Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość karmenka 27
cicho bo zaraz złe moce nas wypatrzą i będzie po przyjemnej nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Pijana? Raczej na lekkim ratuszu,Dres... A Ty pokaż klasę i zmień dres na jeans idąc do tej tancbudy...:-) Niektórym muzyka w tańcu nie przeszkadza ,a mnie nie przeszkadza rodzaj muzyki...Szczególnie w dobrym towarzystwie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Pirat! Masz rację...Wypiję za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmenka - a co Ty dziś tak na pomarańczowo? pirat - wszystko jest kwestią indywidualną. nie będę teraz tu nic rozkładał na czynniki pierwsze. zresztą nie jestem, żadnym autorytetem w tej dziedzinie, mam swój rozum i zasady. Ty masz swoje ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Karmenko,konkretna jesteś.Trafisz na swego...,a ten co nie wytrzymał z Twoim temperamentem to d**a wołowa,nie facet... Polubisz Ty taką muzykę przy nas,spokojna głowa!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dresiarz nie zlot marków, a zlot czarownic" no właśnie. tak na mnie biednego, prostego chłopa w dresie urok rzucić. ;) zrobiłaś mnie w ciula wredna, złośliwa samico. szkoda, że pazurów nie pokazałaś kiedy miałaś okazję. ;) gość(*) jak już się ustawimy konkretnie w takim gronie, to mogę nawet we fraku być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dresiarz ja pazurki pokazuję jak wyczuję, że mogę bezpiecznie to uczynić :P I wypraszam sobie, nie jestem wredną samicą, tylko wspaniałą zołzowatą, pełną złośliwości z ostrymi pazurami kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Właśnie Dres,fantazja przede wszystkim! :-)Jak zmienimy lokal,to będziesz mógł kręcić marynarą ! Ja preferuję coś mini :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Niekochana,nie jesteś przypadkiem ruda? Rude są takie ostre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie będę piła piwa tylko ty a po jedenasty idę do domu :))))wiadomo co by ci przyszło do głowy po baletach :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Karmenko,będziemy pogowac: Ty w glanach ,Dres we fraku ,ja w mini...ciekawe w czym Niekochana...? Ale czad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Niekochana,jeśli jesteś blond,to napewno nie taką z tych głupich dowc*pów... Blond jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo czego nie brać ze sobą :)))) lepiej w kieszeni trzymać bo tak biedny dres byłby zobowiązany a tak łapki przy sobie i tany razem z nami :))))) szczerość popłaca nie którzy na tym tracą no cóż ktoś musi:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×