Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie mamy pomoc potrzebna nieśpiący TATA - smoczek

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem szczęśliwym tatą od wtorku, dziś a raczej wczoraj wypisali nas do domu, żonka zmęczona śpi ja przy dziecku (to nasz pierwsza pociecha). Problem jest taki że przy "cycu" dziecko jest spokojne naje się i od razu zasypia ale po chwili go znów szuka cyca budzi się i płacze, "zainstalowałem" mu smoczek (dzieciak spokojny) ale czy to jest bezpieczne kurcze naczytałem się że smoczek wypacza odruch ssania piersi i psuje zgryz jak sobie z tym poradziłyście POMOCY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maman Bovy
To prawda, z tym, że są dzieci, którym smoczek nie zaburza odruchu, a są takie, które absolutnie nie powinno się go dawać. Pytanie, do których należy wasze. W pierwszych dniach lepiej smoczka nie dawać; dopiero, kiedy okaże się, że z karmieniem nie ma żadnych problemów, dziecko się najada (jest spokojne, przybiera), można się nim wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maman Bovy
* którym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli piszę w pierwszych dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maman Bovy
* którym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maman Bovy
Napisałeś, że dopiero wróciliście ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKŁADNIE ale przyjąłem taktykę 10 minut smoczka potem zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego nie wypaczyło odruchu ssania, ale to chyba faktycznie loteria, jak ktoś pisał. Dawałam od początku, bo inaczej moja pierś by robiła za smoczek co mi nie pasowało. Co do zgryzu- raczej chodzi tu o dzieci które w wieku 2-3 albo i więcej lat biegają ze smoczkiem non stop i piją tylko z butelki, u niemowlaka nic strasznego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. teraz po porodzie podziwiam was nie wiem, nie znam, nie doświadczyłem ale ten ból musi być okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×