Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomooocy ratunku!!!!!!!!!!!!!!

szybka dietaaa

Polecane posty

Gość pomooocy ratunku!!!!!!!!!!!!!!

Witam czy mozecie mi polecic jakas skuteczna i szybka diete? zebym w przciagu miesiaca (czyli do 23 sierpnia )schudla az 10 kg. bardzo prosze bardzo mi na tym zalezy poniewaz mam wtedy bardzo wazne spotkanie . jestem gotowa prawie nic nie jesc byle by schudnac ;) i co mam zrobic zeby moj brzuch mi zmalał ponieważ tłuszczyk sie troche wymknął z pod kontroli... :( bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda$$
ja moge polecić Ci bardzo dobrą dietę, na sobie testowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieat south beach tylko ta jesz zdrowo , duzo i chudniesz w mig wejdz na topik a sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sb to zaledwie 2 kg schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdż na dukana białkową zobaczysz jak szybko kg polecą ...ja od 5 lipca mam mniej 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialkowa nie zdrowa , potem problem z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Diety to Ci żadnej nie polecę bo jak dla mnie one nie działały i poszłam inną drogą a skoro dla mnie nie działały tak jak chciałam to bez sensu je polecać. A też nie ma szybkiej diety, dieta i ćwiczenia to zawsze będą długoterminowe a szybkie to mogą być tabletki odchudzające :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justaaa112
Nie polecam szybkiego chudniecia.. Bedzie lipa :/ Ale skoro musisz to kopenhaska da ci wymarzony efekt dosc szybko. Lepsze to niz nie jedzenie. Po niej przejdz na niskokaloryczna :) (Bylam na kopenhaskiej ale nie wytrzymalam na niej do konca tylko 8 dni - byl duzy spadek wagi ok 7 kg) Osobiscie nie polecam, ale skoro musisz.. Najlepszym dla mnie rozwiazaniem jest jedzenie ok 1000 kcal i cwiczenia. (Nieraz mam spadek 0.5kg dziennie) A tak na spokojnie 1,5-2 kg tygodniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×