Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćVeruna
Dzis jadlam kanapki na sniadanie i w pracy plus jablko dlateto tak ze zaspalam i mialam 25 min aby pojawic sie w pracy:/ kolacja kurczak z buraczkami Dzisiaj sweet intervals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Veruna a jak Ty chcesz schudnac jak jesz drozdzowki?I blagam Cie wyjdzmy juz etapu sprawdzania wagi codziennie czy sie cos zmienilo. ja waze dzisiaj 60 kg a spodenki z wakacji mi leca, kiedy to wtedy warzywalam 57kg i byly dopasowane. Nie mysl o tym ile wazysz, tylko jak zmienia sie Twoje cialo, daj/ dajmy sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajforlaf, super ze zaczelas Jilian, my tez od niej zaczynalysmy. i dobrze ze robisz tez " ciezarki". Nie rezygnuj z tego. Ja przez ostatni rok robilam fitnessy, a dopiero teraz sila bduuje moje cialo! 3.5kg to duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po 1 treningu silowym, nowy program na 4 tyg- super. Laska moze mnie poprowadzi pod katem zawodow, sama brala udzial:)))A godzinie sily zrobilam 45 boxfit ale cieeeezko bylo. Silowo bede cwiczyc 3/4 max w tyg, cardio 4 , moze jakies pilates- zalezy od czasu. Verunka jak tam dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Eliza to byla jedna wpadka z ta drozdzowka:p chodzi mi tez o cm, ani cm nie ruszaja:/ kiedys mi spadalo 1 kg na tydzien a teraz...nic.... dzis robie tabate power wczoraj nie robilam bo strasznie mnie glowa bolala wiec dalam spokoj wczorajsze menu platki orkiszowe kanapki mielone gotowane z surowka Eliza Ty cwiczysz 7 dni w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Bede robic sile 3/4 w tygodniu po ponad godzine plus cardio czyli klasy od 4 do 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz dokładnie co jesz kazdego dnia a ci powiem dlaczego nie idziesz w dol.moze za duzo wegli za malo protein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Ok bede pisac dokladniej ale mniej wiecej jem tam na sniadanie 4 lyzki platkow orkiszowych zalewam cieplym mlekiem razem z woda, to robie na oko 0,5 szkl wody 1 szkl. Mleka? Tak w przyblizeniu:p w pracy 2 kanapki albo z maslem albo z margaryna, ser bialy lub szynka, nie wedlina ze sklepu tylko szynka pieczona/ wedzona , ogonowka, plus jablko na kolacje piers z kurczaka, udko z kurczaka, ryba- porzadny filet do tego warzywka na patelnie [ brokul, marchew, fasolka) ok. 1 szkl. Tak na oko Surowka:kap. Pekinska, ogorek ziel, pomidor, pietruszkA, czasem jem tez buraczki do ryby i kurczaka godziny posilkow moze podam:p 9 platki 13 kanapka 15 jablko 17/18 druga kanapka 20 ryba/ kurak z warzywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Jak chodzi o chleb to kupuje cos w sylu fitness z ziarnami nie jem bialego zwyklego, choc wiem ze fitness to moze sie tylko nazywac;) tak sie zastanawiam nad pieczeniem chleba przynajmniej bede wiedziala co tam wlozylam, musze wyprobowac jak wyjdzie bede robic za jednym razem kilka i do zamrazarki, dzis czytalam stronke jednej babki i ona zaleca spozywania tluszczu 1 g na kg masy co o tym sadzisz? Z tluszczu widzialam maslo, olej kokosowy, avokado , smalec,reszta nie wiem bo za duzo tych info bylo i ciezko sie polapac:p ale wiem ze laski jak pisaly menu to jadly boczek:p Gaca tez zalecal duzo tluszczu,laska pisala ze ta dieta dla tych co maja co zrzucac, ze dla szczuplych nie poleca, co mowisz o tym? Jest to mozliwe schudnac i wpierdzielac tyle tluszczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Kochana tluszcz tłuszczowi nierowny. Tluszcz z boczku a tluszcz z lososia czy orzechow jest inny. Nie jem boczku i nie mam zamiaru. Ja rozlozylam tluszcz 50 gram dziennie ale nie licze tak doklaaadnie wiec mozw sie zdarzyc wiecej. Moje zrodla to: Tluszcz z jajek, mleka ,orzechy ,losos i ryby,oliwa . Ogolnie ryby ,jajka orzechy. Widze ze jesz duzo chleba. Ogranicz go albo wyklucz w ogole. Albo tak jak mowisz piecz swoj własny. Zamiast tego jedz brazowy ryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dzien; Owsianka rodzynki orzechy 3 jajka z warzywami Truskawki 2 jablka 100 gram jogurtu Obiad:ryba cukinia ryz Jestem w szkole jak skoncze to juz nie jem chyba ze cos malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
jestem po tabacie, było bosko:) ciekawe jak mi pojdzie jutrzejszy friday fight, śniadanie platki orkiszowe mleko+woda w pracy 1 kanapka z ogonówką wędzoną małe jabłko kolacja filet z indyka z warzywami ( pieczarki,marchew, fasolka) po treningu 0,5 szkl. mleka chleb już wole piec swój nic calkiem go rzucic:p w sobote sobie upieke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna well done ! Nie wiem co to jest ta ogonowka, bez niej byloby idealnie, no ale skoro musisz:) juz niedlugo bedziesz miala swoje wymarzone cialko ) oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Eliza ogonowka to cos jak szynka, nie moglam znalezc w tabeli ale pisze ze w 100 g ma ok 150 kcal jak to miecho to chyba nie jest zle? Co mowisz? Fakt ze wieprz....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Nie sugeruj sie kcal Veruna. Zobacz ile ma gram tluszczu i bialka w tych 100 gramach. No ale tez nie wpadajmy w paranoje. Jedz te ogonowke jak masz ochotę -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
widzę że Eliza i Veruna działacie dalej:) ja tu jeszcze wrócę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Lajtowo, też jesteś:) super działacie, nie zapomnijcie mnie do czerwca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Wikia buziaki kochana. Myslimy o Tobie. Trzymaj sie dzielnie Ja silka zrobiona. Ale expressowo bo jade do kumpeli na wino wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Ja wczoraj nie cwiczylam wrocilam pozno bylam padnieta dzis robie dwa treningi friday fight i cardio challenge wikia :**** napisz mi jak zmiany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Powtarzam tydzien... takze dzis cardio challenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
a czemu powtarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj klatka triceps i godzina body attack, czyli mocne cardio w sumie jakies 1 godz 40 min. jutro nózki :) miska ladna choc wydaje mi sie za duzo owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Ja dziś 40 minut nogi i 10 minut brzuch, byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Nozki zrobione. Teraz w szkole ucze sie o suplementacji. Jutro strasznie ciezki dzien moze jakies krotkie pilates w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Veruna mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibbehabpaa1976eeehl
No powiem Ci, że faktycznie jestem mokra i to od początku zaczeło ze mnie lecieć a nie jak zawsze pod koniec, ale cardio tu jest dla mnie wyczerpujące zwłaszcza to ostatnie ale może też dlatego że te ćwiczenia mocniej skupiają się na nogach a ja mam jeszcze zakwasy po niedzielnym bieganiu a to nawet lepiej bo mi się rozruszały i już tak nie boli. Czuje że ten level przyniesie mi wiecej satysfakcji niż poprzednie może dlatego że własnie jest cięższy i bardziej jestem z siebie dumna. A mam zakwasy po niedzielnym bieganiu bo zaczęłam biegać interwałowo 1 min max 1,5 min szybki marsz i tak razy 8 z rozgrzewką i rozciąganiem po zajmuje mi to 30 min. Bieganie interwałowe jest skuteczniejsze niż aerobowe bo żeby spalić tłuszcz przy aerobach musisz biegac najkrócej 30 min a przy interwałach od 5 do 30 minut o calorie spalają się jeszcze długo po bieganiu tylko należy uważac by nie przekroczyc tego czasu i nie robic interwałów częsiej niż co 48h bo można poważnie się uszkodzić. Co do cwiczen na brzuch to tez znam te co ty szóstka obciąża kręgosłup ale ponoć jest skuteczna, mel b cwiczyłam przez miesiąc abs ale jakoś mi to nie pomogło może dlatego ze zeby widac był9o mięsnie trzeba spalić najpierw tłuszcz z oponki a u mnie wtedy było jeszcze go sporo. Ponoc skuteczne są cwiczenia chce mieć taki ale nie próbowałam http://www.youtube.com/watch?v=BTNz4YndVgY . Daj znać jak po 6W6P czy masz efekty np po tygodniu bo ja bym chciała po shredzie robic 6W6P+ mel b na nogi do tego bieganie interwałowe 3razy w tyg na spalenie tłuszczyku Jasne http://yo.io/fPuX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newsproplayci1985epyrb
a wiesz coś może o efektach? Który daje lepsze? Bo wszędzie gdzie czytam na blogach to dziewczyny opisuja tylko ćwiczenia a o efektach to już raczej nie bardzo piszą.Jak ćwiczyłam z chodakowską to mniej więcej wiedziałam które cwiczenia na spalanie które rzeźbiące a tu jakoś nie mogę do tego dojść Jasne http://ammi.me/bxtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewcosobi1978kcwqh
No daleko mi jeszcze do ciebie magdo ale dobrze że wogóle jakiś efekt jest Mam taki świetny humor że dziś już ostatni dzien tego przeklętego levelu 2,że nie ,mogę sie doczekać jutra by zacząć level 3 Jasne http://imx.tw/bKSE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×