Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Dziś przespałam cały dzień z przerwą na zastrzyk i wizytę u lekarza, więc nie ćwiczę, jeszcze dwa dni zastrzyki, będę schodzić z nich tabletkami, dołożył mi antybiotyku jeszcze 3 dni. Jak skończę się kurować to się wezmę za ćwiczenia święta idą, to coś się więcej zje. Pocieszył mnie ze woda mi się zatrzymała, dlatego czuje się grubsza. No ale będę ćwiczyć szczególnie talię,żeby mi to poschodziło dobrze że mam ten hula hop. Veruna, mi się też nie chce skakać, ale w zeszłym roku i bez skakania miałam spadki, na samych siłowych i pilatesie. Będzie ok, zobaczysz, tylko regularnie i do przodu. Może niedługo dziewczyny wrócą to będzie nam raźniej :D to była wspaniała motywacja jak się razem pociłyśmy. Ale teraz to ja już mam wewnętrzna, nikt za mnie tego nie zrobi, musze sama się wylaszczyć. Dzisiaj miałam ochotę na frytki, chyba już rok nie jadłam, ale choremu wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Ehhhh k******a < beksa> < beksa> wygladam okropnie:(:(:(:(:( wielki ryj:(:(:((:(:( k***a mac...jak moglam:(:(:(:( k***a mac..... zawsze kontrolnie co jakis czas robilam zdjecie twarzy;) i do dzis jakos wygladalam:/:/:/:/ < beksa> wygladam oblesnie:/:/:/:/ k***a mac... tak wiem....na swoje j****e zyczenie....mija kulpa:o mam za swoje:/ Lajtowo jak sie wykurujszz koniec!!!!!! Trzeba ruszyc te tylki:/ jak cellulit? Nic sie nie pojawilo? Masaze jakies robisz? Ja zaczne robic banka...od weekendu zaczynam....k***a mac nie przezyje tej foty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, wczoraj byłam u lekarza dziś już nie biorę leków, wczoraj pod wieczór poćwiczyłam troszkę, miałam wczoraj straszliwie wzdęty brzuch, po lekach. dziś mi to na szczęście spadło, nawet zdjęcie zrobiłam żeby mamie wysłać, ale lekarz orzekł, że to wątroba no i woda się zatrzymała. Plan jest taki ćwiczenia ręce nogi, hula hop, masaż już w kąpieli takim masażerem z wypustkami, bańką chińską no i kupiłam teraz nowy specyfik z clareny termo cellulit slim mask, podobno stosują go w gabinetach, mi kupiła znajoma, podobno też już po drugim posmarowaniu jest różnica, jak zobaczę, czy działa, to ci dam znać, nie przejmuj się damy radę wystarczy miesiąc żeby zobaczyć różnicę, a co z tą twoją twarzą, żeś się tak zbulwersowała, bo nie zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam dziś 10 min ramiona, 10 min nogi, 10 minut hula hop, masaż masażerem z wypustkami, peeling i ta termomaska z clareny, którą bardzo cienko smarowałam, a pali jak żywy ogień ;) brzuch już znowu płaski, 5 kg mniej, ważę dziś 62 kg a wczoraj 69. Dziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
No faktycznie dziwne aby az 5 kg??? Ja mialam max 2 kg hehehe wysikalas to czy co?:p i jak sie czujesz? Juz zdrowa jestes? Ja teraz nie cwicze bo lep mnie boli...:/ zaczyna mnie to ostro w*****ac cos sobie odpale moze jutro jak mnie nie bedzie bolec, czwartrk odpada musze po robocie zrobic zakupy na swieta, piatek musze cos porobic a sobota to juz tragedia... nie wiem kurna co z tym extreme zrobic:/ raz czytam na necie ze sama sila tluszczu nie spale a raz czytam ze sila nawet lepsza od cardio bo spala tluszcz i buduje miesnie takze 2w1 k***a juz sama nic nie wiem.... atam...wiem jedno ze szybko posladki sie podnosza hehehe cbociaz cos;) a z moja twarza chodzi o to ze ja raz na jakis czas cyknelam se fote:p i sprawdzalam jaka mam twarz okragla:p i nie miaLam do ostatniego razu....po ostatniej fotce zalamalam sie..... taki pączuś, sama tego chcialam wiec mam za swoje. Ale na przyszla sobote biore sie za naprawe rowerka i bede jezdzic:) 1 w tyg. Hahahahhaa czesciej nie mam kiedy bo do wieczora pracuje no ale zawsze cos;) dzis zrobie sobie masaz nog, ale chyba nie banka bo duzo babrania z nia, olejek mi chlapie i musze sprzatac wiec zrobie ta rekawica co kiedys Adze pisalam z takimi wypustkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Cześć laseczki:) zapowiadamy z Agą powrót, co wy na to żeby przenieść się na prywatne forum gdzie nikt nie będzie mógł nas podczytywać, będzie większa swoboda, mozliwość wrzucania zdjęć itp ?? Utworzone wczoraj i czeka na was:D My z Aga juz sie zalogowałsmy. podsyłam każdej z was na maila adres forum i oby "do zobaczenia":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
można tez wrzucać linki i wpisywać rózne nazwy i nie wyskakuje blokada ze to spam tak jak na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dziś poćwiczyłam 15 min ramiona, 15 nogi i 15 min hula hop i masaż. Zarejestrowałam się na tym nowym forum, ale na razie czekam na aktywację. W nocy miałam ćwiczenia nocne. Bardzo intensywne. Muszę na gwałt poprawiać sylwetkę bo będę ją pokazywać coś mi się wydaje, że się kroi coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Jeszcze Veruna i Eliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Eliza wbijaj już laski sie zarejestrowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
tu pokazuje ze spam przesle Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Hej dziewczyny czy cos jest z forum? Bo mi sie blad pokazuje od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
tak, forum ma problem techniczny, moze do poniedziałku naprawią. nie tylko nasze jest zepsute, wszystkie z ich serweru poszły się je**ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizanew
Hola Hola? Aga cos wspomniala ze wracamy do formy? Moze by tak stary temat odkurzyc i zrobic runde 2 fora? Lato, slonce, dietka- beda swietne rezultaty ! kto ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coxik
gdzie sie umawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah ruszamy sie ruszamy, a siedzi gruba rura przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizanew
No grube jak cholera, robilam pomiary z trenerem tydzien temu, mam 16% tluszczu, gdzie norma dla zdrowej kobiety to minimum 21%. Ale moj trener mi powiedzial ze jak chce miec pieknie widocznie miesnie brzucha to ma byc minimum 15% tluszczu, nie wiecej, wiec troche wiecej zaczelam jesc wegli, przyzwyczailam sie do pitty- czas zmienic przyzwyczajenia :) Veruna, Wikia, Aga- come back !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizanew
Mialam na mysli max 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Eliza, fajnie, że jesteś. My przeniosłysmy się na forum takie inne, zapytaj Agi o namiary na fb. Tam mamy takie prywatne, gdzie nie musisz się martwić, czy uda się przepchnąć jakieś słowo czy wyskoczy komunikat, że spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Siemka laski. Ostatnio jestem fanka cwiczen z Jillian Michaels, poniewaz w ich trakcie nie nudze sie tak bardzo jak przy innych trenerkach. Moze bede tutaj zdawala moj raport z cwiczen, bo jak dotychczas bardzo intensywnie cwicze i nie moge schudnac :-( A wiec wczoraj robilam 6 pack level 1, zrobilam caly 35 min. I dzisiaj rowniez go zrobie. Pozdro hejka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
No wiec pozwole tutaj zapisac taki moj pamietnik z cwiczen, wczoraj zrobilam 20 min z six pack level 1, bo bylo mi za ciezko. Startuje ze strasznej wagi 74,4. :-0 Nikt mnie nie wesprze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Dlaczego mi nie kibicujecie i nie przylaczycie sie do mnie? Kto chetny z rzucic opone z brzucha i miec 6 pak? Zadna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
A wiec tak grubasy: poniedziałek - six pack caly wtorek - six pack 20 min sobota - six pack caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Hejka leniuszki a wiec tak: poniedziałek - six pack caly wtorek - six pack 20 min sobota - six pack caly niedziela Mel b 30 min [10 min ABS, 10 min Posladki, 10 min nogi] dzieki za doping!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Moj dziennik: poniedziałek - six pack caly wtorek - six pack 20 min sobota - six pack caly niedziela Mel b 30 min poniedzialek - six pack caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Siema lenie; poniedziałek - six pack caly wtorek - six pack 20 min sobota - six pack caly niedziela Mel b 30 min poniedzialek - six pack caly wtorek - kilka cwiczen z Melb i Chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×