Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość agazgaga
hej ja juz jestem po treningu na plecy i biceps mam za słabe ciężary :-( cos będzie trzeba z tym zrobić. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
halo dziewczyny ćwiczycie? czy nie ćwiczycie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc wikia
Aguś Veruna pisze chyba juz w nowym temacie Elizy "body revolution" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Zgubiłam przed chwilą chalean 01 phase 1 burn z hantlami 3kg. Chyba zrobie wg rozpiski bo ten trening łatwiejszy. jestem wściekła bo mi boczki urosły, nie zauważyłam kiedy. Za mało ćwiczeń. Teraz biorę się za siebie tak jak od grudnia zeszłego roku. Będzie mi łatwiej bo już nie jestem taka duża jak byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hejka ja wczoraj się nażarłam jak świnia heh dziś dieta ścisła nie ma że boli na śniadanie serek wiejski i banan zaraz się ubieram i lecę na siłkę tzreba spalić ten wczorajszy nadmiar całe szczęście że starałam się jeść takie rzeczy które nie są zbyt tuczące jak kurczak, brokuły, tortille ale takie inne z serem białym i warzywami bez sosów. tylko ciastem nagrzeszyłam ale nie jadłam sałatek z majonezem jaj w majonezie tłustych mięs nawet jestem z siebie dumna bo zawsze zjadam sałatki a wczoraj się powstrzymałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgubiłam tylko zrobiłam, 37 minut, mimo że trening wolniutki, daje w kość. Dziewczyny piszcie też tutaj, bo ten wątek staje się kultowy, tak długo piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Lajtowo mnie też cięzko się z tym wątkiem rozstać hehe dlatego pisze w dwóch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Jestem po silowni spalilam 498 kcal :-) juz wiem dlaczego nie mialam efektow jak chodzilam wczesniej skoro w godzine spalilam prawie 500 kcal to ile musialam spalic w dwie godziny przy diecie 1500 nie dziwne ze organizm sie buntowal. Wiecie co ten pulsometr to dobra inwestycja moge kontrolowac intensywnosc cardio by trening byl efektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko jakie mam zakwasy w ramionach i plecach. Ale też w nogach, od tych przysiadów z hantlami. To tylko kilogram więcej ale mnie zmasakrował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajtowo czemu nie piszesz tam z nami? nie podoba Ci sie temat? jak chcecie to wroccie tutaj, bez sensu pisac w dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Ja tam pisze w dwóch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Lajtowo co ty teraz ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu pisac w dwoch Ok jak tam uwazacie. Myslalam ze bedzie dobrze z nowym tematem ale skoro wam sie nie podoba to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
chyba jednak zrezygnuje z tego planu będę chyba przeplatać cardio z siła tak jak kiedyś nie zawsze mam czas pójśc na siłownie jak np dzisiaj próbowałam kombinowac w domu z dzisiejszym treningiem ale bark dostatecznego obciązenia sprawie że mój puls nawet nie drgnie po 20 minutach nic nie czułam to bez sensu . Brakuje mi obciązenia na klate i plecy, ręce i nogi ok ale niestety no i kurcze co teraz? Czy UWT i strenght z S.T jest wystarczające ? przeplatane z godzinnym cardio? Chciała bym owszem siłowo ale niesty w domu nie zawsze się da a na siłownie nie zawsze mam czas i możliwość eh co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem moge iść 3x na siłkę w tygodniu a czasem wogóle :-( więc takiplan typowo siłowy odpada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie aga. Uwt czy asylum to maja naprawde fajny uklad na sile. Mozesz smialo isc w to. Pamietaj tylko o progresie zeby vzesciej isc w gore z ciezarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No własnie Eli przy ćwiczeniach z S.T. są wstawki cardio i wieksze tempo więc takie obciązenie jak posiadam mi wystarczy z czasem może się dorobie to kupię sobię sztangę łamaną moje marzenie hehe. Powtarza sie to co miałam z Szalina jak to na nią Czanka mówiła :-) treningi super ale musiałam zrezygnować ze wzg własnie na małe ciężary :-( Zrobiłam 40 minut wymyślonego cardio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj veruncia. Brawo za insanity. Brawo! Ja silka zaliczona,czekam na anatomie. Moje cialo sie wyraznie zmienia,haha bede jak facet niedlugo Nie poznacie mnie w lutym Mam pomysl hahah CWICZMY TO,CO LUBIMY;-) ...zezarlabym cos ale limit wyczerpany na dzisiaj Za to w piatek ide na impreze i bede chlala bez zachamowan Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge napisac menu bo juz wiem jak mi sie dzien skonczy S platki orkiszowe z mlekiem i woda w pracy 1 kanapka z pieczonym pasztetem ze sliwka, jablko, troche pistacji, maly jog. Naturalny i garsc zurawiny kolacja schaboszczak bez panierki smazony na wadzie:p z kalafiorem po treningu jem 1 mala kromeczke z maslem orzechowym (jeszcze nie jadlam):) Aga czasem trzeba zjesc cos slodkiego nie przejmuj sie tylko nie codziennie:p i to o czym piszesz to sa wlasnie dobre nawyki zywieniowe:) zaraz spadam do domu bede ryczec ze szczescia:D i prosze sie okreslic kto gdzie pisze:> :**** Lajtowo bierzemy sie lato sie skonczylo wiec koniec lenistwa wiem ze sa krysysy ale koniec tym chyba nie chcesz w polowie chociaz wrocic do tego co bylo:) a moze skusisz sie na insanity:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce juz rano i chce jesc haha A tu jeszcze tyle godzin heh Aga wg mnie UWT jest super. Asylum zreszta tez. Rob pompki super rzezbia cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostanmy tu skoro nie chcecie w moim heh Ja zjadlam duuuzo; Owsianka maslo orzechowe pycha Jajecznica z indykiem Krewerki z groszkiem Chleb 100 gram plus indyk Kiwi winogrona banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo tak Eliza az czekam jak sie okres skonczy razem ze Shaunem rozniose moj pokoiczek hahahahhaha do lutego kupe czasu ciekawe jak sie zmienisz:) ale bedziesz miala muły;) ja tez bede napierdzielac ciezarkami:D ale to pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak mi sie dzis nic nie chce bola mnie nogi. Ciekawe co tam dzis w rozpisce jak nie na klate i plecy to moze zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje wczorajsze menu Owsianka na wodzie banan Banan Ziemniaki z wody dwa jaka sadzone smazone na oleju w sprayu Serek wiejski bulka z dynia z kurczakiem wedzonym i odrobina sosu chili Wiem za duzo bananow ale to taka odmiana mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Agus, nie przesadzaj, dwa banany to nic. wiecie dziewczyny, my dopiero sie zaczynamy uczyc ze trzeba jesc. Wg obliczen na kursie wyszlo mi, ze powinnam zjadac 2900kcal!!!A ja jem okolo 2000, czasem duzo mniej. Organizm potrzebuje pozywienia, zeby zyc, pracowac, funkcjonowac. Ja tez mam ze zjem kromke chleba i czuje sie zaraz winna. to nonsens. Stresowac sie mozemy, jak bedziemy jesc ciastka, ale zdrowa zywnosc? ja dzisiaj w planie body beast plus box na silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×