Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćeliza
Lajtowo super powodzenia Ja dzisiaj zmobilizowalam sie i zrobilam Shock Plyo Less Millss- super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej laski dziś było 40 minut na bierzni miałam ćwiczyć siłowo ale czas miałam ograniczony . Myślę nad zapisaniem się na trening obwodowy co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga nie kombinuj tylko cwicz. masz ciezarki w domu, masz filmy, dalej dziewczyno! Dni uciekaja, lenistwo sie juz skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
U mnie dzis fit test az jestem ciekawa jak wypadne nigdy nie zapisywalam wynikow:p nareszcie udalo mi sie kupic moje platki orkiszowe:D oooo super Aga ruszylas z silka:) 3mam kciuki do swiat musimy zrzucic to co nagromadzilysmy Eliza ma racje koniec leniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eliza nie kombinuję mam możliwośc chodzenia za darmopod okiem instruktora to czemu nie skorzystać? Myśle tylko czy robić samą siłkę czy może zapisać się na takie zajęcia? Co myślisz o takim treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Veruna uderzasz w insanity ponownie? Agus nigdy nie jest zle sprobowac zwlaszcza ze mozesz miec za darmo! super sprawa, ja bym na pewno poszla. ja narazie trenuje w domu. nie mam czasu na silke, czasem poznym wieczorem cwicze i wydalam za duzo kasy na kurs trenera wiec teraz na silke mnie nie stac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja zrobilam, fajne ale za duzo tych brzuszkow troche A wy jak? Dzisiaj ide w asylum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis plyo:) tak Elizka ruszam jeszcze raz z Insanity chyba tylko to zabije moj tluszcz:/ a brak efektow strasznie mnie demotywuje:/ wiec chce wrocic do siebie do tej mojej 6 wtedy dam luz z insanity a na razie nie popuszcze, mysle ze do swiat powinnam sie wyrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialas juz chyba 69 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam..... ale jestem w****iona:/:/:/:/:/:/:/ cos mnie bierze jest mi niedobrze lep peka garlo boli i smarki leca:/ dzis juz nie pocwicze oby jutro było lepiej, z***biscie dopiero co rozpoczelam program.... okres mi sie spoznia ale w ciagu 2 tyg chyba dostane;) nie chcialabym przerwy robic w tych dniach a juz mialam przyjemnosc cwiczyc insanity w niedyspozycji i nie bylo to fajne:p co polecacie na te dni? Co cwiczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veruna moze w ciazy jestes???? Ja dzisiaj uwt z ciezarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhaha Kochana ale mnie rozbawilas:p nieee to niemozliwe:p ja tak mam niestety:/ okres zawsze robi mi niespodzianke bo mam nieregularny:p a nawet jesli...cuda sie zdarzaja...heheh to nie tym razem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dostałam od koleżanki 3kg hantle, więc ruszyłam dziś z ćwiczeniami. Niby różnica tylko kilogram, ale poczułam :) może wystarcza na chalean, zacznę od soboty bo jutro do piątku mam gościa :) przyszła mi dziś gitarka jest fantastyczna, trzyma strój, ma niską akcję strun i wygodny bardzo wąski gryf. Od dzisiaj oprócz ćwiczeń fitness muszę znaleźć czas i na nią. Jeszcze mam zajęcia dwa dni w tygodniu do 19, a na wekendy chłopaka. Jak ja to ogarne. Dobrze że dziecko mam odchowane, to jakiś czas mam dla siebie. Ale do 23 codziennie mi schodzi. Dziewczyny niedługo zmiana czasu, będzie lepiej się ćwiczylo. Zacznę chyba chalean, bo podskoków nie za bardzo mogę przez te kolana, a siłowe zawsze dobrze mi robiły. Veruna też mam@ i dlatego dziś pol godziny pomachałam tymi hantlami. Pozdrawiam :) ćwiczcie, bo ja ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cwicze, dzisiaj uwt .lajtowo jak chlopak? Z moim suuuper;-) laski kurs instruktora jest booooski. Jutro kolejne zajecia! Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
aga gdzie jestes? co dzisiaj cwiczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ja jeszcze nie cwicze, jeszcze nie jestem na silach Lajtowo ja nie cwicze nie dlatego ze mam okres a jestem przeziebiona heheh a jesli chodzi o okres to pytalam sie co wtedy w te dni cwiczycie:) super ze gitarka przyszla Elizka jak ten kurs trenerski? Napisz cos wiecej co tam wyprawiacie:) chodzisz codziennie czy kilka razy w tygodniu czy jak? Jeszcze jutro i weekend:) no wlasnie cos ta Aga nam kuleje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Veruna no to kiedy zaczynasz? Od poniedzialku?? Rusz duuupsko w koncu, hihi. Powiem Wam, ze kurs jest mega !!! Mam go we wtorki, czwartki i soboty. Maaaasa nauki mnie czeka, dostalismy taka ogromna ksiege do nauki, wszystkie miesnie, cale odzywianie, business, choroby , trening na silowni, lekcje do muzyki. Bede miala 4 egzaminy w lutym sie konczy. 2 egzaminy pisemne, 2 z praktyki: 1 na godzine i 20 min, mam przyprowadzic kolezanke i na niej bede musiala przeprowadzic trening Cardio, sile. A pozniej bede musiala stworzyc trening do muzyki na 30 min- juz ja im dam popalic. bedzie nas 12 osob plus komisja Dzisiaj zrobione: 30 min na nogi P90x3 + Les Mills Combat na nogi 30 min. Zacznijcie Cwiczyc bo mi sie nie chce tu samej pisac, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Ja się nie o******lam :) nawet w weekend pocwiczylam przy moim, dałam mu te hantle od koleżanki, sama ćwiczyłam 2kg. Wymiękł :) więc że na nie tak źle. Porobiłam w sobotę brzuszki dzisiaj wzięłam te 3kg i ramiona i1 kg nogi. Przed południem, bo od 14 do teraz byłam na próbie. Ćwiczę dziewczyny bo mi szkoda, ostatnio nutę robiłam długich treningów, ale mam nadal mięśnie brzucha, jutro mam imprezę z pracy, a wcześniej występ moich uczniów:) ten chłopak o którym wam pisałam fajny, znam go 10 lat, ale od 2 miesięcy wskoczyliśmy na wyższy level znajomości i bardzo mi się spodobało. Przynajmniej kogoś mam, kto w stu procentach mnie akceptuje. Gram na gitarce codziennie i codziennie coś ćwiczę. Aga Eliza co to za ćwiczenia? Piszcie dziewczyny, bo ja ruszam z ćwiczeniami, mam te hantle może chalean rusze,, tylko zawsze mi wjeżdża,- zrób trening z pamięci na ramiona i murzyna na nogi i tak robię :) może bym coś urozmaiciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej laski ja juz po treningu kurcze teraz nie wiem w którym topiku mam pisać???? Myślałam że zacznę od 2,5kg ale chwilami 4kg było mi mało następnym razem dołoże sobie obciązniki na nadgarski to bedzie ok a jak wam się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej Laski u mnie się choroba ciagnie w****iona jestem na maxa oczywiście nie wykurowalam tego chodziłam do roboty marzłam i mam za swoje k******a!!!!!! ale jestem w stanie cwiczyc cos w typie skalpel;) musze cos zrobić bo zaraz mi s*******i kolejny tydzień:/ wiec dopóki nie dojde do siebie czyli mysle ze tydzień.... będę cwiczyc cos lekkiego bez szaleństw, dziś robie cassey ho albo focus t25 plus cos na pupe musze poszperać:p i proszę się okreslic gdzie piszemy:) nie ukrywam że jestem osoba która się przyzwyczaja praktycznie DO WSZYSTKIEGO hahah i zawsze mi czegos zal, wiec tez by mi było zal opuscic ten watek:p ale jeśli zdecydujecie pisać na drugim watku to będę razem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ja już po mam mega zakwasy po wczoraj a jutro pewnie mega zakwasy na nogach po tygodniu nie będę mogła chodzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki drugi wątek? Zrobiłam ten trzeci filmik niby cardio a nie cardio bo trochę pompek przysiadów i z obciążeniem 3 kg na rękę. Zrobiłam do połowy i musiałam odpocząć, bardzo ciężki trening. Zrobiłam do końca, pokręciłam 10 min hula hopem i nie żyję. Masakra teraz dopiero czuję jak to dało mi w kość. Ledwo na gitarze mogę grać :) obiecałam sobie że muszę cisnąć chociaż te hantle 3kg przy dłuższym ćwiczeniu okazują się mordercze, no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom ma też wiele fajnych ćwiczeń dla facetów, także kiedyś też z nią trenowałem ale potem przerzuciłem się na filmiki z billyim z bootcampu i te to dopiero dają w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o 3 filmik body beast- beast cardio 40 minut, ten, który Aga i Eliza polecały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko boję się jutra ja już ledwo chodze własnie dopadły mnie zakwasy na d***e i nogach ooo jak boli dawno tak nie miałam . Lajtowo super że ci się podobało bedziesz robić wg rozpiski? Eli jak ci się podobał dzisiejszy trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×