Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga a co do hantli to ja wolałam takie zwykłe oblane winylowa powłoką, mam 1,5kg i (nowe)3kg. Zalezy co chcesz nimi robić bo jak ćw typu Jillian, skakanie i machanie z nimi to odradzam Ci sztangielkę bo tymi wystającymi końcami gryfu to mozna sobie krzywdę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia no właśnie tez tak sobie pomyślałam że nawet te plastikowe je będa dobre chyba zainwestuję na allegro bo pieniadze na pierdoły wydaje a na hantle mi szkoda własnie to sobie uświadomiłam kupując pas neoprenowy w biedronce jest za duży :-(. płytke już mam zawsze zamawiam a ostatnio zapomniałam i szłam do kiosku z duszą na ramieniu czy jeszcze będzie na szczęście Pani w kiosku juz mnie zapamiętała i sama zostawiła :-) Wkia to bie nie wysłałam bo nie podałaś mi maila podaj to wyślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde fajna ta płyta dzis ją przecwicze wieczorem z tego co widziałam jest duzo na brzuch :-) Dawno nic z nim nie robiłam wiec się przyda ;-D Czanka ten program się nazywa HARD BODY Nawet D.J. jest haha Jilian ćwiczy w żółtym topie i czarnych leginsach 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie rozpracowuje mój pulsometr, rano był listonosz :) Aga jak się ta gazeta nazywa? Vita? akurat tego Hard Body szukałam już kilka razy na necie i nie było to jest dość świeży trening z początku roku. Może wreszcie na gryzoniu się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam na gryzoniu nie ma gazeta nazywa się VITA na YT jest tylko zwiastun też już szukałam bo myślałam że ściagnę sobie drugą cześć :-) Czanka to ty obeznana jesteś w tych treningach Jilian :-) I jak tam pulsometr drogo płaciłaś też chciałam sobie kupić jak biegałam teraz juz nie biegam to nie wiem czy warto pewni przy treningach z S.T się przyda Napisz ile ta przyjemność kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie właśnie, mnie tez interesuje cena pulsometru...:) Dziś u mnie tez był listonosz a w zasadzie listonoszka, dostałam ściagacze na kolana takie z dziurą na kolano neoprenowe. Fajne ciepło w tym tylko śmierdzi..:) ale wiem ze przestanie bo pas mam i sie wyprał zapach. mail janiak.km@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam tani pulsometr za 40zł są fajne za ok 100zł ale mi było szkoda wydawać więcej :) zerknijcie na allegro jest tego masa! od 25zł wzwyż. Aga wszystkie treningi Jillian ćwiczyłam więc jak szukałam nowości to natknęłam się na ten tytuł ale go nie było nigdzie, jest jeszcze Yoga Inferno chyba z tych nowszych nie próbowałam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez byłoby szkoda wydać 100zł tylko po to aby znać swój puls:) 40zł to cena idealna 25 brzmi juz podejrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie przepis na ta kaszę z marchewka nigdy tego nie robiłam i nie jadłam może jutro bym sie skusiła bo dziś jeszcze chinski kalafior po doprawieniu Chili jest pyszny. Wikia wysyłam Wikia masz pas neoprenowy i co dobry jest tzn działa jakoś? bo ja właśnie kupiłam w biedronce wsumie to liczyłam na jakieś efekty w odchudzaniu hihi tylko że strasznie mi u góry odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mail:) ale dużo zgubiłaś... i mięsnie proste się pokazały wow! odwdzięczę Ci się moją niedużą metamorfozą... za chwilę wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ja tez dostac? elizaczek(malpka) o2.pl strasznie zabiegan jestem dzisiaj. ale sprobuje pocwiczyc na wieczor w Jakiej gazecie ta plyta? powiem Mamie, zeby mi kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo 10 kg poszło tyle że wtedy myślłam że zgubie ze trzy i będzie dobrze teraz jak patrze na to zdjęcie to myślę sobie o matko jaka byłam gruba a wtedy tak mi się nie wydawało hihi. Wikia z całym szacunkiem gdzie ty tam widzisz mięsnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wikia super u ciebie też sporo cm poleciało super nie masz boczków zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza uduszę cie komu wysłałam swoje zdięcia?????? wysłałam na maila z którego przysłałas mi treningi płyta jest w gazecie VITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha chyba Ci narysuję... jeśli nie widzisz:D:D i przesle mailem! ja to samo myslę na to "ze nie mam boczków":) ale coz jestesmy na dobrej drodze. Makeithappen juz wysylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia no zaczynam sie przyglądać ale to chyba nie mięśnie tylko nadmiar skóry i tłuszczu a u góry to ja mam takie wysunięte żebra to może to one idzie to jakoś napiąć te proste to na rzebrach nie? bo to niżej żeber to napewno nie mięśnie hihi bo jak napinam to jeszcze czuć że tam przynajmniej 0,5 cm do tych mięsni brakuję hihi a na dole to wisi flaczek pociążowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja flaczek pociązowy mam jeszcze bez ciąży! hehe to jest wyczyn:D:D masz usprawiedliwienie a ja? LENISTWO i OBRZARSTWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jesteśmy rozgrzeszone bo wzięłyśmy się w garść i coś z tym robimy a nie siedzimy na kanapie i żremy dalej :-D Zobaczycie w przyszłym roku jak wyjdziemy na plażę to wszyscy padną z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to chyba chodzi o te kreski po bokach które Ci się odznaczają tak najprościej mówiąc. Wikia jak ty wyglądasz równie rewelacyjnie co Aga to ja się chyba mogę schować :( wyślij mi jak coś swoje fotki na izabelal@onet.eu odeślę w weekend. Ja mam taki sam adres do Elizy co ty Aga, może Eliza sprawdzała nie tego maila co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po za tym czy ktoś tu dzisiaj ćwiczył? hehe ja się właśnie zbieram do koleżanki na kawę ze spaceru nici bo pada od rana hmm wieczorem powinnam się jeszcze poruszać i sprawdzić pulsometr oby tylko mi się chciało! pogoda taka że tylko pod kocem siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no właśnie ćwiczymy ćwiczymy ja będę próbować nową płytę Jilian dzisiaj ale to dopiero wieczorem bo teraz mam sajgon w domu dwójka dzieci chrzesniak męża u nas jest do wieczora więc za bardzo nie mam jak właśnie roznoszą mi pokój i wchodzą na głowę hihi. Czanka ja na spacerze dzisiaj byłam mimo ze pada kaptur na głowę folia na wózek i heja musiałam przecież kupić gazetkę ale długo nie byliśmy bo mały nie lubi siedzieć pod folią ale prawie godzinkę szybkiego spaceru mam zaliczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz płytkę, przejrzałam, wygląda apetycznie, ale 60 min to troszkę na wyrost napisali... moja płyta trwa 45 min:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też trwa tylko 45 min :-P ale to i tak lepiej ostatnio pisali że 60 min a było 30 :-). Właśnie to przecwiczyłam no i zdecydowanie kupuje cięższe hantelki bo za bardzo nic nie czułam podczas tych ćwiczeń pewnie przez to że mam za lekkie :-( No i troche wkurzało mnie że Jilian tam nie mogła sie zdecydować najpierw odkładamy ciężarki bierzemy ciężarki :-P. No i chyba kolano trochę ucierpiało bo pełno wykroków jak to u Jilian jak nie kupię cięższych hantli to te ćwiczenia nie będą miały sensu. Czanka pomyslę jak to wrzucić do sieci tzn gdzie i dam ci znać to sobie ściągniesz tylko już nie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyłam z tym pasem i mam pod spodem mokro może jednak coś on daję wikia nie napisałaś czy używałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak używałam, to juz mój drugi pas, zawsze mokry:) kiedys czesciej go uzywalam ostatnio wcale bo zapomnialam o nim, lezy na dnie szuflady. Wydaje mi sie ze pszyspiesza chudniecie, podnosi temperature i szybciej sie meczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×