Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gość
tak Eliza to jest to. Wikia kiedy w vicie byla ta plyta ze ja jej nie mam? Ja dzis dirte trzymam chyba dobra odmowilam dzis ciasta od kolezanki. bylam na krotkim spacerze bo dzis zimno. cwiczenia niestety pozniej bo tersz czekam na ksiedza a jakbym cwiczyla rano to by mi maly chalupe rozniusl i nie eyrobila bym sie ze sprzataniem i objadem. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to było z majowej Vity właśnie sprawdziłam, ja ją kupiłam we wrzesniu w dwupaku w Empiku z jakims innym numerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna ja mam dokladnie to samo. W dni wolne szaleje. musimy sie wtedy czyms zajac. ja zaczynam trening o 17stej. narazie gotuje obiad: indyk z marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie jesteś głodna szybko po tej marchewce? ja po marchewce gotowanej zawsze jestem głodna ale po surowej już nie :-) Ja niestety nie mam tej płyty ale poszukam na gryzoniu Wikia widziałaś Ewka wrzuca codziennie jadłospis i trening na dany dzień ponoć to półroczne wyzwanie U mnie juz po księdzu szybko poszło :-) teraz będę z małym robić laurki dla babć wymyśliłam sobie że przykleje małego zdjęcie , walnę jakiś wierszyk i odbije jego rączkę (z farby) do tego jakies kokardki pierdułki mały podokleja i kwiatki kupie nie mam pomysłu i kasy na prezenty jest styczen :-D A wy Czanka coś robicie z synkiem dla babć? ... Eliza nic nie piszesz nie chwalisz się :-P wróciliście do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak to oczywiste bylo:) od razu przyjechal do mnie. Dzisiaj zaczelam sie uczyc jego jezyka. Kto wiem czy nie bede tam jechac w przyszlosci. Czas pokaze Nie obchodzi mnie juz co inni mysla, ja po prostu jestem szczesliwa i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza to najważniejsze że jesteś szczęśliwa a gadaniem innych sie nie przejmuj obojetnie jakiego byc miala partnera zawsze cos bedzie nie pasowac wazne abyscie Wy sie dogadywali i aby partner Cie szanował i kochał do szaleństwa:D dziewczyny robie sobie wolne od diety i ćwiczeń ale tylko do środy dzisiaj bylam u lekarza i jestem zalamana musze odreagowac wiem ze wczesniej sobie pofolgowalam ale teraz to juz bardziej tego potrzebuje, ale obiecuje i przysięgam ze od srody ruszam z maxami i dieta na dzis mam owsianke zjadlam drozdzowke i za godzinke kurczaka z buraczkami i na 20 na filmy mam ciastka:D:D a coo.... milego wieczoru buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna kochanie, wiem ze wszystkie jadlysmy ale dzisiaj mówimy stop. Zjedz sobie ciastka ale pozegnaj sie z nimi dzisiaj.Wiem ze z kazdym dniem bedzie coraz ciezej zerwac z tym. Masz piekna figure i mozesz miec boskie cialo, wiesz o tym prawda??? .. ja juz trening zrobiony. ale szybko zlecialo!!! ale ciezki, spocona jestem na maksa!!! to bedzie jeden z moich ulubionych, chyba go wczesniej nie robilam. .. diete spisze pozniej, lece do pracy za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta 1. owsianka 2 kajzerka wiloziarnista+szklanka rosołu(do picia) 3. 7 uszek +szklanka barszczu czerwonego 4. ćwiartka malutkiego jabłuszka + 3 chrupki orientalne (dziecko jadło nowy smak chciałam spróbować :-P) 5.sałatka (mix sałat z rukolą, pomidor, ogórek papryka itp.sos musztarda+ocet+odrobina oleju rzepakowego+kromka razowca Miałam jeść same warzywa ale będę nie długo ćwiczyć dlatego ta kromka chleba. a te chrubki to naprawdę nie z łakomstwa musiałam spróbować bo strasznie się zajadał więcej nie ruszam choć dobre ... Veruna co się kochana dzieje? Dajesz radę? Mam nadzieję że ten lekarz ci nic takiego nie powiedział i że wszystko jednak w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z dietą dzisiaj ok :) jem 4 posiłki kolacja o 19 potem tylko herbatki i wcale mnie nie ciągnie do niczego, ruchu mam bardzo mało jak już coś w domu robię to tylko chwilę bo mnie w brzuchu ciągnie i muszę posiedzieć, na spacerze byłam aż 10min ;) Moje menu: 1. 2 grzanki z grahama z pastą własnej roboty z tuńczyka jajka cebuli i ogórka kiszonego z dodatkiem musztardy i szczypiorku 2. 1,5 jajka sadzonego, ziemniaki i marchew z groszkiem 3. pół banana w cieście naleśnikowym z mąki razowej 4. 2 berlinki, kromka grahama z masłem, surówka z białej kapusty, musztarda i keczup po łyżeczce Sama nie wiem czy to dużo jak na siedzenie prawie cały dzień chyba waga pokaże za kilka dni to się dowiem ;) Veruna bierz się z nami w garść! koniec obżerania! Twoje urodziny już niedługo masz mieć 6tkę z przodu i koniec! Jutro już zacznij jeść jak należy nie przeciągaj tego obżarstwa nie warto! Aga ja jakoś kolędę przeżyłam a Ty? ;) Ja mam wszystkie treningi Jillian z gryzonia no chyba że coś było na YT to za darmo ściągałam. Jejku ja zapomniałam że to już dzień babci i niedługo też dziadka, pewnie też zrobimy z synem jakiś drobiazg własnoręcznie :) rok temu daliśmy foto kalendarz z jego zdjęciami a teraz nie wiem coś wymyślę. Eliza miło czytać że jesteś szczęśliwa ta rozłąka była Wam potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu czanka wraca do formy;) brawo brawo;) dalej grubaski bierzeny sie za ksztaltowanie naszych kaloryferkow I sexi tyleczkow;) . moja dietka; owsianka banan jablko 300 gram borowek mniam! :))) obiad; indyk z marchewka kolacja; 2 jajka w pracy .. zamknelam sie w 1400kcal kawy z mlekiem nie licze ale musze ja ograniczyc!!!! trening dal mi w kosc czekam na wiecej;)))) yuuuuhu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nerwa ćwiczyłam jestrem po ale tak jak mi moje dziecko dzisiaj przeszkadzało to masakra ide go położyc chyba na siłe bo już o 19 powinie spać a mi się pałeta marudzi nie wiem co mu jest nie wygląda jakby go coś bolało eh szkoda gadać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka Twoje dzisiejsze menu pierwsze trzy punkty po prostu bomba:) mniam! Aga widziałam to na str. Ewki fajnie ze jadłospisy wrzuca myślę że czasem coś ściągnę:)Veruna mam nadzieje ze to przeczytasz zanim sięgniesz po koleją paczkę chipsów..: NIE PRZESADZAJ Z PRZEKĄSKAMI BĘDZIESZ MIAŁA SOBIE TO ZA ZŁE prędzej czy później. kochana odsuwasz od siebie 6 z przodu... :(Eliza skąd wiesz co ile ma kalorii? z czego korzystasz, podasz link?..dziŚ duŻo posiłków zjadłam i wypiłam 2,5litra płynów(samych zdrowych)!1) mała owsianka2) 2 kromki z twarogiem z ceb. pieprz, chili3) mała owsianka ale na mleku4) zupa ogórkowa5) banan, 3 naleśniki z twarogiem6) 2 kromki chl. z olejem rzep.jedyne co mogłam zrobić to zamienić kolejność ostatnich dwóch posiłków ale już nie cofnę:)wolne od ćwiczen, ostatnie dwa robiłam siłę (insanity, jillian)mam mega zakwasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam powiedziec ze kiszki mi zaszalały i z 5razy byłam w toalecie wiec co chwile głodniałam pewnie dlatego az 6 posiłków wyszlo:D pewnie mnie tak zczysciło bo duzo piłam haha wczopraj prawie nic nie pilam i chcialam nadrobić:D 1litr zielonej herbaty, 1 litr kawy zbożowej (inka) reszta jakieś owocowe oraz woda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski już w lepszym nastroju mały wczoraj za bardzo się ożarł na wieczór i stąd nie mógł zasnąć, a dziś już wyrzera mi owsiankę, hehe nadrabia za mamusie :-) Dziś bardzo lekki trening Eliza pewnie coś do niego dołoży.:-D ... Veruna nie rzryj tyle bo bedziesz miała wielką d**ę!! i ogromny brzuch!!! mam nadzieję że to podziała czasem trzeba drastycznie :-P ..... Wikia ja normalnie piję około 2 litrów (niestety mnie nie goni) to ile tak normalnie pijesz? Ten dufalag narazie nie działa tylko mnie kiszki zaczynają pobolewać :-( ... Verunka nie obraź się :-D Dobra kończę moją owsiankę i biorę się za cardio z alfhy a później do babciów. U mnie dziś w końcu zaczyna robić się biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) Aga nie dziwie sie synowi, ja tez nie moge spac jak sie najem i jestem rozdraazniona:/ zazwyczaj mało piję około od 1,2 do 1,8 litra. Zastanawiałam się co dziś ćwiczyć, weszłam na stronę Ewki i zobaczyłam ze wymysliła na dzisiaj 6 szesciominutówek, zapomniałam w ogóle o tych filmikach. W tym miesiącu tylko 2 razy z nią ćwiczyłam (na 14-15 treningów) i przyszła mi ochota:P tylko ja zrobie ich więcej. hehe Eliza nie wymiotuj :D:D wcale nie mówie o tym koniu hhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie, ze humor ci wraca!!! super. nie wiem co dzisiaj za trening, ale znalazlam takie fajne filmiki 8 minutowe wiec moze doloze cos z nich, ale to zalezy jak beddzie mi sie chcialo:))) bede cwiczyc po pracy bo teraz sie najadlam owsianki. . jesli chodzi o kalorie to lata wprawy:)ale jak jestem na diecie to licze, nie co do jednej bo nie jestesmy w stanie tak dokladnie obliczyc, ale tak na oko. sprawdzam kazda eytkiete , rowniez sklad. bo czasem cos ma malo kalorii ale duzo wegli, np. to mleko truskawkowe co tak lubilam pic- masa wegli. . teraz juz owsianka zjedzona, do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Wikia wiesz co powiem ci że samam miałam ochotę przez chwilę wziąc się za to jej wyzwanie wczoraj robili skalpel (do wyboru który) dziś 6-minutówki ale jakoś codzienne ćwiczenia z nią nie bardzo mnie kręcą brak ćwiczeń z obciązeniem mnie zniechęca :-( ale teraz w nowy shape 29 mają być z obciązeniem .... wikia jak mi maż powiedział ile on zjadł na wieczór to myslałam że go uduszę (mężą) zjadł 100g chrupek. parówkę, sinlac (kasza) i do tego prawie 0,5 soku wisnia jabłko bo tak sobie siedzieli we dwoje przy bajce, cud, że nie zwymiotował ja bym się pochorowała ... jestem po cardio i powiem wam że mam mokre czoło hehe jak ćwiczyłam regularnie i pierwszy raz zrobiłam alfe to nic nie czułam zero zmęczenia a teraz uff :-D hehe jednak jak się zrobi długą przerwę to prawda, że zaczyna się od nowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza ja chyba dziś wieczorem zrobię sobię coś na brzuch bo mam ochotę a teraz już nie zdąże i tak ćwiczyłam prawie z dzieckiem uczepionym do nogi hihi on też odzywaił się od moich ćwiczeń haha Jeżeli mówisz o ty 8 minutach z panem w żółtych gaciach to zrób sobie 8 minut abs ja to kiedyś często robiłam dokładałam do mel b na brzuch fajne czuć że mięsnie pracują :-)choć nie jest zbyt męczące bo tylko 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja teraz mało wody pije latem nie było problemu bo wiadomo ale zimą żeby pić dużo zawsze mam zrobioną herbnatę zieloną jak jedną wypiję idę robić drugą albo ganiam męża on już wie że ja mówię do niego misiuuu to ma zrobić herbatkę hehe oczywiście marudzi ale idzie zrobić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pół roku z Ewką to nawet mi by się znudziło:D:D w ostatnich dwóch miesiącach ćwiczyłam 12 razy z nią (na około 40 treningów). jest tak duzo treningów że do końca zycia ich nie przetestuję! a mam juz kilka w kolejce np. Natalia Gacka o ktorej pisalam mialam cwiczyc ale wykopalam w necie wtedy cwiczenia z piłką i nimi się zajęłam. Albo taniec brzucha, też naściagałam filmików... i inne o których już zapomniałam hehe:D A Twój mąż nie ma ochoty zdrowo jadać??? jak patrzy na Ciebie nie "zaraża się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia mój mąż to mógłby codziennie jeść chleb ze smalcem i by nie przytył :-( także jemu nie grozi, poza tym on je tak że rano nic tylko kawa do pracy cztery podwójne kromki , po pracy obiad i to taki że sam pół kilo makarony zje a do tego makaronu zawsze jakieś mięcho sos , podwieczorka nie bo pełny po obiedzie i na kolacje 8 parówek i waga mu ani drgnie szczęściaż więc ani mu się sni "zdrowo" odżywiać :-) Dodam że nie ma cięzkiej pracy fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom to dobrze... mój też nie tyje ale jada ze mną i ćwiczy też coraz regularniej (ale swoje ćwiczenia czasem tylko to co ja). zrobiłam teraz 40min tańca brzucha, takie lekkie wygibasy trochę głowa mi się mokra zrobiła:) tak z nudów, wieczorem 6minutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj dieta idzie ładnie ale się cieszę że już mi apetyt nie świruje jak po świętach ;) Byłam w biedronie są sałaty tańsze o 25% wzięłam tylko lodową za 2,99zł bo te mieszanki mi nie podchodzą przez rukolę i roszponkę która smakuje jak chwasty właściwie to niczym nie smakuje haha ;) Kupiłam jeszcze mini snikersy takie małe jak cukierek ale nie kuszą jak zasłużę to jeden zjem na razie zakaz! Właśnie się zastanawiam co ćwiczyć po mojej przerwie może Alphe z Focusa albo Jillian? Doradźcie coś, tylko nic z obciążeniem raczej samo lekkie cardio i rozciąganie, w poniedziałek dopiero idę do lekarza to się dowiem ile jeszcze mam się oszczędzać, ale jest coraz lepiej :) Niezły opieprz dałyście Verunie :) i dobrze trzeba się wspierać :) Zrobiłam pyszne kotleciki na obiad, tłuczone ziemniaki z tuńczykiem surowym jajkiem i przyprawami usmażone w odrobinie panierki, tylko trzeba odsączyć w papierowym ręczniku bo strasznie piją tłuszcz z patelni. Do tego surówka i odrobina sosu koperkowego pycha! Wczoraj wieczorem szukałam różnych przepisów bo coś nudno w kuchni ostatnio więc będę eksperymentować :) Jutro zupa krem z cebuli :) ciekawe czy syn zje hehe Aga ale Twój je, jak to facet ile wlezie a i tak chudy takim to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza chyba chciałaś napisać "chudzinki":D:D dieta ładnie, jajko warzywa, chleb twaróg.... taka sytuacja:D:D wieczorkiem po treningu wyszczególnię.Czanka mogłabyś mnie żywić:) jadłabym z zamknietymi oczami. a Verunę trzeba było oppieprzyć bo łagodnie do niej nie dociera (tak jak do mojego...;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no też bym zjadła takie kotleciki, ja dziś chłopakom robiłam fileta w panierce a sobie grilowałam z warzywami pycha właśnie wciągnęłam :-) Ja lubię te z rukolą ale ponoć z foli sa nie zdrowe :-( Dziewczyny wyślę wam zdjęcie kiecki nad którą się zastanawiam tylko nie wiem czy ona nie bardziej pod latarnie się nadaję hehe tylko nie patrzeć na twarz bo bez makijażu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wyglądasz bosko! piękne nogi figura i w ogóle WOW :) Co do sukienki to bardzo fajna tylko zależy na jaką okazje chciałabyś ją ubrać bo troszkę ta góra niezbyt grzeczna hehe ja się nie znam na modzie nie noszę sukienek :P także niech dziewczyny się wypowiedzą mnie nie słuchaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×