Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Patykowaty chłopak

Co naprawdę myślą dziewczyny o patykowatych chudych chłopakach?

Polecane posty

Nie przepadam za chudymi. Lubię przytulać faceta z całych sił i mieć co przytulić, ale to tylko moje zdanie. Spójrz na to z tej strony - Twój szybki metabolizm ma ogromne zalety dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihannka
a mnie nie przeszkadza że chłopak jest chudy naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihannka
wolę takich, jak grubasów :) a fuu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty bears
panie szaleją za panami typu bears szczupłymi lub chudymi wrecz gardza taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie chudzielców ale tylko wysokich :P dla mnie atrakcyjni sa szczupli faceci lub normalnie zbudowani, wiadomo, kwestia gustu. Nie przejmuj sie na pewno znajdziesz dziewczynę, jak to sie mowi kazda potwora znajdzie swego amatora. Nie to ładne co ladne ale co się komu podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty bears
na szczupłych lecą tylko grubaski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihannka
nieprawda, że tylko grubaski, ja jestem dość zgrabna i chętnie bym poznała takiego jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowatych chłopak
Do: Moorland. Jakie na przykład zalety? Wiesz wszyscy się dziwią, że tyle jem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudy fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Do: Rihannka, Moorland, Moskala. A wy dziewczyny napiście szczerze jakiej wy jesteście budowy ciała i jeśli wam się podoba to co u chudzielców. Z antybear muszę się zgodzić dziewczyny gadrdzą takimi jak ja i mają nasrane teraz we łbach (bo liczy się bogaty chłopak). Sam się na własnej skórze przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Z puszystymi dziewczynami nigdy nic nie wiadomo. Czy one mówią to szczerze czy jaja ze mnie sobie robią czy będą mi d**ę obrabiać. I sam nie wiem co o tym sądzić. Sam przeżyłem co najmniej dziwne sytuacje i zdarzenia z ich udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem naprawde duza, zawsze mialam za duzo kilogramow i ogromne z tego powodu kompleksy. Podswiadomie zwsze szukalam duzych mezczyzn, zeby nie czuc sie przy nich taka wielka i zawsze mi sie wydawalo, ze tylko duzi mezczyzni mam tu na mysli zarowno wzrost i wage sa atrakcyjni no i co no i klops poznalam bardzo chudego faceta ponad 185 cm wzrostu i 70 kilo, zakochalam sie tak, ze az brakowalo mi tchu, byl milosci mojego zycia i zmienil moje zycie na zawsze zakochalam sie w jego osobowosci, niesamowitym usmiechu, oczach zdawalam sobie sprawe z tego, ze wygladamy razem idotycznie, i ze czasami on po prostu wyglada jak pajak z tymi swoimi niesamowicie dlugimi rekami i nogami oraz wielkimi stopami... ale milosc nie wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian, ja lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Wiesz co powiedz mi gość 2013-08-06 13:37:00 gdzie mam was szukać gdzie mam znalźć was. tylko nie kazcie mi szukać tam na dyskotekach pubach czy bardach. Ja nie szukam *****ki na jedną noc tylko dziewczynę na resztę życia. Może jestem staroświecki ale każdy frajer porafi przepchać każdą, J anatomiast nie chcę całe życiwe być sam. Nie propnujcie mi pro*****ek, bo nie chcę wydawać pieniądze ciężko zarobione na takie pierdoły.Obecnie nie pracuję (nie mogę znaleźć pracy) ani się nie uczę. Pochodze z Ostrowca Świętokrzyskiwego i sam nie wiem gdzie szukać dfziewczyn co nie mają nasrane we łbach które nie szukają sposora żeby je utrzymywał całe życie. Ja szukam takiej dziewczyny z która mołbym pogdać zaprzyjaźnić się oraz być z nią szczęsliwy, szukam otwartej, szcerej , w miare pracowiej, która mi po latach nie wypomnie "Boże jaka byłam głupia" albo "Co ja wtobie widziałam jjeste taki jak inni" lub też "wziełam cie tylko z litości. Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu podobają mi się przy kości.. GDZIE JA MAM WAS SZUKAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 173 cm wzrostu, dużo ćwiczę więc na pewno nie jestem osobą puszystą staram się dbac o siebie :) a szczupli mężczyźni zawsze mi się podobali, ale tacy kolo 1,9m . nie podobają mi się panowie typu bear ze względu na brzuch. wolę szczupłych lub normalnie zbudowanych. ale coś w tym jest że przeciweństwa z wyglądu sie rpzyciągają, wiec pewnie dlatego na ciebie zwracają uwagę przeważnie osoby przy kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Moskala, ale nie szukam dziewczyn tylko po to żeby sobie ze mnie jaja robiły tylko już na poważnie. Dlaczego mio się poidobają porzy kości, bo chude w ogóle nie zwracały na mnie uwagę w ięc m.in. sukam puszystych. Moskala gdzie ja mam ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zastanów się czy takie ci sie naprawdę podobają, sa w twoim typie, czy tylko dlatego chcesz byc z taka kobieta bo puszyste jedynie zwracają na ciebie uwagę.wyglad to oczywiscie nie wszystko ale lepiej byc z kims kto nam pasuje wizualnie niz z kims kto nam pasuje z braku laku. a poznać kobiete możesz wszedzie, nawet w spozywczaku. Musisz tylko odwazyć się zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Moskala, nie czytasz moich postów. Przecież wyżej napisałem jakich je szukam, a nie patrzę tylko na wygląd. Parząc tylko na wygląd to jest tylko krzywdzące. Ile znam takich ludzi są ładni udają kumpli a są takimi świniami i innymi takim idiotami, jacy oni nie są. Oczywiście ona też musi mi się oprócz charakteru podobać, ale nie przywiązuje się, że tylko wygląd. Musi być ładna, bo co z tego, że jest fajna i ogólnie OK, jak jest koszmarnie brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to jest z babami ale wiele leci na typ Kuba Gierszał z tego co wiem :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Nie znam go! Pierwszy raz słyszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaleta jest taka, że można właśnie dużo jest i nie trzeba uważać - czyli unika się wszystkich potencjalnych chorzeń związanych z nadwagą. Co do drugiego pytania - mimo wszystko wolę większych facetów, nie tylko jeżeli chodzi o wielkość mięśni czy zawartość tkanki tłuszczowej. Ogólnie jakoś nie pociągają mnie drobne sylwetki u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy chudy i patykowaty, byleby ważył więcej niż kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Tak myślałem, że tak napiszecie. Ja bardzo jestem naiwny jeśli chodzi o to. Sam nie wiem jak mam traktować dziewczyny zaczepiające mnie. Jednak nie wiecie, że to geny i nie wiecie jak ciężko znaleźć dziewczynę. A mówią, że to my jesteśmy wzrokowcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
O miłości mogę zapomnieć liczą się tylko materialne korzyści. Nie wspominając już, jeżeli znajdę dziewczynę to już mogę tylko w śnie pomarzyć o szczęściu i już o seksie z nią. I nie chodzi mi o to, że narzekanie i żalenie się, tylko denerwuje mnie ta samotność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde to kobiety patrza na wyglad bardziej od facetow. Gusta facetow sa bardzo roznorodne: sa fani kobiet niskich, wysokich, szczuplych, kraglych, z biustem malym, duzym, brunetek, blondynek, rudych, "roslejszych" i bardzo drobnychg "pchelek", co sprawia, ze kazda kobieta znahjdzie adoratora, gdyz zawsze znajdzie sie facet, ktory lubi "jej typ". Natomiast jesli chodzi o gusta kobiet wzgledem facetow juz tak roznorodnie nie jest. Praktycznie kazda spytana o ideaL kobieta mowi "wysoki, dobrze zbudowany, umiesniony, najczesciej brunet z ciemnymi oczami". Sprawia to, ze facet niski oraz drobnej budowy nie moze byc atrakcyjny fizycznie, podczas gdy za jego drobna i chudziutka kolezanka wielu facetow bedzie szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Ale to jest bardzo krzywdzcę! Po kilku latach same się dziwią, że on taki, śmiaki, owaki, i że same narzekają na nich kierując się wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Nie rozumiem kompletnie ich myślenia! Gdzie tu logika? Jeszcze w dodatku pochądzę z patologicznej rodzinny gdzie ojciec pije. Prawda jestem chudy i mam donośny głos, ale sam nigdy nie miałem we krwi ani grama alkoholu. Sam nie palę też. Jestem znerwicowany, ale wystarczy ze mną porozmawiać. A jak widzę często obrazki fajne dziewczyny biorą sobie chłopaków takich pozerów co są ładni, piją ogromne ilości alkoholu i śmieją się z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Co sobie z innych kpią, wyzywają, wywyższają, jacy oni są i się chwalą, od rodziców mam to czy tamto i mają dookoła masę dziewczyn. To mnie kurwica bierze :-(. Gdzie tu jest logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wolą chłopaków z nadwagą niż takich z płaskim zadbanym brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×