Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

haha Czanka bosko haha bo ta falbanka zakrywa brzuszek hehe, impreza ślub i wesele naszych dobrych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zgrabnie wyglądasz, nogi, talia bomba! :) nie jest pod latarnię jak dla mnie, myslałam ze będzie jakaś krótsza z dekoltem do pępka i czerwona heheh:) jest elegancka. mi się tylko ta falbanka pod paskiem nie podoba jakoś dziwnie odstaje, ja bym ją "połozyła" ale to jak dla mnie;) super bioderka masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga poszukaj po sklepach jeszcze innych i porównaj ale fajnie wyglądasz w takiej krótkiej z paskiem w talii naprawdę bosko :) tylko my i Twój mąż wie o Twoim wałeczku na brzuchu także wszyscy będą pod wrażeniem jak zobaczą Cię w takiej sukience, nie masz się czego wstydzić jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej:) ojej ale ochrzan;) prawie jakbym plaskacza dostala:p ahhah ale dzieki, troche sie ogarnelam mialam zaczynac od jutra maxy ale dzieki Wam zaczynam dzisiaj:D no i oczywiscie dieta zero slodyczy, nie moge ich jesc bo pozniej nie moge sie opanowac caly czas czulam jakbym musiala zjesc cos slodkiego i tak sie zsstanawiam bo 1 tabletki ktore przestalam brac a okazalo sie ze musze:p one sa na regulowanie cukru wchlanianie itd, nie wiem czy jak ruszylam te slodkie to zle sie wchlania ten cukier czy co???ale mniejsza z tym w domu juz nic nie ma, zaczynam brac sumiennie wszystkie tabletki i biore sie za siebie:) takze moj cel 67 kg jak go osiagne to kolejny 60:) dziisaj max interval circuit:) podejrzewam ze padne i chyba jutro wstane;) Czanka pysznosci, ile razy sie slinie jak menu Twoje czytam!!!!jakbym mieszkala w poblizu czesto bym Cie odwiedzala w porze obiadowej udajac ze "przechodziłam obok" hahahh, Czanka daj sobie spokoj z cwiczeniami narazie, spytaj sie lekarza na ile mozesz sobie ewentualnie pozwolic Ty chcesz teraz cardio cwiczyc?????? aga zaraz zobacze na poczcie czy mi tez wyslalas;)dawno tam nie zagladalam, mam nadzieje ze fota jest bo jestem ciekawa kiecki:D no i oczywiscie na jaka okazje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia ta falbankę to mogę złapać nitką to nie problem tylko myślałam czy nie jest zbyt wyzywająca do tej pory panterki mi się kojarzyły z moją teściową bo ona lubi hehe no i stanika tez nie będzie bo tu wystaje hihi a góra jest tak usztywniona że nawet te cycki powiększa narazie mi ją babka odłożyła miała też inne ale albo pełno brokatu albo proste typu mała czarna (tylko w kolorach) popatrze jeszcze w innych sklepach. Pytam was bo mąż to zeby wyjść szybko ze sklepu to powie że super hehe sprzedawczyni wiadomo chce zarobić, przyjaciółka pracuje nie ma czasu pójśc bo akurat sklep otwarty w tych godzinach a koleżanki zazdrosne prawdy nie powiedzą. A wy zawsze jesteście szczere :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
widze na jaka okazje pisze z tel i moga byc spoznione posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna do ciebie tez wysłałam. Dobrze, że już się ogarnęłaś :-) cięzki trening dziś przed tobą ale dasz radę :-) Czanka żebyś nie miała tak jak ja haha że po długiej przerwie lekkie cardio bedzie męczyć haha myślę , że jak zaczniesz od alfy to bedzie ok ale zapytaj lekarza żeby ci tam w środku nie popuszczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga to co zobaczylam jakas masakra!!!!!!!!! Wygladasz slicznie!!!! I jaka chuda!!!!!te nogi takie zgrabne!!!! Albo zes dobrze uchwycila swiatlo:p hahha naprawde wygladasz bosko!!!! Taka szczuplutka nie moge przezyc hahah to ta co gadala ze hybryde szlag trafil:p puknij sie;) co do sukienki mi sie podoba fajny kolor dolu wyciecie na piersi daje jej charakter cos takiego co przyciaga wzrok;) i absolutnie nie jest wyzywajaca, nie wiedze aby odstawala falbanka nie wiem jak z boku wyglada czy nie odstaje, a Ty jak sie w niej czulas??? Troszke mnie zastanawia ta panterka, ja ogolnie nie przepadam za panterka, wiec tym sie nie sugeruj calosciowo w tej sukience wygladasz pieknie i szpilki fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
i ze zdjec widac ze cwiczysz;) masz takie zarysowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga nie moge sie napatrzyc jak pieknie wygladasz:) Eliza a Ty mi foty wyslalas???:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dopiero zauwazylam ze nie dopisalam masz zarysowane przedramiona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
udalo mi sie powiekszyc***przyjrzec tej panterce ja jest za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
jestem za, miało być trzeba sie brac za siebie bo tez chce sie o,d,p**************,ć :p zawsze w plaskich butach tzn w dzien roboczy w weekend juz troche inaczej, ale brak mi troche elegancji ale tak to juz jest jak pracujesz gdzie musisz miec zakiet itd to sie czujesz jak pingwin i ciagniesz do luzu a jak masz ten luz to brak elegancji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
podobno kobieta zmienną jest a tak się zastanawiam jak nazwać kobietę z zaburzoną gospodarką hormonalną to juz chyba hardcor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie chcę ćwiczyć już teraz tylko tak początkiem lutego ale już się zastanawiam co bo na pewno siłowych od razu nie zacznę tylko cardio i jakieś raczej lekkie. Dobrze że się bierzesz w garść :) nie ma co przeciągać podjadania jak 6 z przodu czeka :) jeszcze Aga Ci fotki wysłała niezła motywacja jak się na nią patrzy :) Aga na pewno będzie mi kiepsko szło po dłuższej przerwie od ćwiczeń ale wszystko się nadrobi :) no właśnie ja się najbardziej obawiam podskoków czy tam od środka coś mi się nie stanie ale to pogadam z lekarzem za tydzień, w szpitalu niestety nie miałam okazji zapytać bo lekarz zaraz po zabiegu się zmył a w sobotę jak wychodziłam to tam prawie nikogo nie było jak to w weekend. Wiesz co przymierz jeszcze jakąś małą czarną na pewno też będziesz wyglądała zabójczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka nie wiem czy shaun to dobry pomysl duzo skokow, cwiczenia gdzie angazowany brzuch, normalnie tego brzucha tak nie czuc ale Ciebie moze rwac, ja bym rozpoczela cos spokojniejszego chyba chodakowska:p albo jillian no takie zdjecie Agii mi potrzebne bylo:) idealny moment, na zachęte:) ja jeszcze godzinka i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna Chodakowskiej nie cierpię :P Moje menu: 1. 2 tosty z serem żółtym i keczupem 2. 5 mini sucharków z wczorajszą pastą z tuńczykiem 3. 3 kotleciki ziemniaczane z tuńczykiem i odrobiną sosu koperkowego, surówka z białej kapusty 4. omlet z 2 jaj z warzywami, pół pomidora i dużo szczypiorku, kefir Strasznie się zapchałam kefirem ale nie chciałam już jeść chleba do kolacji a sam omlet z warzywami to szybko przeleci :P Jutro ważenie mam nadzieje że będzie cokolwiek mniej, trzymajcie kciuki! Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa. No Veruna w ubraniu jest fajnie ale pod już nie :-) ale mam zamiar to zmienić :-) i naprawde po hybrydzie wyglądałam lepiej niż teraz :-) ale mimo wszystko dzięki. Czanka nie chce małej czarnej mam taką w szafie do tej pory zawsze zakładałam cos czarnego żeby się wyszczuplić już mi się chce coś innego :-( Veruna ja w szpilkach rzadko chodze bo ciężko się biega za dzieckiem hehe te są bardzo wysokie więc będę musiała wziąc jakieś na przebranie bo chyba w nich nie wytrzymam :-) Przed ciążą lubiałam się elegancko ubrać teraz bliżej mi na sportowo ale to ze względu na wygodę nie że zaraz w dresach ale płaskie buty, leginsy lub dżinsy.. Zgrzeszyłam połową kromki chleba ze smalcem ale to dlatego, że za dużo chili wsypałam do sałaty i paliło tak że nie szło tego zjeść musiałam jakoś złagodzić ale nie żałuje bo chyba poćwiczę jeszcze brzuszek dzisiaj moje menu 1.owsianka 2. grahamka 3 grilowany filet z warzywami 4,sałata z pomidorem itd+ kromka zytniego(sucha) pół kromki żytniego ze smalczykiem :-P (ps nie znosze smalcu ale to było samo mięsko parwie bez tłuszczyku :-P) Wikia ty jesz chleb z olejem???????//?? nie możesz masła ani margaryny czy poprostu tak lubisz???? ja nie smaruje niczym ale można zamrozić oliwę lub olej i będzie się rozsmarowywać jak masło na chlebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka trzymam kciuki za ważenie na pewno będzie mniej ja nie pamiętam kiedy się porządnie wy... więc narazie się nie waże czekam aż ten syrop zacznie działać a jak mnie nie pogoni do jutra to wypiję sobie senes bo już mi strasznie ciężko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja dopiero dzis zobaczyłam Twoje zdjęcia co mi na maila wysłalas! bo to mój drugi mail i tego nie sprawdzalam. po jakim czasie to było? widać efekty, brzuch się zarysowuje i pupa sie podnosi więc musisz walczyć:)menu:1) jajecznica z 1jajka z ceb. i cukinią, do tego pomidor, papryka(surowe), kromka chleba polana olejem rzep., chrzan2) 3 kanapki z twarogiem z warzywami surowymi3) kasza jęczmienna, grzyby mun z ceb.podsmażane4)banandzis tez duzo wypiłam już ponad 2 litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza u mnie powrócił temat siłowni a u ciebie? Narazie koleżanka ma się dowiedzieć ile bedzie kosztowało 3x tygodniu po godzinie (chyba mi wystarczy) bo ona wykupiła sobie karnet za 120 zł+ 50 zł wpisowego (jednorazowo zeby zostać członkiem) i ma w tym nieograniczony dostęp przez cały miesiąc kiedy chce ile chce i trenera personalnego z którym ustala plan co chce osiągnąć w jakim czasie i on układa jej cały plan i wszyskiego pilnuje jak ćwiczy itd. (pomyśleć że u Ewki 400zł!!!! sam fitness) No ale ja chyba aż tak nie potrzebuje. tylko w czwartek będę wiedzieć czy mały dostanie terapię i ile mnie to wyniesie to będę planować. A ty dalej myślisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka tez trzymam kciuki:) po tych lewatywach to chyba z 4 kg Ci zejdzie:p Aga ja lubie smalec z cebulka albo z pora mniaaammm albo kluchy ze smalcem czy kopytka:( dawno tego nie jadlam i dlugo nie zjem;) a powiem Ci ze wczoraj z***biscie sie wysralam:p i to 2 razy:D i to az tak ze prawie jelita bym wysrala:p hahahah bylam zadowolona:D calkiem inne uczucie taka lekkosc, Aga zrob sobie buraczki moze Cie ruszy??? menu ś owsianka w pracy 2 kanapki z wedlina + jablko kolacja kurczak ze surowka milego wieczorku i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te!! to widziałam super myślałam że wysyłałaś jakieś nowe ale na pewno od tego czasu już się sporo zmieniło i wyglądasz jeszcze lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna po buraczkach cię tak przeczyściło czy coś jeszcze jadłaś? Mnie niestety żadno jedzenie nie rusza :-( Zastanawiam się czy nie zrezygnować z glutenu na jakiś czas, bez chleba sobie poradzę ale jak żyć bez owsianki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak, bo ja nie znoszę oliwy z oliwek a olej rzepakowy jest tez bardzo zdrowy (zimnotłoczony, swojski od znajomego rodziców) i ma przepyszny smak-orzechowy!:D masło nawet osełka nie umywa się do niego. a margaryna to dziadostwo hehe. w lidlu są takie zimnotłoczone oleje rzepakowe ale słabszy mają orzechowy posmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga tak to sa te co Wam wczesniej wysylalam:) wikia hmmm od pazdziernika roznica jest w biodrach stracilam 8 cm ale nie mam wczesniejszych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja kupuję odkąd mały się urodził tylko rzepakowy :-D ale na chlebie nie próbowałam jakoś mi się to takie tłuste wydaje ale może i dobre tłuszcze też są przecież potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym k***a tak chciała no przepraszam za to k***a ale nie moge się powstrzymać pięknie gratuluje i ty mi mówisz że słabo ci idzie nosz... pięknie pięknie wogóle nic się dawno nie chwaliłaś jak z centymetrami :-) To chyba już dwa rozmiary poszły? Veruna wogóle ile masz wzrostu bo nie pamiętam ? Trochę ci zazdroszcze figury gruszki bo szybko bedziesz mieć płaski brzuch ile masz teraz w talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×