Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

konsekwentna pomysl sobie tylko.... wracacie razem z imprezy, Ty musisz znowu go prowadzić, w drodze ktos na was napada... on nawet Cię nie obroni! co to za facet skoro sie tak zeszm*ca (wybacz slownictwo). Jesli on sam siebie nie szanuje, nie licz ze bedzie Ciebie szanował. Czarny scenariusz, wiem, ale brak kontroli nad samym sobą pisze czarne scenariusze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
Dałam mu ultimatum, jak przesadzi z alkoholem to się żegnamy. Zrozumiał, o dziwo! ............ Dziewczyny, czy wy stosujecie jakąś specjalna dietę? Bo ja to zupełnie nie potrafię sobie odmówić dobrych rzeczy, typu pierogi czy kebab. Na szczescie w 80% zrezygnowalam ze slodyczy, a bylam wielką słodyczomaniaczką, potrafilam zjesc cala paczke ciastek, popic jakims slodkim sokiem, drożdzówki, bułki keczupowe, galaretki... A teraz to nawet mi się aż tak bardzo nie chce, zwykle oddaje moją porcję słodkości któremuś z domowników :). No i jem o wiele więcej warzyw i owoców. Uzależniłam się od mrożonych warzyw na patelnie (och, brokuły!), to ponoć zdrowe, a tłuszczu i tak używam kropelkę :). Także jem na pewno zdrowiej, ale wciąż nie dietetycznie :P. A wy :)? ..... Jak zapalanowalam tak zrobilam: byla joga, był shred, mel b i właśnie włączam wieczornego shreda za wczorajsze odpuszczenie :). GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze zrobilas. z facetami trzeba krotko. ja wlasnie skonczylam prace I ide spac konsekwentna stosuje diete, cos ostatnio folgowalam ale wracam juz do odzywiania zdrowego bo po co cwiczyc I jesc slodycze. takze owsianka jak codzien, warzywa, kupilam teraz 5 sloikow pedow bambusa, ponoc sa bardzo zdrowe wiec bede jadla je do salatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo konsekwentna tak trzymać! Co do diety to staram się nie jeśc wiecej niż 1500 kcal, i zdrowiej, więcej warzyw, żadnych sosów, majonezów, tłustych mięs, Białko owszem ale raczej kurczak :-) Słodycze hmm teraz jakoś pofolgowałam i ze słodyczami i z kebabami ;-) ale chyba przez to że ostatnio mam trochę zabiegane dni i zaniedbałam śniadania to później pod koniec dnia dopada mnie głód ale od dziś basta! Owoce są ok ale nie przez cały dzień bo mają dużo cukrów i lepiej zjadać je do 14-15 i po treningu. Warzywa na patelnie uwielbiam Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem nadal obolała i z zakwasami po Jillian zwłaszcza na pośladkach czemu zawsze po nowych ćwiczeniach tak mam? po prostu ciężko z łóżka wstać ale jak już się rozruszam nie czuć, kolana też coś czuje. Wy tu nigdy nie macie takich problemów a ja jak staruszka jakaś a ćwiczę od roku hehe Nie ważyłam się stwierdziłam że za dwa tygodnie to zrobię i tylko się zmierzyłam jest -1cm z brzucha i -1cm z bicepsa reszta bez zmian niestety, kiepsko ostatnio ze mnie schodzą te centymetry muszę pilnować diety i będzie lepiej :) x Konsekwentna ja liczyłam jakiś czas kalorie ale przestałam po prostu jem mniej niż zwykle i staram się zdrowo odżywiać ciemny chleb dużo warzyw białka już w sumie od ponad roku, oczywiście pozwalam sobie na słodycze czy jakiś gorsze jedzenie ale w małych ilościach i rzadko. Ale obiady nie jem jakieś specjalne tylko to co gotuję dla rodziny lub co ugotuje mama nie zawsze jest to super dietetyczne ;) Doszłam do wniosku że muszę jeszcze trochę popracować nad posiłkami żeby były bardziej wartościowe i zawierały dobre źródła białka węgli i tłuszczy. Też jestem uzależniona od warzyw na patelnie kocham teraz warzywa dawniej kochałam tylko ziemniaki hehe ja nawet do tych warzyw nie dodaję tłuszczu tylko duszę w wodzie, uwielbiam te z biedronki greckie i włoskie ale kukurydzę wywalam. Owoców nie jem prawie wcale bo jestem po nich głodna zresztą nie lubię, trzeba z nimi uważać bo to jednak cukry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam rozpisanej dokładnie diety, tylko jadam mniej słodyczy no i przestawiłam się na częstsze jedzenie (4-5razy) w mniejszych ilościach, bo wcześniej jadałam 2-3 posiłki dziennie przez co metabolizm zwalniał i tłuszcz się szybciej odkładał. No i staram się jeść więcej ryb, bo mięso jadam tylko 2 razy w roku (u rodziców lub teściów gdy na święta robią swojskie szynki, kiełbasy itp) więc zwiększyłam ilość białka w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
makeithappen- pędy bambusa? nie słyszałam o tym. Smaczne? Drogie? Też bym chciała zjeść owsiankę, ale niestety po mleku tak mi brzuszysko wywala, że szok. agazgaga- 1500 kcal? Chyba bym umarła z głodu :D.Mówisz żadnych majonezów, a ja własnie mysle czy by nie zrobic salatki gyros ;p. A co do sniadan to kiedys schudlam stosujac jedna zasade: na sniadanie moge zjesc WSZYSTKO i ile tylko chce a potem juz się pilnować. Działało, bo mialam energie na caly dzien i nie potrzebowalam kupowac np drozdzowek, tylko przegryzałam banana i było ok : ). A i tak duze sniadanie mialam czas spalic przez caly dzien. Dlatego dziś `na bogato`- jajecznica, kromka ciemnego pieczywa, pół rzodkiewki, pół grejfruta. Chyba ok? czanka- ja sie niestety wazylam dzis rano i mierzylam. Troche mnie to załamało, bo mam kilo więcej a i cm w porownaniu do ostatniego mierzenia tez chyba troche przybylo. Ale zadziwia mnie to, bo patrzac w lustro widze o wiele bardziej jędrne i zdrowe cialo, wydawaloby sie ze szczuplejsze... Cellulit tez sie zmniejszył, a cwicze codziennie dopiero 6 dni (1 dzien z chodakowska, a reszta to jillian i czasem mel b). I jak to dusisz warzywa na wodzie? Jak to sie robi ; )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka brawo! piękne rezultaty, mi nic nie ubywa więc zazdroszczę:) a po nowych ćwiczeniach też mam zakwasy:)agazgaga ale ranny ptaszek z Ciebie! Miłego dnia:) (test zrobię NA PEWNO ale spokojnie, daj mi czas wrócić do formy jeszcze jestem osłabiona po przeziębieniu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
wow, wikia, naprawde rzadko jesz mięso, nie boisz sie niedoborów żelaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentnaowsiankę mozna jesć z wodą i jest bardzo dobra. Ja robię np taką: płatki owsiane (górskie lub zwykłe), zalewam odrobiną wody by nasiąkły, w tym czasie kroję drobno, lub scieram na tarce brzoskwinię i banana albo jabłko (dwa rodzaje owoców, nie musza byc całe). do tego posiekane, zmiezdzone lub na szybko... pogryzione orzechy:) obojetnie jakie włoskie, laskowe, migdały. Na koniec kilka suszonych owoców (sliwki, rodzynki, żurawina), cynamon i dolewam więcej wody aby była taka fajna papka:)A warzywa sie robi dusi po prostu na patelni. zamiast tłuszczu wlewasz więcej wody by się nie przypaliły i albo pod przykryciem albo bez smazysz pilnujac aby woda ciagle byla (nieduzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee no coś Ty! ja nawet krew oddaję:) buraki maja mnóstwo zelaza a sok z sokowirówki (z surowego buraka) to bomba żelazowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
Coś czuję że na jutrzejszy obiad wypróbuje duszone mrożone warzywa a na śniadanie owsiankę ;p. A myślicie, że mogę je dusić w garnku? Bo do patelni nie mam przykryw.ki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, może być w garnku:) ja waśnie sie zabieram za lekkie ćwiczenia, rowerek na rozgrzewkę a potem mel b brzuch, abs, pośladki. Piękna pogoda u mnie az sie chce ćwiczyc... a u Was dziewczyny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna ja też jadłam 1500kcal teraz jak już nie licze kalorii wiem mniej więcej ile jeść żeby tyle było i to wcale nie jest mało jak na dietę normalnie zapotrzebowanie jest ok 2000kcal to zależy od ilości ruchu. W 1500kcal można naprawdę sporo zjeść oczywiście zdrowego jedzenia, może spróbuj sobie obliczyć swoje zapotrzebowanie i sama zobaczysz co i jak. Sałatka gyros jest ok ale ten sos na majonezie nie bardzo, ja robię takie sałatki że dodaję sobie sos czosnkowy na jogurcie a kurczaka smażę w gyrosie i też super :) Jakie masz wymiary i wagę? Warzywa wrzucam na rozgrzaną patelnie z odrobiną wody przykrywam i duszę po paru minutach woda odparuje warzywa zmiękną i gotowe bez smażenia i tłuszczu. x Wikia ja też jadam 4-5 posiłków i teraz się lepiej czuje, dawniej mogłam nie jeść cały dzień do tego papieroski ale waga nawet się trzymała w miejscu. Kiepsko ostatnio u mnie ze spadkami także dobre i to co dzisiaj jest mniej :) ale uda to stoją w miejscu już ponad miesiąc ani milimetra mniej :( wcześniej to samo ciężko mi tam spada taka figura. x Ja właśnie zjadłam takie warzywa na patelnie ze szklanką kefiru i jednym paluszkiem rybnym bo akurat nie miałam żadnej ryby pod ręką a jajko jadłam na śniadanie. Potem będę ćwiczyć Insane ABS z Insanity skoro mnie tyłek boli i kolana troszkę to sobie dziś nad brzuchem bardziej popracuję :) pewnie Shaun da mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka dajesz dajesz!:) Nie wiem czemu, ja mam obdarte lokcie po tych cwiczeniach. Moze z mata cos nie tak. ... Ja dzisiaj juz przebielam 6 mile. Zaraz obiadek: marchewka z jajkami i indyk ( pare plasterków). Pozniej znow pocwicze ale cos mam bol w udzie, nie wiem czemu .............. Konsekwenta jakie masz wymiary, no wlasnie ciekawa jestem. Owsianka jest mega smaczna, ja jem juz od 2 miesiecy codziennie rano. 40 gram owsianki, mleko, i na to 25 gram rodzynek, 15 gram naturalnych orzechów. W Polsce musze kupic migdaly, tu sa drogie, a mama mi mowila ze mozna dostac 1kg za 40zl. To sie oplacaloby kupic. ............... Majonez bardzo rzadko uzywam. Chociaz czasami moze, ale np. ociupinke sosu chili do warzyw to tak . Ketchupu w ogole nie uzywam. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentna 70% sukcesu to dieta ćwiczenia to 30% najlepiej przestawić się na zdrowe jedzenie żeby dieta nie była udręką bo już bedziesz musiała tak jeść bo jak wrócisz do starych nawyków to i waga wróci więc jedz smacznie ale zdrowo 1500kcal to naprwadę sporo jedzenia same warzywa są mało kaloryczne jeśli na talerz położysz 70% wazryw resta jakieś białko to naprawde się najesz wyobraż sobie że na kolację zjadasz jedno małe jajko pomidor, zielona sałata (może być mega ilośc to prawie wogóle nie ma kalorii) jakaś cebulka lub czosnek troche ziół do smaku ja daję odrobinę octu (wiem wiem niezdrowy ale ja lubie ;-)) mozna zamiast dać sok z cytryny i łyżka jogurtu naturalnego zjadasz całą miche i ci nie najesz się? Masz 170kcal głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam ćwiczenia dzisiaj? No ja myślałam że dziś nie będę ćwiczyć ale podróż nie była tak męcząca jak myslałam :-D Właśnie zrobiłam Burn Circuit 2 i Extreme Abs. Te ćwiczenia robi się powoli i dopiero zobaczyłam jaki mam biceps w prawej ręce :-D no w lewej troche mniejszy :-P. Ale łapały mnie niekiedy skórcze przy ćwiczeniach na triceps nie wiem czemu :-( Przydały by się jeszcze cięższe hantle do niektórych ćwiczeń ale nie wszystkich. Dziewczyny powiedzcie czy po treningu siłowym powinnam być zmachana bo czułam że mięsnie pracują podejrzewam nawet że jutro będą zakwasy ale spocona nie jestem mocno się rozgrzałam ale pot się nie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Macie naprawdę super pomysły na jedzenie! Ja dziś trochę niezdrowo bo właśnie się wprowadziłam do nowego mieszkania i masa roboty, sprzątanie, układanie itp. Śniadanie jak pisałam to jajecznica, pół grejfruta i pół rzodkiewki. Potem zupełnie nic i teraz dopiero banan i jogurt pitny. Na pozna kolację pewnie parówki bo pijemy dziś wieczór szampana by oblać z koleżanka nowe lokum :-). Moje wymiary to 90-69-90. Na poziomie pepka 81. Udo 54. Mam 160, waze 51-52 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentna broń Boże parówki 100 g to ponad 200 kcal a jedna napewno się nie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Fakt, zjadłam 3. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość... Ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po Insane ABS i muszę to napisać k***a co za trening! Eliza nic nie pisałaś że to taka rzeź dla brzucha! Prawie każde ćwiczenie kończyłam przed czasem bo tak paliło bolało że masakra, na pewno to skuteczne ale nie dawałam rady, nie wiem czy moje mięśnie brzucha są tak słabe czy ten trening jest tak hardcorowy. Ale się dobiłam na koniec dnia a myślałam że sobie poleżę na dywanie i poćwiczę na luzie brzuch a tu wręcz przeciwnie wycisk. Szalinia i Jillian czy inne Mel B to pikuś przy tym co Shaun każe robić :) Coś mnie koło żeber po prawej zaczęło boleć od początku ćwiczeń nie wiem o co chodzi jakby mięśnie nie wiem ale przeszkadzało. Aga spróbuj koniecznie Insane ABS! Ja ostatnio po siłowym nie byłam jakoś bardzo wymęczona także na pewno wszystko ok ale zakwasy miałam na drugi dzień, zresztą ja ciągle mam :) Konsekwentna popracuj nad dietą żeby ćwiczenia nie szły na marne, poczytaj o zasadach zdrowego odżywiania i bardziej zwracaj na jakość tego co jesz, np. te parówki jak już jesz to niech będą z szynki a nie syf z resztek bez mięsa :) Ładne wymiary wiesz jaki masz typ figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Konsekwentna wymiary lux:) Zazdroszcze. Mama nadzieje, ze juz wkrotce zobacze 5 z przodu choc coraz czesciej siegam po slodkie:( ........... Czanka mówilam Ci ze mi lokcie krwawia po Insane ABS ........................ Dziewczyny mam taki bol w udzie, ze nie wiem. Strasznie mnie kuje! Mialam zrobic cwiczenia jeszcze dzisiaj ale juz na pewno odpuszczam. ............... Dzisiaj wiec 50 brzuszków + 6 mile bieg (dosc szybko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to sobie podkładaj może jak oni jakiś ręcznik, ja to nawet tych ćwiczeń plankowych nie robiłam jak należy tam gdzie trzeba opierać się na łokciach i podnosić równocześnie rękę i nogę samą nogę prawie cały czas tylko podnosiłam co za masakra była :) Nie wiem kiedy powtórzę Insane ABS raczej nie prędko hehe w t25 widziałam jest też coś na brzuch spróbuję albo jeszcze jest w Insanity trening Cardio ABS. A dzisiaj nie wiem co będę ćwiczyć raczej z t25 jakieś Cardio. A wy jakie macie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no i tak jak myslałam mam mega zakwasy na rękach :-D Czanka już nie jesteś sama z tymi zakwasami :-D Dzisiaj też mam w planach coś cardio jeszcze nie zdecydowałam, może coś polecicie? Czanka jak wczoraj pisałaś o Insane abs to odrazu ściągnęłam będzie na jutro po siłowym :-) A czy S.T ma jakieś siłowe z hantlami czy raczej wszystko na spalanie? Eliza może sobie nawrężyłaś albo naciagnęłaś ścięgno bieganiem a jak rozruszasz to przechodzi? Gdziesz czytałam że jak ból podczas ćwiczeń przechodzi to jest coś ze ścięnami ale nie jestem pena może zrób sobie jakiś okład albo posmaruj maścią przeciwbólową Kurcze choróbsko nie odpuszcza taka ładna pogoda myslałam że wykorzystam męża bo ma wolne i pójdę pobiegać, ale nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza widziałam nowe zdjęcia rewelacja jaka jesteś zgrabna!!!!!! Na pewno zobaczysz ta piątkę z przodu tyle pracujesz nad swoja figurą że na pewno już za moment :-).Ja teraz już z nie liczę na wagę zaczynam ćwiczyć siłowo więc mam nadzieję że centymetry będą spadać a mięsnie rosnąć hihi a wiadomo mięsnie waża wiecej niż tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam wypisane S.T siłowe takie: Asylum, Upper Body to są te dodatki do Insanity od Elizy i wyglądają na straszny wycisk. Upper Focus Beta to jest z t25 ćwiczyłam w tamtym tygodniu fajne z hantlami. Jeszcze Szalina coś miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dzięki ci bardzo Czanka Szaliny wszystkie siłowe mam wczoraj nawet ćwiczyłam ale chodziło mi właśnie S.T dzięki bardzo już zapisuje i zaraz bedę ściagać nie wiem co w sobie ma ten facet ale mam wrażenie że z nim się uda :-D. A co z cardio na dzisiaj wybrałaś nie mam pomysłu tzn mam ale milion pomysłów tylko co wybrać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeszcze nie wiem co wybrać na pewno coś z t25 będę ćwiczyć po południu także muszę przejrzeć jeszcze te treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a które z Asylum są typowe z obciązeniem wiesz? bo kurcze troche tego jest a na gryzoniu można zobaczyć tylko 10 min i akurat w żadnym filmiku nie widać a szkoda mi transferu bo mało mi zostało żeby ściagać wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×