Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żałosna 29latka

Samotni ok. 30, jak spędzacie wolny czas?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 31. Ostatnio duża frajdę sprawia mi szybki marsz z kijami i słuchawkami w uszach. Bardzo odstresowuje i pozwala przemyslec dużo spraw. A też dla zdrowia warto. A może kogoś spotkam. Kolego wyżej -jakie pogodzilem się? Proszę Cię, faceci po 30 się są super. Powazniej myslą Sama głową a nie ... Mam 3 wolne kolezanki w moim wieku plus ja. I wciąż szukamy i się na nic nie godzimy. Wiele jest takich:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taka sasiadke 10 lat starsza. rodzona 2 dni po mnie ten sam znak. zosia samosia, sama w polu traktorem robi, pracuje do tego na etacie, tez bez chlopa, nie narzeka. cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni po Tobie 10 lat starsza:). To nie ma nic do rzeczy. Ty masz w takim razie jeszcze 10 lat:) na szukanie. Kupa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym" - przyznam książka warta uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanką różnego rodzaju aktywności fizycznej więc z reguły ćwiczę na siłowni lub jeżdżę na rowerze. Ciągle szukam nowych rodzajów ciekawych treningów by jednak urozmaicić tą aktywność. Jakiś czas temu wpadła mi w oko oferta klubu Atlantic Sports z Krakowa. Czy ktoś z Was miał już okazję brać udział w zajęciach takich jak DeepWork czy Pump http://atlanticsports.pl/zajecia/pump/ ? Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekNiedowiarek653
od października zaczynam studia podyplomowe :) z czego się bardzo cieszę. Uczę się też angielskiego w domu, sprzątam, czytam książki i oglądam filmy. Ostatnio bardziej staram się wychodzić na zewnątrz: na rowery miejskie, jakieś imprezy ze znajomymi. Wieczorami oglądam filmy na www.movieneo.com Chciałbym też znaleźć sobie jakąś dodatkową pracę na popołudnia i zbierałbym na podróże: wietnam, bali, melediwy. ach! Byłoby ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenowska
Ja lubie kino i teatr, bardzo często na poprawę humor idę na spektakt do teatru komedia: https://teatrkomedia.pl/bilety , spektakle są pełne humoru, ciekawe, bilety nie są drogie. Oprócz tego staram się spędzać wolny czas aktywnie, na siłowni albo basene, chodzę też od czasu do czasu na saunę, w końcu trzeba o siebie dbać. Mimo, że jestem sama, to nie czuję się z tym źle, bardzo dobrze potrafię sobie zorganizować czas i Wam tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam wèdkarstwo i szarpanie napleta:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBania28
Tkwiłam w czymś takim jak Ty. Nie miałam motywacji, chęci. Obwiniałam się za moje lenistwo, ale i tak nic z tym nie zrobiłam... Na urodziny dostałam od brata wykupionę wejściówkę na strzelnicę (we Wrocławiu, na Orląt Lwowskich). Oczywiście w pierwszym momencie wyśmiałam go... Jednak przełamałam się i poszłam. Cudowne miejsce. Teraz włąśnie w taki sposób spędzam wolny czas. Może jesteś z okolic Wrocławia? Mogłybyśmy się razem wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chodzę na strzelnicę od czasu do czasu i też brat mnie wciągnął. Nawet w zawodach kiedyś brałam udział :D Moim zdaniem to najgorzej siąść i nie ruszać się nigdzie. Człowiek ma wtedy problem aby nawet odezwać się słowem do ludzi. Nawet zwyczajne wyjście do kina od czasu do czasu daje radę. Teraz idę na Deadpool 2 z nim do Oh-Kina w Arkadach. Podobno świetny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście pewnie ostatnim pokoleniem które ma tak dobrze :) nie macie partnera i dzieci a mimo to oczekujecie od świata bardzo wysokiego poziomu życia - szkoda tylko że w tych wszystkich usługach musi pracować od cholery ludzi za kilkanaście lat to odczujemy wszyscy a najbardziej wy, bando pasożytów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Często czytam książki , chodze na siłownie i spotykam się z przyjaciółmi a teraz przez przypadek zobaczyłam ze do tv puls wróciłam moj ulubiony serial zaklinaczka duchow wiec i teraz o 15 zasiadam przed tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×