rozwinie,ale mamokres fajnie jakbym dala rade robic treningi:) dzisiaj zjadlam s bulka z dzemem o ziemniaki, piers z kurczaka,kapusta kiszona i marchewka z jablkiem k 1 kromka z pieczenia i musniete musztarda, 2 mandarynki kolacja byla o 22 bo dopiero wrocilam do domku, a ze bylam glodna to juz jej nie ominelam. Dzisiaj dostalam mandat bo nie przeszlam po pasach,myslalm ze juz nie beda za mna jechac a jak wyszlam z piekarni policjant do mnie hallo prosze pani, jak sie odwrocilam juz wiedzialam o co biega, ze tez chcialo mu sie jechac aby mnie dorwac:p pozniej widzialam jak 2 patrole krecily sie kolo mojego osiedla, podejrzewam ze na koniec roku limity sobie robia;) wikia nie martw sie to przez ten okres, jak juz bedzie po to zejdzie, ja dzisiaj jak dostalam to choc nie jadlam od 5 godzin to mialam o 1,1 wiecej tak to do 0,8 albo 0,6 a jak podobaja Ci sie cwiczenia to skoncz program zawsze satysfakcja ze sie zrobilo cos do konca:) Eliza fajnie, ze spedzilas milo wieczor:) wazne aby waga nie szla w gore:) maz codziennie cos memla slodkiego i powoli z milosci rodzi sie nienawisc haha zżarłabym coś słodkiego tak się za tym stęskniłam ale jeszcze 24 dni:) w szafce mam tyle czekolad cukierków i dzisiaj pierniki kupilismy na swieta w czek. Mlecznej moje ulubione:(, chyba latwiej jest jak sie siedzi w pracy;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozwolicie ze przemilcze wczorajsze menu :-) bo do wieczora prawie nic nie jadłam prócz śniadania i grahamek za to na wieczór się najadłam jak świnia do tego pół butelki tokaju ;-) ale było miło :-) Nie lepiłam wczoraj uszek bo u babci zeszło mi prawie cały dzień do 17 bo jeszcze teściowa chciała jechać po karpia. Ale sie przy tych oknach namachałam, babcia kupiła jakieś ściereczki za dwa tysiące zasrane te ściereczki. Ręcznikiem i płynem poszło by raz dwa a ty dziadostwem najpierw musisz zmoczyć później ściągnąć wodę i jeszcze polerować ale kobiecie 80-letniej nie wytłumaczysz :-( ale przynajmniej zarobiłam bo babcia bardzo honorowa i nie pozwala robić nic za darmo można się z nią kłócić że się kasy nie chce ale ona i tak wciśnie :-). Dziś boli mnie krzyż od tego sprzątania :-( także dzisiejsze rozciąganie się przyda :-D .... No Czanka wygląda na to że jesteśmy same z Hybrydą no ale tak bywa damy radę chyba ty nie odpuścisz? No i pytanie nie z tej beczki. Czy do krokietów dajesz grzyby? Bo ja jak robię to z kapustą i Z grzybami lub pieczarkami i dziecku boję się dawać nie wiem czy słusznie, jeszcze nie ryzykowałam a ty dajesz swojemu synkowi? .... Wikia te wzrosty to napewno przez okres zobaczysz jak dostaniesz to będzie spadek pij pokrzywę żeby woda zeszła. A no i jeszcze co do twoich ćwiczeń ty ostatnio do hybrydy dodawałaś sobie Ewkę to skalpel wyzwanie to skalpel z koleżanką to tomek ze mną a pamiętasz, że jak tak dużo ćwiczyłaś kiedyś to efektów nie było . Hybryda jest tak skonstruowana tajk mi sie wydaję, że masz dni ostrego wycisku i dni "relaksu" cały czas nie jedze się na wysokich obrotach takie jest moje odczucie ale dokładając jakiś trening jeszcze to już duże obciązenie dla organizmu . Faktycznie jeżeli ci się nie podoba to odpuść trening ma sprawiać radość więc rób to co lubisz :-). Mnie się wczoraj też nie chciało ale zrobiłam i myślę, że gdybym nie dołożyła tomka wieczorem to pewnie by mi lepiej ten trening poszedł ...... Wogóle to ja nie wiem jestem jakaś inna dla mnie max cardio to istny wycisk a Pure cardio jest lekki dla was na odwrót :-D chyba coś ze mną nie tak :-P ...... Eliza faktycznie przerabane masz z tą pracą, Cud że masz czas na życie prywatne ..... Veruna no to nie źle z tym mandatem ja jak mam przejść w niedozwolonym to zawsze patrze czy nie ma gdzieś smerfów. Wiesz co? nie chce cię namawiać do złego ale może zjedz sobie jednego cukierka bo martwię, się, że po wyzwaniu rzucisz się na te wszystkie słodycze i będzie problem ;-) ...... Dzis ćwiczę wieczorem bo późno wstałam :-D Boję się poniedziałku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dzisiaj znowu męczę się z bólem brzucha ale nie jest tak źle także ćwiczę zgodnie z planem :) Aga krokiety robiłam bez grzybów, czasem robię z pieczarkami ale wczoraj akurat tylko z kapustą i cebulką. Synkowi daję zupę grzybową ale grzybów z niej nie je, a pieczarki je normalnie z tym że nie za często, trzeba ostrożnie bo może brzuch boleć. Z tego co słyszałam to lepiej małym dzieciom nie dawać nawet pieczarek, mój nie miał nigdy problemów żołądkowych po jakiś produktach to je wszystko normalnie. A hybrydy nie odpuszczę już kiedyś to pisałam wytrwam do końca, mi się podoba, jeszcze dwa tygodnie tylko :) damy radę we dwie :) Jeszcze nie sprawdzałam jak będzie wyglądał kolejny tydzień, muszę sobie dzisiaj rozpisać ile trwają treningi to mi pomaga :) Veruna no ładnie mandacik ;) też bym zrobiła jak Aga pisze, chyba lepiej po troszku słodkiego jeść niż potem na wszystko się rzucić, ale jak jesteś twarda to czekaj do świąt ale wiesz że wtedy też będą i ciasta i góra jedzenia. A co do słodkiego to ja dzisiaj zjem kawałek ciasta jak co tydzień :) w sumie w tym tygodniu mam na koncie tylko pasek Milki więc mogę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ciasteczko wygląda pysznie :-D U ciebie tak cieplutko?? Ile macie stopni? Fajnie u nas trzeba już w zimowych kurtkach chodzić :-(. Czanka próbowałaś Buscopan jest rozkurczowy mocniejszy od no-spy można kupić bez recepty polski odpowiednik to scopolan ale już na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja po późnym sniadaniu jestem serek wiejski z rzodkiewką, cebulką i przyprawami (kurkuma, pieprz, chili)Oj Czanka jak ja bym chciała zabrać Ci ten ból brzucha:D tez chce okres hehe. teraz moż ei do mnie zawita, skoro insanity ograniczę:) Veruna ci nasi policjanci to sie nudzą na serio, takimi pierdołami tyłek zawracać.... jeszcze Cie śledzili żeby pieniądze wyżebrac, no nie:)Aga, Czanka trzymajcie się razem hybrydy:) Nie jesteście same, my tez ćwiczymy tylko co innego:PEliza pewnie odsypia nockę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam witam:) ja juz od 11 nie spie. Agus nie przejmuj sie, dzisiaj bedzie lepiej z dietka. Czanka Ty to wiadomo, stary weteran, nie poddasz sie, dopoki czegos nie skonczysz. Wikia, co dzisiaj cwiczysz? Weruna, ah wspolczuje. U nas w Irlandii nie ma czegos takiego, ludzie chodza jak chca, na czerwonym , zielonym, pomaranczowym. Swiatla sa tylko dla rowerzystów niestety ( od 1 stycznia maja bardzo sprawdzac,ja codziennie jezdze rowerem do pracy)i aut. ............. Dzisiaj ladna pogoda, ale ogólnie jest zimno. Dzisiaj duzo zjadlam. Wstyd. Owsianka, sok bananowy, który zrobilam dla mnie i swojego i jeden crossaint , zostal mi, bo nie chcial wiecej jesc na sniadanie to zjadlam pozniej hahaha. Dawno nie jadlam. Dzisiaj juz do konca dnia warzywa:) mam w domu uszka, kupilam wczoraj ale zostawie je na jutro w takim razie. .............. dzisiaj cwicze Core Cardio Balance, ale moze za 3 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z krótkiego spaceru i pochłonęłam kawałek W-Z tki jak kiedyś patrzyłam na kaloryczność to jakaś masakra jest ;) w ogóle te wszystkie ciasta takie kaloryczne że szok a ja się dawniej zajadałam po trzy kawałki :P i jakoś w tyłek nie szło ;) Wikia a weź sobie ten ból brzucha hehe Aga nie jest najgorzej ale nie próbowałam innych tabletek jak no-spa, jak miałam Ketonal to było super bo zażyłam i miałam spokój ale zjadłam całe opakowanie ;) on jest chyba na receptę już nie pamiętam ale lekarz mi raz przepisał. Eliza szybko śpisz ;) ale dziwnie tak w dzień odsypiać bo szkoda dnia na spanie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×