Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Nie czekaj 2 miesiace az wprowadzisz trening silowy. ja w sumie teraz cwicze wiekszosc silowo, czasami cardio zajecia i chudne, chociaz juz nawet nie chce. talia wezsza, waga 58kg, ramionka pieknieja. Ale mieske mam czysta. Sprobuj tego treningu, ale na powaznie. to i nic wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Cos cwiczylam z chelan ona miala takie uklady...troche ciezko spamietac te kroki obczaje trening:) mnie dopadlo chorobsko:/ narazie sie kuruje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa i Chciałabym się przyłączyć . Ćwicze z Jillian już miesiąc , obecnie kończe 3 level 3ds . Po dwóch levelach miałam w sumie 3,7kg mniej i 7cm mniej w pasie ;) Po jutrze na czczo się zważe i zmierze i podsumuje efekty całego 3 Day Shred . Co polecacie teraz ćwiczyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna chalean turbo chyba robilas. To jest inne. Z sila. Jak sie wykurujesz sprawdz. Samym insanity 30 min ciala nie zbudujesz,niestety Ja dzisiaj robie papiery na step aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Chyba faktycznie turbo:p Eliza Ty masz moze sztangielki w domu? Bo chcialam kupic takie aby ciezar dopasowac, i chodzi mi o zaciski podobno jak sa sprezynowe to szybciej idzie wymiana ciezaru, ale niby sprezynowe moga peknac??? Podobno obciazenie moze spasc na podloge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebne ci zaciski. Kup sobie hantle 2/3/5 narazie i przydalby ci sie w domu kettleball np. 10kg a jak nie to na allegro sprzedaja super zestawy. Chyba ze silka co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze ja nie znosze zaciskow i nie kupuje juz tego typu hantli bo to jest denerwujace jak musisz zmieniac obciazenie co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Eliza mowisz ze w******jace takie zmienianie? Chcialam kupic 2x20 kg hahahahah mam 1 kg, 0.75 na rzepy i 3 kg mowisz ze jak dokupie 5 kg to wystarczy? Kettla tez moge kupic, i tak dawalam max 300 zl tyle przeznaczalam na te sztangielki, ja jeszcze nie cwicze...:/ dlugo mi sie choroba ciagnie, poszlam wczoraj do lekarza bo jeszcze mam stan podgoraczkowy i dala mi antybiotyk, wiec jeszcze se poleze:p jedno co dobre ze wypoczne;) na silke nigdzie nie ide....za gruba jestem, pojde jak schudne juz mam takie plany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
mowisz ze 300 zl chcesz przeznaczyc? znajde ci cos na allegro wieczorem. narazie kuruj. ja wczoraj cwiczylam 2 godziny na silowni ostro i pozniej sie jeszcze okazalo ze kolejne 2 na kursie trenera. bylam padnieta. zwyczajnie padalismy na podloge na kursie. Dlatego dzisiaj sie troche zle czulam i musialam najesc sie porzadnie Dzisiaj cwicze nogi i ide na circuit boxing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
A juz chcialam sie pytac jaki kettleball:p bo sa winylowe zeliwne kompozytowe butamiczne....:/ i tak mysle czy wlasnie nie zakupic 12 kg:p ulala.....poszalalas wczoraj... teraz to juz imprezujesz na silce:D a jeszcze chodzisz na imprezki? Bo pisalas kiedys a teraz? Cos nic nie slychac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Veruna, ciezarki na rece musisz miec na poczatek lzejsze, wiekszy ciezar bedziesz potrzebowala do przysiadow, np. ja robie przysiady sumo. Kup sobie 12kg , na pewno dasz rade. Nie bralabym winylowych. nie wiem sprawdze pozniej dokladnie. Nie mam teraz glowy do imprez Veruna, choc w niedziele ide na imprezke, musze sie troche rozluznic, bo opracowuje swoj koncept fitness poki co :) Niedlugo bede w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Ze mna juz lepiej:) w sobote rusze z treningiem:) w najgorszym wypadku w niedziele w sobote sa walentynki, nie wiem jak z robota sie wyrobie wiec nie wiem co mezulek na to.. Eliza szperasz dla mnie jakis zestaw na allegro?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zaczelam i musialam szybko isc na silke. Ale widzialam sporo hantelek w dziale fitness w fajnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Yhy....no to szperaj dalej:D w niedziele bym musiala cos zamowic bo nie bede miala na czym cwiczyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Verun jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Cześć dziewczyny ;) Eliza jesteś najbardziej konsekwentna z nas. Ja wracam do ćwiczeń, pozbyłam się faceta na dobre i mam więcej wolnego czasu. Muszę powiedzieć że się delikatnie zapuściłam, ważę 66kg ale na brzuchu zrobił mi się lekki tłuszczyk. Dziwnie to wygląda bo mam mocno zarysowane mięśnie. Zastanawiam się nad dołączeniem do ćwiczeń jakiegoś spalacza, bo już rok o tym myślę i nie kupiłam. Może by coś ruszyło. Mięśnie mam, i widać je, nie wiem co robić. Dziś ćwiczyłam https://www.youtube.com/watch?v=FSRu6D_0rVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dziewczyny od dzisiaj ruszam z treningiem bo po ostatnim miałam wczoraj zakwasy. Coś mnie tknęło i zrobiłam sobie zdjęcia, po obejrzeniu wystawiona się zmierzyłam jest po prostu masakra, tak że veruna, nie jesteś sama. Porównałam te zdjęcia z tymi co wam osystnio wysłałam w trakcie ćwiczeń no i masakra to dwie różne osoby, najgorzej tyłek, opadł mi. Więc do boju. Muszę coś z tym zrobić i to już bo do wiosny mało czasu a ja potrzebuje minimum dwóch miesięcy żeby dojść do ładu. Tego się nie spodziewałam, no ale nie czas płakac nad rozlanym tyłkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Rozpocznę też pisanie w kalendarzu i tutaj co ćwiczył dokładnie dziś np 1) 20 minut ramiona z fitness blender 2) 12 minut ramiona z blondynką z xhit daily 3) 11 minut jeden obieg z natural brazilian z fitness blender 4) 10 minut hula hop 53 minuty, w zeszłym roku bardzo dobrze działały takie dłuższe treningi, nie wystarczą mi 15 minutowe, niestety. Po miesiącu się zwierzę, nie ma bata muszę się wymodelować pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam 1) 30 minut nogi z fitness blender 2) 10 minut hula hop Zrobiłam masaż maasażerem, wczoraj też robiłam bańką chińską i peeling kawowy Najwyższy czas bo w maju ide na trasę turystyczna więc długie spodnie znowu, o nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Super lajtowo ze jestes:) mam nadzieje ze bedziesz pisac czesciej:p dlaczego chlopa pogonilas?:p a jak gitarka? Przybylo Ci 3 kg? Do lata dasz rade:) chodzi mi po glowie hula hop... masz te z wypustkami? Czy te falowane? I faktycznie daje ono takie super efekty? I jaka masz srednice? wzielam sie za ten extreme eliza:) ehehhe jak podnioslam kettle 12 kg i probowalam swingowac...heheh jednak za ciezki;) ale spoko wprawie sie troche i bedzie ok:) wiec 5 kg wzielam do 1 cwiczenia:p moj bol glowy chyba nie byl spowodowany weglami...pozniej zarlam normalnie i migrena mnie meczyla 3 tyg!!!! Myslalam ze oszaleje strasznie mnie to wymeczylo:/ przyczyna jest chyba cos innego. Ale w koncu mam super mocne tabletki:) ale nie chcialabym faszerowac sie codziennie lekami:/ eliza samo extreme wystarczy? Zastanawiam sie czy po miesiacu nie dodac skakanki? Na koniec? Zaczelabym od 5 min (kondycja;p) i pozniej max 30 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, na gitarce coraz lepiej śmigam, Pogoniłam gościa bo był zazdrosny w nieuzasadniony dostojny i było to męczące, moje hula hop jest z firmy Hertz i ma 98 cmlub 96 średnicy i 64 kule masujące magnesy węglowe, mogę Ci poswiadczyc, że efekt jest w 2013 przez dwa miesiące zrzuciłam 8 cm tylko należy stopniowo kręcić zacząć od minuty w pierwszy dzień się w drugi itd aż dojdziesz do 10minut wtedy pokręcisz tak przez jakieś dwa tygodnie a później zwiększasz czas doszłam do 40 minut. Teraz po ćwiczeniach po ponad pół godziny dokładam 10 minut hula hop, przeważnie oglądając tv za dwa tygodnie 15 min potem 20 Daje efekt te walki z tyłu pleców tzw boczki rozbija, ale na początek zanim skóra ci się nie przyzwyczai trzeba na grubszy sweter, komin z włóczki żeby się siniaki nie zrobiły. Ale nie zrobią się jak zacznie się od minuty i stop naprawdę trzeba przystopowac, no i nie polecam po jedzeniu, najlepiej z napinaniem mięśni na pusty brzuch. Z tym że dobre efekty do modelowania talii a ramiona i uda i tak musisz innymi ćwiczeniami wyrzeźbić ja jestem mega zadowolona. Ono jest składane ale jak złożyłam po zakupie tak nie demontowałam ani raz, stoi i jest pod ręką. Dziś powiedziałam do koleżanek z pracy ze biore się za siebie i ćwiczę to usłyszałam że po co jak i tak jestem laska, no ale to jest relatywnie, bo od nich jestem owszem chudsza, ale muszę pozbyć się tej galarety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veruna
hehehe lajtowo tak już jest z tymi facetami:P chyba to wszystko się zmienia powoli, kiedyś kobiety były zazdrosne a teraz... Jak się dusilas w związku to dobrze zrobilas, jesteś mloda korzystaj z zycia:) co do hula hop to wiem ze należy zacząć od pare min, już wszystko obczailam;) ale jeszcze się wstrzymam bo na mieszkaniu nie mam miejsca, zobaczę jak po chelan jakie będą efekty chciałam dodac skakanke ale może się wstrzymam jeszcze, zobaczę jak to będzie, na razie robie chelan, bylam u lekarza, dostałam tabletki mam nadzieje ze nie będę wody zatrzymywać bo się w****ie:p ale ten czas zapierdziela zaraz czwartek i piątek:D Eliza jak tam Biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizasss
hey laski jak tam? tesknie za wami Powoli otwieram strone, wiec mozecie zerknac jak sie zrobi podpisalam kontrakt na studio na godziny, wiec zaczynam swoj program w maju Program trwa 6 tygodni, zajecia 2 razy w tygodniu - Transformation body program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Super Eliza idziesz jak burza:) im blizej konca tym wiecej roboty pewnie masz. Chelan fajnie sie cwiczy:) dobrze mi doradzilas:) moze to ze to jest silowe? Tak jak kochalam insanity tak teraz...nie wiem co sie stalo ale moglabym miec milion powodow i wykretek aby tego nie robic heheh chyba insanity wychodzi mi bokiem, nie wiem co sie stalo ze cardio juz mnie tak nie posiaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Eliza gratuluję, idziesz jak burza naprzeciw świń marzeniom. Ja jestem bardzo chora od środy mam pokrzywke bardzo ostrą z guzami obrzękiem, biorę sterydy w zastrzyku, do tego zapalenie płuc antybiotyk od soboty, dziś ćwiczyłam pół godziny pilates z gymra z tą biało ubraną laskąd z kółkiem, cały trening ma 50 minut ale nie dałam rady bo ramiona jeszcze robiłam. Boję się skutków ubocznych tych sterydów bo się tyje dlatego postanowiłam ćwiczyć jak tylko dam radę bo od środy tylko na zastrzyki chodziłam i leżałam całymi dniami bez ruchu, nigdy nie byłam taka słaba. Mam l4. Widzę już pierwsze nabrzmienie na twarzy. Chciałabym wyzdrowieć szybko, to zapalenie płuc mnie kończy. Przyczyną tych chorób jest alergia na pleśń, miałam długi kontakt z alergenem. Jutro też coś poćwiczę, nawet jak będę słaba, bo nie chce przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Lajtowo a jak dlugo musisz przyjmowac sterydy? Przyjmowalas juz kiedys? Rob jak uwazasz...nie wiem jakie sa Twoje sily ale ja w chorobie tez chcialam cwiczyc i kiepsko to wygladalo;) nie dosc ze szybko strasznie sie meczylam, pocilam i malo z siebie dawalam, i tak nie byly to efektywne cwiczenia wiec po co? A organizm musi sie zregenerowac, a Ty jeszcze dokladasz cwiczeniami.... ja proponuje abys te l4 wykorzystala na wyzdrowienie a pozniej sie wezmiesz porzadnie za siebie:) ale zrobisz jak uwazasz....kuruj sie szybko:**** Elizaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocy!!!!!!!!!!!!! Nie wiem co mam k***a robic:p robie te extreme, brzuch spada kg spada, dupa stoi i giry stoja!!!!!!!! A ja jestem gruszka i zalezy mi na spadkach w tych miejscach a tu nic:( co mowisz aby chaelan robic przemiennie z insanity? Bo zaczynam powatpiewac aby ta moja dupa ruszyla na samej sile:( kurna nie wiem co robic:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, biorę sterydy od środy, nie wiem jak długo mam jeszcze trzy zastrzyki może lekarz mi zapisze encorton w tabletkach. Ja już tylko rano źle się czuję tak że nie mam siły nic robić, a tak ok 14 wstępuią we mnie nowe siły. A tak na poważnie, to bardzo lekkie ćwiczenia robię, tyle żeby mieć siłę bo po tygodniu leżenia byłabym zbyt słaba żeby do pracy iść. Dziś ćwiczyłam długo, ale powoli, 30 minut wolniutko ramiona, 30 minut nogi oba z fitness blender, no i hula hop 10 minut. Mam ogromny apetyt, A naprawdę widzę różnice in minus po tym tygodniu leżenia. Veruna ciesz się ze ci z brzucha schodzi z reszty też pójdzie. Pamiętasz mój brzuch z tamtego roku, no to teraz jest większy. Po Ćwiczeniach znów będę leżeć, tak że nic mi nie będzie, zresztą nie należę do tych co się katują i jak czuje ze za mocno to przestaje, kardio nie robię tylko wiesz te lekutkie ćwiczenia nóżka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
No to Lajtowo spoko, jak czujesz ze masz sily to cwicz nozka gora dol:) Mi sie zbliza okres:/ ciezko sie czuje i nadmuchana jak balon:/ wiem Lajtowo ze giry tez rusza....ale chodzi o to ze nie mam tego czasu;) w maju mam impreze i chcialabym miec te 75 kg w sumie moze sie uda....ale chcialabym chociaz te j****e 5 cm w d***e zgubic....a w takiej sytuacji bedzie dobrze jak cm zgubie:p wiesz? Ja caly czas insanity porownuje, wtedy spadki byly cudne:D ale chyba za stara sie zrobilam aby sie tak katowac codziennie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×