Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość benchprovmesto1976zsmfd
Najważniejsze to nie poddawać się. I nie tracic motywacji musi nam sie udac Jasne http://jpmags.com/feKZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Hej juz jestem nie odzywalam sie bo nie mialam czasu, w zeszlym tyg.. bylam bardzo zmeczona nie mialam sil i odpuscilam cwiczenia dlatego dzis zaczynam od poczatku:) Eliza!!!!!!!! Cialo masz jak prawdziwa fitnesska wygladasz przepieknie ten brzuch!!!!!!! Megaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćveruna
jestem po treningu było ciężko....niby tydzień przerwy a jest gorzej ś platki orkiszowe na mleku w pracy 2 kanapki z wedlina jabłko polędwiczka wieprz, ze sliwka + buraczki po treningu 1 jajko i 0,5 szkl. mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Dzis tabata power sniadanie 2 jajka z siemieniem lnianym+ warzywka (brokul,kalafior,marchew) + 2 gryzy piersi z kurczaka jablko 1 kanapka z szynka duzy jog. Naturalny z mandarynka kolacja piers z kurczaka ze szpinakiem Strasznie spac mi sie dzisiaj chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauplanapak1980sezlv
Sorki, ze tak pozno ale nie dałam rady wczesniej. Z talii zeszlo mi najwiecej bo az 5 cm i mam teraz 69 cm. Z okolic pępka 4 cm i mam teraz 84. Udo 1 cm i mam teraz 53, biodra 2 cm - teraz 88. Łydka bez zmian. To są wymiary po zakonczeniu 2 levelu. Dzisiaj mialam 2 dzien levelu 3 i powiem Ci, ze ten level jest najgorszy... Jest po prostu straszny Od tego tygodnia zaczęłam trening siłowy i robie go co 2 dzien, z J.M cwiczę codziennie. Jasne http://m3m.in/tu/dnqf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki veruna Powodzenia Pisz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idnabhelpli1979ftumy
już nie moge się doczekać następnego levelu.. Przeglądam te programy Jilian i mam na nie wszystkie ochote. zastanawiam się co po shredzie 6 week 6 pack czy banish fat metabolism. Nie wiem co dla mojej sylwetki będzie lepszy bardziej siłowe czy bardziej cardio. Już nie mogę się doczekać kiedy się zmierze już w poniedziałek ostatni dzien levelu 2 . Jasne http://s.haza.fr/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Dzis menu c*****e, pustki w lodowce sniadanie 2 kromki cheba razowego z wedlina pomidorem i ogorkiem zielonym w pracy 2 kanapki z wedlina, jablko i mala pomarancza kolacja ryba gorowana z surowka z marchwi i jablka Duzo chleba...:/ dzis weet intervals:) Elizka co tam cwiczysz? dieta jest cholernie trudna.....ciezki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
ogranicz chleb- najlepiej do zera. ja narazie jestem przemeczona bo te cholerne egzaminy, ale juz od przyszlego tyg chyba wroce do *normalnosci* powoli tworze swoj projekt 6 tygodniowego campa odchudzajacego, chyba rusze z tym na lato 2015, jak zbierze sie grupa. Cwicze silowo plus czas jakies cardio klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
A co to za projekt? Sama go tworzysz? To jest na potrzebe egzaminu? Czy tak dla siebie? z tym chlebem to jest cholernie trudno bo raz ze szybko sie robi 2 minuty i gotowe a dwa to nie mam pomyslu na posilki, narazie staram sie ogarnac jakies zarcie w porze obiadowej w pracy:p na jutro nie mam zadego pomyslu:( jest to dla mnie trudne bo ja cale zycie bylam na chlebie:/ ewentualnie w weekend cos normalnego a tak...w dni robocze od sniadania po kolacje chleb lub bulki....i kolejna sprawa za c***a nie mam smaku:/ nienawidze gotowac bo mi nie wychodzi:p nie potrafie laczyc skladnikow i kombinowac:/ Sniadanie - kasza jaglana z bananem serem bialym winogronem i mleko wszystko zblederowane jablko makaron razowy z tunczykiem w sosie pomidorowym ( przecier, pomidory, cebula, marchewka) kolacja - udko z kurczaka z surowka ( kap. Pekinska,pomidor, ogorek, paprykA) dzis tabata power, lubie ten trening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Veruna nie no bizness bede rozkrecac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
No no...:D super Elizka bardzo sie ciesze:) kiedy konczysz kurs? On trwa rok? Cos mnie glowa boli:( juz 3 tabletki zzarlam i nic nie pomaga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veruna
Glowa nie przechodzi:( chyba cisnienie:/ nie wiem..... chyba dzis mam max out k***a:/:/:/ menu na dzis 3 jajka z cebulka ok. 3 lyzki platkow zytnich z tego zrobilam jajecznice + pomidor i pomaracza w pracy na 2 razy zjadlam ok 80 gr ryzu brazowego z przecierem pomidorowym + starta mala marchew i pol jablka i ryba nie wiem ile ryby kolacja udko z kurczaka z surowka po przeliczeniu wyszlo mi 1550 kcal bialko 122 wegle 104 tluszcz 75 chyba ok? Tak mam sie trzymac czy cos zmienic? Ciezko dobic z tym bialkiem do 120:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem dlaczego Cie bolala glowa, 100 gram wegli to jest ZA NISKO kochana. Fajnie, ze masz 80 gram ryzu, najlepiej brazowy, ale tak jak mowie, zwieksz wegle. Ja jem 200. Takze kochana moja glowa Cie bolala, bo wegli nie ma. Ja tak zawsze mam. Nie jestem ekspertem ale kategorycznie zabraniam ci jesc tylko 100 gram. Zrob sobie 170-220 jak chcesz zrzucic wage. Znalazlam fajny przepis na dobry chlebek- buleczka. Platki owsiane- otreby , jogurt naturalny i troche miodu.. mieszam i wstawiam do piekarnika na 15 min. Nie jest to rewelacja ale cos co mi zastepuje chleb na pewno. Przijmij 1.4-1.8gram bialka na kg wagii. Jajka maja bialko , mleko, mieso- nie zapominaj, takze nie jest trudno to uskladac:) Malo narazie pisze bo we wtorek mam egzamin. Wczoraj cwiczylam plecy i biceps, ale mnie bolaly miesnie. * Veruna, kiedy wprowadzasz sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza sile za 2 miechy.... teraz insanity max 30, kurna cos ciezko mi idzie....:/ niby tydzien ale brak efektow...Eliza dla kobiet z pcos i niedoczynnoscia tarczycy tez mam tyle wegli przyjmowac? Waze 80 kg. 3 dzien mam migrene ...to chyba cisnienie bo jestem cisniniowcem ale moge sie mylic a spr. Efektow czy cos schodzi co jaki czas? Co tydzien? Dwa? Przyjelam min. 1,5 g bialka na kg tluszczy 1 g na kg a wegli....ok 130 g:p myslalam ze tak nalezy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna napisze dlugiego maila po egzaminie jutro Zwieksz wegle do 3 gram,minimum. Tylko zdrowe wegle. I wprowadz sile jak najszybciej Pracuje nad fb i strona Www.newfitbody.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Kurde już trzeci raz mi okazało że post się wgrał a tu lipa, cos kafe szwankuje. Jestem pod wrażeniem zdjęć :) stanęłam na wasze i widze 2 kg do przodu, ćwiczyłam dziś z fitness blender tak ponad 40 minut i później zrobilam 10 minut cardio. Brudny Veruna bo też chcemy tak wyglądać jak Eliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jak super Elizka dziekuje:***** ta stona co podalas to sa Twoje pierwsze kroki do biznesu?:D Lajtowo pisz czesciej:) jak u Ciebie z czasem i co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,otwieram transformation fitness studio juz niedlugo. Dluga droga wiele trzeba sie nauczyc ale to moje marzenie Od jutra do was wracam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko dzialasz:) idziesz jak burza:p zarabiscie bedziesz robic to w czym sie czujesz najlepiej:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale duzo do zrobienia jeszcze jest zanim sie to stanie. wiem jedno: chce zajmowac sie odchudzaniem do konca zycia :) Jak Verunka cwiczenia? Ja wczoraj zrobilam Jilian :)) Six Pack. Fajne cwiczonka. Dzisiaj ide na silke cwiczyc nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dopiero zaczynam z Jillian :) Jestem po drugim dniu Shreda, jeszcze długa droga przede mną x a kto wie może kiedyś też będę na tyle odważna, żeby zamieścić tutaj swoje zdjęcia :) biorę się za czytanie tematu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Annabele nie musisz czytac 200 stron i tak tam nie ma nic ciekawego. Zostan z nami. Napisz tylko jaki jest twoj cel a razem dojdziemy do wyrzonej wagii Veruna nie chce mieszac ale jak to sie stalo ze znow masz 80kg?przeciez juz bylo 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
annbelle super ze jesteś:) pisz razem z nami:) Eliza jak to się stało? to się stało ze przestalam cwiczyc,,,i tak dobiłam do 75 kg później nie dbałam o diete i tak dobiłam jeszcze niedawno do 79 a teraz już 80, ostatnio cwiczylam w sobote przez tydzień meczylam się z migrena!!!!!! myslalam ze oc***eje:( zwiekszylam węgle-nic nie pomoglo, zmieniono mi leki wczoraj już było lepiej ale nie wiem czy to wpływ lekow czy w końcu po tygodniu migrena postanowila mi dac spokoj;) Eliza jak monitorować efekty? z jakim czasem?a o ciearach jakich mówisz? typu hantle do cwiczen czy już tak poważniej? jakies rozpietki, wznosy z opadu itd.:P (proszę się nie smiac jestem zielona w tym temacie:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
nie mam zamiaru sie smiac, kochana. Silowe cwiczenia na pewno wyrzezbia cie bardziej niz samo cardio. oczywiscie cardio tez powinnas robic, ja tez robie. najlepszy trening jaki mi nachodzi na mysl dla ciebie bylby Chalean - iles tam tygodni- cardio i trening silowy. Jest naprawde dobry. plus czysta dieta, ---- 65kg gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×