Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość 8julia8
nie przytylas. rorastasz sie powoli od cwiczen. za tydzien, dwa, beda efekty. jezeli nie mozesz sie zalatwic, kup yerba mate, jest cudowna na to, i co najwazniejsze, nie uzaleznia itd. i wgl jest super podczas cwiczen i diety bo spuszcza wode z organizmu i delikatnie popedza do kibelka :) a i energii dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
osttanim razme mialam to samo. jakby napuchlam czulam sie oslabiona, nie wiem co mi bylo... okazalo sie ze mam chore nerki!!! ale poszlo nawet ebz antybiotyku... moze woda ci sie zatrzymujew organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza insanity daje chyba większy wycisk niż Jillian? widziałam kilka filmików z insanity i pewnie kiedyś spróbuję :) Aga możliwe że się nie przyłożyłam do cardio na 100% przez to że ćwiczyłam o 23 i nie chciałam za bardzo hałasować ;) a jak z twoją dietą trzymasz się? Bo ja od poniedziałku trzymam się 1500kcal bez słodyczy i śmieci, kolacja ok 19 i mam prawie kilogram w dół a do tego tylko BR ćwiczyłam. 70% dieta 30% ćwiczenia przypominam :) A Jillian nawet 1200kcal zaleca bardzo to mało mi się wydaje, na 1500kcal waga spokojnie powinna spadać jak jeszcze coś dodatkowo się robi to już w ogóle :) W skuteczności BR chodzi przede wszystkim o regularność ćwiczeń codziennie masz te 30min i to wtedy wystarcza :) Aga masz po prostu zaparcie i Cię wzdęło jedz jeden dzień bardzo lekko i przejdzie wszystko, ja się tak czułam w poniedziałek i zrobiłam sobie dzień na prawie samych kefirach i mi przeszło wzdęcie i ból brzucha. A może jesteś przed okresem? wtedy też się woda zbiera i wygląda się do d**y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś w tym jest przez jakiś czas piłam Yerba Mate od jakiegoś tygodnia nie pije bo w sklepie nie było może to od tego że już nie pije, fakt mniej wody pije teraz bo nie ma takich upałow no i też te cwiczenia maja takie fajne rozciaganie ze po nich nie czuje sie zmeczona wiec tez tak nie pije po E.C to padałam wiec pół butli szlo na raz a pije też pokrzywe i ona też troche odwadnia wiec może sie zatrzymała ta woda. Później pojde kupić. A ile razy dziennie ja piłas? Bo ja tak ze 2-3 razy a nie wiem ile sie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka no jestem przed okresem ale wczesniej tak nie miałam :-(. No wiecej jak 1500 kcal nie jem nawet ja-k sob-ie na -coś -pozwole to to zamiast jakiegos posiłku zeby mi sie zgadzało z kaloriami czyli jak zjem loda to np zamiast drugiego śniadania. Dobar dzis lece po herbate i dieta lekkostrawna. Co do insanity to jest masakra poprostu harcor haha ja spróbowałam tych cwiczen na brzuch co polecała eliza i powiem ci ze te 15 minut to była masakra ale dałam radę, nie wiem czy dała bym rade zrobic czegos takiego z ninsanity co trwa ze 30 minut a wogóle to eliza może napiszesz coś o tym więcej? Jak to sie ćwiczy i wogóle ile tego jest bo tak z netu to ciężko sie zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówisz że to taki wycisk to może spróbuję po BR za 3 miesiące ;) No właśnie Eliza napisz nam w wolnej chwili na czym to polega :) Aga pewnie to woda i dlatego takie uczucie, lekka dietka jeden dzień i dużo płynów powinno pomóc, ja przed okresem często jestem jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8julia8 ale co ci siostra powiedziała? że owinęła sięfolią i nic więcej nie robiła, tak? żadnych diet , ćwiczeń , nic czy była na diecie i dodatkowo ćwiczyła? myślisz, że ludzie katowali by siędietami ,gdyby wystarczyło owinąć sięfolią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu czytaj uważnie napisała wczesniej ze owija sie podczas cwiczen i tiete też trzyma o co ci chodzi czepasz sie dziewczyny. To jest wątek o ćwiczeniach z Jilian Michaels wiec jak cwiczysz to zapraszamy do syskusji na ten temat a jezeli nie cwiczysz to spróbuj fajna sprawa. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workout 1 zaliczony :) coś mi się zakwasy w dziwnym miejscu zrobiły bo czułam przy ćwiczeniach na nogi a jak chodzę to nic nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja tez tak normalnie nie czuje tylko jak cwicze tylko ja oprócz tyłu nóg to jeszcze rece. Także chyba to tormalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
no przeciez pisalam. ewa owijala sie folia i biegala 40 minut do godziny co drugi dzien. na to rajstopy i dresy 0_o powiedziala ze super dzialalo na nogi, po 2 mies miala efekt jakiego wczesniej nie osiagnela... ciekawi mnie to i mnie sie nie chc wierzyc, ale razem z nia schudla asia, a asia byla naprawde ho ho ho. mowie co widzialam i sama probuje, nikogo nie zachecam na sile! kurcze chyba mam wyrostek, temperature i taki silny bol brzucha po prawej stronie, nie moge juz wytrzymac :((( co do yerby pije na potege, mysle ze kolo 8 dziennie bo ja ja baaaardzo lubie, dowiedzialam sie pozniej o jej dzialaniu co jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia pisałaś że miałaś ostatnio problem z nerkami ten ból to może być kolka nerkowa, dostałam kiedyś to nie mogłam się ruszyć z łóżka a też podejrzewałam wyrostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski! Caly dzien w pracy. pieknie cwiczycie! A wiec insanity to zestaw cwiczen na 2 miesiace, kazdego dnia robisz cos innego. P90X- to zestaw cwiczen na 90 dni, które buduja miesnie, cwiczy sie z hantlami, drazkiem oba zestawy sa mega skuteczne. ja jestem za oba. ale insanity meczy naprawde!!!! co do wyprozniania!! odkad jestem na diecie, nie mam w ogole z tym problemu. jedz owoce, warzywa, pij mleko, kawka.ja pije bardzo duzo zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i melduje ze workouty zrobione: Extreme workout total body z youtuba, 25 min z hantlami. 6 min 6 pack- calkiem fajne 3 cwiczonka, 4 rundy. jutro rano ide na silownie z moim lubym wiec nie chce sie za bardzo na noc przemeczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się czepiam ? same poruszyłyście ten wątek , więc piszę, że owijanie się folią neoprenami i tym podobne jest BEZ SENSU w najlepszym razie bo w najgorszym można sobie zrobić krzywdę w stanach było kilka przypadków śmiertelnych kiedy facet chciał się wypocić i założył sobie specjalny strój termiczy i poszedł na trening , serce nie wytrzymało i zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z zaparciami męcze się od trzech lat odkąd rzuciłam palenie i niestety nic nie działa ani dieta ani jogurty które mnie dodatkowo zapieraja ze wzgledu na alergie czasem wypije senes i pomoże ale tego nie wolno za czesto ;-( Yerby niestety nie było w sklepie musze bujnac sie do reala wiec dzis spacer z wózkiem 6 km :-) a zaraz biorę sie za cardio BR . Co do p90x nie jestem jescze gotowa mamd rążek w domu ale sie nie podciągne hihi (za słabe ręce może po BR sie wzmocnią) INSANITY chetnie bym spróbowała ale tego tyle jest że nie wiem w jakiej kolejności to robic?Chyba po Br się skusze a ile czasu trwa jeden trening insanity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
ja też do ćwiczeń obwijam nogi folia, a jak nie mam to po prostu leginsy i bluzke z długim rękawem,żeby jak najbardziej się wypocić. właśnie zrobiłam trening z jillian, strasznie się upociłam,bo na czczo wziełam figure extraslim. mam nadzieję,że mnie to przybliży to idealnej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO NICZEGO ja nie moge cwiczyc na razie :( bylam na pogotowiu, 3 godziny badan i nic, a bole i temperatura caly czas... nie moge cwiczyc, bol mi przeszkadza ech :( powodzenia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może po BR zrobimy Insanity :) trzeba najpierw trochę centymetrów zgubić żeby mięśnie wyszły spod tłuszczu. A co myślicie o pilatesie? próbowałyście kiedyś? słyszałam o tym że jest podobne do jogi ale głównie chodzi o rozciąganie i wysmuklanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po body revolution bedziecie tak zwinne ze insanity to bedzie pikus:) ja dzisiaj silownia zaliczona. najpierw cwiczenia z moim lubym, robil to samo co ja. napisalam na kartce cwiczenia. 4 serie , 4 rozne cwiczenia. oj bolalo go i ciagle powtarzal ze jestem crazy ! a pozniej basen, sauna, jacuzzi , super. teraz jem sniadanko. a na obiad surowna ze szpinakiem i lososiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie wiedzialam ze kafeteria uznaje linki tutaj do youtuba, a wiec kochane ja i moje dwie kumpele jutro robimy te cwiczenia jak w linku na brzuchy po 20 powtorzen kazde do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula ja sie kilka lat temu zmagałam z takim bólami bardzo długo lekarze podejrzewali wyrostek i wiele różnych rzeczy dopiero po kolonoskopii okazało sie ze to wrzodziejace zapalenie jelita grubego tylko ze u mnie bóle nasilały sie przy jedzeniu masakra nie życze nikomu, ale z własnego doświadczenia wiem ze zeby dostac jakies skierowanie trzeba je porzadnie wychodzic dlatego w poniedziałek idź do swojego lekarza i niech ci daje sierowania na wszystkie badania, usg tomograf, łącznie ze skierowaniem do chirurga z takimi rzeczami nie ma zartów. To może być wszystko, nerki, wyrostek, jelita. bol może promieniowac nawet od watroby czy kregosłupa. Canka to po BR jedziemy z Insanity Eliza te ćwiczenia wszytkie znam robiłam je już ale nigdy razem zawsze gdzieś się któreś pojawiało w treningach. Jutro mam regeneracje wiec może dzisiaj ich spróbuje jak mały pozwoli bo teraz mam problem z czasem na ćwiczenia bo miał robiona stulejkę i usuwaną mastkę i cierpi i cały czas jest mama i mama.Eliza śniadanko o 13 godz? To ty nic nie jesz przed ćwiczeniami?. Kafeteria czasem uznaje linki czasem nie takie ma humory :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja też znam prawie wszystkie ćwiczenia z linku ale głównie z treningów ogólnych na całe ciało, na pewno mojemu wielkiemu brzuchowi nie zaszkodzi taki zestaw więc będę próbować to ćwiczyć, jak to przerobisz napisz ile czasu zajęło i ile powtórzeń a i czy w ogóle jest to do zrobienia na raz czy z przerwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez je znam. Ale nigdy nie robilam ich w takiej ilosci:) i w ogole ten facet sie ladnie prezentuje:) wiec jedziemy z nim :) jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workout 2 zrobiony :) Aga ty jutro masz wolne a ja dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardio 1 odhaczone do tego spacer oczywiście dzisiaj aż 1,5h biegania za synem na rowerku ;) miła odmiana do tej pory chodził lub jechał we wózku. No to mogę zacząć regeneracje :) 1 tydzień BR za nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja workout 9 Jillian z BR zaliczony plus polowa tych ABS kolesia którego link wyslalam wczoraj wiecej mi sie nie chce. enough :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×