Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćwikia
Dzien dobry, jaka cisza od rana:) ja juz po treningu, huragan tomka x7, przysiady i inne wymyslane na biezaco ćwi.na posladki z obciazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia masz nowy total?aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Tak,mam. Jest z hantlami prawie caly. Jeszcze nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj tytuł poszukam na gryzoniu. Miałam kupić ale muszę oszczędzać :-P Padło nam auto i kupiliśmy nowe :-P (tak się pochwalę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfect body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Cześć laski! Dzis robię dzien wolny:) Aga jak sprawuje się nowy samochód, pewnie dziwnie się jeżdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ale sie obzeram!!!! Pozdro z berlina! Aga nowe auto super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc laski ale jestescie zajete:) dzis robiw silowe 45min. Moze potem cos jeszvze dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
A ja jestem tak przejedzona, unieram Wikia bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Eli, nie Ty jedna dzis...:) tez wcinam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Jestem po treningu, a wy ? ćwiczycie? żyjecie? zaczynam wątpić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Nie no...ja od 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dzien dobry, jestem po treningu z hantlami ten nowy Ewki:) na dzis wystarczy ewentualnie spacer wieczorem. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelizaa
Wikia rzadzi! A gdzie w ogole reszta dziewczyn? ja od jutra juz ide rowno, a co! bede pisac czesto, kupilam sobie gazetke Women's Health , widzialam te plyte Ewki, co ona ma za jakies okropne pantalony na sobie!!! Bleeeee Laski, gdzie jestescie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Hej, ćwiczyłam przez cały tydzień mimo, że byłam codziennie w pracy do 16. W piątek miałam wypadek, spadłam z wysokości, cud że się nie zabiłam. Mam obrzęk i stłuczenie barku i obrzęk bardzo duży kolan, idę jutro na prześwietlenie. Kolana obdarte, bardzo bolą i obrzęk bardzo duży. Mam kłopot z chodzeniem Bark już przechodzi, więc od środy pocwiczę ramiona z hantlami, a nogi to nie wiem kiedy, ale wiecznie nie brdzie bolało :) dziś byłam ma próbie, przy kucaniu limfa mi przeciekla przez opatrunki, masakra. Najgorzej że w spódnicy na razie nie mogę chodzić no i ćwiczyć też nie. Pomiary zrobię ale chyba nie jest źle bo dużo warzyw i powrocie jadłam i mż- ograniczam porcje, dziś upiekłam schab bo chodziło za mną takie mięso, a teraz na zimno będę dawać na kanapki, bardzo lubię. Schab jedynie w papryce i mielonym kminku, bardzo dobry :) ćwiczcie ładnie, będę się przyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
O jezus tak mi przykro. Zrob sobie moze tydzien przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
co jest z Wami? temat nasz chyba umiera powoli!:( dzien 1 dieta: owsianka, 300 gram jablko, kurok na obiad z 50 gram ryzu, marchewka, 150 gram twarogu poltustego ( nabial!!!! tak jakos mi sie zachcialo) trening: nogi plus 30 min bieg do roboty laski, znaczy ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Hej nie maiałam czasu pisac mam trochę problemów rodzinnych o których nie chce pisać publicznie :-P. . Lajtowo strasznie mi przykro napiszco wykazałoprzeswietlenie i oszczędzaj się wiem z własnego doswiadczenia że mimo że ból ustaje jeszcze trzeba trochę poczekać z obciązaniem. Laski ostatni mó okres nie był najlepszy prawie nie ćwiczyłam przez to potłuczenie ale i z lenistwa. Diete raz trzymałam raz nie. Duzo piłam bo było duzo okazji :-P. Kiedy nie jadłam przenicy fajnie wszystko leciało brzuch był fajny ostatnie dni jadłam sporo pieczywa bo brało mnie na wymioty jak tylko pomyslałam o białku hehe no i co się stało? otórz spuchłam hehe. Wikia coś w tym pszenicznym brzuchu jest muszę poczytać bo kilka dni jem i jestem balon a ilka dni nie jem i znów mnie wciąga. Zrobiłam foty już wam wysyłam porównanie jest do efektów po hybrydzie bo jak wiecie później było już tylko gorzej hehe ale już mi hyba za wiele nie brakuję :-P. Dodam że brzuch mam dziś większy niż przy poprzednich pomiarach więc ich nie robiłam w następnym miesiącu się pomierzę bez jedzenia chleba więc wymiary będą bardziej realne. Zrobiła bym to za parę dni ale będę w połowie cyklu i już będe lekko spuchnięta :-p. Dupa mi znów oklapła musze nad nią znów popracować. Od października wracam na siłkę już nie mogę się doczekać. Tym czasem spróbuje się zmobilizować w domu. Ale nasmarowałam. miłegodzionkapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
to ja tu wracam po kilku dniach nieobecności a tu okazuje się że nie tylko mnie nie było :-D. Hallo laski do szkoły poszłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski mnie nie bedzie jakis czas musze ogarnac swoje rzeczy bo mam troche poblemow:/ no i oczywiscie w zwiazku z tym z dieta kiepsko na poprawe humoru jem slodycze i wegle na kolacje za dnia nie jem zbytnio bo nie mam czasu czyli robie wszystko co nie należy ale jestem tak wypierniczona psychicznie ze nawet nie mam sil aby stosowac diete a slodycze to moje jedyne pocieszenie...ale jak wszystko ogarne robie ze soba porzadek Lajtowo biedulko jak Ty tego dokonalas?? Dobrze ze nic powazniejszego sie nie stalo:/ wracaj do zdrowka i pelnej sprawnosci:))) Aga super ze masz autko:))) ja wlasnie stracilam:/ ale nie chce pisac szczegolow 3 majcie sie dziewczynki badzcie grzeczne niedlugo wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie zwalaj obrzeranie sie na problemy. pamietaj, ze tylko sie dobijasz dodatkowo. Skoro nie mozesz pisac na forum, nie oznacza to, ze mozesz jesc na maksa!!! pilnuj sie!!!!!! Agus, Ty równiez. Wszystkie! Gdzie reszta lasek???Wikia co tak milczysz? Aga kupilam w pl sklepie twaróg poltlusty. 3% tluszczu na 100 gram i 11 gram protein w 100 g. Jem wlasnie po porcji 100 gram. To taki mój ala deser ide na silke, napisze pozniej sprawozdanie. laski meldowa sie codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Dzien 2 Dieta 1600kcal Trening; ramiona tricpes plus 45 min kick boxing Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Cześc laski jesteście? Wiikia gdzie się odziałaś?] Ja dziś mam w planie wypróbować nowy tottal Ewki Niektóre ćwiczenia zmodyfikuję bardziej pod kontem techniki i tego co robiłam na siłowniale ogólnie z tego co widziałam zapowiada się nieźle tylko czy nie będzie nudno?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałyscie foty? Az tak tragicznie wyglądam że nie warto komentować? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga na jakiego maila mi.wyslalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×