Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość karmenka 27
no jakoś tak wyszło ostatni często mi się to zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
heh nic nudy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineerrwa
Fakt, to teoretycznie nie miejsce na dzis pozny wieczor, ale z braku laku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Stolica to dla mnie kosmos:-) Ja "wiruję" na Śląsku.. Mam swoje miejsce. Bawią mnie komentarze : patrz,jaka rybka! Spocony,nawet podpity facet mógłby ze mną tańczyć,jeśli jest mój.....reszcie grzecznie dziękuję.... W tańcu jestem najlepszą partnerką......dla siebie..... Idę się wyszaleć,a nie wyrywać chwasty...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
dobrej zabawy gość(*) życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dzięki bystrym bestiom za dobre rady! Jedno cięcie i po chorym układzie... Ješli zaboli,piwo pomoże....Wasze zdrowie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha może powinnaś z jakąś męską przyzwoitką/ochroniarzem wychodzić. ;) a tak poważnie, co zrobić? to jest ryzyko wkalkulowane wychodząc potańczyć, no chyba, że idziesz do bardzo drogiego i eksklusywnego klubu, ale to też żadna gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineerrwa
"Piwo pomoze, Wasze zdrowie" Swietny tekst, ja rowniez sie dolaczam do toastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dres, nie potrzebuję przyzwoitki.Mam prawie 40 lat,choć czasem pytają mnie o dowód....:-) A miejsce zabawy nie ma znaczenia,gdy ma się ogień zamiast krwi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość(*) Coś wiem o takim wychodzeniu potańczyć, dlatego dałam sobie z tym spokój, odreagowuję i szaleję na siłowni, bo to klubów nie mam nerwów i często kończy się to zwolnieniem kogoś z obsługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddrechu z klasą. Nie zgadzam sie z twierdzeniem ze jeśli dziewczyna będzie sie ze mną kochać na pierwszej randce nie będę miał do niej szacunku. Jak mi powie że tak mocno ją pociagam zyska. Nie liczy sie seks na której jest randce lecz całokształt. Oddawanie sie w tedy bo nie wypada świadczy o słabej psychice lub manipulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Minnerrwa! Witamy w klubie pozytywnie zakręconych...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Do pirata jak wyżej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość(*) tylko unikaj stacji benzynowych i rafinerii z tym ogniem zamiast krwi. ;) ooo niekochana spać nie możesz? szykuje się noc w doborowym towarzystwie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
No,Niekochana....super rady dla mnie wczoraj ,a tu taki ogień...:-) Mamy coś wspólnego,choć ja idę TYLKO tańczyć...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość(*) Słuchaj, to że nie pochwalam zdrady, nie oznacza, że nie mam pazurków, jak trzeba to walczę :) Jedyna knajpa gdzie jeszcze się udaję potańczyć, to knajpa z muzyką metalową i rockową, tam mam spokój i na parkiecie się tańczy a nie wyrywa towary :P Jednak trzeba uważać, aby z grzywy nie zarobić, bo tam panują panowie w długich włosach, no i oczywiście lubić taką muzykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dres, o mnie się nie martw,ja sobie radę dam..... A swoją drogą.....jest tu kilka osób ,które chętnie wzięłam ze sobą na te tańce.... Ciebie też ....nawet jeśli ....odstaję...wiekowo....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
to ja też łapię się na tą imprezę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
w takim towarzystwie może być ciekawie w najgorszym wypadku wyjdzie dym:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
ja podkarpackie:) to gdzie proponujecie się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dres, długie włosy miałam w tamtym życiu.....,a muzyka to moje drugie. imię...,szczególnie rockowa.... Mama mówi ,że inni się rodzą w czepku,a ja urodziłam się w jej......adapterze...:-)...jakiś czas temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Karmenko, masz temperament...jak na góralkę przystało...:-)Uwielbiam góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat, wszystko zależy od okoliczności. jeśli jest takie ciśnienie na seks, to po co sztucznie czekać do trzeciej randki? mimo wszystko fajnie jest od czasu do czasu pogonić za królikiem, byle nie za długo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
ja tam nie przepadam za tego typu muzyką ale was lubię chętnie dotrzymam towarzystwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka 27
Tatusiowi zawdzięczam:))) Ale trudno mężczyźnie ze mną wytrzymać więc są plusy i minusy:(Co nie zmienia faktu że też uwielbiam góry:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Niekochana, jak mam gadać ,to z niegłupim facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×