Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Nie wyświetliło mi się co Aga pisała, świetny pomysł ta hybryda! pamiętasz ja ćwiczyłam Focus 3x w tyg plus 1x Insanity i 1x Jillian a efekty miałam :) Tylko w tej hybrydzie zero wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie zero wolnego ale te 25 minut tak szybko leci, że później nie czuję że ćwiczyłam jak nie będę do tego nic dokładać to będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka współczuje ale najważniejsze że jesteś w domu i nie musisz leżeć w szpitalu w domu szybciej dojdziesz do siebie :-) Najważniejsze że ci to zrobili i już nie będziesz się tak męczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zaciskam zęby i przecierpię jeszcze ten tydzień czy dwa i wiem że było warto, bo straszne miałam te bóle przez ostatnie dwa lata. W domu od razu lepiej człowiek się czuje :) Ta rozpiska hybrydy całkiem fajna, są dni że podwójny trening i wychodzi prawie godzina lub troszkę ponad, ale tak połączone że lżejszy trening z cięższym, mnie to już kusi bo każdy dzień jest inny nie ma nudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to Ty masz cel 2kg ja po cichu też liczę na 2kg ale trzymam się 1,5kg w miesiąc z Wikią :) damy radę :) najważniejsze że znowu zaczynamy planować motywujemy się a nie narzekamy na pełne brzuchy :) ja dzisiaj mam takiego kopa do działania także dieta idzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm....... :D chyba nie wytrwam, codziennie Shaun, nie ma wolnego, a jak okres mi sie zatrzyma znowu:( tam są nawet ćwiczenia z gammy:O Aga dasz radę tak przez 30 dni? może jakiś dzien wolny? za chwilę zaczynam Jillian "Zgrabna sylwetka" z krzesłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprobuje 3 tygodnie pozniej kanary wiec nici z fitnessu chyba ze na plazy jakies biegi albo spacer dzisiaj z dieta pieknie; ) owsianka mozarella jablko banan ciastezka owsiane fasolka z kurczakiem nie ma dla mnie snu dzisiaj wroce z pracy I nauka do 9rano; (((( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Eliza, że co? zaczynasz ze mną? Od jutra? Bo dziewczyny jak nie maci ochoty mogę zaczekać na Czankę :-) tylko nie wiadomo kiedy będziesz mogła ćwiczyć kochana?:-( To jak? Wikia tam faktycznie nie ma dnia przerwy ale zwróć uwagę na rozpiskę to wczle nie są cięzkie treningi do tego w tygodniu wypada też krótki 25 minut także nie jest źle. Możesz sobie też robić dzień wolnego jak będziesz potrzebowała :-) Przemyśl to Desiree83 jak ci się podoba level2? A może ty masz ochotę na małe wyzwanie???? Veruna a ty nadal obstajesz przy maxach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no właśnie ja nie wiem kiedy wszystko mi się zagoi, raczej w styczniu już nie poćwiczę, na pewno od razu od hybrydy nie zacznę tylko powolutku jakaś yoga i coś lekkiego a jak się rozkręcę to dopiero hardcor z Shaunem :P ale najchętniej zaczęłabym od jutra haha myślę że można by ją zmodyfikować żeby jednak jeden dzień wolny w tygodniu wypadł bo ciężko czasem dzień w dzień ćwiczyć, ale i tak ta hybryda jest lajtowa w porównaniu do tej co robiłyśmy w grudniu :) Ja też mam dzisiaj ładne menu: 1. jajecznica z 1 jajka ze szczypiorem szynką i pomidorem, 1,5 kromki grahama z masłem 2. miseczka rosołu z makaronem, 2 łyżki spagetti 3. kawałeczek wuzetki do kawy 4. niecały serek wiejski, kawałek papryki i ogórka, 1,5 kromki grahama z masłem Jak ja się cieszę że wracam do normy z jedzeniem :) jak nie obżarstwo to w szpitalu głodówka haha wreszcie jest ok ale jutro już bez słodyczy, wracam do jedzenia słodkiego max 2 razy w tyg. :) A wy jak tam dzisiaj? widzę że Eliza też ładnie trzymała się diety. Jutro to już wszystkie będziemy :) musimy się wspierać bo nieźle ostatnio pojadłyśmy :P Aga ważyłaś się? ja teraz tylko się będę ważyć do puki mi brzuch nie wróci do normy bo wyglądam jak w ciąży nawet nie chcę wiedzieć ile mam w talii, a wszystko przez to że miałam wpuszczany jakiś gaz żeby wszystko było widać i teraz chodzę taka wzdęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to ci zejdzie spoko i bedziesz znów miała ładny brzuch ja narazie się nie waże bo ostatnio mi się zdarza stać na wadze jak jusz jestem najedzona po pachy hehe i wogóle słabo się wypróżniam ostatnio więc mam tam na pewno sporo złogów jak się porządnie wy... to dopiero się zwarze ale podejrzewam ze mam ze dwa kilo więcej :-( Od dziś zaczynam pić dufalag lekarka mi kazała kupić i zobaczymy czy będzie skuteczny. Mierzyć na pewno narazie się nie będę bo wzdęta jestem jak cholera połowa to od nabiału więc muszę z tydzień odczekać aż organizm się oczyści z alergenu.a wtedy będę przed @ więc znowu mi się śmignie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę się za chałupę i zabrać nie mogę :-( jutro mam księdza i chyba będę musiała małego wyprowadzić dopóki nie przyjdzie bo tak mogę sprzątać i sprzątać a młody zrobi swoje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po treningu z jillian, Aga Ty go chyba masz na tej płytce jest pół 2 levelu i cały 3level (razem 60min). robiłam z hantlami każda po 3kg. menu dzisiejsze:1) owsianka z szusz. śliwkami i jogurtem2) kakao z cukrem, masłem i czosnkiem (nie miałam miodu:D na przeziebienie)3) zupa ogorkowa, 1kromka chl. z olejem rzep.4) 1kr. chl. z twarogiem z cebula (pieprz, sól,chili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nak wyczytałam na necie ale z krzesłem?????????/ nie widziałam tego ja mam wyrzeźbiona sylwetka czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Eliza to od jutra i ze słodyczami koniec!!!!!! Damy radę idę jutro po zapas sałaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.tak ale czasami będziesz dokładać i chodzi na siłownie może trochę częściej bo mój dostał trochę brzucha wiem że sam nie pójdzie więc muszę iść z nim. Ale to tak dla zabawy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to ta sama hybrid ale czasani widze dwa treningi wiec wcale tak latwo nie bedzie. ja ide na max 1300kcal czyli tak samo jak wczesniej ale zdrowe kcal I raz na tydzien moze cos slodkiego. . Mój brzuch tak źle nie wygląda po tym obżarstwie ale trzeba się wziąć za siebie poważnie bo tracimy kontrole wszystkie a to się tak wydaje jeden dzień jedzenie głupot później kolejny kolejny i waga wraca także koniec sałata marchewka białka jakieś tam węgle owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wcześniej wrzuciłam linka sprawdz czy masz tą samą? pierwsze cztery dni po jednym treningu przeplatane insanity i t25 piątego dnia dwa treningi masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dacie radę ta hybryda ma lżejsze i cięższe dni raczej nie powinno być trudno wytrwać tylko najgorsze że treningi bez dnia przerwy ;) Trzymam kciuki! Aga ja też jutro mam kolędę nienawidzę tego! Wikia co to za trening z Jillian? na nogi i pośladki kojarzę że był z krzesłem 3 levele ale nie znam polskich nazw tych treningów. Eliza najważniejsze że się już ogarniamy, trochę to trwało bo od świąt minęło sporo czasu i jojo było blisko! także damy radę odchudzać się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to ten trening o którym mówicie:) podoba mi się. ide spac do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja właśnie wsuwam owsiankę. to co, Aga i Eliza, zaczynacie dziś nową hybrydę? powodzenia, ja czasem do was dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja po pierwszym dniu diety czuję się super, brzuch się zmniejsza :) w środę skontroluję wagę bo sama nie wiem czy nie jem za dużo jak na siedzenie na tyłku większość dnia. Dziewczyny zaczynajcie hybrydę ja też niedługo ją będę chciała zrobić :) Wikia mi też się podobały te treningi Jillian z krzesłem zwłaszcza level 2 dawał mi popalić byłam mokra jak przy Shaunie ale ja wtedy ćwiczyłam dzień w dzień to samo i mi kolana zaczęły nawalać, teraz wiem że źle robiłam mogłam mieszać to bym nie cierpiała, tam jednak jest sporo ćwiczeń na nogi ale wtedy byłam zielona w ćwiczeniach i bez kondycji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam mokra, na płytce jest pół 2 i cały 3 level, wydaje mi sie że 3 jest jeszcze mocniejszy bo Jillian mówi co chwile ze "jak nie dajecie rady to wróćcie do 2levelu"itp. Czanka ja myslę że teraz masz szansę skupić się wyłącznie na diecie i ją zrobić doskonałą, bo wiesz że tylko dieta możesz chudnąć. teraz nie zdarzy Ci się wpadka bo wiesz że nie odpracujesz tego ćwicząc:) będziesz rozsądniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia dokładnie masz rację mogę liczyć tylko na dietę nie będzie wymówek że nawet jak zjem coś dodatkowo to i tak spalę, ale już czuję że żołądek jest mniejszy i w ogóle nie mam ochoty się opychać jak jeszcze w tamtym tygodniu się zdarzało, stres jednak robił swoje, teraz mam kopa do działania :) Ja nawet nie doszłam wtedy do 3 levelu haha po 2 mnie kolana bolały i dałam sobie z nim całkiem spokój ale wtedy zaczynałam ćwiczyć z Jillian więc próbowałam innych treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z Jillian to w ogóle max z 10 razy ćwiczyłam:D:D a testowałam rózne treningi i testuję dalej bo ciągle nowe się pojawiają a ja nie lubię nudy:) na płytach mam z Vity "Zgrabna sylwetka"- to co wczoraj robiłam,"zgub szybko zbedne kilogramy cz.1""zgub szybko zbedne kilogramy cz.2""wyrzeźbione ciało" - wiem ze to jest hard bodyGdy zaczynałam cwiczyc nie lubilam Jillian, ona miała takie"ciężkie" treningi i z hantlami... heheh a teraz to juz nie wydaja się takie ciężkie.Wczoraj zmniejszyłam dawki posiłków i dziś to samo, teraz mam cel do 26lutego 1,5kg, jednak bez wyznaczonego celu gorzej mi się pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak tam ćwiczenia dzisiaj zaliczone ja właśnie wrocilam z egzaminu prosto do łóżka zamierzam się przespać 3 godzinki pocwicze a pozniej praca ale napiszcie mi proszę jaki ten trening dzisiaj jest bo nie wiem czy ściągnęłam sobie dobry plan do usłyszenia aga wysłałam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Laski wlasnie siedze u lekarza bozeeee jaka kolejka:/:/ 1 pacjent dobre 20 minut:/ ja sie za siwbie lepiej nie wypowiadam:( nie cwiczylam i sie obzeralam:/ glownie slodyczami dzisiaj czuje sam cukier w buzi:p az mi niedobrze:p dzisiaj biore sie za cwiczenia musze sie wziac w garsc czekam na neta abym mogla ruszyc z maxami, bede do nich dzwonic jak wroce do domu, chyba musze miec narzucony plan bo inaczej widzicie co sie dzieje:( moj cel po maxach czyli po misiacu 3 kg mam nadzieje ze to sie uda Aga ja pozostaje przy maxach musze ta 6 zobaczyc:o kupuje stanic 80 b tzn kupowalam bo teraz to 75b i cycki to moja zmora:( wy to chociaz w czasie ciazy sie nacieszylyscie:p kupuje z wkladka ale taka cieniuteczka nie wypchane niektore to maja wielkie gabki ja w nich sie dobrze nie czuje Czanka fajnie ze jestes:) kuruj sie i uwazaj ja to bym zarla:o dobrze ze do pracy chodze nie moge miec dni wolnych:/ milego dnia dziewczyny buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×