Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Złodzieje są na każdym kroku :(

Polecane posty

Co krok ktoś się sępi, aby się dobrać do waszego portfela. Sąd zasądzając grzywne za byle co i operator bombardując spamem, podając sporo niedomówień odnośnie usług . . . :o Homo hominem lupus . . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
A co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezaktywowałem usługę u operatora. Przyszedł sms, że usługa została dezaktywowana. A godzinę później pobrało kasę za usługę. Do tego ten spam . . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Co za głupota. Widać, że wszędzie jest bajzel. Do mnie od roku przychodzą cudze listy, i nie wiem, co powinnam z tym zrobić. Adres na liście jest mój, tylko imię i nazwisko jest obcego człowieka, którego nie znam. Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przychodzi spam na telefon - reklamy. Do tego reklamy wróżb Raz mi nawet napisali, że jak nie odpowiem na wróżbę to może mnie spotkać coś złego . . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Nie czytaj tego świństwa i od razu kasuj. Co byś zrobił na moim miejscu z tą pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Ja mam podobnie. Ja mieszkam pod 4, a dostaję czasem pocztę sąsiada spod 14. Jeśli odbierasz cudzą pocztę, to jest niebezpieczeństwo, że ktoś odbiera Twoją. Ja na Twoim miejscu bym ograniczył korzystanie z poczty do minimum. Kiedyś zostałem przez pocztę okradziony, bo zamówiłem prenumeratę a czasopisma nie doszły. Mi niedawno przysłali kartę bankomatową . . . Pomyśleć, że mogłaby pójść na inny adres . . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×