Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Czanka ja też juz po :-) Wypiję moją herbatkę czekoladową i zmykam wczesniej spać :-) Mam nadzieję, że zasnę tak wcześnie :-) Do jutra laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a próbowałaś przenieść do jakiegoś folderu po pobraniu ja tak robię i później nie szukam w pobranych który to mój bo mąż też dużo plików ściąga. I jak dasz w wyniki wyszukiwania w folderze pobrane to też nie ma? Musisz wejść w pobrane i z prawej u góry jest wyszukaj w poprane tam wpisz co potrzebujesz i też nie ma? Jutro zapytam męża gdzie to może być on trochę w tym siedzi to może będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pulpicie może ci sie tworzy tylko skrót a plik zostaje w tych pobranych. jutro coś napisze na ten temat jak męża zapytam Tymczasem borem lasem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjadlam jeszcze pare ciasteczek owsianych, okolo 200 kcal. wrrrr moze jutro bede cwiczyc z ewka, dzisiaj robilam insanity Wikia. pakuje paczke rodzicom na swieta, dzieki Bogu, bo te slodycze mi zyc nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja to mam pecha chyba mam angine boli mnie migdał nie mogę przełykać ból promieniuje aż do ucha, narazie gorączki brak. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do poniedziałku :-( Dziś nie mam czasu na lekarza obiecałam teściowej że zajmę się babcią że by ona mogła pójść do lekarza eh jak pech to pech pogotowie odpada tam rzeźnicy nie lekarze. Ćwiczyć będę wieczorem bo zaraz się szykuje do babci. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ciasteczka owsiane mniam mniam mniam ja uwielbiam złotokłose owsiane zajadałam się nimi jak karmiłam bo nie mają mleka :-D moje dziecko też uwielbia ale ostatnio nie kupuję :-( z wiadomych powodów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciasteczka od rana widzę w temacie ;) Ja też lubię owsiane ale tylko z Sante kakaowe są świetne smakują super :) Ja będę ćwiczyć po południu Game Day, za niedługo siostra wpadnie na kawe i pewnie zjem jakieś ciacho bo kuszą od wczoraj kupiłam takie z marmoladą dzieciaki je lubią ;) Aga współczuję choróbska, kup coś chociaż w aptece żeby się całkiem nie rozłożyć nim pójdziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus kuruj sie!!!Zdrowie najwazniejsze. ja tak srednio lubie te ciasteczka, nie maja smaku wg mnie, ale kupilam paczke bo bylam glodna po szkole wczoraj. .................... Co dzisiaj cwiczycie?ja jeszcze mysle, o 10 zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no i muszę się jeszcze pochwalić pomiarami :) Mam swoją 5tkę z przodu :) Moje wymiary z października potem listopada i dziś: Waga: 63,4 -> 60,9->60,5->59,2 Talia 71->69->69->68,5 Pępek 84->80->77->73,5 Boczki 88->84->84->83 Biodra 96->95,5->95->94 Uda 57->55,5->55,5->54,5 Łydki 36->36->36->35,5 Dla mnie super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wczoraj wieczorem mąż poszedł do małpki i przyniósł mi cholinex i holsy (niestety maja kalore) ale za bardzo nie pomaga :-( śniadanie jakoś zjadłam może powinnam zjeść loda??? Słyszałam, że na migdały pomaga ale czy ja wiem? Dziś ćwiczę jak Czanka Gamed day + skalpel wyzwanie zamiast overtime Nawet przed wyjściem musze tu zajrzeć :-D uciekam odezwę się popołudniu jak wróce od babci Czanka to dzisiaj mamy dzieciaki na pare godzin z głowy hihi zajmą się prezentami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka pępek boczki bomba!!!!!!!!!! Mega Gratulacje !!!!!!!!!!! Dobra teraz to juz napewno spadam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jestem strasznie zadowolona :) Aga mój mały dostał we wtorek ode mnie prezent bo byliśmy w zabawkowym po jakieś drobiazgi dla dzieci znajomych, wybrał sobie autko i dostał jeszcze kilka od mojej koleżanki i śpi z nimi tak od wtorku :) świrus co ja z nim mam :) także zajęty jest od kilku dni, ciekawe co dzisiaj dostanie, weekend mamy z głowy jak się zajmą zabawkami :) Eliza wymiary z listopada są z początku a potem z 18 wtedy hybrydę zaczynałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jz tego co ja wiem to angina się właśnie robi po zjedzeniu loda, po wypiciu zimnego napoju gazowanego, po chodzeniu z otwarta buzią po mrozie:) Lodów absolutnie nie powinny się jeść, one tylko pomagają jak się wytnie migdałki, kiedys w szpitalach kazali po operacji je jeść:)Czanka, Twoja talia jest błędna:) gratuluję! Dziś nie ćwiczę, wolny dzień, nie chcę utracić mojego cennego okresu:DEliza który trening Ewki będziesz robić, wybrałaś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie! ja tez sie jutro mierze juz nie na zarty, hihi. ale nie bede cwiczyc po 2 godziny dziennie. teraz juz zrobilam fajne intensywne cwiczenia 30 min, les mills combat-POWER, wieczorem jeszcze jedna seria 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka wielkie GRATULACJE:* piękne efekty!!! jestem dumna:D aż chce się ćwiczyć jak widać takie spadki Aga ja nie radzę nic zimnego, kiedyś się tym załatwiłam bo strasznie bolało mnie gardło a ja mroziłam napoje bo jak piłam zimne to sprawiało ulgę, niestety na następny dzień jak się obudziłam i ddychałam czułam ze cos mi lata w gardle, patrze a tam ten języczek jakos się rozciągnął i dosięgal języka:P może 1 lód nie zaszkodzi, ale może lepiej płukaj czyms przeciwbakteryjnym?? nie jestem pewna czy czasem sól z woda nie działa na to, owin się jakims szalem i tabletki na gardełko bierz witamine c, może zrob sobie cebule z czosnkiem i miodem?nie chce Cie namawiać ale może odpuść dzisiaj ćwiczenia??aby jutro gorzej nie było? ten skalpel wyzwanie podoba mi się:D lubie takie ćwiczenia napinające, mam nadzieje ze wiecie o co chodzi;) Aga tez szukałam w pobranych z tej prawej strony ale nie ma, szukałam w ten sposób nawet na całym kompie;p po prostu wsiąkło:P odpalałam treningi z historii playera i jest ok a tych co brakuje to ze nie znaleziono pliku. U mnie dzisiaj cardio power&resistance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to już jest nas dwie, lubiących Skalpel Wyzwanie:) Deska jest niezła:) za drugim razem prawie całą zrobiłam ( z jedną przerwą przed wyciąganiem rąk na zmianę) pochwalę się jak zrobie 3,5minuty bez przerwy, wy tez dziewczyny dajcie znać jeśli się wam uda! Może Eliza Tobie się uda za pierwszym razem....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jakie rekawice bokserskie dla kobiety, rozmiar? Chce kupic na prezent komuś w naszym wieku, dziewczyna szupła ale nie chuda:) jaki rozmiar mają Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia ja jeszcze go nie robilam, teraz mam inanity a nie chce robic 2 treningow jednego dnia, bardziej mi chodzi o czas:p po insanity robie skalpel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski nie zjadłam tego loda przecież jestem na diecie :-D ale pewnie byłby pyszny :-( trochę z gardłem lepiej pije gorącą herbatę biore tabletki i jest lepiej, ale przyznam że na dworze boli mnie mniej niż w domu. Veruna będę ćwiczyć przecież nie umieram haha, odpuściła bym dopiero chyba jakbym temperaturę miała :-D i to nie wiem niestety nauczyłam się już podczas choroby być na obrotach ale w weekend ma być mąż w domu więc wynurze się spod kocyka tylko na trening a w niedziele chyba mamy wolne z Czanką. Wikia dziś dam znać jak skalpel wyzwanie Eliza i co próbowałaś Chodakowskiej? Czanka normalnie bo przestanę cię lubić jak będziesz miała takie spadki hehe żartuje tak jak Eliza napisała jesteś mega motywacją dla nas :-) Widzę że twój mały też ma fazę jak się czegoś czepi mój to nawet potrafi się z niektórymi rzeczami kąpać jak mu się strasznie podobają to nie wypuści z rąk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veruna a sprawdzalas po sciagnieciu czy ci chodza te pliki? A moze nie sciagnelo sie do konca a wylaczylas komputer albo przegladarke w trakcie sciagania? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie ma takiej rozmiarówki, są jakieś: 8oz, 10oz, 12oz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po GameDay :) dałam z siebie wszystko, musiałam bo zjadłam kilka ciastek rano do kawusi ;) Wiecie co mi się wydaje że spadki są bo przykładam się ładnie do diety a ćwiczenia fajnie to wspomagają :) nie podjadam i od razu lepiej wszystko idzie :) Jestem bliska stabilizacji wagi jak to zleciało :) Veruna a może ci się nie ściągnęly do końca te pliki, próbowałaś je jeszcze raz ściągać? Aga tak mamy niedziele wolną :) a potem cały tydzień fajny wycisk i koniec hybrydy :) kuruj się! haha twój się kompie nawet z czymś mój na szczęście tylko śpi z autkami ale i tak jest śmiesznie, za raz się skapnie jak któregoś mu brakuje a ma ich chyba z 30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga dopiero jak byly sciagniete odpalalam a przegladarka chodzila poprostu zostawilam kompa w spokoju, jak mi sciagnelo odpalilam kompa na drugi dzien i pusto, trudno nie ma co rozpamietywac:p U mnie w ciagu 30 minut snieg rowno z kraweznikami:D:D:D ale sie ciesze jak dziecko uwielbiam sniezyk:) juz 2 razy odsniezalam przed praca- tego akurat nie znosze menu na dzis ś owsianka z bananem w pracy 3 kanapki takie malutkie, a ze malutkie to dlatego 3;) 2 mandarynki i zaraz jem jablko K jakas ryba nie wiem jeszcze co, bo do marketu jade i dopiero kupie:) + herbata z cytryna i miodem 1 filizanka kawy, 1 kubek kawy,1 herbata mietowa milego wieczorku dziewczynki ja ogarniam prace przed weekendem do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2,5 kromki grahama z masłem i szprotkami w sosie pomidorowym 2. kawa zbożowa ze śmietanką i 5 ciastek z marmoladą takich małych ale mi smakowały jak nigdy ;) 3. makaron durum z brokułem, szynką i sosem śmietanowym 4. sałatka z selerem, 2 kromki chleba słonecznikowego z masłem Sałatkę dostałam od siostry była na majonezie ale pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Czanka no ostatnio cała wanna była w klockach a jak już spał to wyciągałam je spod niego :-D ach te dzieci :-) Veruna u mnie też biało na chodnikach ale ulice czarne. padały gęsto grube płatki ale wogóle nie jest przyjemnie bo wieje strasznie Moje menu 1. Owsianka+ mała kromka żytniego z wędliną i pomidorem 2. Mała bułka wieloziarnista+ sok z marchwi 3. 2 kotlety małe mielone+surówka z ogórków kiszonych+ziemniaki 4. dwie kromki żytniego z szynką i pomidorem + 1 malutka Po ćwiczeniach mandarynka Czanka pyszne menu dzisiaj miałaś i ta sałatka i ciasteczka i obiadek też pyszny mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czanka musimy naładować w niedzielę baterię do pełna bo w następnym tygodniu nie będzie wolnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×