Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agahor86

Szkoła rodzenia z Panią położną Grażyną Piechaczek.

Polecane posty

Gość agahor86

Witam. Pragnę się podzielić informacjami odnośnie zajęć w szkole rodzenia w Bytomiu-Szombierki, które są prowadzone przez Panią Grażynkę Piechaczek. Jestem w 32 tygodniu ciąży. Na zajęcia poszłam z ciekawości oraz chęci pozyskania wiedzy, aby poród przebiegł sprawnie i przede wszystkim bez komplikacji dla dzidziusia. Po skończonych zajęciach mogę powiedzieć jedno, polecam każdej kobiecie szkołę rodzenia a jeśli macie możliwość uczęszczać na zajęcia do Pani Grażynki to polecam tym bardziej. Na zajęciach siadacie sobie na krzesełku, piłce lub worku ( w zależności co w danej chwili jest dla Was najwygodniejsze) i w ten sposób w pełni zrelaksowane przystępujecie do zajęć. Na każdym spotkaniu omawiany jest inny temat, co pozwala Wam się przygotować nie tylko do porodu ale i opieki nad Waszym pasażerem :) Osobiście polecam zajęcia z Panią Grażynką, ponieważ dzięki niej, wiem co mam robić jeśli nadejdą skurcze i rozpocznie się poród. Jestem doskonale przygotowane do tego dnia. Pani Grażynka przekonała nas aby uwierzyć w siebie i swoje siły. Ostatnie zajęcia to wizyta przyszłych rodziców na porodówce. Dziś wraz z mężem odwiedziliśmy porodówkę w Rudzie Śląskiej- Godula gdzie mam zamiar rodzić. Jestem bardzo miło zaskoczona wyglądem porodówki. Miałam całkiem inne wyobrażenia na temat tego oddziału. A tu niespodzianka :) Sale porodowe wyglądają jak pokoje :) są bardzo intymne, każde z łazienką i akcesoriami do ćwiczeń które pomagają podczas porodu. Aż chce się tam rodzić. Bardzo chętnie podzielę się z Wami wrażeniami z porodu, ale na ten wpis musicie zaczekać do 15 września :) Puki co bardzo dziękuję Pani Grażynie za wspaniałe i ciekawe zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×