Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Hej dziewczyny skończył mi się pakiet w tel odnowi sie w piatek więc do tego czasu nie moge was czytac ani pisać do póki nie wróce :-( Także odezwe się dopiero wieczorem miłego dnia :-) Wikia tak do tej mikstury (kway imbiru itd) daj kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahah:D ścigacie się?:P żart. Dziś robię Focusa w dzień, chce mieć z głowy na wieczór. Wczoraj zaczęłam hybrydę T25&Insanity wyszło spontanicznie dlatego się nie chwaliłam wcześniej:) Z tego co znalazłam to ktoś chyba ją sobie sam wymyslił, tzn nie jest "od nich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja sie nie scigam:) jestem po Max Int Sports Training. a teraz do pracy. Wikia wyslij schemat, cos tam mam z t25 i insanity, zobacze czy to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzien dobry ooo Czanka fajne warunki:) do 15, mialabys troche zycia dla siebie:p i weekendy wolne blisko, praca marzenie daj z siebie 1000% trzymam kciuki aby Ci sie udalo:) Eliza fajnie czasem sie tak porządnie zajechac:p tez zrobilabym taki trening z przyjemnoscia:) Ty chcesz dzisiaj zrobic 2 h treningu??? Skad masz na to czas???:p dzisiaj robie sports trainning TARAM TARAM JEST 6:D:D:D:D:D Ttroche oszukane bo bylo rowne 70 poskalam z pol minuty moze minute i bylo 69,8 hehhe ale widzialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA wcale nie oszukane! oszukane byłoby jakbyś sie podpierała rekoma na krześle:D Wiedziałam że Ci sie uda do 26ego! Brawo!!!:):)ELIZA wysłałam na dwa maile którego uzywasz? "elizaczek" czy "cetera"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dziękuje:) radosc niesamowita:) pisalam ze bede szczesliwa jak dojde do 67 ale zostalo tylko 3 kg czyli porzadny miesiac, jednak nie bede szczesliwa:p chce wiecej i wiecej:D ale fakt w porownaniu do 82 to jest sie z czego cieszyc, chyba bylam chora psychicznie ze sie tak zapuscilam, przed chwila znowu uslyszalam ze "ale Pani schudła" hahah chyba nastepnym razem bede to naggrywac i w slabszych chilach sobie to puszcze:p Kochane wybaczycie jak w weekend Wam foty wysle?? Mialam zrobic w ten ale jeszcze chcialam jakis cm zgubic heheh:p a w robocze dni ciezko mi foty porobic chyba ze uda mi sie w srode z ranca wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Elizka:) tak jak obiecalam 6 jest i sie zaczernilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia dostalam maila dzieki sprawdze w domu nie. weruna zrobilam max I na dzisiaj koniec mam szkole do 10pm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Eliza ja tez się nie ścigam :-) . Ale mi było cięzko w pracy bez was hihi. Ja tez mam rozpiske tej hybrydy kiedys zaczęłam ale nie skończyłam :-P Eliza chyba nawet miałyśmy robic razem hihi. Veruna jesteś na niebiesko udało się super gratuluję ci serdecznie. jasne że zdjęcia mogą poczekać do weekendu u mnie też czekają bo po pierwsze mam @ po drugie też z rana w tygodniu nie mam jak :-) Czanka daj znac jak poszło bo nie usiedze Postanowiłam pójśc jeszcze do jednego psychologa z mały w sobotę mamy wizytę chcę znać dwie opinie bo nie zgadzam się co do wszystkiego co powiedziała tamta w ośrodku mamy termin na 7 października więc do diagnozy daleko a na jednej opinii nie będę bazować!! Dzis znajoma kupiła mi chlebek bezglutenoway ale jaki :-) same ziarna słonecznik dynia siemie itd i to wszystko połączone jest białkiem jajka więc zero zbóż glutenu itd tylko nie wiem czy będzie smaczny chcę spróbowac diety bezglutenowej może pomorze na moje zaparcia tylko że jutro jem pierogi ruskie domowej roboty wiem wiem nie wolno ale nie jadłam już chyba rok zjem tylko kilka sztuk bo kocham pierogi i nie odpuszcze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień próbny spoko jakoś bardzo wykazać to się nie mogłam, wiecie jak to jest w nowym miejscu pierwszy dzień nic nie wiadomo i co chwile trzeba się pytać co robić co gdzie jest :P troszkę obsługiwałam klientów, podawałam żarcie, pomagałam na kuchni, umyłam kilka garów i dzień zleciał, szef niewiele pokazał na kompie co robić więc w sumie nic się nie nauczyłam hehe więcej pracy przy obsłudze niż biurowej ale i tak mi się podoba. Ma dzwonić do końca tygodnia jak coś, jest kilka osób na to miejsce więc nie nastawiam się na tą pracę, jak się uda to spoko jak nie to będzie inna :) Nogi mi w d**e wchodzą, kręgosłup też czuję całe 8 godzin na nogach a ja nie przyzwyczajona hehe nie wiem czy dzisiaj poćwiczę, może jak odpocznę to się zbiorę później bo nie chcę odpuszczać znowu, już jestem jeden dzień do tyłu i muszę wczorajsze treningi nadrobić. Dam radę, najwyżej jutro będę obolała hehe Wikia super że hybrydę zaczęłaś będą piękne efekty :) Veruna najgorzej w tej robocie wstać na 7 dzisiaj nastawiłam budzik na 5:45 i spoko, jakby mi doszło odwożenie syna do przedszkola to wcześniej, ale jak się wraca o 15 to spokojnie można pożyć i wcześniej się położyć hehe Gratuluję 6!!!! Daj z siebie wszystko żeby już te 70 się nie pokazywało :) Stopkę zrób jak się zmierzysz, fajnie że się zaczerniłaś w końcu, to znaczy że zostajesz z nami na zawsze i dożywotnio ćwiczysz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak Ty dasz radę na tej diecie, co będziesz jadła? Na mnie moje dieta nawet działa dobrze, czasem zjem smażone i jest ok zrezygnowałam z chleba żytniego jem tylko pszenny lub graham i nie czuję już takiej ciężkości w brzuchu, ale są dni że mi flaki przewraca i chodzę wzdęta, może to nabiał cały czas obserwuję. Na pewno mniej błonnika w diecie na mnie działa i zero czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna piękna stopka :) nie pokazała mi się myślałam że nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ale ty byłaś aż 8 godzin! ja myslałam że na godzinkę dwie no ale tak przynajmniej mają na kilka dni darmowych pracowników. Dostaniesz te prace bo jesteś dobra :-) Ja na tej diecie własnie spróbuje jeśc ten chleb z ziaren tylko kurcze nie wiem co z owsianką :-( ale musze chociaż przez tydzień spróbować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ale Cie trzymali, masakra tez myslalam ze max 3 godzinki i po sprawie a cwaniaki na 8 godzin. Zrob sobie wolne nalezy Ci sie:) jak masz cwiczyc i ledwo reke podnosic to juz lepiej odpoczac.jutro tez jest dzien. Alez oczywiscie ze nie zamierzam Was opuszczac:> Wy przeciez tez uczesniczycie w tych moich spadkach i bede pamietac do konca zycia ten moment heheh Aga masz ochote na pierogi jedz, sama bym zjadla tez uwielbiam pierogi ale sklepowe sa blee a ja nie robie bo maz nie lubi wiec dla samej siebie sie nie chce robic, a dieta ma byc przyjemna wazne aby sie dietowac z glowa:)jak bedziesz jesc pierogi zjedz 1 za mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna zjem 5 szt za każdą po jednym hehe. Lecę szykowac się na siłownie ale mi się dziś nie chce spać bym się położyła pewnie jakbym miała ćwiczyć dziś w domu to bym odpuściła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja wczoraj mialam lenia prawie haczyłam twarza o mate:p bylo mi tak ciezko ale co zrobic cwiczyc trzeba dzisiaj mam sporta lubie ten trening oby bylo lepiej:) a pojscie na silke to tez niezly wyczyn heheh ja zaraz mam spacerek do domu buuu nie chce wylazic na to zimno tu mi tak cieplutko:( przyjemnosci dziewuszki do juterka:* ps. Tez dziwnie mi sie to widzi nie ma mojego pomaranczowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam menu puki pamietam;) ś galaretka z wisnia i 5 plastrami banana plus pietka z szynką w pracy 3 kanapki takie mniejsze i jablko kolacja ryba z oregano i bazylia z surowka z marchewka i jablkiem bajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam 1) 51 min workout plan #5 z rozpiski 2) 30 min hula hop 3) 15 min masaż bańką Ten day 5 a szczególnie jego 1 cześć bardzo mnie wykończył, nie miałam już siły pomasowac pupy. Ale jadę po kolei. Teraz nie wyglądam zbyt dobrze, bo druga połowa cyklu jest straszna, jestem jak zwykle większa w pasie. Masakra. Zdjęcia zrobię i wyślę po okresie, też wtedy się zmierzę. Jutro wyruszam na poszukiwanie wagi, nie mam pojęcia gdzie w mojej mieścinie mogę ja dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam trudno najwyżej jutro się nie ruszę :P Trening nr 16 z planu zaliczony, 48min w tym cardio i trochę z hantlami, normalnie jestem mokra po tych treningach jak po Insanity a nie są aż tak ciężkie raczej łatwe, włączam ulubioną muzykę i nie ma nudy puki co jestem zadowolona :) AGA jak piszesz o tych terminach to masakra, jedź puki co do innego psychologa i spróbuj się dowiedzieć więcej. Masz racje mają darmowych pracowników na kilka dni też tak pomyślałam ale z drugiej strony jak mają się zorientować kto się tam odnajdzie biorąc od razu na umowę taki szef jest że woli popracować i zobaczyć z kim mu pójdzie dobrze, a praca dzisiaj była nie do końca darmowa bo jeść i pić dali hehe fajnie było wyjść do ludzi oderwać się od domu hehe sporo tam facetów jada :)) hehe VERUNA już się nie wyróżniasz od kiedy porzuciłaś pomarańczowy nick :P jesteś zwykłym szarakiem jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo wagę powinnaś kupić w większych marketach typu tesco na pewno, kiedyś widziałam w sklepie z artykułami do kuchni i do domu. Tak piszecie o tych fotach a ja raczej stoję w miejscu od miesiąca i nie ma sensu sobie pstrykać, może jak dłużej poćwiczę z nowym planem coś ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś zrobiłam 17min z Brazil butt lift "Bum bum" (więcej mi się nie chciało) i Focusa T25 "Cardio" Alfa (27min) no i masaz bańką. Właśnie jem serek wiejski lajt z rzodkiewką i cebulką (bez pieczywa). Dziewczyny dziś wypiję drinka jednego, potrzebuję się odrobinę odprężyć:) To ktoś robi jutro foty czy tylko ja??? U mnie tez pewnie nie bedzie duzych zmian, ale miałam zrobić pomiary więc zrobię. Brak efektów tez mnie zmobilizuje: "Widzisz leniu! stoisz w miejscu a czas ucieka-lato biegnie do ciebie!....i do twojego sflaczałego ciała hahaha:D" mniej więcej tak to na mnie podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ostatnio dużo ćwiczysz myślę że efekty będzie widać na pewno . Czanka ty i tak świetnie wyglądasz a jak cie znam ty nawet jak jesz więcej to chudniesz :-P teraz z ta nową dietą na pewno poszedł jakiś centymetr :-) Lajtowo wagę kupisz w każdym markecie ostatnio były nawet w biedronce. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po siłce moje nogi dostały dziś po d***e :-D siedzę i je czuje ojojoj nie chce mi się masować jutro rano się pomasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie co bo tam na bieżniach biega kilka osób a większość chodzi w szybkim tempie pod górkę i tak się zastanawiam czy efekty są te same? Miałam zapytać trenera alepocił się na "schodach" i nie chciałam mu przeszkadzać ale c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy myślicie? Jest taka jedna laska która przychodzi umalowana w rozpuszczonych włosach i chodzi po bieżni pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×