Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Czanka ja przeczytałam tę książkę:) korzystam z wskazówek jak się nie objadać;) Dzisiaj ćwicze, nie wytrzymam bez treningu kolejnego dnia ale zrobię coś lajtowego. Temperaturę mam 37,1, czy to możliwe że przed okresem tak mam? Kaszlu, kataru itp nie mam tylko 37,1-37,2 st.C śmieszna temperatura jakby chciała a nie mogła:D:DCo dziś robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a jak się czujesz? jesteś osłabiona, coś Cię boli? Ja nic dzisiaj nie robię mam wolne, jutro lecę dalej z Focusem Alpha. Muszę wieczorem zajrzeć do tej książki bo coś mnie do chipsów ciągnie na razie nie tknęłam i nawet nie mam w domu ale długo tak nie pociągnę, może jak poczytam trochę tych rad i mądrości to mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka czuję się całkiem zwyczajnie, siły na Shauna nie mam na pewno ale jakiś lekki trening z Ewką spokojnie zrobię. Jak cie ciągnie do przekąsek to na końcu książki są wskazówki(w razie jakby nie chciało się całości czytać:P ale to krótkie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy.sie kurujcie cwiczcie a ja.dzisiaj ide do restauracji;)ale zeby nie bylo, same warzywa; ) z kurczakiem ewentualnie. ale jak narazie malo zjadlam glodna jestem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Eliza foty poszły Ale jestem zła jak cholera miałam iśc do rossmana bo skończył mi się puder i tusz i mam mega odrosty musze kupić farbę a tu znajomi zapowiedzieli że wpadną dac zaproszenia na slub no i czekam czekam ani iść na zakupy ani ćwiczyć cholera ci to zawsze maja wyczucie :-( już nawet myslę czy nie kupić pudru w biedronce z tego wszystkiego żeby mieć czym ryjek jutro posmarować hehe ale sie boje co to za cudo tam mają :-0. do tego jestem wściekła bo chodziło za mną słodkie dzisiaj strasznie aż mi się w głowie kręciło (nie wiem co ja mam z tym cukrem ale badałam i było w porządku) kupiłam góralka pomyslałam a taki mały batonik ma ze 150kcal no trudno bilans kaloryczny zbyt nie ucierpi ale muszę zjadłam go w głowie przestało się kręcić ale później przeczytałam że to jednak 250kcal!!!!! kużwa mogłam wziąc jakieś ciastko :-( no trudno cukru musiałam dostarczyć :-D ale nie świadomie aż tyle kalorii przyjełam :-( Dziewczyny jaka ze mnie gwiazda haha chyba zaranna jakos hybryda mnie bardziej motywuje niż samo insanity :-) zobaczymy jak długo hihi ... Lajtowo jak ci idą ćwiczenia rzadko coś do nas zaglądasz? Robisz tego sheda? ... Dorota ja c**proponuje porzucić ćwiczenia Ewki widzę po twoich wymiarach że jesteś gruszką talia fajna tylko pewnie brzuszek odstaje? Pewnie jesteś typowym chudym grubasem tzn ciało stłuszczone ale na wadze mało. A więc moja rada musisz zacząć budowac mieśnie aby ujędrnić to ciało im więcej mieśni tym szybciej spalisz tłuszcz. Z Ewką to ty mięsni na pewno nie zbudujesz co najwyżej flaka. Więc tak ćwicz cardio i przeplataj z siłowymi spróbuj Jilian Michaels lub insanity, asylum jeżeli chcesz możemy c***olecić fajne ćwiczenia siłowe. Samym skalpelem to ty daleko nie zajedziesz. uwierz mi ja tez zaczynałam od Ewki i teraz zdarzy mi się z nią ćwiczyć ale żeby mieć efekty musisz zacząć ćwiczyć porządnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu 1. owsianka (jakas badziewna z biedronki bo moja się skończyła) 2. pół kromki żytniego z florą light i ogórkiem+ kubek wegety hehe 3. jabłko 4 dwie kromki żytniego z szynką i ogórkiem 5. batonik góralki śmietankowy mam nadzieję że go dziś spalę maxem :-) ... Veruna gdzie jesteś??? halo halo odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze gada, na Ewce mięśni się nie zbuduje chyba że będziesz robić te treningi z hantlami/obciąznikami. robie dzis lekkie cardio z neta 30min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki i piętka żytniego jasnego z masłem, salami i papryką 2. ziemniaki, 2 pulpety z kapustą i ryżem, sos pomidorowy z koncentratu, surówki 3. jogurt naturalny z crunchy owocowym 4. brokuły, pomidor z cebulką, 3 sadzone jajka przepiórcze Teraz walczę z pokusami hehe Aga co się przejmujesz tym góralkiem, musiałaś to zjadłaś ;) ale strasznie dużo miał kalorii a to taki niepozorny wafelek a tu tyle co snikers ;) teraz przy hybrydzie potrzebujesz dużo energii. Co to za kubek wegety? jakaś proszkowa zupka wpadła? hehe gdzie obiad? Eliza miłego wieczoru :) Wikia nawet nie wiesz jak mnie nosi, dzisiaj stałam w sklepie przy regale z chipsami ale ostatecznie kupiłam wafle pszenno ryżowe, jak mnie bardzo przyciśnie to chrupnę ;) ale do książki i tak muszę zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, żyję, ćwiczyłam w poniedziałek siłowe i pilates, wczoraj jilian shred a dziś dopiero skończyłam pilates 45 minut. Z***biscie się czuję, mama dziś była u mnie bo robilyśmy paznokcie i stwierdziła, że dobrze mi te ćwiczenia robią bo uda mam optycznie mniejsze. Ja jakoś tego nie widzę, ale zamierzam kupić wagę. Postanowiłam się zmierzyc i zważyć dopiero w marcu, zobaczymy czy coś ruszy. Nie nastawiam się na spadki wagi, ale co wieczór macam boczki i są jakby mniejsze, więc liczę na 2 cm mniej :) ważne że w ogóle ruszyłam z kanapy :) wierzę w to, że jak zrobi się ciepło nie będę się wstydzić i założę spodenki. Aktualnie nie mam żadnych w szafie :) walczę też z cellulitem, będzie dobrze, byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, w sumie to różnie z ta częstotliwością ćwiczeń. Teraz trzeci dzień pod rząd, ale miałam 2 dni przerwy. Moje treningi są lajtowe, podziwiam was dziewczyny że dajecie tak czadu z cardio, ja bym się skończyła, macie super kondycję. Dziś jeszcze 20 min hula hop oprócz tego pilatesu, zapomniałam napisać, pewnie jutro będzie przerwa, w piatek i sobotę pocwicze i niedziela przerwa. Zobaczę :) dziś zauważyłam w trakcie ćwiczeń to co Aga, zakwasy , a przy chodzeniu nie miałam :) jestem od was starsza, może dlatego nie mogę takich kardio robić, sama nie wiem :) jak będzie różnica, to wyślę wam zdj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po treningu i masazu było cudnie:) tego mi brakowało.Czanka oprzyj sie pokusom, potem będziesz sie cieszyć a każda słodkość/"słoność":P oddala od celu.Lajtowo Ty za to długo ćwiczysz za kazdym razem piszesz że ćwiczyłaś "to, to i to i tamto":D Efekty będą a ćwiczenia są wstanie odmłodzić organizm nawet o 10 lat! więc z każdym treningiem cofasz zegar:) zanim sie obejrzysz a będziesz śmigać z nami, przeciez w każdym wieku ludzie są wstanie wiele osiągnąć. W necie mnóstwo dowodów jest na to i na "ulicy" równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobne do ewki . to byłam ja aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo co ty opowiadasz jestesmy mniej więcej w jednym wieku ja za miesiąc kończę 30 :-). A dopóki nie spróbowałam insanity myslałam tak jak ty, że nie mam kondycji, że to nie dla mnie, że ja tylko lekkie ćwiczenia haha Lubisz dłuższe treningi zerknij sobie na Banish fat metabolism Jilian Michaels oceń może już kondycja c***ozwoli zrobić bardzo fajny trening cardio :-) Czanka a ja zapomniałam dopisac tam przed tym wafelkiem były warzywa na patelnie i jajo uwielbiam to moge jeść codziennie :-D. Nie przejmuję się, że zjadłam wafelka bo miałam taka potrzebę to nie była zwykła zachcianka i organizm się domagał tylko pluje sobię w brodę, że wcześniej nie sprawdziłam kalorii to wybrała bym coś mniej kalorycznego albo jak już to snicersa :-)wyszło by na to samo a pyszniejszy hihi. jeszcze jestem przed treningiem, byłam na tych zakupach bo się wkurzyłam i zadzwoniłam do znajomych, że nie będę więcej czekać ale i tak przyjda jutro :-0. I teraz mam dylemat farbowac włosy czy ćwiczyć hehe chyba wolę poćwiczyć a włosy może zrobię rano :-)Byłam w MPIKu ale tej ksiązki nie znalazłam (dalej nie wydrukowałam) za to młody naciagął nas na masę ksiązeczek akurat mają fajne promocje 1+1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczęłam max interval circuit ale ciało się buntuje nogi waża ze 100kg a mam takie zakwasy po wczorajszych pompkach że szkoda gadać :-D do tego mały mi się pląta bo kimnął się popołudniu nie mogła bym dać z siebie 100%. Nie nie mam lenia uwielbiam ten trening to najlepszy z maxów poprostu przesunę wszystko o 1 dzień w końcu miałam sporą przerwę w intensywności treningów może to stąd. Nie będę miała w sobotę wolnego chyba że czas mi jutro pozwoli to zrobię dwa treningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja kupiłam zestaw baniek, bo jest ich 4 w aptece za ponad 20 zł. Mam je od czerwca, masuje się tymi środkowymi, najpierw mniejszą, a po rozgrzaniu skóry większą, najmniejszej nie używam bo mi szkoda czasu, ns początku używałam na ramiona, największa też jakaś nieporęczna :) Eliza dziś ujrzałam twoje zdjęcia, wyglądasz bombowo :) mam motywację, warto nawet i rok pozapieprzac, żeby tak wyglądać :) no jestem starsza prawie 40 na karku :) chociaż mentalnie jestem bardzo młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w aptece kupilam. Aga nie spinaj sie że dzis nie wyszło nadrobisz. tez lubie tego maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde jak mi szkoda tego dzisiejszego treningu ale niestety nie da sie cwiczyc z 15 kilo przy nodze no moze wikia by dala rade :-) ona cwiczy z obciaznikami na kostkach he he . Lajtowo dzieki jutro wybiore sie do apteki. Ja tam nie czuje takiej rozni2y wieku miedzy nami :-). Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, fajny ten trening na nogi z ostatniego linku, też go zrobię. Tam jest też link do strony tej trenerki, nazywa się kasia żytko i na tej stronie zrobiłam test sylwetki, napisali że typ ponętna papryka, a myślałam że raczej klepsydra :) ale co mnie ucieszyło- są tam zaproponowane do typu sylwetki ćwiczenia i okazało się że je wszystkie robię i porady jak ćwiczyć i na co położyć nacisk. Jeśli taki mam typ sylwetki to dobralam intuicyjnie optymalny zestaw ćwiczeń, bo robię to, co oni polecają. Można tam kupić indywidualny trening diety i różne inne bajery, no ale ja tego nie zrobię bo i tak już wymyśliłam dla siebie plan, po prostu ćwiczyć to, co muszę poprawić, żadna filozofia. A z tym filmikiem chętnie pocwicze, to coś dla mnie- dość lajtowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Lajtowo musze i ja zerknąc jaki jestem typ :-) Dziś pospałam nie prowadze małego do babci tylko bierze go kumpela bo ma wolne a nasze dzieci się uwielbiają mieszka koło mnie więc nie musieliśmy wczesniej wstawać :-D Ta godzina była mi potrzebna choć mogłam spozytkować ja na trening ale sen równie ważny :-) ... Veruna gdzie jesteś?? Dobra objadasz się i nie ćwiczysz do tego grasz w simsy więc nie masz czasu :-) Już wiemy wyłaź :-P i to szybko bo zaczynam się martwić czy coś się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wyszło jabłko co jest dziwne bo całe zycie myslałam że jestem gruszką :) zawsze miałam kragłe poslady i szeroki biodra a teraz jak zaczęłam się odchudzać to biodra masz węzsze od barków hehe zawsze miałam więcej jak 100 cm nawet jak byłam szczupła ze względu na poślady :-D może dlatego tak myslałam. Tylko nie pasuje mi tam jedna opcja piszą gdzie najszybciej zbiera ci się tłuszcz? nie ma opcji brzuch nogi tylko brzuch ramiana, tyłek nogi a mi własnie zbiera się na brzuchu i udach najszybciej i najwięcej hmmm może jestem kosmitką haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadłam dodatkowo kanapki z serem żółtym, kolacja była za mała i mnie głód dopadł. Też zrobiłam ten test i wyszło powabna papryka hehe nie wiedziałam że tyle typów jest. Aga jaka tam z Ciebie gruszka z takimi nogami! Gruszka ma mała górę wcięcie w talii i większy dół, ja Eliza i Veruna to na bank gruszki ;) A co do tłuszczu to też to zauważyłam w tym teście, mi się odkłada w biodrach udach i boczki mi się straszne robią jak mam więcej kg a tam nie ma takiej opcji. Trening nadrobisz znając Ciebie także luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzisiaj ćwiczycie? Ja mam trening na nogi z Focusa w planach, już czuję to palenie w udach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wygladasz cudnie, piekna kobieta jestes. ubranka fajne, zwlaszcza ten bialy swterek. . ale sie objadlam wczoraj lazania, i dzisiaj waga 58.4 Dziwne co nie? myslalam ze bede 60 od razu. Ale wolno nam ( przynajmniej mnie ida te spadki) hihi . Dzisiaj ebde cwiczyc o 14 ale jeszcze nie wiem co. narazie sprzatam i pakuje sie na wyjazd. Kupilam sobie dzinsowe szorty wczoraj w rozmiarze ....34 :) irlandia mnie smieszy bo rozmiarówki sa niezle zanizone, gzie ja bym weszla w rozmiar 34!? :)jeszcze na moim wielkim tylku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tez jestem powabna papryka. mówiłam wam kiedys ze na bank nie jestem jabłkiem tylko typem lekko zblizonym. Eliza oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam - Mina Jillian mówi za siebie... i to bezgłośne "oh my god":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja jestem w szoku, laska naprawde musiala sie glodzic tylko po to, zeby dostac kase. producenci milcza, cisza jak makiem zasial na stronie, jestem bardzo ciekawa jak sie ta akcja skonczy!:) . wikia co dzisiaj cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję skalpel wyzwanie - chcę coś siłowego ale bez hantli jeszcze nie chcę sie forsować po tej dziwnej "gorączce".Chociaż dzis juz w normie:) Eliza tez się zastanawiam co zrobią z tym programem/wygrana. Albo zakończą już ten program całkowicie, albo -co mysle najlepsze będzie-zmienią zasady na w stylu"schudnąć jak najwięcej do granicy takiej a takiej" zeby następna taka durna nie zagłodziła się na śmierć! A tej lasce dobrze byłoby zabrać kasę i tytuł wygranej bo taka figura to samo zło.... ale z drugiej strony patrząc to gdyby autorzy programu od razu ustanowili rozsądne zasady (granicę do której można chudnąć) to ona pewnie nie głodziłaby się aż tak bo byłoby to wbrew zasadom.W sobotę przychodzą do nas goście w dzień i bedzie pizza a wieczorem % więc od 3 dni jem perfekcyjnie, nieco mniej:DEliza i co ćwiczyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×